28 Temmuz 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 28 Temmuz 2021 Çarşamba günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (28 Temmuz 2021 Çarşamba)

Genel

Daha iyisini yapmak için kendini özgür bırakmalısın. İçindeki harekete geçme arzusunu dinlemek senin için yararlı olacak. Başkalarının ne dediğine gerekenden fazla önem vermemek sana iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlık için radikal kararlar almak isteyebilirsin. Yeme düzenin hakkında kararlar alıp sağlığına gereken özeni göstermeye başlayacaksın. Senin için zor olsa da değişimden çekinmemelisin.

Aşk

Bitmiş bir olay için çok fazla düşünmeye gerek görmemelisin. İhtimaller üzerinde varsayımlar yaparak kendini daha fazla üzmemelisin. Gelecekte senin için iyi haberler var.

Para

Yeni fikirler ve fırsatlar hayata geçirerek yeni kazançlar oluşturman olası. Kendini engellememelisin. Yeniliklere açık olmakta yarar var.
Kova Burcu Günlük Yorumu (28 Temmuz 2021 Çarşamba)

Genel

Bugün insanlar sana karşı ciddi ve kırıcı olabilirler. Bunları eleştiri olarak kabul edip yapıcı yorumlamaya çalışmalısın. Seni cidden kırmak istemediklerini bilmek sana iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Yemek konusunda biraz dikkatli davranman gerekecek. Yağlı yemeklerden kaçınmak senin için daha iyi olacak. Fırsat buldukça yürüyüş yapmayı da ihmal etmemelisin.

Aşk

İlişki konusunda kendini gerekenden fazla yormamalısın. Haddinden fazla uğraşarak kendini yormak, seni ulaşmak istediğin insandan uzaklaştırabilir. Her şeyi kararında yapmakta yarar var.

Para

Arkadaşların sayesinde yeni iş imkanlarıyla karşılaşman mümkün. Bu imkanları iyi değerlendirerek gelecek için daha emin adımlar atabileceksin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (28 Temmuz 2021 Çarşamba)

Genel

Bugün insanların senin hakkında ne dediğine pek kulak asmaman gerekecek. Onlar ne derse desin sen doğru bildiğin şekilde devam etmelisin. Kendini başkalarıyla kıyaslamaktan vazgeçmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunun ihtiyaç duyduğu egzersizleri daha fazla ertelememelisin. Salon ya da evde bir şekilde egzersiz programını uygulamaya başlamalısın. Destek olarak nefes egzersizleri yapmanda fayda var.

Aşk

Geçmişte olan olaylar yüzünden kendine yüklenmeyi bırakman gerekecek. Mazinin muhasebesini yapıp geleceğe daha emin bakmaya çalışmak senin için daha iyi olacak.

Para

Bugün biraz tutumlu davranman gerekebilir. Maddi gücünü korumaya çalışarak bu durumu atlatmak isteyeceksin. Harcamalarına dikkat etmende yarar var.
Yay Burcu Günlük Yorumu (28 Temmuz 2021 Çarşamba)

Genel

Bugün gelecek hakkında önemli kararlar alacaksın. Gelecek için hedeflerini belirledikçe adımlarını daha sağlam atacaksın. Havailikten uzaklaşıp ciddi bir tavır takınmak senin için iyi olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yeni fikirler ve hedeflerle meşgul olduğun bu dönemde odaklanmak için çaba sarf etmen gerekecek. Biraz meditasyon yardımıyla bu sorunun üstesinden geleceksin.

Aşk

Aşk konusunda güzel haberler seni bekliyor. Uzun zamandır konuştuğun bir insanla aranızdaki muhabbetin derinleşmesi mümkün. Sabırlı olmakta fayda var.

Para

Geleceğe dair iş imkanları hakkında planlar yapmak isteyeceksin. Bu planların gerçekleşmesi için çalışmak seni yorabilir. İleride rahat etmek için biraz yorulman gerekecek.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (28 Temmuz 2021 Çarşamba)

Genel

Kendi işlerinin sorumluluğunu alıp hayatın hakkında daha etkili olman gerekecek. Bir başkasının yardımını beklemektense kendi emeğinle bir yerlere gelmek isteyeceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığın konusunda yeni kararlar vermen gerekebilir. Daha sağlıklı bir vücut için harekete geçmek isteyeceksin. Yeni alışkanlıklar edinirken kendini sağlıklı bir diyetle destekleyebilirsin.

Aşk

Heyecan ve yenilikler seni bekliyor. Yeni bir insanla tanışıp keyifli muhabbetler içinde bulunman olası. Aceleci davranmadan anın tadını çıkarmak senin için iyi olacak.

Para

Uzun süredir uğraştığın işlerin olumlu sonuçlanması yakındır. İşlerin yolunda gitmiyor gibi görünmesine kanmamak gerekir. Emeklerinin karşılığını alacaksın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (28 Temmuz 2021 Çarşamba)

Genel

Üzerindeki isteksizlikten kurtulman gerekecek. Canlanıp hareketlenmek sana iyi gelecek. İşlerini halledip ilerisi için daha emin adımlar atmak isteyeceksin. Daha kararlı ve kesin bir duruş sergileyeceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Olumlu bakmak için biraz fazla çaba göstermen gerekebilir. Açık havada yürümeyi ihmal etmemelisin. Gerekirse günlük rutinini değiştirmeyi düşünebilirsin. Bol sıvı tüketmek sana iyi gelecek.

Aşk

Aşk konusunda sürprizler seni bekliyor. Tam umudunu kestiğin anda bir haber alabilirsin ya da yeni biriyle tanışabilirsin. Yeniliklere açık olmakta yarar var.

Para

Karşına yeni iş imkanları çıkabilir. Bunların arasından seçim yapmaya çalışırken fırsatın kaçmamasına dikkat etmen gerekecek. Kararlarında hızlı olmanda senin için yarar var.
Başak Burcu Günlük Yorumu (28 Temmuz 2021 Çarşamba)

Genel

İşleri ertelemekten vazgeçip harekete geçmen gerekecek. İşleri biriktirmeyip zamanında halletmek senin için daha iyi olacak. Sorumluluklarından kaçmamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlık konusunda yaptığın seçimleri kontrol etmen gerekecek. Alışkanlıklarını gözden geçirmen gerekebilir. Yemek konusunda daha dikkatli davranmak gün içinde kendini daha sağlıklı hissetmene yardımcı olacak.

Aşk

Aklını meşgul eden insana ulaşmak için daha kesin olman lazım. Ona ulaşmak için tercih ettiğin yolu değiştirmeyi deneyebilirsin. Kendini ne kadar açık anlatırsan senin için o kadar iyi olacak.

Para

Para konusunda rahat bir gün geçireceksin. Önceden verdiğin kararlar sayesinde planların düzgün işleyecek. Mevcut durumu koruman gerekecek.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (28 Temmuz 2021 Çarşamba)

Genel

Hedeflerine ulaşmak için daha sıkı çalışman gerekebilir. Daha disiplinli ve programlı çalışmak daha yararlı olacak. İşlerinde aceleci davranmayıp daha özenli olmak isteyebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

İçinde bulunduğun yoğun çalışma temposuyla birlikte hayatın hareketlenecek. Enerjini taze tutmak için beslenmene dikkat etmekte yarar var. Egzersizi de ihmal etmemelisin.

Aşk

Aşk konusunda dah açık konuşman gerekebilir. Uzun zamandır beklediğin fırsat eline geçecek ve aklındakileri karşındakine anlatabileceksin. İçinden geldiği gibi davranman daha iyi olacak.

Para

Maddi olarak hedeflediğin yere varmamak için önünde hiçbir engel yok. Aynı şekilde çalışmaya devam etmelisin. İşlerinin planladığın gibi ilerlediğini görmek seni iyi hissettirecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (28 Temmuz 2021 Çarşamba)

Genel

Bugün yalnız kalmak isteyebilirsin. Dışarıdan birinin seni üzgün ya da depresif hissettirmesine izin vermemek senin için iyi olacak. Sorunlarını çözmek için içine dönmek sana iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Daha iyi hissetmek için harekete geçmek isteyebilirsin. Daha mutlu ve sağlıklı olabileceğin bir ortam için kontrolü ele alman gerekebilir. Hayallerini gerçekleştirmek için yeni kararlar alabilirsin.

Aşk

Aşk konusunda daha gerçekçi olman gerekebilir. Hayallere gereğinden fazla zaman ayırıp gerçeklikten uzaklaşmamaya dikkat etmelisin. Kendini boş yere üzmemek senin için daha iyi olacak.

Para

İş ortamında değişiklik yapmayı düşünebilirsin. Alıştığın düzeni değiştirmek sana iyi gelebilir. Başka iş imkanları için fırsatlar yaratabilir. Yeniliklere açık olmakta yarar var.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (28 Temmuz 2021 Çarşamba)

Genel

Bugün insanlarla iletişiminde dikkatli olman gerekebilir. Karşılaştığın olaylar seni sinirlendirse de öfkeni açığa çıkarmamakta yarar var. Kalp kırmak yerine yapıcı olmaya çalışmak senin için daha iyi olacak

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün nasıl hissettiğine daha fazla önem göstermen gerekebilir. Endişe ve kaygıdan uzak durarak daha dinç bir zihne ulaşmak isteyeceksin. Meditasyon sana yardımcı olacak.

Aşk

Sevdiğin insanla karşılıklı konuşmalar yapmanız gerekebilir. Birbirinize karşı açık ve dürüst olmanız sizin için çok iyi olacak. Bu sayede aranızdaki güven ve sevgiyi artırmanız mümkün olacak.

Para

Maddi olarak sıkıntılardan uzak bir gün geçireceksin. Kazanç konusunda kaygılardan uzak durarak gelecek hakkında daha doğru kararlar alman mümkün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (28 Temmuz 2021 Çarşamba)

Genel

Bugün tek başına takılmak istemeyeceksin. Yanında birilerinin olması seni daha mutlu edebilir. Yanındayken rahat ettiğin arkadaşlarınla beraber zaman geçirmek sana iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kendini enerjik hissedeceksin. Bu enerjik havayla birlikte hayatına biraz daha hareket katmak isteyebilirsin. Yeni spor etkinlikleri hakkında düşünüp harekete geçmek sana iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin insanla daha çok vakit geçirmen olası. Birlikte daha çok vakit harcayarak ilişkinizi derinleştirmek fırsatı bulabilirsin. İlişkinin ileride boyut değiştirmesi ihtimali için hazır olmakta yarar var.

Para

Bugün harcamalarına dikkat etmen gerekecek. Savurganlıktan mümkün olduğunca uzak durmak senin için daha iyi olacak. Hesapta olmayan olası harcamalar için arkadaşlarından yardım istemeyi düşünebilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (28 Temmuz 2021 Çarşamba)

Genel

Bugün kendini duygusal olarak dingin bir ruh hali içinde bulabilirsin. Bu fırsatı değerlendirip işlerine yoğunlaşmak isteyebilirsin. Geleceğe yönelik yeni planlar yapmak için uygun bir ortam olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Fiziksel olarak sağlıklı kalmak için biraz özen göstermen gerekecek. Yeni bir egzersiz planı ve yeni bir diyet bu konuda yardımcı olabilir. Uzun yürüyüşler yapmak sana iyi gelecek.

Aşk

Bugün aşk konusunda birtakım kararlar alman gerekebilir. Uzun zamandır aklını meşgul eden mevzuları bir çözüme ulaştırıp gelecek için önemli kararlar alman mümkün.

Para

İş konusunda karşına yeni fırsatlar çıkabilir. Mevcut iş düzenini ve yatırım planını koruyarak bu fırsatları değerlendirmek isteyebilirsin. Yeniliklere açık olmakta yarar var.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel