28 Mart 2022 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 28 Mart 2022 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (28 Mart 2022 Pazartesi)

Genel

Kendini geliştirmek istediğin bir konu varsa bugün bu konuda daha iyi gelişmelerle karşılaşabilirsin. Eğitim ve öğretim alanında daha fazla seçenek karşına çıkabilir. İlgini çeken konulara daha fazla zaman ayırabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Gün içerisinde dinlenmeye zaman ayırman iyi olabilir. Kendini çok fazla yormaman önceliğin olabilir. Fiziksel olarak hızlı hareket etmek ve kendini yormak yerine daha sakin bir gün planlayabilirsin.

Aşk

Aşkta yenilikler gündeme gelebilir. Sana ilgisini belli etmek isteyen bir insan ile karşılaşabilirsin. Aşkta daha pozitif bir durumla karşılaşmak, kalbinin daha hızlı atmasına vesile olabilir. Yeni bir flörte başlayabilirsin.

Para

İş konularında bir şeyleri kendi yoluna bırakmanın daha iyi bir etkisini görebilirsin. Bazı şeyleri zorlamamak ve üstelememek daha iyi sonuçlanacak. Bunun yerine kendini geliştirebileceğin konulara odaklanabilirsin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (28 Mart 2022 Pazartesi)

Genel

Sağlığa daha fazla özen göstereceğin bir gün olabilir. Hele bir de kilo kontrolü yapmak istiyorsan. Özellikle yediğin şeylere dikkat edebilir ve daha sağlıklı beslenmek için bazı değişimler yapabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün yediklerine dikkat etmek, şekeri azaltmak ve daha fazla su tüketmek seni rahatlatabilir. Daha sağlıklı beslenmek için rutinini yenileyebilirsin. Sağlıklı bir beslenme biçimi için planlamalar yapman olası.

Aşk

Aşkta güzel değişimler yaşanabilir. Kalbini ısıtacak bir insan ile iletişim kurabilirsin. Bu yenilik seni çok heyecanlandırabilir. Beklentileri kontrol altına aldığın sürece her şey daha iyi gidebilir.

Para

İş konusunda için rahat olabilir. Haftaya çok hızlı başlamadan da iyi bir akış yakalayabilirsin. Kendini çok zorlamadan ve ne yapacağını bilerek hareket etmen iş ve maddiyatta sana yetecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (28 Mart 2022 Pazartesi)

Genel

Bugün insanlarla ilişkilerin daha iyi bir hal alabilir. Daha keyifli sohbetler, daha güzel konuşmalar gündeme gelebilir. Eğer tıkanan ilişkiler varsa bugün bunlarda iyi gelişmeler görmen olası.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Açık havada zaman geçirmelisin bugün. Temiz havayı içine çekmelisin. İnsanların olmadığı ortamlarda daha rahat nefes almak için maskeyi biraz indirebilir ve nefese odaklanabilirsin.

Aşk

Aşkta kendini ifade edebileceksin bugün. Hislerini karşı tarafa daha fazla geçirmen olası. Kalbini sıkan ve yoran meseleler varsa bunları iletişimle çözebilecek ve daha iyi bir ruh haline geçebileceksin.

Para

Bugün güzel haberler alman olası. İş ile alakalı yeni bir beklentin varsa bu beklenti sona erebilir. Yapacağın telefon konuşmaları ve insanlarla gireceğin iş planlamaları seni çok memnun edebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (28 Mart 2022 Pazartesi)

Genel

Kariyerini ve hayatında önem kazanan konuları etkileyecek gelişmeler bugün daha fazla kendini belli edebilir. Karşına çıkan fırsatları mantık çerçevesinde değerlendirmen gerekecek. Doğru adımlar atmak için özenli olmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Virüsten korunabilmek için evinin hijyenine özen göstermen gerekebilir. Evine giren eşyaların temiz olduğuna ve yeteri kadar dezenfekte olduğuna emin olman senin içini daha da rahatlatabilir.

Aşk

Bugün aşk konusunda güzel gelişmeler kapını çalacak. İletişimin artacağı güzel bir durum yaşanabilir. Eğer hoşlandığın kişiyle bir türlü kıramadığın o iletişim engeli varsa bugün bundan tamamen kurtulabilir, daha rahat sohbetlere dahil olabilirsin.

Para

Parasal açıdan daha keyifli gelişmeler görmene vesile olacak bir durum karşına çıkabilir. Eğer iş arayışındaysan bu iş konusunda daha pozitif gelişmeler görebilirsin. Terfi bekliyorsan bu konuda da yeni bir güzellik yaşanabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (28 Mart 2022 Pazartesi)

Genel

Yasal işleri, resmi belgeleri ve bankacılık ile alakalı mevzuları halletmek için iyi bir gün olacak. Güne erken başlayıp bu önem gerektiren meselelere öncelik vermen ve hemen bunları aradan çıkarman pozitif bir gelişme olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Eğer son zamanlarda çok fazla şeker tüketiyorsan bugün bunu kontrol altına alman gerekebilir. Daha sağlıklı beslenmenin önünü açabilmek için bugün tercihlerinde daha özenli olabilirsin.

Aşk

Bugün sevdiğin kişiye güzel jestlerde bulunabilirsin. Kalbinin daha sıcak atmasına vesile olacak güzel gelişmelerle karşılaşman da olası. Eğer hayatında biri yoksa yeni bir sohbet başlatacağın birisi karşına çıkabilir.

Para

Bugün işleri erkenden yoluna koymanın etkisini göreceksin. Hem hafta başında hem de günün başında önem gerektiren işleri yoluna koyman, günün geri kalanında güzel şeylere öncelik vermeni sağlayabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (28 Mart 2022 Pazartesi)

Genel

Bir süredir beklediğin iş gelişmeleri bugün kapını çalabilir. Daha fazla para kazanmanın önünü açacak gelişmelerle karşılaşabilirsin. Terfi bekliyorsan eğer bugün bu bekleyişin sona erebilir. Eğer yeni bir iş istiyorsan çok keyifli gelişmeler kapını çalacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Virüsten korunmak için dezenfektasyona ve maske kullanımına dikkat etmeyi sürdürmen gerekecek. Her ne kadar çevrende bu konuda bir şeyleri boşlayanlar olsa da senin kendini koruman için biraz daha özenli davranman iyi olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle güzel kutlamalar yapman olası. Güzel haberleri birbirinizle paylaşmanız, daha iyi gelişmeleri ilişkinize çekmenize de vesile olabilir. Sevdiğin kişiyle keyifli bir gün geçirebilirsin.

Para

Maddi açıdan keyfin yerine gelecek bugün. Bir süredir emek verip karşılığını beklediğin durumlar güzel sonuçlanabilir. Daha fazla para kazanmanın önü açılabilir. Maddi açıdan çok daha iyi bir enerji altına girebilirsin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (28 Mart 2022 Pazartesi)

Genel

Bugün dışarıda zaman geçirmen sana çok iyi gelecek. Keyifli bir ortamda, sevdiğin insanlarla görüşmek, biraz daha hareket etmek sana çok iyi gelebilir. Arkadaşlarınla dışarıda görüşme planları yapabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Hareket etmen gerekecek bugün. Açık havada yürüyüşler yapabilir, sevdiğin insanlarla dış mekanlarda görüşerek hem enerjini hem de keyfini artırabilirsin. Aktif olmak sana çok daha iyi bir enerji sağlayacak.

Aşk

Aşk konularında düşünerek hareket etmen daha iyi olabilir. Eğer bir konuşma yapacaksan bu konuşmadan önce ortamı değerlendirmek, durumu çözmek sana iyi gelecek. Biraz daha düşünmen gerekebilir bugün.

Para

Maddi konularda kafan da için de rahat olacak. Eğer bir masrafa gireceksen daha rahat hareket etmen olası. Maddi olarak içini sıkacak kaygılardan uzaklaşarak daha sakin bir gün geçirebilirsin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (28 Mart 2022 Pazartesi)

Genel

Görsel açıdan zihnin daha fazla çalışabilir. Bir şeyleri düzenlemek, organize etmek daha kolay olabilir o yüzden. Eğer bazı ortamlarda eksik varsa o eksiğin tam olarak ne olduğunu madden ve manen çok iyi göreceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Hareketli bir gün geçirebilirsin. Daha aktif olman, biraz daha yürümen sana iyi gelebilir. Hareket ettikçe daha rahat nefes alabildiğini görebilirsin. Enerjini yükseltmek için hareket etmelisin.

Aşk

Aşkta güzel konular gündeme gelebilir. Beklenmedik bir biçimde birisinden güzel bir teklif alabilirsin. Buluşma veya konuşma teklifleri senin neşeni yerine getirebilir. Acele etmediğin sürece bir şeyler iyi ilerleyebilir.

Para

Bugün iş planı çıkarmak ve ona göre haftayı şekillendirmek seni rahatlatabilir. Maddi açıdan daha rahat hareket edebilmek için de bu planı uygulayabilir, bütçeni ona göre şekillendirebilirsin. Hazırlıklar seni rahat ettirecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (28 Mart 2022 Pazartesi)

Genel

Çevrendeki insanların ilgisini üstünde toplayabilirsin bugün. Enerjin yükselebilir. Çevrene ışık saçabilirsin. Hem bilginle, hem fiziğinle hem de auranla insanların dikkatini çekmen olası.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Fiziksel olarak daha iyi hissetmek için kendini, biraz kilo vermeyi tercih edebilirsin. Bunun için ekstrem değişimler yerine hayatının rutinini düzenleyerek bazı yeni kararlar alman da olası. Bazı şeyler niyette bitebilir.

Aşk

Aşkta daha keyifli bir gün geçirmen olası. Senden hoşlanan insanlar sana ilgilerini belli edebilir. Aşkta daha fazla dikkat çekebilirsin, ilgileri üstünde toplaman senin de enerjini artıracak bugün.

Para

Bugün iş ortamlarında dediğini yaptıracaksın. Çevrendeki insanlar senin rehberliğinde hareket edebilir. Doğru bir biçimde kararlar alıp bunu eyleme geçirmeyi bileceksin ve bu da dikkat çekecek tabii.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (28 Mart 2022 Pazartesi)

Genel

Bugün satın almak istediğin bir şeyin bütçeni çokça aştığını görmen olası. Bu konuda planlı hareket etmen seni memnun edebilir. Bir şeyleri aceleye getirmeden ve doğru zamanda satın almak seni daha rahat ettirebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Açık hava yürüyüşleri sana çok iyi gelebilir bugün. Kaslarını hareket ettirmen, bolca yürümen ve derin nefes egzersizleri yapman enerjini daha da artırabilir. İnsanların olmadığı ortamlarda maskeyi indirip temiz havayı içine çekebilirsin.

Aşk

Aşk konularında kendi beklentilerini gözden geçireceğin bir gün olabilir. Farkına varmadan hem kendinden hem de hoşlandığın kişiden çok büyük beklentilere girmiş olabilirsin. Bu konuda kendini biraz dizginlemen gerekebilir.

Para

Bugün masraf yapmak için acele etmemelisin. Almak istediğin bir şey varsa doğru zamanda, doğru şekilde bu alışverişi gerçekleştirmen gerekebilir. Şartlarını gözden geçirmen gerekecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (28 Mart 2022 Pazartesi)

Genel

Sevdiğin kişiyle yapacağın samimi sohbetler gününün daha güzel geçmesini sağlayabilir. Aşkta daha pozitif etkiler görebilirsin. Bu etkiler kendini iletişimle belli edecek, bu etkiyi boş geçmemen gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı beslenmek önceliğin olabilir bugün. Yediklerine özen gösterip işlenmiş gıdalardan ve abur cuburdan uzak durmak daha sağlıklı bir bünye için sana fayda sağlayabilir. Taze sebze ve meyve tüketimini artırabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle daha güzel iletişimler kurabilirsin. Eğer hayatında bir insan yoksa güzel sohbetlerle yeni birini hayatına dahil edebilirsin. Aşkta iletişim ve etkileşimler daha baskın olabilir bugün.

Para

Haftanın planını erkenden yapıp buna göre hareket etmek sana çokça zaman kazandırabilir. Verimli olup etkin çalışma yöntemleri çıkarmak da kazancını etkileyebilir. Bugün daha planlı hareket edebilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (28 Mart 2022 Pazartesi)

Genel

Sahip olduğun şeylerin ederinin arttığını görmen olası bugün. Eğer bir mülk sahibi isen bu konuda daha dikkatli olman iyi olabilir o yüzden. Sahip olduklarının ederini ölçmek iyi bir hareket olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün yeni bir egzersiz programı sana iyi gelebilir. Eğer spor salonuna gitmek gibi bir fırsatın varsa bu fırsatı iyi değerlendirerek güzel bir egzersize başlaman gerekebilir. Aktif bir hayat tarzı sana kendini iyi hissettirecek.

Aşk

Bugün aşkta yeni konular gündeme gelebilir. Yeni bir insan ile tanışıp sohbet edebilirsin. Bir anda beklentiyi yükseltmemek ve sadece flörte odaklanmak şu an için iyi olabilir.

Para

Bugün iş ve maddiyat konularına tam gaz başlamak yerine bazı şeyleri yavaştan halletmek iyi olabilir. Haftaya acele ederek başlamak yerine elindekileri ölçerek bir zemin oluşturabilirsin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel