28 Nisan 2020 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 28 Nisan 2020 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (28 Nisan 2020 Salı)

Genel

Herkesi ilgilendiren konularda kendini geliştirmek isteyebilirsin. Yeni şeyler öğrenmek, okumak, haberlere özen göstermek kendini daha toplum içerisinde hissetmeni sağlayabilir. Dikkatini vereceğin konular önem kazanabilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Öz disiplinini kuvvetlendirmek için hareketlerinde dikkatli olmalısın. Tutarlı kararlar almak ve zihnini boşaltmak, vücudunu daha iyi bir hale getirmek için güzel gelişmeler oluşturabilir. Rutininde boşvermemeli ve bir şeyleri yarına bırakmamalısın.

Aşk

Hislerin daha da netleşebilir bugün. Aşk konularına daha farklı bir noktadan bakabilirsin. Kendi hislerinle barışman bir şeyleri daha net görmene vesile olacak. Aşk konularında mutluluk ihtimalini görmezden gelmemelisin.

Para

Maddi konularda kendini çok yorulmuş hissedebilirsin. Kendine biraz zaman ayırman ve kendi önceliklerine odaklanman gerekebilir. Etrafındaki insanların maddi açıdan sana yüklenmesine izin vermemelisin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (28 Nisan 2020 Salı)

Genel

Beklenmedik gelişmeler seni daha farklı düşünmeye itse de kendini germemen gerektiğini fark edeceksin. Bir şeyleri oluruna bırakma ve sakin tepkiler verme konusunda kendini rahatlattığın noktada bazı şeyler daha rahat ilerleyebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmek ve egzersiz konularına özen göstermek sende daha iyi bir etki yaratabilir. Vücudunun daha sağlıklı bir şekle girmesi ve kendini iyi hissedebilmen için ikisini bir bütün olarak görmeli ve ona göre program yapmalısın.

Aşk

Aşk konusunda değişmesi gerekenlerin değişmesine fırsat vermelisin. Değişime direnmemelisin. Sevdiğin kişi ile aranızdaki muhabbette farklılıklar varsa bu muhabbetin sonunun nereye varacağını görmek için bir şeyleri oluruna bırakman gerekecek.

Para

Maddi açıdan bir şeyleri daha net görmek ileriyi daha net planlamana vesile olabilir. Bazı şeyleri sorgulaman gerekebilir bugün. Kazandığın veya kazanamadığın parayı dikkatli bir biçimde irdelemen gerekecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (28 Nisan 2020 Salı)

Genel

Sevdiğin kişilerden iyi bir destek görebilirsin bugün. Gerek arkadaşlarından gerekse sevdiğin diğer insanlardan sana bir destek çıkabilir. Aşk konularında kendini daha iyi hissedebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine özen göstermek vücudunun enerjisini daha net görmene vesile olabilir. Vücudunu yoracak gıdalardan uzak durmak ve sağlıklı sebze ve meyveler tüketmek kendini çok daha iyi hissetmene vesile olabilir.

Aşk

Hoşlandığın birisi varsa onunla iletişimini şekillendirmek için iyi bir fırsatın olacak bugün. Sağlıklı iletişimler kurmak kendini çok daha iyi hissetmeni sağlayabilir. Sonuç ne olursa olsun kendini ifade edebilmenin mutluluğunu yaşayabilirsin.

Para

Emeklerinin karşılığını alman gerektiğini daha net hissedebilirsin bugün. Eğer bir şeyler tam istediğin gibi ilerlemiyorsa değişime gidebilirsin. Maddi açıdan daha talepkar olabilir ve emeklerinin peşine düşebilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (28 Nisan 2020 Salı)

Genel

İletişime açık olduğun her an güzel gelişmeler görmen olası. Çevrendekilere kendini ifade ederken o kadar da yorulmayabilirsin. İş arkadaşlıklarında daha güzel gelişmeler olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı yemekler yemek sana iyi gelebilir. Hem zihnini boşaltmak için hem de sindirim sistemini yormamak için yediklerine özen göstermen gerekecek. İşlenmiş gıdalar ve şekerli yiyecekler vücudunda gereksiz bir yorgunluk yaratabilir. O yüzden yediklerine dikkat etmelisin.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile alakalı daha sağlam adımlar atabilirsin. Daha fazla iletişim kurman ve kendini sağlam bir biçimde ifade etmen olası. Aşk konularında beklentiler kurmadan önce iletişim kurabilirsin ve bu da çok iyi bir gelişme olarak kenara kaydedilebilir.

Para

Maddi kaygıların azaldığını fark edebilirsin. Ancak bu hemen gidip alışveriş yapman anlamına gelmiyor. Maddi açıdan daha dikkatli hareket etmen sana iyi gelebilir. Kendini masraflara kaptırmamalısın hemen.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (28 Nisan 2020 Salı)

Genel

İnsan ilişkilerinde seviye atlayabilirsin bugün. Sevdiğin insanlara güzel vakitler ayırabilir ve kendini daha iyi ifade edebilirsin. Bu güzel enerjiyi kariyer konularında kullanırsan eğer, daha iyi insanlarla iletişim kurman olası. O yüzden kimle muhatap olacağını iyi seçmen gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bir şeyleri iki kere düşünme, değiştirme ve yeni kararlar almaya açık olman gerekecek. Zihnini yeniliklere açmak ve stres oluşturabilecek konularda kendini rahat bırakmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Bugün insanlar seni daha az yorabilir. Bir şeyleri daha kolay ifade edebilirsin. Aşk konularında canını sıkan konular varsa o zaman bunları çözmek için iyi bir konuşma yapabilirsin. Bu konulara özen göstermelisin.

Para

Başarılı olmak ve üretken kalmak için birden fazla çaban olabilir. Kendini kariyer konularında daha net ifade edebilirsin. Güzel gelişmeleri hayatına çekecek bir enerji yakalaman olası. O yüzden bugün işe odaklanman daha iyi olabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (28 Nisan 2020 Salı)

Genel

Sevdiğin insanlarla iletişimi artırabilir ve güzel muhabbetlere girebilirsin. Genel olarak kendini daha iyi hissetmen ve iletişim konularında rahat olman olası. Sevdiğin kişilere vakit ayırdıkça enerjin artacak bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığını en iyi noktaya getirmek için neler yapman gerektiğini düşünmen gerekebilir. Daha iyi işleyebileceğini düşündüğün konulara odaklanmak ve vücudunu bu konularda geliştirmek daha iyi gelecek. Kaslarını kuvvetlendirmeyle bu işe başlayabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızda canınızı sıkan konular varsa bugün bunları çözmek için dikkatli bir iletişim izlemeniz gerekecek. Bu konuda ilk adımı sen atabilirsin. Güzel iletişimler kurmak bir şeylerin çok daha iyi ve sağlam gitmesini sağlayabilir.

Para

Kazandıklarını ve kaybettiklerini değerlendirmek için iyi bir gün olabilir. Maddi açıdan nasıl bir noktada olduğunu görmek için bir durum değerlendirmesi yapman gerekecek. Maddi açıdan kendini daha iyi bir hale getirmek için çaba gösterebilirsin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (28 Nisan 2020 Salı)

Genel

Okuduklarından, dinlediklerinden ilham alabilirsin. Zihnini daha aydınlık olabilir. Bir şeylere kolay odaklanabilir, kendin için yeni fikirler üretebilirsin. Bu güzel aşamaları dikkatle değerlendirmen gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

İçine sinmeyen şeyler enerjine yansıyabilir. Kafana yatmayan konular stres olarak geri dönebilir. O yüzden kendi içinde bir huzur sağlamalı ve etrafında olan bitene öyle odaklanmalısın. Zihnin bugün çok açık olacak ancak negatifliklere karşı kendini kapatmayı öğrenebilmelisin.

Aşk

Aşk konularında iletişime özen göstermen gerekebilir. Karşı taraf ile iyi anlaşmak demek arada sıkıntı olmamak demek değildir. Sıkıntılara karşı sakin bir iletişim sürdürebilmek demektir. Bugün bu konular gündeme gelebilir.

Para

Bugün yoğun çalışmalarının sonucunu daha rahat alabilirsin. Eğer bir yerden para bekliyorsan bugün güzel gelişmeler görmen olası. Maddi açıdan emeklerinin karşılığını almaya ve kendini daha iyi hissetmeye başlayabilirsin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (28 Nisan 2020 Salı)

Genel

Sağlığına özen göstermek isteyebilirsin bugün. Egzersizlere odaklanabilir ve sağlığın için daha iyi kararlar alabilirsin. Evinin rahatlığında spor için bir alan yaratabilir ve bu konularda daha kararlı olabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz konularında alacağın kararlar daha kalıcı olabilir. Bugün başlayacağın egzersizler senin için sürekli olabilir. Yeni bir egzersiz programı veya bir diyet konusu gündeme gelebilir senin için.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile alakalı hislerinde değişim olabilir. Kendini bazı konularda daha farklı hissederken bulabilirsin. Kendi hislerinden emin olmak için biraz geri çekilmek sana daha iyi gelebilir.

Para

Çevrendeki insanların maddi konularında onlara destek olmak ve onlar için bir plan program çizmek isteyebilirsin. Sevdiklerinin rahat etmesi önceliğin olabilir. Bu konularda için rahat ettiğinde daha farklı konulara odaklanabileceksin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (28 Nisan 2020 Salı)

Genel

Etrafındaki insanların fikrini alman gereken konular olabilir bugün. Yardım istemekten çekinmemeli, insanlarla iletişimini artırmalısın. Bazı konularda daha açık olmak sana iyi gelebilir. Kendini geliştirmek için fırsatlar yaratabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Uyku düzenine özen göstermelisin. Vücudunun yeteri kadar dinlendiğine emin olmalı ve yeterince melatonin salgıladığını bilebilmelisin. Yatağa erken girmenin bir yolunu bulman gerekecek bugün.

Aşk

Aşk konularında direnç ile karşılaşabilirsin. Hoşlandığın kişinin sana tavırlı olduğunu fark edebilir aranızda bir mesafe oluştuğunu görebilirsin. Bu duruma odaklanmadan önce biraz geri çekilmek daha iyi olabilir.

Para

Maddi konularda karşına beklenmedik durumlar çıkabilir. Ancak bu ani masraflar için kendini hazırlaman gerekecek. Yaşanabilecek masraf konularına önceden hazırlanman içinin daha rahat etmesini sağlayabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (28 Nisan 2020 Salı)

Genel

Yeni fikirler geliştirebilir, zihnini açabilirsin. Hayatında olan bitene daha mantıklı yaklaşımlarda bulunman olası. Güzel şeylere odaklanmak daha güzel sonuçlarla şenlenebilir. O yüzden neye odaklandığına dikkat etmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz ile vücut ve zihin dengeni sağlaman gerekecek. Sadece fit olmak için veya kilo vermek amacıyla değil aynı zamanda zihnini dinlendirmek amacıyla da hareket etmelisin. Düzenli bir egzersiz programı sana çok iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişinin kendi hayatına odaklanabilmesi için kendini biraz geri çekmen gerekebilir. Aşk konularında sürekli talep halinde olmak sizi yıpratabilir. O yüzden dikkatli olmalısın bugün.

Para

Maddi konularda seçeneklerini çoğaltman gerekebilir. Tek bir kaynaktan para elde etmek yerine birden fazla konuya odaklanabilirsin. Kendine ek gelir sağlamak için algıları açman gerekebilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (28 Nisan 2020 Salı)

Genel

Hayatında değişim görmek isteyebilirsin. Konuştuğun insanlarda, bulunduğun ortamlarda… Fırsatını bulduğun bir anda güzel bir değişime yaklaşmak isteyeceksin. Algıları açık tutmalısın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığını iyi ve kötü etkileyen şeyleri dikkatle bulup çıkarman gerekebilir. Yediğin bir yemeğin vücudundaki etkileri daha net görmen gerekebilir. Yaptığın bir hareket sonrası nasıl hissettiğini sorgulaman gerekebilir. Sana neyin yaradığını neyin yaramadığını bulman gerekecek.

Aşk

Aşk konularında kendi davranışlarına özen göstermen gerekiyor olabilir. Eğer hayatında bir değişim ve güzellik görmek istiyorsan kendi bakış açını değiştirmen gerekebilir. Aşk konularında her zamankinden farklı düşünmen ve kendi hatalarını görmen gerekecek.

Para

Planlı ve programlı hareket etmek hayatında yaşanan değişimlere daha rahat ayak uydurmanı sağlayabilir. Maddi açıdan değişimlere gireceksen eğer önceden adımlarını dikkatli sayman gerekebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (28 Nisan 2020 Salı)

Genel

Kariyer konularında güzel gelişmeler seni bekliyor olacak. Emeklerinin karşılığını daha rahat görebilirsin. Maddi konulara daha fazla zaman ayırarak yapmak istediklerine vakit ayırabilir ve kendini çok daha iyi hissedebilirsin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün bol bol su tüketmelisin. Su tüketimini artırmak vücudundaki enerjiyi temizlemene de vesile olabilir. Kendini daha enerjik ve iyi hissetmek istiyorsan su tüketimini belli bir seviyenin üstünde tutman gerekecek.

Aşk

Aşk konularında hisler daha derinleşebilir. Hisler derinleştiğinde verilen tepkiler de sertleşebilir. Bir şeylerin o anki hissiyatına kapılarak ani tepkiler vermekten kaçınmalısın.

Para

Kariyerine her şeyden daha fazla öncelik verebilirsin bugün. Eline maddi anlamda daha fazla para geçmesi için güzel gelişmelere kendini açabilir, algılarını bu yönde kuvvetlendirebilirsin. İyi fikirler üretebilir, güzel paralar kazanabilirsin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel