28 Ocak 2020 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 28 Ocak 2020 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (28 Ocak 2020 Salı)

Genel

Bugün gergin ruh halinden kurtulmak için keyifli konulara odaklanabilirsin. Sevdiğin insanlara vakit ayırmak ve daha keyifli konular için vakit harcamak içinde bulunduğun gerginliği atmana vesile olacak. Bugün kendini mutlu etmeye odaklamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kendini sağlıklı hissetmek için neler yapman gerektiğine odaklanman gerekecek bugün. Sağlıklı kararlar almak ve güzel bir gün geçirmek için bu kararları uygulamak iyi olabilir. Egzersiz ve diyet konularına dikkat edebilirsin.

Aşk

Aşkta kendini yeni etkilere açabilirsin. Farklı bir insan ile tanışmak ve onunla güzel konuşmalar yapmak aşktan beklentilerini değiştirebilir. Güzel ve keyifli bir sohbet seni güzel bir aşka sürükleyebilir bugün.

Para

Maddi konularda çevrendeki insanlar senin desteğine ihtiyaç duyabilir. Bu tür konulara daha az vakit ayırmak için senden bekleneni hemen yapman gerekebilir. Sorumluluklarını ertelememeli ve sevdiklerine destek olmaktan kaçınmamalısın.
Kova Burcu Günlük Yorumu (28 Ocak 2020 Salı)

Genel

Kendini daha iyi hissetmek için neler yapabileceğine odaklanmalısın bugün. Biraz da olsa daha keyifli bir gün için kendini şımartabilirsin. Ancak bu konularda abartıya kaçmaman da önemli olacak. Hayatında bir denge yakalamak önemli olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sevdiğin kişilerle keyifli vakitler geçirmek sana sağlıklı kararlar almak kadar iyi gelebilir. Sadece yediklerine dikkat etmek ve egzersize odaklanmak değil aynı zamanda duygusal olarak da kendini iyi hissetmek sağlığına iyi gelecek. Bugün bu konulara odaklanabilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişiyle arandaki iletişimi kuvvetli tutmak ve birbirinize olan ilgiyi daha da netleştirmek size daha iyi gelecek bugün. Karşındaki insanın cesaretini artırmak için çaba gösterebilir ve aşkta daha keyifli bir gün geçirebilirsin bugün.

Para

Eğer para biriktirmek gibi bir niyetin varsa kimlerle görüştüğüne dikkat etmen gerekecek bugün. Bazı arkadaşların, sen farkına varmadan sana daha fazla para harcatıyor olabilir. Para biriktirme aşamasında kimle görüştüğüne dikkat etmelisin bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (28 Ocak 2020 Salı)

Genel

Bugün insanlarla arandaki iletişime dikkat etmen gerekebilir. Gerginliklere ve yanlış anlaşılmalara karşı önlem almalısın. Daha sağlıklı kararlar almak için farklı konulara odaklanman gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Vücudundaki gerginliği aşmak ve kendini daha iyi hissetmek için disiplinli hareketler gerekiyor olabilir. Gün içerisinde egzersiz ve diyet konularına gösterdiğin emeği artırmak sana daha iyi gelebilir. Gerginliği atmak için planlarına sadık kalmalısın

Aşk

Aşk konularına farklı bir bakış açısı ile yaklaşmak içinde bulunduğun durumu daha iyi anlamana vesile olabilir. Sadece ilişki ve bütünlük açısından değil de hislere odaklanmak atacağın adımları da etkileyecek.

Para

Bazı şeyleri bulunduğun yerden halletmek sana daha iyi gelebilir. İş ve maddi konularda büyük mesafeler kat etmene gerek kalmadan bazı mevzuları çözebileceksin. Sadece sorumluluklarına odaklanmak sana daha iyi gelebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (28 Ocak 2020 Salı)

Genel

Çok fazla işe odaklanmak ve başka konulara vakit ayıramamak enerjini düşürebilir. İş planlaması yapmak ve kendini gereğinden fazla yormamak bugün senin için önemli olacak. Sahip olduğun enerji ve kuvvetle hareket etmeli ve fazlasını zorlamamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Odak noktanda ne olup bittiğini görmek, neye gereksiz yere enerji harcadığını anlamana vesile olacak. Bugün kendin için biraz geri çekilmek ve kendi isteklerine odaklanmak sağlık açısından daha iyi olabilir.

Aşk

Aşk konularına nezaketle yaklaşman gerekecek bugün. Hassas olmak, karşındaki insanın düşüncelerine ve duygularına saygı duymak aşk konularında daha iyi bir etki oluşturabilir. Düşünceli davranışlar sana daha iyi gelecek.

Para

Bugün mali konulara biraz daha az vakit ayırabilirsin. Elinden geleni yaptığını düşünüyorsan eğer biraz geri çekilmek daha iyi bir etki verebilir. Kendini gereksiz yere yormamalı ve sakin bir gün geçirerek parasal konulara mesafe koymalısın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (28 Ocak 2020 Salı)

Genel

Aklından geçenleri gerçeğe dönüştürmek senin için biraz zor olabilir bugün. Planlarını istediğin gibi gerçeğe dökememek seni biraz gerecek. Ancak kendinle savaşmamalı ve bir şeyleri oluruna bırakmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Stres ve gerginlikle başa çıkmak için sevdiğin insanlara vakit ayırmak ve onlarla keyifli planlar yapmak daha iyi olabilir. Arkadaşlarınla sosyal ortamlara girmek sana çok daha iyi bir enerji katabilir bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiye vakit ayırmak ve keyifli konulara odaklanmak size daha iyi gelebilir. Birlikte sosyalleşmek ve arkadaşlarınıza vakit ayırmak da öyle. Bugün iletişim konuları seni ve ve dolayısıyla sevdiğin kişiyi daha mutlu edebilir.

Para

Bugün mali konuları bir kenara bırakmak ve sevdiğin insanlara vakit ayırmak sana daha iyi gelebilir. Arkadaşlarınla güzel konulara odaklanmak ve sohbetler etmek paranın getiremeyeceği bir mutluluk getirebilir. Bugün insanlarla iletişimine dikkat etmelisin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (28 Ocak 2020 Salı)

Genel

Bugün bir işi bitirmeden bir yenisi ile uğraşmak durumunda kalabilirsin. Verimlilik ve sorumluluklar açısından kendini zorlaman gereken bir gün olacak. Gün içerisinde planlamanı iyi yaparak halletmen gereken meselelere gerektiği gibi odaklanabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stres ve gerginliklerle başa çıkmak için daha aktif olman gerekebilir. Açık hava yürüyüşleri, derin nefes egzersizleri ve bol bol su tüketmek bugün sana kendini tekrar iyi hissettirecek. O yüzden bu konuları boşlamamalısın bugün.

Aşk

Yeni bir insan ile karşılaşman ve ondan etkilenmen olası. Bu kişi ile keyifli ortamlarda bulunmak aranızda daha iyi bir enerji oluşturabilir. O yüzden aşk konularına yapıcı bakmalı ve güzel ortamlar hazırlamak için çaba harcamalısın.

Para

Maddi konulara odaklanmak eskisi kadar mutlu etmeyebilir seni. Kafandan geçenleri yaşamak ve farklı konulara odaklanmak önemli olabilir. Bugün parasal konulardan uzak durmak sana zarar vermeyecek.
Başak Burcu Günlük Yorumu (28 Ocak 2020 Salı)

Genel

Duygusal tepkiler vermek seni mutlu etmeyebilir. Yaşananlara karşı daha mantıklı bir adım atabilmek için kendini biraz geri çekmen gerekecek. Sağlıklı düşünmek ve dikkatli hareket etmek bugün senin için önemli olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersizin etkilerini daha iyi görebilirsin bugün. Eğer halihazırda bir egzersiz programın yoksa güzel bir program oluşturmak için çaba gösterebilirsin. Sağlıklı kararlar almak ve bunları uygulamaya koymak için iyi bir gündesin.

Aşk

Biraz geri çekilmek ve aşk konusundaki düşüncelerini gözden geçirmek sana daha iyi gelebilir. Eğer son zamanlarda aşk konularında bazı hayal kırıklıkları yaşadıysan bugün bu üzüntülerini gözden geçirmek için daha iyi bir gün olacak. Kendini toparlamalısın.

Para

Maddi konularda birikim yapmak için eve yaptığın masrafları göz önünde bulundurman gerekebilir. Gereksiz masrafları kısmak ve ev konusunda daha organize olmak eline daha fazla para kalmasını sağlayabilir bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (28 Ocak 2020 Salı)

Genel

Bugün birden fazla işe odaklanman gerekecek. Halledilmesi gereken ve biriken sorumluluklarla ilgilenmek seni yorabilir. Ancak gün içerisinde iyi bir planlama ile işlerini halletmek, daha sonra dinlenmek için sana gereken zamanı bırakabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Dinlenmek ve esneme hareketlerine özen göstermek vücudunda biriken negatif etkiyi atmanı sağlayabilir. Vücudunun ihtiyaçlarını daha dikkatli duyabilmek için biraz sakin bir gün geçirmeye odaklanmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişi ile evde sakin bir gün geçirmek size daha iyi gelebilir. İki tarafın da son zamanlarda artan yoğunluğu dolayısıyla birbirinize sakin bir ortamda vakit ayırmanız bugün size daha güzel etkiler getirebilir.

Para

Parasal konularda hesabını bileceğin bir gün. Gereksiz masraflardan uzak durmak seni zorlamayacak. Kendini mutlu etmek için para harcaman gerekmediğini görebileceksin. Parasal konular seni yormayacak bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (28 Ocak 2020 Salı)

Genel

Bugün fikrine değer verdiğin bir insanın iyi düşüncelerini görmek isteyebilirsin. Onun onayını almak için kendini çok fazla yorabilirsin. Ama insanlarla iletişimini artırmak sana daha iyi bir etki sağlayacak bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersize odaklanarak dış görünüşün üzerinde daha güzel etkiler oluşturabilirsin. Vücudunda daha sağlıklı bir enerji oluşturmak için aktif bir yaşam tarzına odaklanman gerekebilir. Egzersiz ve diyet gibi konulara öncelik verebilirsin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle güzel bir gün geçirebilirsin bugün. Aranızda daha iyi bir uyum olabilir. Birlikte yeni kararlar alabilir ve güzel ortamlara girebilirsiniz. Aşk konusunda daha rahat olacağın bir gündesin.

Para

Maddi konularda istediğin sonuçlara ulaşamayabilirsin bugün. Ama insanlarla arandaki iletişim daha iyi olabilir. Bugün paradan çok insan ilişkilerine odaklanmalı ve iş ile alakalı daha sağlam iletişimler kurmalısın. Böylece ilerisi için daha sağlam adımlar atabilirsin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (28 Ocak 2020 Salı)

Genel

Eğer sık sık kötü rüyalar görmeye başladıysan zihninde atamadığın bir gerginlik oluşmuş demektir. Bugün bu konulara özen göstermeli ve zihinsel bütünlüğün için kendini daha iyi ve güzel şeylerle çevrelemelisin. Olumlu şeylere odaklanmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bilinç altında biriken gerginlikleri atmak için meditasyon gibi konulara özen göstermen gerekebilir. Sağlıklı kararlar almanı destekleyecek bir ruh haline girebilmek için vücudunun dilinden konuşman gerekecek bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile fikir ayrılıklarına düşebilirsin. Ona ısrarla kendi bildiğini anlatmak yerine geri çekilmek ve onun fikrine saygı duymak daha önemli olabilir. Bugün iletişiminde ısrarcı olmaman gerekecek.

Para

Maddi konularda etrafındaki insanları bir şeylere ikna etmeye çalışmamalısın bugün. Çevrendeki insanlar senin bakış açına sahip olmayabilir. Kendi işine odaklanmak ve çözümünü kendin bulmak daha iyi olabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (28 Ocak 2020 Salı)

Genel

Mesafe konuları seni biraz gerebilir. Direkt olarak müdahale edemeyeceğin konularda alacağın haberler seni üzebilir. O yüzden gerginliklere karşı önlem almalı ve olaylara daha yapıcı bakabilmek için kendine zaman tanımalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Gerginliklere karşı vücudunda negatif enerji biriktirmemek için egzersiz konularına özen göstermen gerekecek. Yürüyüş yapmak, derin nefes egzersizleri ve daha aktif bir hayat tarzı bugün sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Hoşlandığın kişinin ilgisini kazanmak için güzel konuşmalar yapman gerekebilir. Bugün bu kişiyi etkilemek için güzel bir fırsatın olacak. Aşk konularında daha sağlıklı kararlar almak ve güzel adımlar atmak için iyi bir gün olabilir.

Para

Bugün keyfi konulara para harcamak seni heyecanlandırabilir. Ama belli bir bütçenin dışına çıkmamalısın. Bugün parasal konularda plan yaparken biraz geleceği düşünerek hareket etmen gerekecek.
Koç Burcu Günlük Yorumu (28 Ocak 2020 Salı)

Genel

Bugün birden fazla konuya odaklanman gerekebilir. Hem iş hem de aile durumları vaktini alabilir. Zaman planlaması yapmak ve gününü verimli bir şekilde geçirmek kendini çok daha iyi hissetmene vesile olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yorgunluklara karşı dikkatli olman gereken bir gün olacak. Sağlıklı kararlar almak ve enerjinin gün içerisinde devam etmesini sağlamak için çaba göstermen gerekebilir. Kendini gereksiz yere yormamaya dikkat etmelisin bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile daha keyifli konularda konuşabilirsiniz bugün. Aranızdaki uyumun arttığını görebilirsin. Bir adım atmak ve karşılığını görmek seni aşkta mutlu edebilir. Bugün bu konulara vakit ayırman gerekebilir.

Para

Maddi olarak etrafında olan bitene dikkat etmek ve eline daha fazla para geçmesi için çaba göstermek bugün seni mutlu edecek. Karşına çıkan durumları çözmek senin için zorlayıcı değil aksine hırslandırıcı olabilir. Bugün paraya olumlu yaklaşacaksın.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel