29 Ağustos 2021 Pazar Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 29 Ağustos 2021 Pazar günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (29 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

Bugün içinde bulunmak istemediğin ortamlara girmeme konusunda çaba göstermen gerekecek. Sana sıkıntı veren durumların dışında kalmak kendi işlerine yoğunlaşıp daha yaratıcı olmana yardımcı olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sevdiklerinle ve arkadaşlarınla daha çok iletişime geçmek seni mutlu edecek. Onlarla daha çok zaman geçirmek, beraber aktiviteler planlamak yararlı olacak. Bol sıvı tüketmeyi ihmal etmemelisin.

Aşk

Bir konuya fazla odaklanmak etrafındaki gelişmelerden haberdar olmanı engelleyebilir. Dikkatini daha çok çevrene vermek ileride mutlu olmanı sağlayacak bir fırsatla karşılaşmana sebep olacak.

Para

Karşına çıkacak iş fırsatları konusunda daha özgür düşünmen gerekecek. Alışılmış yöntemler senin için yeterli olmayabilir. Her zaman daha yeniyi arayıp bulmak senin için daha iyi olacak.
Kova Burcu Günlük Yorumu (29 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

Bugün kendini heyecansız ve yorgun hissedebilirsin. Bu durumun genel olarak seni etkilememesi için yardım istemeyi deneyebilirsin. Arkadaşların ve ailen kendini tekrar iyi hissetmen için yardımcı olacaklar.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Seni rahatsız eden olayları belirlemek çözüme ulaşmanı kolaylaştıracak. Alışkanlıklarını buna göre düzenlemek, kendini daha iyi hissetmeni sağlayacak. Yediklerine dikkat etmek senin için iyi olacak.

Aşk

Yeni ortamlara girme konusunda çekince yaşamak, yeni fırsatlarla karşılaşma şansını etkileyebilir. Yeniliklere açık olmak senin için iyi olacak. Karşına ileride senin için çok değerli olabilecek insanlar çıkabilir.

Para

İş konusunda verdiğin kararlar sonuçlarını göstermeye başlayacak. Geride kalan seçenekler hakkında daha fazla düşünmek yerine ileriye odaklanmak senin için iyi olacak.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (29 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

Hedeflerine ulaşmakta yaşadığın gecikmeler canını sıkabilir. Sorunun senden kaynaklandığını düşünmek kendini boş yere üzmene sebep olacak. İletişim hakkındaki sorunları çözmek işlerinin yoluna girmesini sağlayacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Her şeyin çok hızlı ve yorucu gerçekleştiğini düşünüyorsan biraz yavaşlamak iyi gelecek. Daha hafif egzersizler denemek, rahat bir ruh haline bütünmene yardımcı olacak.

Aşk

Sevdiğin insanla aranda yaşanan anlaşmazlıkların sona ermesi seni mutlu edecek. Yakın zamanda olan şeyler hakkında konuşmak, düşüncelerinizi paylaşmak ilişkinin gidişatı için çok iyi olacak.

Para

Yapman gereken harcamaları daha fazla ertelememen gerekecek. İleride daha büyük sorunlarla karşılaşmamak için bugünden önlem almak isteyeceksin. Bugün dikkatli davranmak ileride rahat etmene yardımcı olacak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (29 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

Uzun zamandır beklediğin haberi alabilirsin. Bu habere göre planlarını düzenlemek isteyebilirsin. Yapacağın değişiklikler için yakınlarından yardım istemek işlerini daha kolay halletmeni sağlayacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün çok da canlı bir ruh halinden olmayabilirsin. İstemediğin şeyleri yapmamak seni daha iyi hissettirecek. Egzersiz programına sadık kalmak enerjini daha kolay toplamana yardımcı olacak.

Aşk

Gün içinde sıkıldıkça sevdiğin insanla birlikte zaman geçirmek için dakikaları sayabilirsin. Onunla birlikte vakit geçirmek sana iyi gelecek. Anın tadını çıkarmak, birbirinizin varlığıyla mutlu olmak ilişkinize iyi gelecek.

Para

İş konusunda kariyerin için çok önemli sayılacak bir haber alabilirsin. Bu haberin seni hedeflerinden şaşırtmasına izin vermeyeceksin. Planlarını gözden geçirip geleceğe daha umutlu bakman mümkün olacak.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (29 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

Bugün iş konusunda birtakım gecikmeler yaşanması mümkün. Bunun hayatının geneline yansımasına izin vermemelisin. Sorunun çözülmesi için beklerken başka şeyler hakkında düşünmek ve üretken olmaya çalışmak daha yararlı olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün insanların senden çok istediğini, bunun seni tükettiğini düşünebilirsin. Tek başına takılıp kafa dinlemek sana iyi gelecek. Sakin bir ortamda kitap okumak senin için yararlı olacak.

Aşk

Sevdiğin insanın desteğiyle birlikte kendini daha güvenli hissetmek isteyeceksin. Beraber zaman geçirmek ikiniz için de yararlı olacak. Onun da yardımıyla aradığın huzurlu ortamı bulup tadını çıkarabileceksin.

Para

İş konusunda aldığın kararların gelecekte gerçek olması için çalışmalarını planlamak isteyeceksin. Daha düzenli bir plan yapmak işleyişi kolaylaştırıp seni hedefe daha çabuk götürecek.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (29 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

Ailenden birisi kendisini kötü hissedip senden yardım isteyebilir. Ona aynı hataları tekrar yapmaması konusunda destek olmak isteyeceksin. Ailenin ona yardımcı olmasını sağlamak sorunun daha kolay çözülmesini sağlayacak.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Solunum sistemin hakkında daha dikkatli olman gerekebilir. Alışkanlıklarını gözden geçirmen, daha dikkatli davranman gerekecek. Açık havada daha fazla zaman geçirmek kendini daha iyi hissetmeni sağlayacak.

Aşk

İlişki konusunda aceleci davranmamaya özen göstermen gerekecek. İşleri ağırdan alıp uzun uzun düşünme fırsatı yaratmak, gelecekte daha rahat etmeni sağlayacak. Anın tadını çıkarmak daha iyi olacak.

Para

İş ortamında öne çıkman gerekecek. Alman gereken sorumluluklar bir iş konusunda yeteneğini ve bilgini gösterme imkanı sunacak. İşin sonunda kariyerin için belirgin bir sıçrama yaşaman mümkün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (29 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

Bugün yaşanacak olayların seni savunmasız hissettirmesine izin vermemelisin. Fırsatları daha güçlü ve kararlı olmak için kullanmak isteyeceksin. Aynı kararlılıkla ilerlemek senin için iyi olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Duygusal olarak hassas hissettiğin anda dikkatini başka şeylere yöneltmek isteyeceksin. Yeni egzersizler denemek sana yardımcı olacak. Diyet programında değişiklik yapmak, daha fazla sıvı tüketmek isteyebilirsin.

Aşk

Bugün ilişkini daha da derinleştirmek için fırsat bulabilirsin. Sevdiğin insanla birlikte zaman geçirmek için eline birçok fırsat geçecek. Bunları değerlendirmek senin için iyi olacak.

Para

Bugün küçük maddi sıkıntılar yaşamamak için harcamalarında dikkatli olman gerekecek. Savurgan davranmaktan kaçmak, ileride daha rahat etmeni sağlayacak şartlara erişmene yardımcı olacak.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (29 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

İşlerinin yolunda gitmesi seni yeni girişimler için heyecanlandırabilir. Doğru planlama ve zaman yönetimi sayesinde daha başarılı olmak için uğraşacaksın. Emeklerinin karşılığını aldığını görmek seni mutlu edecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün kendini enerjik hissedeceksin. Sorumlulukların senin için bir yük olmak yerine keyif aldığın aktivitelere dönüşecek. Arkadaşlarınla beraber zaman geçirmek, beraber egzersiz yapmak isteyebilirsin.

Aşk

Yeniliklere açık olmak karşına daha çok fırsat çıkmasını sağlayacak. İleride mutlu olmanı sağlayacak bir ilişkiye ulaşmak için yeni ortamlara girmekten çekinmemelisin.

Para

Yatırımların geç de olsa istediğin sonuçları vermeye başlayacak. Planlarını iyi düzenledikçe kalan zamanında farklı işler hakkında düşünmek isteyebilirsin. Çalışmaların gelecekte meyvesini verecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (29 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

Bugün çevrendeki insanlarla iletişimine dikkat etmen gerekecek. Konuşulan her şeyi kişisel algılamamak olası sorunları çözmekte sana yardımcı olacak. İsteklerin konusunda net olmak seni yanlış anlaşılmalardan uzak tutacak.

Aşk

1/5

Sağlık

1/5

Para

1/5

Sağlık

Arkadaşlarla beraber zaman geçirmek isteyeceksin. Aktivitelerinde onlara yer vermek, birlikte bir şeyler yapmak daha hareketli olmanı sağlayacak. Yediklerine dikkat etmen, yağlı yiyeceklerden uzak durman gerekecek.

Aşk

Sevdiğin insanla gelecek hakkında daha çok konuşma fırsatı bulacaksın. Uzun zamandır yapmak istediğin konuşmaları, verdiğin kararları anlatmak isteyebilirsin. Karşıdakine açık olmakta yarar var.

Para

İş ortamın hakkında düşündüğün değişiklik için uygun zamanı beklemeye devam edeceksin. Kendini güvende tutarak süreci ilerletmek gelecekte sorun yaşamamanı sağlayacak.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (29 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

Bugün yeni başlangıçlar yapmak yerine daha önce başlamış işlere odaklanman gerekecek. Aynı anda birçok şeyle uğraşmak yerine yapman gerekenleri teker teker aradan çıkarmak senin için daha iyi olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün içinden çok hareketli olmak gelmeyebilir. Sakin ve sessiz bir ortamda kendini daha huzurlu ve güvenli hissedeceksin. Bitki çayı içerek kitap okumak sana iyi gelecek.

Aşk

Bugün yeni biriyle tanışma ihtimalin çok yüksek. Yeni ortamlara girmek bu şansını daha da artıracak. Tanışacağın insanla ne kadar çok ortak noktan olursa ileride mutlu olma şansın o kadar yüksek olacak.

Para

Arkadaşların sayesinde yeni iş imkanlarıyla karşılaşabilirsin. Önceliği şu an uğraştığın işlere verip yeni girişimlerini sıraya koymak ileride daha makul sonuçlarla karşılaşmanı sağlayacak.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (29 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

Kendine zaman ayırma düşüncesini artık görmezden gelemeyeceksin. Kafanı boşaltmak, biraz da olsa rahatlamak senin de hakkın. Bulunduğun çevreden biraz da olsa uzaklaşmak ileride daha iyi odaklanmanı sağlayacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Zihin olarak yenilenmek için sessiz ve sakin ortamlara kaçmak isteyeceksin. Yalnız başına geçireceğin zaman kendine odaklanmanı, enerjini tekrar toplamanı sağlayacak. Bol temiz hava almayı ihmal etmemelisin.

Aşk

Aşk konusunda kendini şanslı hissedebilirsin. Karşına yeni fırsatlar çıkıp yeni ilişkilere başlama şansı bulacaksın. Eğer sevdiğin bir insan varsa ilişkinin derinleşmesi mümkün olacak.

Para

Yoğun iş programının artık seni yorması üretkenliğine etki edebilir. Sorumluluklarını bir süreliğine başkalarına devretmek daha yaratıcı fikirlere ulaşmanı sağlayacak. Bir süre işten uzaklaşmak sana iyi gelecek.
Koç Burcu Günlük Yorumu (29 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

İş konusunda karşına çıkacak bir aksaklık senin canını sıkabilir. Kontrolün dışında gerçekleşen olaylar hakkında kendini üzmek istemeyeceksin. Diğer yapman gerekenlere odaklanman olayın ister istemez çözülmesini sağlayacak.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Gün içinde ruh halinin anlık değişimine hazır olman gerekecek. Olaylara duygusal tepki vermekten kaçınmak ve dikkatini egzersize yöneltmek sana iyi gelecek. Hafif yiyeceklerden vazgeçmemelisin.

Aşk

Sevdiğin insanla beraber aynı ortamda bulunmak kendini iyi hissetmeni sağlayacak. Birlikte aktiviteler planlamak, beraber vakit geçirmekten keyif almanıza yardımcı olacak.

Para

Maddi imkanlar konusunda kendini şanslı hissedeceksin. Beklemediğin bir yerden gelecek bir para sayesinde ileriye dönük daha farklı planlar yapmaya başlayabilirsin. Değişikliklere açık olmak gerekecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel