29 Eylül 2019 Pazar Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 29 Eylül 2019 Pazar günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (29 Eylül 2019 Pazar)

Genel

Evin için masraflara girebilirsin bugün. Büyük masraflara girmeden önce iki kere düşünmende fayda var. Sürpriz misafirlere ve güzel muhabbetlere de yer açman gerekebilir. Evinde misafir ağırlamak isteyebilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Öfke ve gerginliklerin bir günde gerçekleşmediğini görmen gerekecek bugün. Daha önceden yaşadığın stresli durumların daha sonradan öfke patlamasına dönüşmemesi için stresin etkilerine odaklanmalı ve bunları azaltabilmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile farklı bir etkinliğe katılabilirsiniz. Her zamankinden farklı etkilere kendinizi açacaksınız bugün. Yeni şeyler keşfetmek ve bunun muhabbetini yapmak size iyi gelecek.

Para

Bugün maddi konularda adımlar atmaktan kaçınmamalısın. Daha üretken olmak ve tembelliği geride bırakmak maddi olarak sana güzel getiriler sağlayabilir. Ancak bunun için senin bir adım atman gerekecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (29 Eylül 2019 Pazar)

Genel

Farklı ortamlara girmek isteyeceksin bugün. Yeni yerler keşfetmek, farklı konulara odaklanmak önceliğin olacak. Uzun zamandır gitmek istediğin bir yer varsa bugün buraya gitmek için planlar yapabilir ve hazırlığını buna göre yapabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Açık hava yürüyüşleri sana daha iyi gelecek bugün. Zihnini boşaltmak ve içinde bulunduğun stresi ortamdan uzaklaşmak enerjini yenilemeni sağlayacak. Stres ve yorgunluklara karşı dikkatli olmalısın bugün.

Aşk

Bugün sevdiğin kişinin yeni özelliklerini fark edebilirsin. Karşındaki kişi seni şaşırtabilir. Yeni şeylere odaklanmak seni daha mutlu edebilir. Sevdiğin kişiyle aranda daha güzel bir iletişim olabilir bugün.

Para

Etrafındaki insanların parasal konularda sana üstünlük taslaması olası. Bildiğin konuları senden daha iyi biliyormuşcasına sana akıl satanlara karşı dikkatli olmalısın. Bazı konulardaki ustalığını konuşturman gerekebilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (29 Eylül 2019 Pazar)

Genel

Kariyer ve başarılar konusunda karşına daha farklı fırsatlar çıkabilir. Ancak hemen hayallere dalıp eline geçecek paraları hesaplamadan önce bu işin gerçekliğini araştırman gerekecek. İş ve kariyer konularında hemen sonuca atlamamalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kendine zaman ayırman ve hijyen konularına özen göstermen kendini daha iyi hissetmeni sağlayabilir. Hem içinde bulunduğun ortamı temizlemek hem de kendi bakımına özen göstermek sana daha iyi gelecek.

Aşk

İlişkinde kendin olmak bugün senin için önemli olacak. Sadece başkalarını mutlu etmek için bir şeyler yapmamalı ve ilişkinde kendi mutluluğunu düşünmelisin. İlişkide kendini mutlu etmeyi öğrenmen gerekecek.

Para

Maddi konularda gerçekçi davranman gereken bir gün. Hayallere veya isteklere göre hareket etmek yerine elinde var olan duruma göre hareket etmelisin. Gereksiz risklere girmekten kaçınmalısın bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (29 Eylül 2019 Pazar)

Genel

Bugün aşka yer vermen gerekecek. Sürpriz gelişmeler, yeni yüzler seni aşka sürükleyebilir! Yeni bir insan ile tanışabilir ve onun etkisinde kalabilirsin. Aşkta yeniliklerin zamanı gelmiş olabilir senin için.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Temiz ve taze gıdalar tüketmek sana daha iyi gelecek. Sadece enerjini tazelemekle kalmayacak aynı zamanda iç organlarının ihtiyacı olan vitaminlere de sahip olacaksın. Yediklerini dikkatle seçmen gereken bir gün.

Aşk

Yeni bir aşk veya yeni bir muhabbet seni çok mutlu edecek bugün. Eğer bir ilişkin varsa, sevdiğin kişiyle uzun zamandır yapmadığınız keyifli muhabbetleri yapabilirsiniz. Aşk konularında güzel gelişmeler seni bekliyor olacak.

Para

Eğer sürekli meşgulsen ve sürekli yoruluyorsan ama iyi bir sonuç elde edemiyorsan o zaman çevrendeki insanlar ile alakalı sıkıntılar var demektir. Emek verdiğin işin sana vermesi gerektiği sonuçları vermemesi, insanlar ile alakalı bir sorun olabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (29 Eylül 2019 Pazar)

Genel

Geçmişi anımsayacağın bir gün olabilir. Eski arkadaşlıklarını, sevdiğin insanları hatırlayabilirsin. Bu kişilerle iletişime geçmeyi isteyebilir ve bunun için adımlar atabilirsin. İnsanlarla aranda daha sağlıklı bir muhabbet olabilir bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sana bir fayda sağlamayan alışkanlıklarını bir kenara bırakman gerekebilir bugün. Daha aktif olmalı ve daha fazla su tüketmelisin. Yediklerinin sana enerji sağlaması gerektiğini unutmamalı ve işlenmiş gıdalardan uzak durmalısın.

Aşk

Eski aşklar aklına düşebilir. Daha önceden yaşadığın olayları kafanda tekrar canlandırabilirsin. Neyin neden gerçekleştiğini görmek istemek, ileride aşk konularında aynı hataya düşmeni engelleyebilir bugün.

Para

Bugün sözleşmeler, belgeler ve faturalar ile alakalı dikkatli olman gerekecek. Detaylara öncelik vermeli ve okuduğunu iyice anlamalısın. Ufak şeylerin gözünden kaçması seni zarara uğratabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (29 Eylül 2019 Pazar)

Genel

Farklı ortamlara girmek, sevdiklerine vakit ayırmak daha güzel bir gün geçirmeni sağlayacak. Fikirlerine değer veren ve seni seven insanlara vakit ayırman bütün enerjini tazelemeni sağlayabilir. Bugün arkadaşlarını içeren programlar yapmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Egzersiz programları insanı yorabilir veya sıkabilir. Ancak keyif alacağın bir egzersiz programı bulmak için kendini biraz daha zorlaman gerekecek. Arkadaşlarınla birlikte katılacağın programlar bulabilirsin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiye vakit ayırmak ve aranızdaki iletişimi artırmak daha keyifli bir gün yaşatabilir sana. Sevdiğin kişiyle bir yerlere gitmek ve farklı ortamlara girmek enerjini çok ama çok iyi bir hale getirecek.

Para

İş ve projeler konusunda fikirlerine saygı duyan ve seni dikkatle dinleyen insanlarla çalışman gerekebilir. Eğer etrafındaki insanlar sana istediğin gibi bir yanıt vermiyorsa farklı kişilerle konuşmalısın.
Başak Burcu Günlük Yorumu (29 Eylül 2019 Pazar)

Genel

Yeni iş fırsatları karşına çıkabilir bugün. Yeni insanlarla iletişim kurabilir ve iş konularında daha farklı adımlar izleyebilirsin. Kariyer ve başarı konuları senin için öncelik olacak bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığına odaklanmak ve tükettiğin gıdalara özen göstermek dış görünüşünü de etkileyecek. Kendini daha iyi ve rahat hissedeceğin için enerji saçabilirsin. Etrafındaki insanları etkileyecek güzel bir enerjin olacak bugün.

Aşk

Bugün aşk konularında sürprizlere hazırlıklı olmalısın. Bazı şeyler beklediğin gibi gelişmeyebilir. Aşkta bazı konuları oluruna bırakmak ve bunları kontrol etmeye çalışmaktan vazgeçmek sana daha iyi gelecek.

Para

Bugün maddi konularda ayakların yere sağlam basmalı. Yaşadığın sıkıntıları geride bırakmak için güzel bir fırsatın olabilir. Geçmişten bugüne devam eden maddi konuları çözmek önceliğin olabilir bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (29 Eylül 2019 Pazar)

Genel

Sevdiğin bir arkadaşınla güzel bir vakit geçirebilirsin bugün. Aranızdaki muhabbet ve güzel iletişim, bazı konulara daha farklı bir bakış açısı ile bakmanı sağlayabilir. Arkadaşlarına vakit ayırmak sana daha iyi gelecek bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Daha fazla su tüketmen gereken bir gün olabilir. Hem kaslarındaki gerginliği atmak hem de vücudunun su ihtiyacını karşılamak için içtiğin suya dikkat etmen gerekecek. İçmen gerekenden daha azını tüketmemelisin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızdaki iletişim artabilir bugün. Eğer hayatında kimse yoksa, güzel muhabbetler edeceğin bir insana yakınlık hissedebilirsin. Bugün iletişim ve muhabbet, aşkta güzel etkiler getirecek.

Para

Bugün parasal konularda kendini fazla yormadan güzel sonuçlar elde edebilirsin. İş ve projeler ile alakalı rahatlığın sana daha güzel paralar getirecek. Bu güzel gelişmelerin başkaları tarafından fark edilmesi ve yeni fırsatlar elde etmen de olası.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (29 Eylül 2019 Pazar)

Genel

Uzun zamandır görmediğin bir arkadaşınla iletişime geçebilirsin bugün. Bu güzel etki, gününün daha keyifli geçmesini sağlayabilir. Birlikte güzel vakitler geçirmeniz enerjini yenilemeni sağlayacak.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Zihinsel yorgunluğunu atmanın en güzel yollarından bir tanesi de sevdiğin insanlarla keyifli vakitler geçirmek olabilir. Kahkaha atmak, gülmek, eğlenmek, zihninin yorgunluğunu ve stresi üstünden atmak için güzel bir yol olacak bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile güzel muhabbetler edeceğin bir gündesin. Aranızdaki iletişimin artması bazı önemli konuları gündeme getirmenizi sağlayacak. Daha önceden seni geren konulara daha rahat odaklanabileceksin bugün.

Para

Bugün maddi konularda emek verdiğin konuların seni yorması olası. İş ve projeler ile alakalı hevesin kırılabilir veya somut bir sonuç görmek isteyebilirsin. Bunun için acele etmemeli ve istikrarlı bir şekilde hareket etmelisin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (29 Eylül 2019 Pazar)

Genel

Bugün farklı konulara ilgi gösterebilirsin. Her zaman gündeminde olmayan konular dikkatini daha fazla çekebilir. Yeni şeyler öğrenmek ve daha ilgi çekici konulara odaklanmak seni mutlu edebilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Erken kalkmak ve işlerini erkenden yoluna koymak zihnini boşaltmanda faydalı olacak. Erken uyanarak bir uyku düzeni belirlemek zihninin daha rahat hareket etmesini sağlayabilir bugün.

Aşk

Sevdiğin kişinin ilgi alanlarına odaklanmak ve ondan bir şeyler öğrenmek seni mutlu edebilir. Veya ikinizin de ilgisini çeken yeni bir konuya odaklanabilirsiniz. Ortak ilgi alanlar oluşturabileceğiniz bir gündesiniz.

Para

Bugün etrafındaki insanlarla yapacağın konuşmalar maddi konularda nasıl bir yol izleyeceğini şekillendirebilir. Sevdiklerinin fikrini almak ve kendine ait yeni fikirler oluşturmak maddi konularda daha sağlam adımlar atmanı sağlayacak.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (29 Eylül 2019 Pazar)

Genel

Maddi konularda ileriyi düşünmen gereken bir gün olacak. Dikkatle hareket etmek ve yapacağın masrafları özenle seçmek ilerisi için sana daha iyi bir etki sağlayabilir. Bir strateji oluşturmadan yürümemelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Dikkatin daha kolay dağılabilir bugün. Bu durumu düzeltmek için zihinsel gerginliği üstünden atman gerekebilir. Bunun için açık hava yürüyüşleri ve nefes egzersizleri sana çok daha iyi gelecek.

Aşk

Eğer yeni bir aşk istiyorsan hayatında, farklı yerlere bakmana gerek olmayacak bugün. Eskiden sevdiğin ortamlara tekrar gitmen orada ilgini çekecek insanlar ile karşılaşmanı sağlayabilir bugün.

Para

Bugün parasal kararlar alırken dikkatli olmalısın. Hızlı kararlar almak veya riske girmek maddi konularda seni zarara uğratabilir. Bir masrafa girilecekse durup düşünmen gerekebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (29 Eylül 2019 Pazar)

Genel

Bugün hiç beklemediğin bir insan ile güzel muhabbetler yapabilirsin. Kafan başka bir yerdeyken, farklı bir konuya odaklanmışken sevdiğin birisi ile keyifli bir sohbete girmen seni daha iyi hissettirebilir. İnsanlarla aranın iyi olacağı bir gün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Egzersiz programlarına özen göstermen gereken bir gün. Tembellik etmemeli ve daha aktif olmalısın. Bir şeyleri yarına ertelemek, enerjini düşürebilir bugün. O yüzden keyif alacağın bir egzersiz programı oluşturman gerekebilir bugün.

Aşk

Sevdiğin kişinin seni mutlu etmesi ve eğlendirmesi için ona fırsat vermen gerekebilir. Bu kişiye zaman ayırmak ve onunla muhabbet etmek sana daha iyi etkiler sağlayacak bugün. Sevdiğin kişi ile keyifli bir gün geçirebilirsin.

Para

Bugün kendine yatırım yapabilirsin. Sana güzel getirileri olacak eşyalara para ayırmak isteyebilirsin. İlerisi için yatırım yapacağını düşünerek bu tür cihaz ve eşyalara bakman senin için daha iyi olacak.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel