28 Mart 2023 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 28 Mart 2023 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (28 Mart 2023 Salı)

Genel

Geleceğine olumsuz bir çerçeveden bakıyor olabilirsin bir süredir. Ancak bugünün şartları seni daha pozitif düşünmeye itecek. Daha keyifli ve neşeli bir gün seni bekliyor. Bugün birçok güzel fırsat ile karşılaşabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlıklı besinler tüketmeye özen göstermelisin bugün. Daha taze sebze ve meyveler tüketmek, bol bol su içmek bünyene daha iyi gelecek. Sindirim sistemin için yağlı yiyeceklerden uzak durmalısın.

Aşk

Bugün çok neşeli ve keyifli olacaksın. Bu pozitif ruh halin çevrendeki insanların sana daha dikkatli bakmasını sağlayabilir. Yeni hayranlar edinebilir ve aşk hayatını hareketlendirebilirsin bugün.

Para

Bugün şanslı olacağın bir gün. Parasal konularda hiç beklemediğin yerlerden güzel kazançlar elde edebilirsin. Ayrıca farklı konulara odaklanman, daha farklı para kazanma yolları bulmanı da sağlayabilir bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (28 Mart 2023 Salı)

Genel

Bugün kendine vakit ayırmak ve sadece kendine odaklanmak sana çok iyi gelecek. Geleceğin hakkında yeni kararlar almak, hayatını ne yöne sokmak istediğine karar vermek böyle bir vaktin sonrasında senin için daha kolay olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün egzersize önem vermek zihnini boşaltmak için de işe yarayacak. Sadece kaslarını değil aynı zamanda stresi vücudundan atmayı da düşünmelisin. Daha aktif olarak daha berrak bir zihne sahip olabilirsin bugün.

Aşk

Bugün sevdiğin kişi ile keyifli ve eğlenceli aktiviteler yapmak sana daha iyi gelecek. Biraz gülmek ve keyifli bir sohbet etmek ikinizin de bir süredir istediği şey olabilir. Bugün sevdiğin kişiye vakit ayırmayı unutmamalısın.

Para

Maddi kaygıların sağlığını etkileyeceğini unutmamalısın bugün. Gerginlik ile gün geçirmek sağlığını da kötü etkileyecek. O yüzden parasal konularda her şeyi kontrol etmeye çalışmamalısın bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (28 Mart 2023 Salı)

Genel

Daha önceden senin kalbini kıran bir insan ile alakalı düşüncelerin olabilir bugün. Bu kişiyi affetmekte zorluk çekebilirsin. Veya daha önceden yaptığın hatalara odaklanarak üzülebilirsin biraz. Ancak hem kendini hem de sevdiklerini affetmek sana çok iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kendini enerjik hissedeceksin. Bu enerjiyi güzel bir aktiviteye dökmek ve olumlu enerjiler ile kendini donatmak sağlığına çok iyi gelecek. Açık havada egzersiz niyetine yürüyüş yapmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Bugün sevdiğin kişi ile sakin ve keyifli bir gün geçirebilirsin. Abartılı bir buluşma ikinize de ağır gelebilir. Bunun yerine ikinizin de kafa dinleyeceği ve keyif alacağı bir ortam seçmen sana daha iyi gelecek.

Para

Bugün kısa sürede çok fazla işle muhatap olabilirsin. Aniden sorumluluklarının artması ve parasal konularda farklı alanlara yetişmek seni gerebilir. Dikkati elden bırakmadan hareket etmelisin bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (28 Mart 2023 Salı)

Genel

Başkaları ile bir yaşam alanı paylaşmak zordur. Bazen çalıştığımız yerde bazen de evimizde bizden başka insanların var olmasını istemeyiz. Ancak bu durumu değiştirmek elimizde olamayabilir. Bugün kendini sıkışmış hissedebilirsin. Bunu hafifletmek için müzik dinleyebilir ve yürüyüşe çıkabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Önemli olan daha fazla hareket etmek değil, gerektiği kadar hareket etmektir sporda. Kendini fazla yormamaya ve aktif olmak için "daha fazlası"na abanmamaya özen göster bugün. Kendine karşı nazik olmalısın.

Aşk

Bugün hoşlandığın kişiye hislerini açabilirsin. Gereken cesareti kendinde bulabilir ve önemli bir adım atabilirsin. Hayatına bir açıklık ve netlik getireceğin bir gün olacak aşk konusunda.

Para

Ruh halin bir işin peşine sıkıca düşmeni engelleyebilir. Dikkatini parasal konulara vermekte zorlanabilirsin bugün. Ancak masraflardan kaçınmak ve gereksiz harcamalar yapmamak gününün daha iyi geçmesini sağlayacak.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (28 Mart 2023 Salı)

Genel

Bugün işe odaklanacağın bir gün olacak. Elinde uğraştığın şeyler daha önem kazanabilir senin için. Henüz bir sonuç alman için erken olsa da bugün verimli bir gün geçirmek için ekstra bir çaba harcayacaksın.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığını dengede tutmak zor olabilir bugün. Yediklerine dikkat ederken uykuya önem gösteremeyebilirsin. Uykunu düzelttiğini düşünürken spora gereken önemi veremeyebilirsin. Bugün kendini çok yormamaya çalış.

Aşk

Bugün sosyal ortamlarda yeni bir insan ile tanışabilirsin. Etrafındaki insanların enerjilerine açık olacaksın. Konuşacağın bir insanın seni etkilemesi normalden daha kolay olabilir. Kendini aşka açmalısın bugün.

Para

Maddi konularda stratejik davranmak seni birçok insanın önüne geçirecek. Dikkatini açmalı ve etrafında olan biteni incelemelisin. Böylece maddi olarak adımlar atarken daha özen göstermiş olacaksın bazı şeylere.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (28 Mart 2023 Salı)

Genel

Bugün etrafında olup biteni daha net göreceğin bir gün olacak. Hem iş hem de arkadaşlık konularında daha önceden farklı gördüğün bazı şeylerin gerçek yüzünü keşfedebilirsin. Bugün bazı şeyleri gözlemlemek, eyleme geçmekten daha etkili olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün keyif alacağın bir egzersiz yöntemi araştırman gerekebilir. Aktiviteleri bir rutine bindirdiysen daha eğlenceli bir şey ile tatlandırmak isteyebilirsin. Dans içeren dersleri araştırmak sana iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda gerginlikler yaşanabilir bugün. İki tarafın da sakin kalması ve daha gerçekçi hareketlerde bulunması gerekecek. Karşındaki insan ile geleceğe ait kararlar alırken hayallere göre adım atmamalısın bugün.

Para

Maddi konularda bazı şeyler istediğin hızda gerçekleşmeyebilir. Ancak bu durum bugün seni tedirgin etmemeli. Ektiğin tohumların yeşillenmesi için biraz daha zaman gerekecek. Bu zaman içerisinde farklı işlere odaklanabilirsin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (28 Mart 2023 Salı)

Genel

Bugün etrafındaki insanların etkisine kendini daha çok açacaksın. Arkadaşlıklar ve ikili ilişkilerde anlamlı konuşmaların olabilir. Ancak ani hareketler ve kararlar yerine bugün yaşananları sindirmek için kendine vakit ayırmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Duygusal olarak biriken bir gerginliğin olabilir bugün. Bu gerginliği atmak için nefes egzersizleri ve açık hava yürüyüşleri yapman gerekecek. Kendini dışarı at ve bol bol hareket et bugün. Kafanı toparlamak için kendine bir fırsat vermiş olacaksın.

Aşk

Bugün aşk konularında çok çabalamaman gerekiyor. Bazı şeyleri oluruna bırakmak ve kafanı dinlemek uzun vadede daha güzel sonuçlar verebilir. Bugünü kendine ayır ve romantik bir komedi izle. Kendini daha iyi hissedeceksin.

Para

Bugün kendini meşgul tutmak parasal konularda şansının açılmasına yol açabilir. Daha fazla işle ilgilenmek daha fazla paranın eline geçmesini sağlayacak. O yüzden evde oturmamalısın bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (28 Mart 2023 Salı)

Genel

Bazen gözünle görmediğin şeylere inanmak senin için zor olabiliyor. Ancak bazı şeylere inanmak ve oluruna bırakmak da en az kontrolün dahilindeki eylemler kadar işe yarar. Bugün evrene güven ve oluruna bırak bazı şeyleri.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Etrafındaki insanların sağlığını düşünürken kendininkini askıya alabilirsin bugün. Kendi sağlığına dikkat etmeli ve bünyeni fazla zorlamamalısın. İlk olarak kendi sağlığını düşünmen gerekecek bugün.

Aşk

Bugün hoşlandığın bir kişiye karşı hislerinin soğuduğunu hissedebilirsin. Karşındaki insanı tanıdıkça düşündüğün gibi biri olmadığını fark edebilirsin. Bu hayatında bir sıkıntıya değil bir açıklığa yol açacak. Her şey daha mantıklı gelebilir bugün.

Para

Bugün paranın kontrolü tamamen sende olacak. İstediğin masrafları yapabilecek ve kendini daha iyi hissedeceksin. Etrafındaki insanlara maddi olarak destek olmak isteyebilirsin, ancak aşırıya kaçmaman gerekecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (28 Mart 2023 Salı)

Genel

Bugün tek başına çokça vakit geçirebilirsin ve bu durum canını sıkabilir. Daha fazla şey yapmak, daha fazla insanla konuşmak gibi konular gündeminde olacak. Teklifin başka insanlardan gelmesini beklememelisin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün vücudun söz konusu olduğunda bir hedef koyabilirsin kendine. Daha fit olmak ve daha sağlıklı nefes alabilmek için egzersizi hayatına sokabilirsin. Bazı şeyleri gerçekleştirmek için büyük paralara ihtiyacın olmadığını hatırlaman gerekecek.

Aşk

Bugün ilişki konularında ufak tefek detaylara takılmamalısın. Sevdiğin kişinin hareketlerini kafanda anlamlandırmaya çalışmak seni çok yorabilir. Bazı şeyleri olduğu gibi görmeli ve altında bir anlam aramamalısın bugün.

Para

Bugün parasal konularda çok şanslı olacaksın. Gerek kendi kazancın gerekse başka türlü eline geçecek paralarda bir artış olabilir. Paranı iyi değerlendirip birikime almak ve ani harcamalar yapmamak senin için daha iyi olacak bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (28 Mart 2023 Salı)

Genel

Bugün çevrendekilere cömert olacaksın. Sadece parasal anlamda düşünme bunu. Manevi anlamda onların yanında olduğunu bilecek insanlar. Bu durum güzel arkadaşlıklar kurmana ve geliştirmene yarayabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Gerginliği üstünden atman gereken bir gün. Stresin kaynağını azaltamıyorsan bile vücuduna olan etkilerini azaltmalısın. Daha fazla egzersiz ve esneme hareketleri bugün kendini daha iyi hissetmeni sağlayacak.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda bazı gerginlikler yaşanabilir. Burada önemli olan tepkilerini nasıl göstereceğin olacak. Daha sakin kalmalı ve dikkatle düşünerek adım atmalısın bugün.

Para

Para biriktirmek için kendini çok fazla sıkıyor olabilirsin. Bugün biraz harcamak için kendine fırsat tanımalı ve masraflardan kaçınmamalısın. Parayı biriktirmek kadar düzgün harcamak da önemli.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (28 Mart 2023 Salı)

Genel

Bugün dolabını açtığında giyecek hiçbir şey bulamayabilirsin. Veya gereksiz yere eşya biriktirdiğini fark edebilirsin. Bu durumu düzeltmek için dolabını boşaltmak ve yenileri için yer açmak bugün sana daha iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün tembellik etmemeli ve daha fazla hareket etmek için fırsat yaratmalısın kendine. Bazen asansör yerine merdiveni kullanmak bile yeteri kadar hareket olur insanın hayatında. Ufak tefek hareketlerle daha aktif olacağın bir gün.

Aşk

Bugün sevdiğin kişi ile ağır meseleler konuşmak yerine daha eğlenceli ve keyifli aktivitelere odaklanabilirsiniz. Bir arada keyfinizin çok yerinde olacağı bir gündesiniz. Bu güzel enerjiyi aranızda biriken gerginliği azaltmak için kullanabilirsiniz.

Para

Bugün sevdiklerinle fazla para harcamayacağın samimi ortamlarda vakit geçirmek çok fazla para kazanmaktan daha mutlu edebilir seni. Bu tür konulara özen göstermeli ve maddi kaygıları bir kenara bırakmalısın bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (28 Mart 2023 Salı)

Genel

Bugün birden fazla sorumluluğun olabilir ve kendine vakit ayırmakta zorlanabilirsin. Ancak günün erken saatlerinde üstüne düşeni halletmek günün geri kalanında daha rahat olmanı sağlayacak. O yüzden bazı şeyleri erteleme bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Spor söz konusu olduğunda bugün yeni şeyler denemek isteyebilirsin. Veya farklı egzersiz türleri hakkında bilgi almak sana ilham verebilir. Hayatına daha fazla hareket sokmak isteyeceksin bugün.

Aşk

Bugün bulunacağın bir ortamda yeni bir insan ile tanışabilir ve bu kişiden çok hoşlanabilirsin. Romantik konularda daha şanslı olacağın ve etkilere açık olacağın bir gündesin. Bu güzel enerjiyi iyi değerlendir.

Para

Bugün maddi konularda kendini gergin hissedebilirsin. Söylenen sözlere alınabilir veya tedirgin olabilirsin parasal konularda. O yüzden ani tepkiler vermemeli ve daha dikkatli olmalısın bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel