28 Mart 2021 Pazar Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 28 Mart 2021 Pazar günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (28 Mart 2021 Pazar)

Genel

Bugün havada aşk olacak. Sevdiğin birisi varsa çok keyifli bir gün geçirebilirsin. Aşk konusunda için rahat olabilir, mutlu konulara odaklanabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sebze ve meyve tüketimini artırman, şekerli gıdalardan ve içeceklerden uzak durman gerekecek. Ne tükettiğine ekstra özen göstermelisin bugün.

Aşk

Eğer hayatında birisi yoksa bugün yeni bir muhabbet, yeni bir etki gündeme gelebilir. Kendini aşka daha açık hissedebilirsin. Bunun güzel ektisi gün boyunca etrafında olacak.

Para

Fazla para harcamamak önemli olacak. Kendine biraz bütçe belirlemek ve bunun dışına çıkmamak senin için önemli olabilir. Maddi açıdan kendine dikkat etmelisin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (28 Mart 2021 Pazar)

Genel

Bugün aşk konularında baskın davranmak isteyeceksin. İlk adımı atmak seni mutlu edebilir. Aşk konusunda biraz daha girişken olabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Mide ağrılarının önüne geçmek için ne yediğine dikkat etmen gerekebilir. Sağlıklı beslenmek ve aşırı yağlı veya tuzlu gıdalardan uzak durmak sana çok iyi gelecek.

Aşk

Aşkta ilk adımı atan taraf olmak ve hislerini belli etmek sana güzel bir mutluluk getirecek. Bir şeyler için mucizeler beklememeli, onları sen harekete geçirmelisin.

Para

Parasal kaygılar gündeminde olmayacak. İçin rahat olabilir, günün keyfini çıkarabilirsin. Sakince bir gün geçirmek seni mutlu edecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (28 Mart 2021 Pazar)

Genel

Canını sıkan mevzular gündeme gelebilir. Bunlarla sakin bir biçimde uğraşman gerekecek. Kavgayı körüklemek yerine bunu dindirmek elinde olacak.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kafanı dinlemek ve sakin kalmak bugün sana iyi gelecek. Güzel ve keyifli bir aktivite ile kendini meşgul tutabilir, daha bağımsız bir gün geçirebilirsin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızdaki iletişim gerilebilir. Bunu daha da zorlamamak senin elinde olacak. Sakin ve uzlaşmacı davranmak senin için iyi olabilir.

Para

Maddi olarak başkasına güvenmeden hareket etmenin ne kadar büyük bir lüks olduğunu görebilirsin. Çevrendeki insanlardan bağımsız bir biçimde, kendi isteklerine öncelik vermek seni çok mutlu edebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (28 Mart 2021 Pazar)

Genel

Aşka odaklanacağın bir gün olabilir. Eğer hayatında birisi varsa birlikte vakit geçirmek ve daha mutlu olmak adına bir şeyler yapabilirsin. Kalbin hızlı atacak bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Esneme hareketleri kaslarını ve eklemlerini kuvvetlendirmene yarayabilir. Bugün biraz esneme hareketi yapabilirsin. Bunun vücudunda etkisi iyi olacak.

Aşk

Sevdiğin kişiyle güzel zamanlar geçirmek elinde olacak. Eğer hayatında birisi yoksa bugün yeni bir muhabbet kurman da olası. Aşk konusunda güzel gelişmeler kapıda olacak.

Para

Maddi konularda büyük beklentilere girmeyeceksin. Sakin bir gün geçirmek sana yetecek. Güzel ve keyifli diğer konulara odaklanabileceksin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (28 Mart 2021 Pazar)

Genel

Bugün fiziksel açıdan kuvvetli olacaksın. Baskın davranışların olabilir. Aktif olabilirsin, enerjini fiziksel aktivitelere harcayabilirsin. Bunun keyfini çıkarmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Evde boş boş oturmak yerine kendini meşgul edeceğin bir aktiviteye dahil olman olası. Fiziksel olarak kuvvetini göstereceğin ve keyifli bir gün geçireceğin enerjin olacak.

Aşk

Sevdiğin kişiyle mutlu ve keyifli bir gün geçirmek için iyi bir gün. Bazı planları sen yapabilirsin, güzel aktiviteler için sevdiğini ikna edebilirsin.

Para

Maddi açıdan kafana göre bir gün geçirebilirsin. İçin bu konularda rahat edebilir. Büyük beklentilere veya masraflara girmeden, güzel bir gün geçirmen olası.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (28 Mart 2021 Pazar)

Genel

Kendine çok fazla yüklenmemen gereken bir gün olacak. Kendi üstüne gitmeye çok meyilli olabilirsin. Suçu kendinde aramadan önce etrafındaki insanların da olaya nasıl dahil olduğuna bakman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Stres ve kaygıyla kendi üstüne gitmemelisin. Eğer ortada üzücü bir durum varsa bunun senden kaynaklandığını düşünmek sadece bir işkence yolu olabilir. Bunu kendine yapmaman gerekecek.

Aşk

Eğer ilişkinde bir şeyler yolunda gitmiyorsa bir şeyi hatırlaman gerek: Bir ilişki için iki kişi gerekir. Sevdiğin kişinin de bu meseledeki etkisini göz ardı etmemelisin.

Para

Kendi kararlarını alarak rahat bir gün geçirmen olası. Etrafındaki insanların beklentilerine göre değil, kendi isteklerine göre paranı değerlendireceksin bugün. Bunun etkisi baskın olabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (28 Mart 2021 Pazar)

Genel

Aşk konusunda keyifli konuşmalar, güzel aktiviteler ön planda olacak. Sevdiğin kişiyle yeni planlar yapabilir, birlikte güzel vakitler geçirebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sevdiğin bir yemeği yemek sana çok güzel bir enerji verebilir. Eğer öğün atlamak gibi kötü bir alışkanlığın varsa bugün bunu aşmaya çalışmalısın. Daha sağlıklı ve güzel şeyler yiyebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli bir gün seni bekliyor olabilir. Eğer hayatında birisi yoksa o zaman aşk konusunda güzel gelişmeler seni bekliyor olacak. Kalbin hızlı atacak bugün.

Para

Maddi olarak büyük dertlere girmeyeceksin. İçin rahat olacak, kaygılardan uzaklaşacaksın. Önceliğin parasal mevzular olmayabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (28 Mart 2021 Pazar)

Genel

Aşk konusunda sakin davranmalısın. Çok baskın olmak veya agresif davranmak işe yaramayabilir. Sakin kalıp bir şeyleri zorlamamak daha önemli olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmek ve abur cuburu kesmek iyi olabilir. Biraz daha özenli şeyler tüketmek ve şeker ile arana mesafe koymak sana çok iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin kişiye kendini ifade etmek isterken bir şeyleri abartma ihtimalin olabilir. O yüzden bugün kelimeleri dikkatle seçmeli ve bir şeyleri zorlamamalısın.

Para

Maddi olarak kafanda büyük kaygılar olmayacak. Günün gidişatına göre masraf da yapabileceksin. Sakin bir gün seni bekliyor bu konuda.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (28 Mart 2021 Pazar)

Genel

Bugün fiziksel enerjin artacak. Kendini iyi hissedeceksin. Ev içinde işlere odaklanabilirsin. Temizlik, düzen gibi konular baskın olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Hijyen konusunu ciddiye alacaksın ve temizliğe girişebileceksin bugün. Bir şeyleri derleyip toplamak ve mikroplarla virüslere karşı savaş açmak iyi gelecek sana.

Aşk

Sevdiğin kişiyle vakit geçirememek seni biraz üzse de bugün önceliklerin farklı olabilir. Kendini daha farklı şeylere vermek aşk konusunda kalbinin kırılmasını engelleyecek.

Para

Bugün evin için alışveriş yapabilirsin. Evini güzelleştirmek, kendini daha rahat ve mutlu hissetmek için bazı şeylere para vermen olası.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (28 Mart 2021 Pazar)

Genel

Üstüne vazife olmayan, aciliyeti olmayan veya sana gerek olmayan konularda kendini hemen öne atmamalısın bugün. Başkalarının işlerini kendi başlarına halletmesine izin vermen gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Açık havada ufak bir yürüyüş sana kendini çok iyi hissettirebilir. Biraz açık havada dolanmak senin için iyi olacak. Bugün bunun için fırsat yaratmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişinin sıkıntılarına dahil olmak isteyebilirsin ancak bu konuda dikkatli davranman gerekecek. Destek olmak başka, müdahale etmek başka bir şeydir. Aradaki farkı görmelisin.

Para

Bugün kendi işine bakman, kendi masraflarına bakman gerekecek. Gereksiz masraflarla kendini yormamalı, başkasına para aktarmamalısın bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (28 Mart 2021 Pazar)

Genel

İhtiyaçlarına odaklanmak ve kendini daha iyi hissetmek için iyi bir gün. Bugün kendi vücudunun ihtiyaçlarına odaklanarak sağlığını düşünebilirsin. Günü istediğin gibi planlayabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığın için bazı alışkanlıkları değiştirmen gerektiğini fark edebilirsin. Daha iyi bir uyku düzeni, daha sağlıklı öğünler, biraz egzersiz… Kendine bir rutin oluşturabilirsin bugün.

Aşk

Sevdiğin birisi yoksa eğer hayatında, bugün kendi keyfine bakacaksın. Sakin ve huzurlu bir gün geçirmek, aşktan büyük beklentilere girmemek sana iyi gelecek.

Para

İş ve maddi konular hakkında az düşüneceksin. Sebebi düşünecek az şey olması değil ama senin bugün bunlara vakit ayırmak istemeyeşin olacak. Önceliklerine sen karar vereceksin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (28 Mart 2021 Pazar)

Genel

Aşk konusunda niyetlerini tazelemen gerekebilir. Eğer hayatında bir süredir yeni bir aşk etkisi yoksa, kendini içine kapattığın için olabilir. Biraz pozitif olup kendini aşka açman gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bolca su tüketmen sana iyi gelecek, bundan kaçmamalısın. Su tüketimini artırmak için uygulamalardan destek alabilir ve içtiğin su miktarını kaydederek yeni bir alışkanlık edinebilirsin.

Aşk

Aşkta önce senin kendi içinde ne istediğini bilmen gerekebilir. Kendini gelip geçici etkilerden uzak tutmak ve daha güzel şeylere yakınlaştırmak için önce kendi içinde güzel niyetlere odaklanmalısın.

Para

Maddi olarak içinin rahat ettiği bir gün olabilir. Keyfin yerinde olacak. Büyük kaygılara veya beklentilere düşmeden sakin bir gün geçirebileceksin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel