29 Aralık 2020 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 29 Aralık 2020 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (29 Aralık 2020 Salı)

Genel

Bugün kendi isteklerini açıkça, özgürce ifade etmen gerekecek. Başkasının onayını beklemeksizin isteklerini dile getirebilmelisin. Çevrendeki insanlarla iletişiminde daha baskın olman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bolca su tüketmeli ve egzersize zaman ayırmalısın. Böylece vücudunda daha iyi bir enerji oluşacak. Toksinlerden kurtulmak ve daha sürekli bir enerjiye sahip olmak için hem egzersize hem de su tüketimine özen göstermelisin.

Aşk

Aşk konusunda işin mucizelere kalmamalı… elinden geleni yaptığını bilmelisin. Aşk konusunda bir şeylerin kendiliğinden değişmesini beklememelisin bugün.

Para

Bugün rahat bir gün geçirebilirsin maddi açıdan. İçinin ferah olması maddi kararlarına yansıyabilir. Daha fazla para harcamak söz konusu olabilir. İsteklerine odaklanabilirsin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (29 Aralık 2020 Salı)

Genel

Bugün etrafındaki insanları bir araya getirebilirsin. Önemli konularda bir uzlaşma sağlayabilirsin. Herkesin sesini daha fazla çıkarması için öncü olabilir, güzel kararlarla yeniliklere gidebilirsin. İnsanlar senin sözünü dinleyebilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlıklı alışkanlıklar edinmen gereken bir gün olabilir. Özellikle de egzersizler söz konusu olduğunda… Yoga gibi daha önceden denemediğin egzersizlere zaman tanıyabilirsin. Yeni bir rutin oluşturmak sana daha iyi gelecek.

Aşk

Bugün hoşlandığın kişi ile daha rahat iletişime geçebilirsin. Aranızda daha samimi bir durum oluşabilir. Aşk konularında içine daha fazla sinecek şeylerle karşılaşabilirsin.

Para

Bugün rahat para harcayabilirsin. Maddi konularda için daha rahat olabilir. Parasal mevzuları kaygı edinmeyeceksin. Aklında daha farklı şeyler olabilir. O yüzden para konusunda için rahat olacak.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (29 Aralık 2020 Salı)

Genel

Bugün çevrenden ilham alabilirsin. Daha güzel adımlar atabilirsin. Yeni konulara odaklanarak daha keyifli gelişmelerle kendine vakit ayırabileceksin. Gelişim söz konusu olduğunda kendini kanıtlayabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığını kuvvetlendirmek için hayat tarzında değişimlere gidebilirsin. Daha sağlıklı bir bünye için değişimler ihtiyaç olabilir. Bu ihtiyaçlar için yeme alışkanlıkları, egzersiz ve uyku düzenine farklı bir boyut kazandırabilirsin.

Aşk

Aşk konularında daha derin mevzular gündeme gelebilir. Sevdiğin kişi ile aranda daha derin konuşmalar yaşanabilir. Birbirinizi daha farklı bir gözle göreceğiniz ve birbirinizi anlayacağınız bir güne girebilirsin.

Para

Bugün parasal açıdan için rahat edecek. Daha keyifli bir gün geçirebileceksin. Parasal mevzulara kaygı sebebi olarak değil de sana faydası olan bir araç olarak odaklanabileceksin. Bunun keyfini çıkar!
Yay Burcu Günlük Yorumu (29 Aralık 2020 Salı)

Genel

Etrafındaki insanların aslında ne kadar birbirine benzediğini görebilirsin. Onların hislerinin, düşüncelerinin, beklentilerinin birbirine ne kadar yakın olduğunu görmek ve bu konu hakkında iletişime geçmek bir birlik ve beraberlik doğurmana vesile olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Şekeri ve karbonhidratı azaltmak sende farklılıklar yaratabilir. Daha az şeker ve un tüketerek incelebilirsin. Daha sağlıklı beslenme tercihlerinle bünyeni kuvvetlendirmen de olası bugün.

Aşk

Bugün aşk konuları daha fazla gündemine gelebilir. Hoşlandığın kişi ile daha farklı bir seviyede anlaşabilirsin. Aşk konusunda zihinleriniz de kalpleriniz de bir uyum içerisinde olabilir.

Para

Bugün paraya çok fazla odaklanarak hayatta aslında gerçekten neyin önemli olduğunu unutmamalısın. Çevrendeki insanlarla daha sağlıklı iletişimler kurmak parasal kaygıların önüne geçebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (29 Aralık 2020 Salı)

Genel

Geleceğin için önemli kararlar alabilirsin bugün. Bugün yaşanacaklar seni uzun bir süre etkileyebilir. O yüzden nelere odaklanacağına dikkatle karar vermen ve gereksiz konularla vakit kaybetmemen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kolesterol seviyelerini ölçtürmen gerekebilir. Zira son zamanlarda çok fazla yağlı veya kırmızı et tüketmiş olabilirsin. Yediklerine özen göstermek ve yeşil sebzeler tüketmek için iyi bir gün olabilir.

Aşk

Bugün aşk konularında yeni bir adım atmadan önce kendine güvenmeyi öğrenmen gerekecek. Kendinden emin olmak, hislerine karşı dürüst olmak ve inancını yitirmemek aşkta daha önemli adımlar atmana vesile olabilir.

Para

Maddi sıkıntıları bir kenara bırakman gerekecek. Her şeyi tek başına çözmekle vakit öldürmemelisin. Etrafındaki insanların senin kadar sorumluluk alması gerek. Bu konuda kendinden emin isen daha fazlası için gereksiz yere kendini yormamalısın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (29 Aralık 2020 Salı)

Genel

Bugün kendini analiz edeceksin. Nasıl davrandığın, nelere tepki verdiğin gözüne çarpacak. Hayatında bir şeyleri daha iyi bir hale getirmek için bu analizi dikkatle değerlendirmen gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Ayaklarını dinlendirmen gerekebilir. Yorgunluğun acısını ayaklarından çıkarabilir. Bir ayak masajı veya dinlenmene vesile olacak sıcak bir banyo sana daha iyi gelecek. Ayaklarını sıcak tutmalısın.

Aşk

Hoşlandığın kişiye kendini ifade etmek isteyebilirsin. Kendini biraz üstten satabilirsin hatta. Ancak hoşlandığın kişinin kalbine giden yolda eşitlik ve güven olması gerektiğini görmen gerekebilir.

Para

Parasal konular gündemine gelebilir. Bir şeyler tam bitti derken tekrar gündemine gelecek. Bu durumun sende gerginlik yaratmasına fırsat vermemeli ve yaşanabilecek aksaklıklara karşı esnek davranmalısın.
Başak Burcu Günlük Yorumu (29 Aralık 2020 Salı)

Genel

Kendini dengelemen gerekebilir. Zira etrafındaki insanların onayı olmadan hareket edemez hale gelebilirsin. Bu negatif durumu aşabilmek için ayaklarının yere daha sağlam basması ve hayatında bir denge yakalaman gerekebilir. Bugün önceliği bu konulara verebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlıklı bir rutine sahip olmak sana daha iyi gelecek. Vücudunu dengede tutmak, sağlığına odaklanmak için gün içerisinde neler yaptığına özen göstermen gerekebilir. Daha sağlıklı kalabilmek adına yediklerinde de hareketlerinde de bir denge tutturmalısın.

Aşk

Hoşlandığın kişinin ilgisini çekmek isteyebilirsin. Ancak bu durum için kendini olduğundan başkası gibi göstermemelisin. Biraz daha kendine güvenmen ve olduğun gibi hareket etmen gerekebilir.

Para

Bugün maddi konulardan çok bir şeylerin işleyişi gündeme gelebilir. İş ve kariyer konularında neler yaptığın, nasıl yaptığın daha fazla gündeme gelebilir. Kendinden emin davranmalı ve başkalarına kendini kabul ettirmek zorunda hissetmemelisin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (29 Aralık 2020 Salı)

Genel

Etrafındaki insanlara karşı korumacı davranabilirsin. Onların daha iyi olabilmeleri için desteğini esirgemeyeceksin. Çevrendeki insanlar için kolları sıvayabilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün insanlarla iletişimini artırman zihnini boşaltmana vesile olabilir. Sevdiğin insanlarla iletişimde kalabilir, arkadaşlarını arayabilirsin. Böylece stres ve gerginlikten daha uzak olacaksın.

Aşk

Bugün aşk konusunda güzel gelişmelerle karşılaşman olası. Tabii gerçekçi kalırsan. Eğer hayatında olan biteni net bir biçimde görürsen aşk konusunda güzel gelişmelerle de karşılaşacaksın. Kendini aşka açabilirsin.

Para

Bugün sadece kendi ihtiyaçlarına değil, etrafındakilerin de ihtiyaçlarına odaklanabilirsin. Eğer bir para harcanacaksa sadece kendine değil, çevrendekilere de olabilir. Bu konuda dikkatli davranmalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (29 Aralık 2020 Salı)

Genel

Bugün içinde bulunduğun çevrenin daha iyi bir hale gelebilmesi için dikkatli hareket edebilirsin. İçine sinmeyen şeyleri değiştirmek adına daha net davranacaksın. Daha güzel bir ortamda yaşamak isteyebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak sana daha iyi gelebilir bugün. Zihinsel egzersizler senin için önemli olacak. Bulmacalar çözebilir, puzzle'lar yapabilir veya güzel bir kitap okuyarak zihnini farklı konulara açabilirsin.

Aşk

Aşk konularında hayallere dalman olası. Gerçeklerden çok kafanda kurduklarına inanabilirsin. Ancak günün sonunda gerçekliğe dönmen gerektiğini unutmamalı ve bu hayalleri bir sınırda tutmalısın.

Para

Bugün parana sahip çıkmalısın. Gereksiz masraflarla kendini yormamalı ve paranı çarçur etmemelisin. Eğer kendinden başka bir şeylere para harcayacaksan bunların hesabını iyi bilmen gerekecek.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (29 Aralık 2020 Salı)

Genel

Bugün önem arz eden kararlar alman gerekebilir. Dikkatli davranmalısın. Düşüncelerini netleştirmen ve odaklandığın konularda bir sağlamlık kazanman için algıları sonuna kadar açman gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Genel sağlığına dikkat etmen gerekebilir bugün. Daha dikkatli davranman ve enerjini neye yönlendirdiğine karar vermen gerekebilir. Enerjini düşürmemek ve sağlığını daha iyi bir noktada tutmak için dikkatli kararlar almalısın.

Aşk

Bugün dış görünüşüne özen gösterebilirsin. Çünkü başka bir insanın ilgisini çekmek isteyebilirsin. İlgileri üzerinde toplamak ve daha keyifli sohbetlere girmek aşkta sana iyi gelebilir bugün.

Para

Bugün maddi konularda kafan rahat olabilir. Veya dikkatin başka yerde olabilir. Parasal konularda sana sıkıntı çıkaracak fazla bir detay ile karşılaşmaman olası.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (29 Aralık 2020 Salı)

Genel

Bugün çevrendeki insanları şaşırtabilirsin. Alacağın kararlar ile, atacağın adımlar ile çevrende konuşulman söz konusu. İnsanları memnun edebilecek hareketlere girebilirsin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün biraz egzersize zaman ayırmak iyi gelebilir sana. Açık havada kısa bir yürüyüş enerjini toplamana vesile olabilir. Daha sağlıklı hissetmek adına güzel bir egzersiz rutini oluşturabilirsin.

Aşk

Bugün aşk konusunda büyük beklentilere girmemende fayda var. Var olan gerçeklerle yüzleşmek daha doğru olabilir. Büyük hayallere girmek seni bazı hayal kırıklıklarına itebilir çünkü.

Para

Bugün senin için güzel bir gün olacak. Maddi olarak daha rahat davranabilirsin. Biraz lükse kaçan masraflara girebilirsin. Hem kendin için hem de sevdiklerin için kesenin ağzını açabileceksin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (29 Aralık 2020 Salı)

Genel

Bugün algılarını açman gerekecek. Etrafında olan bitene ekstra özen göstermelisin. Dikkatli davranman ve çevrende olanları gözlemlemen daha doğru kararlar almanı tetikleyebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün sevdiğin kişilerin sağlığına özen gösterebilirsin. Senden uzakta yaşayan kişilerle iletişime geçmek ve hallerini hatırlarını sormak bile sana iyi gelecek. Çevrendeki insanlara daha fazla odaklanabilirsin.

Aşk

Bugün aşk konularında derin meselelere girmemelisin. Bir şeyleri olduğundan daha fazla veya kötü görmen olası. Aşk konularında kendini sıkmamalı ve bir şeyleri oluruna bırakmalısın.

Para

Maddi konularda biraz daha rahat davranabilirsin bugün. Parasal konulara kaygılarla yaklaşmaman gerekecek. Günün keyfini çıkarman ve para ile alakalı düşünceleri kontrol etmen daha iyi olabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel