28 Temmuz 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 28 Temmuz 2022 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (28 Temmuz 2022 Perşembe)

Genel

Bugün yaptıklarınla, söylediklerinle ön planda olman mümkün olabilir. İnsanların ilgisini üstünde bulabilirsin. Bu süreçte hata yapmamak önemli olabilir. Şımararak hareket etmemek ve alçak gönüllü olmak çok daha iyi sonuçlanabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Stres ve kaygıdan uzak durmak yaratıcılığını destekleyebilir. O yüzden nefes egzersizleri sayesinde odaklanmanı kontrol edebilirsin. Bu tür şeylere özen göstermenin etkisini daha fazla görebilirsin.

Aşk

Sevdiğin insanın seninle daha fazla ilgilenmesi seni rahatsız etmemeli, özellikle de bugün. Sana olan sevgisini göstermek konusunda kafası karışmış olabilir zira. Ona yardımcı olmak ve yapıcı davranmak öncelikli olabilir.

Para

İş ortamında hareketlerinle öne çıkman mümkün olabilir bugün. İnsanlara bir şeyler öğretmen de gerekebilir hatta. Çözümlerin sayesinde işte fark yarattığını görebilirsin. Bu duruma yapıcı bir şekilde yaklaşman gerekecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (28 Temmuz 2022 Perşembe)

Genel

Bazı insanlar senin işlerin hakkında çok şey söyleyebilir bugün. Buna hemen tepki göstermekten kaçınmalısın ama. Zira senin negatif tepkinden faydalanmak isteyenler olabilir. Böyle tuzaklara düşmemen gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Hareketsiz kalmamaya özen göstermen gerekebilir bugün. Ufak da olsa yürüyüşler yapmak senin yararına olacak zira. Hem zihnini boşaltmak, hem kaslarını çalıştırmak hem de kan dolaşımını artırmak için bu şart olabilir.

Aşk

Eskide kalan birinden bir haber alman mümkün olabilir bugün. Bir anda ortaya çıkıp dikkatini dağıtabilir bu kişi. Dinleyip anlamak, ne istediğini belirlemek senin için iyi olacak ama. Her şeye rağmen acele karar vermemek yararına olabilir.

Para

İş ortamlarında negatif etkilerle karşılaşmak seni yıldırmamalı. Zira daha iyi şeyleri kendine çekebilecek kapasiten olacak bugün. Negatif insanlarla arana sağlıklı sınırlar çekmenin çok büyük faydasını görebilirsin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (28 Temmuz 2022 Perşembe)

Genel

Bugün yeni şeyler öğrenmeye daha açık olduğunu hissedebilir ve bunun daha gelişmesi için çaba gösterebilirsin. Karşına çıkan fırsatları değerlendirmek için beklememen gerekecek mesela. Öğrenmeye kendini açmanın bu konuda sana faydası olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Hareketli bir gün geçirmek için kendini hazırlamalısın bugün. Zira enerjini sürekli yüksek tutman gerekebilir. Sık sık temiz hava almalı ve bolca sıvı tüketmelisin. Ağır yemeklerden kaçınmak da senin için daha yararlı olabilir.

Aşk

Yeni bir ilişki için hazır olmayabilirsin bugün. Biraz daha zaman geçmesi senin için daha iyi olacak o yüzden. Kendini bir ilişkiye hazır hissetmek için geçecek sürede kendini daha iyi tanıyıp iyi bir değerlendirme ihtimalin de olabilir.

Para

Yeni iş fırsatlarıyla karşılaştıkça daha da heyecanlanabilirsin bugün. Kendini kısıtlamamaya dikkat etmelisin ama. Ne kadar çok imkan ve fırsat hakkında bir şeyler yapmaya çalışırsan ve ne kadar çok şey öğrenirsen o kadar iyi sonuçlarla karşılaşabilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (28 Temmuz 2022 Perşembe)

Genel

Etrafındaki insanlar sana karşı birlik yapmışlar gibi hissedebilirsin bugün. Sürekli bir inat ile karşılaşman olası. Yapmak istemediğin şeyler konusunda gereksiz ısrarlar yapan insanlarla arana mesafe koyman gerekecek ama bugün. Başkasının inadı yüzünden üzülmemeye dikkat etmelisin hatta.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün zihnini dinlendirmek önceliğin olabilir. Kendinle baş başa kalacağın bir ortamda sakin bir kitap okumak sana iyi gelecek. Negatif etkilerden uzak durmak için telefonu da kapatmayı düşünebilirsin hatta.

Aşk

Aşka dair daha keyifli düşüncelerin olabilir bugün. Ancak bir şeyleri aceleye getirmemen en iyisi. Bir şeyleri zorla oldurmak yerine akışına bırakmak çok daha keyifli etkileri sana getirebilir.

Para

Eline geçecek para sayesinde planladığın harcamaları yapabilirsin bugün. Gelecek hakkında tedbir almak da genel olarak senin için iyi olacak. Savurgan davranışlardan uzak durmanın faydasını görebilirsin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (28 Temmuz 2022 Perşembe)

Genel

Hayallerinin gerçekleşmesi için büyük adımlar atabilirsin bugün. Yeni işler, yeni girişimler, yeni bir düzen peşinde koşmak hayallerine daha çabuk kavuşmana yardımcı olabilir hatta. Planlarını düzgün kurmak ve istikrarlı davranmak önem kazanabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün fiziksel olarak çok yorulmanın değil de, doğru zamanda doğru hareket etmenin etkisini daha net görmen gerekebilir. Yeri geldiğinde dinlenmeli, yeri geldiğinde daha sağlıklı beslenme tercihlerinde bulunmalı, yeri geldiğinde de bol bol su tüketmelisin.

Aşk

Sevdiğin insanın yardıma ihtiyaç duyabilir bugün. Onun yardımına koşmak, elinden geldiği kadar yardımcı olmak senin için önemli bir hal alabilir. Zorlukların altından birlikte kalkmak ilişkinizi daha da kuvvetlendirebilir.

Para

Karşına yeni iş fırsatları çıkabilir bugün. Cesur hareketlerde bulunmak ve risk almak güzel sonuçları sana getirebilir. Girişim ve maddi anlamda yatırım konularında daha şanslı olabilirsin bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (28 Temmuz 2022 Perşembe)

Genel

Daha aktif olmak için harekete geçmen gerekebilir bugün. Yapmak istediklerini hayata geçirmek için daha istekli davranmak başarıya ulaşmanı kolaylaştırabilir. İşlerini yoluna koyduğunu görmek seni memnun edecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sahip olduğun enerjiyi daha sağlıklı bir yaşam tarzına sahip olmak için harcamak isteyebilirsin bugün. Daha sağlıklı alışkanlıklara kavuşmak için günlük rutininde değişimler yapman olası. Yeme düzenini de bu şekilde değiştirmeye çalışmak sana iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin insanla daha çok empati yapman gerekebilir bugün. Onun yaşadıklarını daha iyi anlamak, seni ona daha çok yaklaştıracak zira. Aranızdaki ilişkinin gelişmesi için birbirinize daha çok zaman ayırmanız ve uzlaşmacı olmanız gerekebilir.

Para

Aklındaki fikirleri hayata geçirip yeni iş fırsatları yaratman mümkün olabilir bugün. Yeni girişimler sayesinde yeni insanlarla tanışıp işlerini daha kolay halletmek de mümkün olabilir hatta. Genel olarak yeniliklere açık olmak yararlı olacak.
Başak Burcu Günlük Yorumu (28 Temmuz 2022 Perşembe)

Genel

Duygusal olarak hassaslaştığın bir gün olabilir bugün. Kararlarını verirken daha dikkatli olmanda yarar var o yüzden. Mantığa dayalı kararlar almak önem kazanabilir. Kendini acele ettirmemelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün virüs konusunda daha dikkatli davranman gerekebilir. Vücudunu daha fazla korumaya alman gerekecek. Eğer aşı konusunda biraz geride kaldıysan bugün bunu çözmeye çalışmak önemli bir hal alabilir senin için.

Aşk

Aşk konusunda acele etmemen en iyisi bugün. Kendini sürekli bir şeyleri kovalıyormuş gibi hissetmemelisin aşkta. Eğer bir şey seni mutlu etmiyorsa etmiyordur, onu oldurmaya çalışmaktan vazgeçmen en iyisi.

Para

Maddi olarak daha sağlam durman gerekecek bugün. Harcamalarını daha dengeli yapıp tasarruf konusunda daha dikkatli olman lazım o yüzden. Bunu negatif bir şey olduğu için değil, kendi sınırlarını belli etmek için yapmalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (28 Temmuz 2022 Perşembe)

Genel

Olaylara duygusal tepki vermemeye özen göstermelisin bugün. Yaşadıklarının seni duygusal olarak yormasına izin vermemek tamamen bir tercih meselesi olabilir. Kendini seni kötü etkileyecek olaylardan uzaklaştırmak kendine yapabileceğin en iyi şey olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Duygusal yorgunluklara karşı özenli davranman gerekebilir bugün. Kendini yıpratmamak için etrafındaki gelişmelere karşı daha mesafeli olmakta yarar var o yüzden. Enerji emen insanlardan uzak durmalısın.

Aşk

Aşka dair beklentileri biraz gözlemlemen gerekebilir. Kendini gereksiz yere bir beklenti içine sokmuş halde bulabilirsin zira. Eğer ilişkiye hazır hissetmiyorsan kendini zorlamaktan vazgeçmelisin.

Para

Bugün iş konularında şansının daha iyiye gittiğini hissedebilirsin. Daha önceden sana sıkıntı yaşatmış mevzuları çözmeye başlaman daha olası. Güzel işlere odaklanırken başkasına göre değil, kendine göre karar verebilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (28 Temmuz 2022 Perşembe)

Genel

Bugün işlerin yolunda gitmesi seni gayet memnun edebilir. İstediklerinin gerçekleşmesi, planlarının düşündüğün gibi gitmesi bol bol şükretmene vesile olabilir. Gün içerisinde daha aktif olmak da senin için yararlı olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Seni duygusal olarak yoracak insanlardan uzak durmakta yarar var bugün. İyi bir şeyler olurken sana sürekli kötü şeyler anlatan insanların farklı gündemleri olabilir. Bu tür tuzaklara kanmamak stresten arınmanı kolaylaştırabilir.

Aşk

Sevdiğin insanla uzun zamandır yapmak istediğin konuşma için zaman bulman mümkün olacak bugün. Gelecek hakkındaki planlarını paylaşıp onun da fikrini almak senin için önemli bir hal alabilir. İletişime açık olmalısınız.

Para

Paranı daha dikkatli harcamaya özen göstermelisin bugün. Her borç isteyene yardım etmemek iyi bir yol olabilir bunun için. Çevrende iyi durumundan faydalanmak isteyenler olabilir, aman dikkat!
İkizler Burcu Günlük Yorumu (28 Temmuz 2022 Perşembe)

Genel

Herkesin kendi işine yoğunlaşması seni yalnız hissettirmemeli bugün. İnsanlara gereken zamanı tanımak ve herkesin kendine göre bir günü olabileceğini anlamak önemli olabilir. İnsanları zor durumda bırakabilecek planlar yapmaman iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Güne erken başlamak senin için önemli olabilir bugün. İşleri erkenden yoluna koyup günün geri kalanında dinlenmek sana daha iyi gelecek zira. Günü dikkatlice planlamak genel olarak sana iyi bir enerji katabilir.

Aşk

Hayallerinin gerçekleşmesi için atacağın adımlarda daha dikkatli olman gerekebilir bugün. Gireceğin ortamlarda kendin hakkında daha dikkatli davranmalı ve kendine saygını kaybetmemelisin. Bu durum aşkta daha dik durmanı sağlayabilir.

Para

Bugün sahip olduklarının kıymetini bilmen gerekecek. Şükretmek ve elindekinin kıymetini bilmek önem kazanabilir. Elinde var olan şeyin kıymetini bilmeden yeni şeylere odaklanmamalısın o yüzden.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (28 Temmuz 2022 Perşembe)

Genel

İnsanlarla birlikte çalışmaya özen göstermen gerekebilir bugün. Ortak iş yapmanın zorluklarını aşmak adına daha dikkatli davranman gerekebilir. Düzgün bir iş planı yapmak ve sorumluluklarını bilmek önemli bir konu olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini daha aktif olmaya zorlayacak etkinliklerin içinde bulunabilirsin bugün. Enerjini idareli kullanmak o yüzden gün içinde daha hareketli olmana yardımcı olabilir. Bol su içmeyi ihmal etmemen de iyi olabilir bugün.

Aşk

Telefonlaşmalar, mesajlaşmalar, sosyal medya paylaşımları... Bugün aşk konusunda etkisi büyük olacak şeyler haline gelebilir bunlar. İnsanlarla iletişim halinde olmak beklenmedik flörtleşmeleri de getirebilir sana.

Para

Yeni ortaklıklar içine girmen daha olası bugün. Beraber hareket edeceğin insanları iyi seçmek, işinin geleceğini de direkt olarak etkileyebilir. O yüzden insanlara karşı dikkatli yaklaşmak, başarıya ulaşmana yardımcı olabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (28 Temmuz 2022 Perşembe)

Genel

Bugün kendine göre karar vermek senin için zor olabilir. Her şeyin artısını eksisini belirlemek önemli bir hal alabilir o yüzden. Senin için mantıklı olanı tercih etmek kafandaki soruların cevaplanmasına da vesile olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Farklı planlar yapıp daha çok aktiviteye katılmak senin için önemli olabilir bugün. Karşına çıkan fırsatları bu şekilde değerlendirebilirsin o yüzden. Yediklerinde de daha dikkatli olmak sağlık adına iyi olabilir.

Aşk

Bugün kendini kısıtlayıp eve hapsetmek yerine dışarı çıkmakta yarar var. Hayallerindeki insanla karşılaşma ihtimalin daha yüksek olacak zira. Sosyalleşmek ve keyifli zamanlar geçirmek enerjini yükseltecek.

Para

Yeni iş fırsatları konusunda kendini şanslı hissedebilirsin bugün. İlgilenecek girişimlerin elinin altında durması sana güven verebilir. Gelecek hakkında daha emin davranabilirsin. İşlerinin güvende olduğunu ve büyüdüğünü bilmek sana iyi gelecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel