28 Ocak 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 28 Ocak 2021 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (28 Ocak 2021 Perşembe)

Genel

Aşk ve gönül ilişkilerine daha fazla vakit ayırabilirsin. Kalbinde daha fazla konuya yer verebileceksin. Aşka da ilişkiler hakkındaki beklentilerine de bugün daha fazla vakit ayırabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kendine vakit ayırmak ve kişisel bakım gibi konulara odaklanmak için iyi bir gün olacak. Daha sağlıklı ve dinç bir görüntü seni mutlu edebilir. Kendini şımartabilirsin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle daha keyifli, samimi konuşmalar yaşaman olası. Aşk konuları seni daha da mutlu edecek. Keyifli iletişimlere vakit ayırmak sende daha iyi bir ruh hali yaratabilir.

Para

Para konusunda dikkatli davranman gereken bir gün olabilir. Tasarruf planları kurabilirsin. Bunları kötü ve gergin bir ruh haliyle değil de daha pozitif ve yapıcı bir halle üstleneceksin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (28 Ocak 2021 Perşembe)

Genel

Bugün geçmişte kalması gereken konuları tamamen geride bırakmaya çaba gösterebilirsin. Kendince bir gün geçirmen ve zihnini yeni şeylere açman olası. Geçmişi geçmişte bırakmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Kendine karşı nazik olman gereken bir gün olabilir. Çünkü farkında olmadan kendi zihninde, kendine işkence ediyor olabilirsin. Kendine karşı nazik olmalı ve büyük beklentilere girmemelisin.

Aşk

Aşk konularında içine sinmeyen mevzuları gözden geçirmen gerekebilir. Ama bunları yaparken uzlaşmacı ve yapıcı olmalısın. Gemileri yakıp gitmek bugün işine yaramayabilir.

Para

Önceden yaptığın hatalar üzerinden kendine işkence etmemelisin bugün. Yeni bir gün yeni bir adım diye düşünmen gerekecek. Maddi konuları daha yeni bir ruh haliyle gözden geçirmen gerekebilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (28 Ocak 2021 Perşembe)

Genel

Bugün ayaklarını yerden kesecek bir aşk ile karşılaşman olası. Beklenmedik bir flört durumu kalbini hızlı attırabilir. Aşk konularında dış ektiler seni daha fazla etkileyebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Hayatında yeni şeylere vakit ayırmalısın. Yeni bir egzersiz, yeni bir beslenme biçimi, yeni bir yiyecek… Daha farklı şeyler, bünyene çok daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşkta güzel gelişmeler görmen olası. Kalbini yeni durumlara açabilirsin. Kendi içinde hissettiklerinde ve dışarıdan gelen etkilerde benzer değişimler olabilir.

Para

Maddi kaygıları bir kenara bırakman gerekecek bugün. Her şeye "ne olacak" şeklinde gerginliklerle yaklaşmamalısın. Bir şeyleri oluruna bırakman bugün daha doğru olabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (28 Ocak 2021 Perşembe)

Genel

Bugün göreceğin rüyalar zihninde her zamankinden fazla yer edinebilir. İç sesinle daha fazla iletişime geçmek için rüyalara odaklanabilir, bilinç altında yatanları keşfedebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak, stresi üstünden atmak öncelikli olabilir. Bugün kendince biraz zaman geçirmenin, kendi iç sesini duymanın çok büyük etkisini görebilirsin.

Aşk

Bugün aşka daha pozitif ve keyifle yaklaşabilirsin. Sevdiğin kişiyle arandaki iletişim daha fazla yüz güldüren, keyifli bir hale dönüşebilir. Eğlenceye vakit ayırmalısınız.

Para

Maddi konularda ileriyi düşünerek hareket etmen sende daha farklı bir durum yaratabilir. Aldığın kararları değiştirebilir veya yapacağın masraflarda farklılığa gidebilirsin bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (28 Ocak 2021 Perşembe)

Genel

Bugün aşka vakit ayırman olası. Beklemediğin bir zaman bile olsa aşk kapını çalacak gibi. Yeni flörtleşmelere odaklanabilir, keyifli konularla kalbini ısıtabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün biraz esneme egzersizleri sana iyi gelecek. Kaslarını ve eklemlerini oynatmanın vücudunda biriken negatif enerjileri atmanda büyük bir etkisi olabilir. Bu konulara vakit ayırmalısın.

Aşk

Aşk senin kalbini daha da sarabilir. Eğer hayatında birisi yoksa ilginç gelişmelere açık olabilirsin. Keyifli bir flört başlayabilir veya iletişim kurduğun birisi seni şaşırtacak adımlar atabilir.

Para

Sahip olduklarına şükredeceğin ve günü geçireceğin bir ruh halinde olabilirsin. Elindekilerle yetinmek ve hayatına şükretmek sana daha güzel kapılar aralayabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (28 Ocak 2021 Perşembe)

Genel

Bugün hayatında yapmak istediğin değişimler için iyi bir gün olabilir. Hem uzlaşmacı ve yapıcı olacaksın hem de şans senden yana olacak. Daha iyi şeylere odaklanmak için iyi bir gün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün zihnini farklı şeylere açmak, kafanı dağıtmak stres düzeyini azaltmanda faydalı olabilir. Her zamankinden farklı şeylere odaklanmanın sende yenileyici bir etkisi olabilir.

Aşk

Bugün içinde bulunduğun durumu daha dikkatli gözlemleyebilirsin. Karşındaki insanı daha iyi tanıman olası. Aranızda yaşanabilecek iletişimler, senin bir şeylere bakış açını değiştirebilir.

Para

Parasal durumlar sende mutluluk yaratacak bir düzeye gelebilir. Maddi anlamda daha rahat ve keyifli olabilirsin. Eline her zamankinden fazla para geçebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (28 Ocak 2021 Perşembe)

Genel

Bugün arkadaşlarınla vakit geçirmenin bir yolunu arayabilirsin. Onlarla yüz yüze görüşemesen de görüntülü konuşmalar, telefonlaşmalar, mesajlaşmalar çoğalabilir. İletişim kanallarını açık tutmak sana iyi bir ruh hali sağlayacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün biraz egzersize vakit ayırman iyi olabilir. Evinde yapabileceğin egzersizler için araştırmalar yapabilirsin. Büyük masraflara girmeden günlük bir hareket rutini oluşturabilirsin.

Aşk

Bugün aşkta biraz daha eğlenceli ve keyifli konulara odaklanmak sana iyi gelebilir. Eğer iletişimde olduğun birisi varsa onunla daha eğlenceli konulara odaklanmalısın.

Para

Maddiyata kaygılarla odaklanmamalısın. Negatif bir tonla paraya bakmak onu elinden çıkarmana sebep olabilir. Onun yerine biraz daha şükredebilir, elindekilere daha pozitif bakmaya odaklanabilirsin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (28 Ocak 2021 Perşembe)

Genel

Yeni şeyler öğrenmeye zihnini açabilirsin. Kendini geliştireceğin, farklı konulara odaklanacağın bir gün olabilir. Zihnini yeni şeyler öğrenmeye açmak sana iyi bir etki getirecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kendini disipline sokman gerekebilir. Vücudunu ve zihnini belli bir rutine alıştırmak, yediklerinde ve hareketlerinde dikkatli olmak önceliğin olabilir. Sağlığını kuvvetlendirmeye odaklanmalısın.

Aşk

Bugün hoşlandığın kişiyle arandaki iletişimi artırmak isteyebilirsin. Aşk konularında daha derin hisler veya bağlantılar istemen olası. İlişki konularını ciddiye alabilirsin.

Para

Parasal olarak sana nelerin daha iyi sonuçlar getirdiğini görerek yeni plan ve programlar yapman olası. Bugün biraz daha geleceği düşünerek hazırlık yapabilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (28 Ocak 2021 Perşembe)

Genel

Vücudunu daha da kuvvetlendirmek, kendini iyileştirmek her şeyden önce gelebilir. Bu aralar düşen bağışıklık seviyeni artırmaya odaklanabilirsin. Kendin için önlemler alman olası.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığın için dikkatli davranman gerekebilir. Bünyeni sıcak tutmak, sıkı giyinmek ve vitamin dolu çorbalar içmek sana çok daha iyi gelecek.

Aşk

Aşk konusunda içine sinmeyen şeyler olabilir. Bunlar doğal şeyler. Anormal olan bunları içine atıp karşı tarafın gökten vahiy inmişçesine hareketlerini değiştirmesini beklemek… Hislerini dile getirmelisin.

Para

Maddi konular söz konusu olduğunda kaygılarla değil de şükür ile odaklanabilirsin. Zira sadece gelecekte neler olabileceğini düşünmek yerine şu anda sahip olduklarının kıymetini bilmek önemli bir konu olacak.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (28 Ocak 2021 Perşembe)

Genel

Bugün maddi olarak elini kuvvetlendireceksin. İsteklerine ulaşmak için büyük adımlar atabilirsin. Maddi olarak kendine bir şeyleri kanıtlaman olası. Kendine güvenmelisin!

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Keyifli bir gün geçirmeye kendini açman gerekebilir. Eğleneceğin aktiviteler, yüzünü güldürecek şeyler… Zihnini boşaltıp daha neşeli olacağın bir gün hazırlamalısın kendine.

Aşk

Bugün aşkta büyük beklentilere girmeyebilirsin belki ancak içinde bulunduğun durum seni üzmeyecek de. Bir şeylerden memnun olmayı, olanları öylece kabul etmeyi öğrenebilirsin bugün.

Para

Parasal gelişmeler keyfini yerine getirebilir. Emeklerinin karşılığını alabilirsin. Daha güzel durumlarla karşılaşmak gelecek için de farklı ve güzel kararlar almanı etkileyecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (28 Ocak 2021 Perşembe)

Genel

Bugün romantik kitaplar, filmler, şarkılar kalbine daha fazla hitap edebilir. Aşk ile alakalı şeylere odaklanabilirsin. Bu tür romantik konulara vakit ayırabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sabırsızlık, içten büyüyen bir anksiyete ve gerginliğin işareti olabilir. İç huzurunu kazanmak için biraz kendini geri çekmen ve her şeye hemen atlamaman gerekecek. Zihnini boşaltmalısın bugün.

Aşk

Aşk konularına daha açık olabilirsin. Hayatında birisi olmasa da izlediklerin, dinlediklerin kalbini yumuşatabilir. Bu tür etkiler hayatında daha fazla yer edinebilir.

Para

Parasal kaygılar aklındaki en son şey olabilir. Ancak yine de kendine bir düzen oturtmak ve hem para kazanmak hem de bu parayı düzenli harcamak için bir plan oluşturman gerekecek. Dikkatli olmalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (28 Ocak 2021 Perşembe)

Genel

Bugün evini temizlemek, düzen sağlamak gibi konular önceliğin olabilir. Ya gelecek bir misafir için ya da tamamen kendi isteğin için bir şeyleri derleyip toplamak isteyebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün vücuduna daha sağlıklı alışkanlıklar kazandırmak ve vücudunun ihtiyacı olan besinleri tüketmek için bir düzen oluşturabilirsin. Daha sağlıklı beslenmek için neler yapabileceğine odaklanacaksın.

Aşk

Bugün ilişkinde kötü giden konuları tek tek gündeme getirmek için bir kuvvet bulacaksın. Ama bunu hesap sormak için değil, uzlaşmacı olarak düzene koymak için… Bugün iletişim önemli olabilir.

Para

Bugün ev için masraflar yapabilirsin. İhtiyaçlarını giderme, ev için alışveriş yapma gibi konular daha fazla gündeme gelebilir. Mutfak alışverişi için bir bütçe ayarlayabilirsin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel