28 Şubat 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 28 Şubat 2020 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (28 Şubat 2020 Cuma)

Genel

Aşk konusunda beklenmeyeni beklemelisin bugün. Güzel gelişmeler, yeni durumlar yaşanabilir. Aşka kapılarını daha hızlı açabilirsin. Yeni birisinden hoşlanman ve duyguları alevlendirmen olası.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini ve bedenini dengede tutmak seni zorlayabilir. Ancak hayatında daha dengeli bir bakış açısı sana iyi gelecek. Bugün hem zihnini dinlendirmeli hem de vücudunu kuvvetlendirmelisin. Bu ikisi için bir egzersiz düşünmek sana iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konusunda değişime açık olman gerekebilir. Beklenmedik ortamlarda keyifli durumlar yaşayabilirsin. En kötüsünü düşünerek kendini kapatmak yerine bir şeyleri oluruna bırakmak daha iyi olabilir.

Para

Maddi konularda çevresel olarak baskı görmen mümkün. Her şeye yetişme baskısı seni yorabilir. Bu yorgunluğa dur demek için kendi paranın hakimi olduğunu çevrene belli etmen gerekecek. Bazı şeylerin senin kontrolün altında olduğunu unutmamalısın.
Kova Burcu Günlük Yorumu (28 Şubat 2020 Cuma)

Genel

Kariyer konularında birbirinden farklı iş kapılarına ilgi gösterebilirsin. Eğer yeni bir iş arıyorsan bütün fırsatları değerlendirmen gerektiğini unutmamalısın. Sağlıklı ve güzel bir gelir kapısı için şansını zorlaman gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Açık havada yürümek hem hareket kabiliyetini artırmana hem de daha derin nefesler almana vesile olabilir. Açık havada geçireceğin vakit, enerjine yansıyabilir. O yüzden dışarıda aktivitelere ve yürüyüşlere özen göstermelisin.

Aşk

Aşk konusunda farklı olana odaklanman gerekebilir. Eğer bir ilişkin yoksa ve hoşlandığın bir insan da bulunmuyorsa bu aşkı beklemediğin bir ortamda bulabilirsin. Büyük ve derin hisler beklemediğin sürece keyifli flörtler gününü şenlendirebilir.

Para

Maddi konularda çevreden gördüğün negatifliğin seni etkilemesine izin vermemelisin. Hemen yarın eline para geçmese de bugünden ilerisi için adımlar atmak seni daha iyi bir noktaya getirebilir. Kendinden ve hedeflerinden vazgeçmemelisin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (28 Şubat 2020 Cuma)

Genel

İnsanlarla iletişimini kuvvetli tutmak demek onlarla her şeyi paylaşmak demek değildir. Onlarla iletişimini sağlıklı bir ölçüde tutarak mesafeyi korumak anlamına da gelir. Her fikir ayrılığına tartışma olarak yaklaşmaz ve yapıcı kalırsan birden fazla güzel gelişme görmen olası. Gerginliği kontrol etmeyi öğrenmen gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Günlük rutinini kuvvetlendirmek ve öz disiplinini harekete geçirmek sana iyi gelebilir. Bir şeyleri boşlamamalı ve programına göre hareket etmelisin. Sağlıklı kalmak ve enerjini kontrol etmek için öz disiplinini kuvvetlendirmen gerekecek.

Aşk

Hoşlandığın birisi varsa aranızdaki buzlar eriyebilir bugün. Aranızda daha keyifli konuşmalar yaşanabilir. Hoşlandığın kişiyle daha sağlıklı bir iletişim kurabilirsin. Aşktan beklentilerin artabilir bugün.

Para

Etrafında olan bitenin maddi olarak seni çok fazla etkilememesi için kendine çeki düzen vermen gerekebilir. Yaşananları kontrol altında tutmak için dışarıya bağımlılığını azaltman gerekecek. Kendi paranın hakimi olmak için çaba göstermelisin bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (28 Şubat 2020 Cuma)

Genel

Maddi konularda güzel gelişmeler görmen olası. İlerisi ile alakalı farklı durumlarla karşılaşabilirsin. Eline bir para akışının geçmesi ve ileride daha fazla para kazanmak için bir fırsat yakalaman gününün daha keyifli geçmesine vesile olabilir. Sadece hemen para harcamaya kalkmamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Odaklanma sıkıntısı yaşıyorsan bunu çözmeye vakit ayırman gerekebilir. Zihnini boşaltmak ve meditasyon gibi konulara özen göstermek sana daha iyi gelecek. Zihnini boşaltmak ve stresten uzak durmak sana çok daha iyi bir enerji sağlayabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişinin ilgisini kazanmak için çaba göstermen gerekebilir. Onunla daha keyifli vakitler geçirmek için planlar yapmak ve hoşlandığı şeyleri öğrenerek ona göre hareket etmek aranızda daha keyifli bir süreç başlatabilir.

Para

Maddiyat ile alakalı kendi içinde değişimler yaşaman gerekebilir. Paraya bakış açını değiştirmek için farklı konulara odaklanmak sana iyi gelebilir. Elini hemen cebine atmamalı ve durumları daha dikkatli gözlemlemek için zaman harcamalısın bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (28 Şubat 2020 Cuma)

Genel

Farklı bir ortama girmen ve yolunu değiştirmen, karşına çok hoşlanacağın birisinin çıkmasına vesile olabilir. Her zamankinden farklı bir durumda ve ortamda aşk konularına kendini daha rahat açabilirsin. Bugün bu konulara özen göstermelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Hayatına odaklanmak ve yaşananları gözden geçirmek, daha sağlık odaklı kararlar almana vesile olabilir. Kendini ve çevrende yaşanan olayları göz önünde bulundurmak yeni kararlar alarak farklı bir rutine sahip olmanı kolaylaştırabilir bugün.

Aşk

Beklemediğin bir anda karşına aşk konularında güzel gelişmeler çıkabilir. Her zamankinden farklı ortamlarda vakit geçirmek sana yarayacak. Eğer bir ilişkin varsa sevdiğin kişiyle hiç denemediğiniz aktiviteler deneyebilirsiniz.

Para

Maddi konularda çevresel faktörler önemli olabilir. İnsanlarla ilişkilerin sana daha iyi gelebilir. Elini hemen cebine atmadan önce insanlarla konuşmak sana daha iyi gelebilir bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (28 Şubat 2020 Cuma)

Genel

İş ve projeler konusunda güzel değişimler yaşayabilirsin. Bu değişimler sana direkt olarak para getirmese de ileride daha mantıklı kararlar alarak kariyerini şekillendirmene vesile olabilir. Bugün algılarını açık tutman gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

İnsanlarla iletişimini kuvvetlendirmek için zihnini boşaltman ve daha keyifli konulara odaklanman gerekebilir. Stresin ve gerginliğin sende yaratacağı negatif etki, insanlarla iletişimine yansıyabilir. Bu duruma özen göstermek ve stresi üstünden atmak için farklı şeylere odaklanman gerekecek bugün.

Aşk

Aşk konusunda güzel gelişmeler görmen olası. Eğer bir ilişkin yoksa ve aşk konularına uzak kaldıysan bugün keyifli bir durum yaşanabilir. Yeni etkilere kendini açman, kalbinin daha hızlı atmasına vesile olabilir.

Para

Maddi konularda değişime özen göstermen gerekebilir. Masrafları kısmak, elindeki paraların hesabını bilmek ve ne yöne hareket edebileceğini görmek içini rahatlatabilir. Elinden para çıkması seni korkutmamalı bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (28 Şubat 2020 Cuma)

Genel

Arkadaşlarınla daha fazla vakit geçirmek için zaman kollaman gerekebilir. Farklı ortamlara girmek ve keyifli vakitler geçirmek sana daha iyi gelecek. Yeni insanlarla tanışmaya özen gösterdiğin takdirde aşk konusunda da güzel gelişmeler görebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığına odaklanmak için iyi bir gündesin. Kendi hayatına odaklanmak ve kendi önceliklerini belirlemek sana daha iyi gelebilir. Sağlıklı kararlar almak ve yeni başlangıçlara girişmek senin için doğru olabilir.

Aşk

Kendine zaman ayırmak ve olayları oluruna bırakmak sana daha iyi gelebilir. Arkadaşlarınla keyifli ortamlara girmek bu etkiyi sende yaratabilir. İş ve sorumluluklardan kafayı kaldırdığında aşkı bulabilirsin bugün.

Para

Maddi konularda önceden yaşananlardan ders çıkarmak, ilerisi için daha mantıklı kararlar almana vesile olabilir. Parasal olarak kendini güvenceye almak için dikkatli hareket etmeli ve öncesinden ders çıkarmalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (28 Şubat 2020 Cuma)

Genel

Bugün maddi konularda daha iyi gelirler elde etmek için ilginç ve güzel bir yol bulman olası. Aklına gelecek eski bir konu veya kimsenin fark etmediği bir konuda sağlıklı bir adım atmak gelirini katlayabilir. Parasal olarak algılarını açık tutmalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Gerginlikten uzak durmak ve kendi iç huzuruna yönelmek önemli olabilir. Hayatını bir düzene koymak bu konuda sana daha iyi gelecek. Sağlıklı bir rutin ve iyi bir ruh hali, sana çok daha iyi bir etki sağlayabilir bugün.

Aşk

Aşk konusunda beklenmedik gelişmelerle karşılaşman mümkün. Hiç yoktan yere karşına bir insanın çıkması ve ona ilgi beslemen olası. Ancak her şeyi aceleye getirmemek ve kendi hislerinden emin olmak için zamana ihtiyacın olabilir.

Para

Maddi konularda her şeyi tek başına yüklenmek sana yaramayabilir. Sorumlulukları paylaşmak senin için daha iyi olabilir. Böylece gelir konularına daha fazla odaklanabilir ve farklı gelişmelerle karşılaşabilirsin bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (28 Şubat 2020 Cuma)

Genel

Aşk konularında kendini daha pozitif etkilere açabilirsin. Eğer bir ilişkin varsa sevdiğin kişiyle daha anlayış dolu konuşmalar yapman olası. Aşk ve duygular konu olduğunda daha iyi adımlar atabilir ve sağlıklı kararlar alabilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz ve diyet konuları daha fazla gündeminde olabilir. Daha sağlıklı olmak ve aynadaki insanla barışmak için çaba gösterebilirsin. Sağlıklı kararlar almak ve yeni başlangıçlar yapmak için iyi bir gündesin.

Aşk

Hoşlandığın bir insan varsa onunla daha iyi bir gelişme yakalayabilirsin bugün. Karşı tarafın hislerini görmek ve onu daha iyi anlamak sana da iyi gelecek. Aranızda daha güzel bir uyum ve hissiyat yaratmak için bugünü iyi değerlendirmelisin.

Para

Maddi konularda adaptasyonunu kuvvetlendirmen gerekecek. Yeni konulara, yeni durumlara uyum sağlamak, parasal olarak daha iyi bir noktaya gelmene vesile olabilir. Maddi düşüncelerde esnek kalmalısın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (28 Şubat 2020 Cuma)

Genel

Bugün bazı şeylere daha fazla özen göstermen gerekebilir. Okuduğun belgelere, parasal durumlara ve ciddiyet isteyen konulara özen göstermelisin. Bir şeyleri dikkatlice okumak ve gözden geçirmek, bazı hataları daha kolay yakalamana vesile olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek ve zihnini boşaltmak sana daha iyi gelebilir. Meditasyon için kendine zaman ayırmak sana iyi gelirken bol bol su tüketmek de vücudunun dengesini bulmasını kolaylaştıracak. Bu iki konuya özen göstermen gerekebilir.

Aşk

Aşkta sürprizlere kendini açman gerekebilir. Hiç beklemediğin bir anda ilginç gelişmelerle karşılaşabilirsin. Aşk ve ilişkiler konusunda beklentisiz bir şekilde güne başlamak, evrenin karşına bir aşk getirmeyeceğini göstermiyor.

Para

Maddi konularda algıları açık tutman gereken bir gün. Nereden nasıl bir durum geleceğini kestirmek zorlaşabilir. Parasal olarak daha iyi bir noktaya gelmek için çevrene daha dikkatli bakman gerekebilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (28 Şubat 2020 Cuma)

Genel

İnsan ilişkilerinde ilginç gelişmeler görmen olası. Hiç beklemediğin bir anda başlayacak bir konuşma seni duygularını ve düşüncelerini daha açık ifade etmeye itebilir. Bu iletişim konularındaki gelişmeler içinin daha rahat olmasına vesile olabilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak için keyif aldığın konulara odaklanman gerekebilir. Daha önceden yaşanan konuların zihninde negatif bir yer kaplamaması ve sende strese yol açmaması için keyifli şeylere yönelmen gerekecek. Ayrıca kendini insanlara ifade etmen de stresi aşmana vesile olabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişiyle iletişimini artırabilir, aşk konularında kendini daha iyi hissedebilirsin. Kendini ifade etmen ve karşı taraf ile iletişimini artırman aşk ve ilişkiler konularında beklentilerini şekillendirmene vesile olabilir bugün.

Para

Para kazanmak sağ duyu ve tutkunun ortak ürünüdür. Hem dikkatli davranışlar hem de bir işe gösterdiğin emekler bütünü eline daha fazla para geçmesini sağlayabilir bugün. Parasal olarak kendini daha iyiye hazırlamak için bu iki konuya özen göstermen gerekecek.
Koç Burcu Günlük Yorumu (28 Şubat 2020 Cuma)

Genel

Bugün aynaya baktığında çok hoşuna giden bir insan görebilirsin. Etrafa ve olaylara bakış açın daha yumuşayabilir. Kendine daha nazik davranabilirsin. Kendinle barışık olmak ve kendini sevmek sana çok daha iyi bir etki sağlayabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlıklı kararlar almak ve kendin için doğru olanı yapmak senin için o kadar da zor olmayabilir. Önceliği sağlığa verdiğin sürece iyi kararlar alabilirsin. Hem zihinsel hem de bedensel sağlığın için mantıklı kararlar alabileceksin bugün.

Aşk

Aşk konularında daha keyifli etkiler görmen olası. Yeni insanlarla bir araya gelmek ve onların ilgisini üstünde toplamak sana çok daha iyi gelecek. Flört etmek ve ilgi toplamak için iyi bir gündesin.

Para

Parasal kazançlar biraz yavaş ilerleyebilir. Eğer bir yerden para bekliyorsan ve bu bekleme süresi arttıysa canını sıkmamalısın. Bazı şeylerin geç olması senin için daha iyi olabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel