28 Mayıs 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 28 Mayıs 2020 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (28 Mayıs 2020 Perşembe)

Genel

Bir şeylerin sana verdiği gerginlik artabilir. Hayatında düzene sokmak istediğin konularda gereksiz bir yoğunluk ve direnç ile karşılaşabilirsin. Biraz durup kendine vakit ayırmak sana daha iyi gelebilir bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

İşe fazla odaklanmak duygusal yükle karşılaşmak istemediğin için olabilir. Biraz duygusal ve zihinsel yönden kendine verdiğin stresi kontrol etmen gerekecek. Bir şeyleri görmezden gelmemeli ve sağlığın için strese karşı dikkatli olmalısın.

Aşk

Aşk konularına öncelik verebilir, içinde bulunduğun konuları gözden geçirebilirsin. Aşkın sana mutluluk getirmesi gerektiğini kendine hatırlatabilir ve sevdiğin kişiyle bir şeyleri yoluna koymak isteyebilirsin.

Para

Maddi açıdan yavaş yavaş harekete geçmen gerekebilir. Ani ve hızlı çıkışlar yerine gözlemleyerek, acele etmeyerek kararlar almak daha iyi olabilir. Elbette büyük hareketlere geçmen gerekecek ileride, ancak şu an için kendini gereksiz yere yıpratmamalısın.
Kova Burcu Günlük Yorumu (28 Mayıs 2020 Perşembe)

Genel

Hayalleri kontrol altında tutmalı ve bunlar için neler yapabileceğini kendine ifade edebilmelisin. Hayaller, onları gerçekleştirdiğin zaman güzelleşir. Sadece beklemek ve bir şey yapmamak seni çok fazla yorabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersize özen göstermen gerekebilir. Bunun için spor salonları veya büyük alanlar gerekmez. Kendi ortamında neler yapabileceğini araştırman ve ona göre hareket etmen sana daha iyi gelebilir. Tembellik yapmamalısın bugün.

Aşk

Aşk konularında içine kapanabilirsin. İletişim kurmak, aşka odaklanmak sana zor gelebilir. Bir şeyler için kendini zorlamamalı ve biraz zamana bırakmalısın bazı şeyleri. O yüzden bugünü kendine ayırmak daha iyi olabilir.

Para

Kendini motive etmenin bir yolunu bulman gerekecek. Maddi açıdan güzel gelişmelerle karşılaşmak için ilk olarak kendini motive etmelisin. Bazı şeylere hevesle yaklaşmak daha iyi sonuçlar elde etmene vesile olabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (28 Mayıs 2020 Perşembe)

Genel

Kendini nelere dahil ettiğini kendine sorman gerekecek. Konuştuğun insanlar, içinde bulunduğun durumlar, iş ve aşk konuları… Kendini nasıl bir durum içerisine soktuğunu görmek, sıkıntıları gidermende faydalı olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlıklı beslenmek ve bol bol su tüketmek sana iyi gelebilir. Vücuduna iyi gelecek şeylere odaklanmalı ve gereksiz yere işlenmiş gıdalarla bünyeni yormamalısın. Özellikle besin tüketimi konusunda sağlıklı tercihler yapman gerekebilir.

Aşk

Uyumun bozulduğunu, bir şeylerin zorlaştığını düşünmen olası. İçine sinmeyen konuları içine atmamalısın. Sevdiğin kişiyle açık bir iletişim kurmak bazı konularda çözüm aramanıza vesile olabilir.

Para

Maddi açıdan plan program yapmak için iyi bir zaman olabilir. Parasal olarak kendini daha net ifade edebilmene yarayacak yeni gelişmeler görebilirsin. Eyleme geçmeden önce plan program yapmalısın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (28 Mayıs 2020 Perşembe)

Genel

Hayatın için istediğin şeylerde radikal değişimler olabilir. Daha önceden aklından geçmeyen konular artık önceliğin olmaya başlayabilir. Neler istediğini, neden istediğini kendine ifade etmek için biraz zaman gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Evde egzersiz yapabilmeyi öğrenmen gerekecek. Bulunduğun alanda vücudunu nasıl hareket ettirebileceğini araştırmalısın. Ev içerisinde yapılabilecek egzersizleri öğrenmek sana daha iyi bir enerji katabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızda sıkıntı olan bazı şeyleri çözmek için çaba gösterebileceksin bugün. Birbirinize kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. Aşk konularında daha yapıcı davranabilirsin.

Para

İletişim konularına özen göstermen maddi açıdan daha iyi gelişmeler görmene vesile olabilir. Bugün insanlarla ne konuştuğuna, nasıl konuştuğuna ekstra dikkat etmen gerekecek. Maddi gelişmeleri bu yönde görebilirsin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (28 Mayıs 2020 Perşembe)

Genel

Kızgınlıkla hareket etmemelisin. Ani kararlar ve daha sonradan pişman olabileceğin hareketler seni yorabilir. Bugün biraz daha sakin kalabilmeli ve gözlem yeteneğini konuşturmalısın. Bir eyleme geçmeden önce iki kere düşünmen gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek ve yediklerine dikkat etmek sana daha iyi bir enerji sağlayabilir. Vücudunu yoracak işlenmiş gıdalardan uzak durmak ve daha sağlıklı tercihlerde bulunmak, kendini çok daha iyi hissetmene vesile olabilir.

Aşk

İletişime geçmek istiyor ancak sonucunun ne olacağından korkuyor olabilirsin. Hoşlandığın kişinin sana karşı ne hissettiğini anlamak için tek yapman gereken bu kişiyle muhatap olmak olsa da adım atmak seni yorabilir. Senin için neyin önemli olduğunu kendine itiraf etmen gerekebilir.

Para

Büyüklerimizin geçmiş zamanda yaşadığı sıkıntılardan ders almak bize düşen görevlerden birisidir. Geçmişte yaşanan hatalara tekrar düşmemek için onların deneyimlerinden faydalanmamız gerekir. Bugün bu konulara odaklanarak daha iyi dersler çıkarabilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (28 Mayıs 2020 Perşembe)

Genel

Sıkıntının temeline inmen gerekecek. Ve bunun için derine odaklanmalısın. Bir şeyleri yüzeysel olarak geçiştirmek sana iyi gelmeyebilir bugün. Genel olarak hayatında canını sıkan şeyleri bir düzene koymak için sorunlarınla yüzleşebilmelisin.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Duygusal bütünlüğünü sağlamak ve bir şeyleri dengelemek senin için önemli olabilir. Zihnini boşaltabilmeli ve vücudunda biriken negatif enerjiyi bir şekilde üstünden atabilmelisin. Yoga ve meditasyon gibi konular sana daha iyi gelebilir bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda ufak tefek gerginlikler olabilir. Bunlar normal şeyler. Normal olmayan ise vereceğiniz tepkileri kontrol etmemek olacak. Bir şey söylemeden önce iki kere düşünmek ve karşındaki insanın kalbini kırmamaya çalışmak daha önemli olabilir.

Para

Tasarruf planları yapmak için her şeye evden başlaman gerekecek. Ev içinde masraf yapmadığını düşündüğün halde paranın çoğu eve gidiyor olabilir. Bu konularda neler yapabileceğine bakman gerekebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (28 Mayıs 2020 Perşembe)

Genel

Hayatın için alacağın kararlar, bireyselliğin önem kazanabilir. Bir şeyleri kendine göre düzeltmelisin. Çevrendeki insanlara göre yaşamak seni mutlu etmeyebilir. Bugün bu konulara vakit ayırarak kendin için kararlar alabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Sinir ve strese dikkat etmen gerekecek. Bir konu hakkında konuşulması gerekiyorsa eğer kızgınlıkla ve stresle harekete geçmemelisin. Biraz düşünmek, sakinleşmek için çaba göstermek, vücudunda biriken negatif enerjiyi de kontrol etmeni sağlayabilir.

Aşk

İletişim konuları seni zorlayabilir. Ancak bunu kişisel algılamamalısın. İyi günler de kötü günler de bizler için. O yüzden kendine yüklenmemeli ve en başta sen kendin, kendi kalbini kırmamalısın.

Para

Kendini güvenceye almak için dikkatli hareket etmen gerekebilir. Gözlem yeteneğini geliştirmek ve maddi konularda neler olabileceğini önceden kestirmek için bugün kendini bu tür konuları öğrenmeye verebilirsin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (28 Mayıs 2020 Perşembe)

Genel

Bugünün zor geçebilmesi olası. Ancak bu negatif bir ton taşımamalı. Karşına çıkan sıkıntılarla başa çıkmanın bir yolunu bulabilmelisin. Kendi sınırlarını ve neler yapabileceğini görebileceğin bir gün olabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yeşil sebzeler tüketmek ve daha dikkatli beslenmek sana daha iyi gelebilir. Sağlıklı kararlar almak ve vücudunu fazla yormamak, ihtiyaçlarına odaklanmak sana daha iyi gelecek. Olaya nelerle beslendiklerini gözden geçirerek başlayabilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişiye kendini ifade etmekte zorlanabilirsin. Bir şeyler gereksiz yere zorlaşabilir. Bazı konularda kendini ifade etmekte zorlanabilirsin. Bu tür şeyleri zorlamamak ve oluruna bırakmak daha iyi olabilir.

Para

Maddi konuların sende gereksiz bir negatiflik oluşturmaması gerekecek. Bunun için kendine hakim olabilmeli ve olaylara pozitif yaklaşabilmelisin. Gereksiz gerginliklerle iyi gitmekte olan şeylere gölge düşürmemelisin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (28 Mayıs 2020 Perşembe)

Genel

Hayatında bazı konularda yoğunluk ve yorgunluklar olabilir. Bir şeylere her zamankinden fazla zaman ve emek harcıyor olabilirsin. Bu konularda kendine dikkat etmen ve gereksiz yorgunlukları engellemen gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığına odaklanmak, daha iyi bir gün geçirmene vesile olabilir. Vücudunun ihtiyaçlarını gözden geçirmek ve ona göre bir gün sağlamak sana daha iyi gelecek. Yediklerine, hareketlerine ve dinlenmene özen göstermelisin.

Aşk

Aşk konularında kalbin bir şeylere daha çabuk kırılabilir. Bir şeyleri hemen üstüne alınabilir ve gereksiz kırgınlıklara geçebilirsin. Kendini bu kadar kolay yıpratmamalı ve karşındaki insanla aranda daha sağlıklı iletişimler kurabilmelisin.

Para

Hayatına konfor getirmek için masrafa girmen gerekiyorsa girmelisin. Ancak bir şeyleri lükse götürmemen gerekecek. Hayat standardını iyi bir noktaya getirmek sana daha iyi gelebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (28 Mayıs 2020 Perşembe)

Genel

Kendini dış etkilere daha fazla açmış olabilirsin. Bu konuda bir şeyler yapman gerekecek. Kırgınlık ve kızgınlıklar yaşamamak için kendini biraz korumaya alman gerekebilir. Gereksiz negatifliklere karşı dikkat etmen gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Nefes egzersizleri ve esneme hareketleri sana daha iyi bir enerji katabilir. Eğer kendini yorgun hissediyorsan hemen yatağa girip uyumak yerine bu tür hareketlere özen göstermek sana daha iyi bir dinlence sağlayabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişiyle arandaki iletişimde farklılıklar olabilir. O kişinin aslında daha farklı hareket ettiğini, senden farklı düşündüğünü görebilirsin. Bu konularda iletişiminizi artırmak sıkıntıların önüne geçmenizi kolaylaştırabilir.

Para

Maddi açıdan kendin için alacağın kararlar önemli olabilir. Sana iyi gelecek harcamalar yapmak, ruh haline çok daha iyi gelecek. O yüzden bugün başkalarına göre değil de kendine göre masraf yapabilmelisin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (28 Mayıs 2020 Perşembe)

Genel

Sana yorgunluk veren, seni gereksiz yere geren insanların etkisini kısıtlaman gerekebilir bugün. Sevdiğin çevrelerdeki insanlar dahi olsa bu etkileri kısıtlaman gerekecek. İnsanlara bir dur diyebilmeli ve kendi sınırlarını çizebilmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek ve esneme hareketlerine özen göstermek, kaslarının daha da kuvvetlenmesine vesile olabilir. Vücudunun ihtiyaçlarına özen göstermeli ve kaslarını harekete geçirmelisin bugün.

Aşk

Aşk konularında kendini güzel sürprizlere açman gerekecek. Beklenmedik güzel gelişmeler yaşanabilir. Ancak bu konularda sakin kalmak ve tepkilerinde ölçülü olmak daha kıymetli olacak.

Para

Maddi açıdan gururuna ve kibrine yenik düşmemelisin. İş bitirmek için insanlarla ortaklaşa kararlar almalı ve yapıcı olmalısın. İş ilişkilerindeki pozitif tavrın bir çok şeyi değiştirebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (28 Mayıs 2020 Perşembe)

Genel

Aşk konularına daha fazla özen gösterebilirsin. Eğer hoşlandığın ancak hiçbir şans vermediğin bir insan varsa, bu kişiyle alakalı daha fazla adım atman olası. Aşk konularına bir hareket getirmek isteyebilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

İsteklerin ve ihtiyaçlarını ayırt etmek sana daha iyi bir enerji sağlayabilir. Neye ihtiyacın olduğuna özen göstermen gerekebilir. Sağlıklı kararlar almak, vücudunu şımartmak için aslında sana iyi gelmeyen şeyleri tüketmenden daha iyi sonuçlanabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranda daha önceden yaşanan bir sıkıntı varsa bu konulara bir çözüm üretebilirsin. Aşk konularında daha cesur olacağın bir gün. Etrafında gerginlik veya belirsizlik istemeyecek ve bunları düzeltmek için çaba göstereceksin.

Para

Ev için yapacağın masrafları kısmak, maddi açıdan daha rahat etmene vesile olabilir. Dışarıda para harcamadığın için tasarruf yaptığına inanmış olabilirsin. Ancak ev için yaptığın masrafların üçe hatta beşe katlanmaması için bu konuda da dikkatli olmalısın.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel