28 Mart 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 28 Mart 2020 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (28 Mart 2020 Cumartesi)

Genel

Sakin bir şekilde yoluna devam ederken karşına bir anda bir engel çıkabilir. Peki bu engeli aşmak için ne yapacaksın? Esas soru bu olacak bugün. Hayatındaki düzeni bozmaya çalışan engellere karşı bakış açın, gününün nasıl gideceğini değiştirebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Her şeyi tek başına üstlenmek doğru olmayabilir. İş bölümü yapmak enerjini kendine saklamana vesile olabilir. Eğer ortada fiziksel güç isteyen bir iş varsa o zaman destek istemen gerekecek.

Aşk

Aşk konusunda kararlar alman gerekebilir. Ancak içinde bulunduğun durumu daha net görebilmek için kendine biraz zaman vermen gerekecek. Bir şeyleri asıp kesmek için acele etmemeli, kendine nazik davranmalısın.

Para

Maddi konularda hayallere dalabilirsin. Ancak önemli olan o hayalleri nasıl gerçeğe dönüştüreceğin olacak. Bazı şeyleri sadece düşüncede bırakmamalı ve bunları gerçeğe dönüştürmek için neler yapman gerektiğini görmelisin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (28 Mart 2020 Cumartesi)

Genel

Çevrendeki insanlara iyi örnek olman gereken bir konu gündeme gelebilir. Birden fazla kişinin bazı konularda sana odaklandığını görebilirsin. Bugünkü kararları kendin için alırken, etrafındaki insanlara örnek olmayı da unutmamalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kendine özen göstermek ve sevdiğin insanların sağlığına odaklanmak senin için önemli olabilir. Hem kendin için hem de sevdiklerin için yemekler hazırlayabilirsin. Sağlıklı beslenme konuları hepiniz için önemli olabilir.

Aşk

Seni mutlu etmeyen şeyleri gözden geçirmek isteyebilirsin bugün. Aşk ve ilişkiler söz konusu olduğunda seni mutsuz eden konuları aklına getirmek seni biraz üzebilir. Ancak bu konuda negatif düşünmek yerine yapıcı davranmalı ve "bu konu hakkında ne yapabilirim" demelisin.

Para

Maddi olarak bir şeyleri basite indirgemen gerekebilir. Çok fazla eşya sahibi olmak yerine yeterli olana şükretmek sana daha iyi gelebilir. Daha fazlasını isterken elindekinden olmamalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (28 Mart 2020 Cumartesi)

Genel

Güne negatif başlamamalısın bugün. Bazı şeyleri pozitif görmek için çaba göstermen gerekebilir. Her şeyi negatif görmen, olayların gerçekten negatife dönmesine sebep olabilir. O yüzden yapıcı kalman gerekebilir bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün hijyen konularına özen göstermen gerekebilir. Temizlik senin için önemli olabilir. Bir şeyleri temizlemek ve mikroplardan arındırmak sana ve sağlığına çok daha iyi gelecek. Bu konuya özen göstermelisin.

Aşk

Aşk konularında kendi tercihlerini gözden geçirmen gerekebilir. Mutluluk gibi konularda önceliği senin aldığın kararlar alabilir. Kendini nasıl bir duruma soktuğunu görmek, mutluluğun için bir şeyleri düzeltmeye itebilir seni.

Para

Maddi konularda kimle ne konuştuğuna dikkat etmen gerekebilir. Herkese kolayca güvenmemeli ve kime ne anlattığına dikkat etmelisin. Herkesin sana iyi niyetle yaklaşmaması olası. Parasal olarak kendini güvenceye almalısın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (28 Mart 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün kendin için alacağın kararlar ön plana çıkabilir. İleride neler yapacağına dair bir şeyleri ciddiye alman gerekebilir. Neleri nasıl halledeceğin, neyi nasıl göreceğin, gün içerisindeki ruh halini etkileyebilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bir şeyleri içine atmamalı ve duygusal anlamda gerginlik oluşturmamalısın. Stresle başa çıkabilmek için iletişim kanallarını açık tutman gerekebilir. Sağlıklı bir ruh hali için kendini doğru bir biçimde ifade etmen gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli bir vakit geçirmek için birbirinize zaman ayırmanız gerekebilir. Gereken şartları oluşturmak sana düşebilir. Birbirinizi düşünerek daha nazik bir gün geçirmeniz size iyi gelebilir.

Para

Maddi konularda temkinli olman daha iyi olabilir. Parasal olarak kendini iyi hissetsen de ve kendini güvenceye aldığını düşünsen de temkinli olmakta fayda var. İleride yaşanabilecek sıkıntılar için bugünden önlem alman sana daha iyi gelebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (28 Mart 2020 Cumartesi)

Genel

Hayatında yaşanan olaylara ne kadar tepki verdiğini kontrol etmen gerekebilir. Canını sıkan mevzulara çok fazla odaklanmamalı ve tepkilerini ölçmelisin. Her şeyin senin tepkilerinle daha da çoğaldığını veya azaldığını unutmamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Hayatında bir şeylere karşı direnç geliştirmiş olabilirsin. Veya senin hareketlerinin direnç ile karşılaştığını… Bu tür durumlar genellikle duygusal gerginliklerden oluşur. Bunu çözmek için yoga ve meditasyon gibi konulara özen göstermen gerekebilir.

Aşk

Aşk konularında yeni gelişmeler görmen beklentilerini artırabilir. Bazı şeylerin gerçekleşmesi ve şekil alması zaman istese de kendini bu beklentiler içinde bulacaksın. Olaylara güzel tarafından bakmak sana yarayabilir.

Para

Maddi durumun daha iyiye gideceğini görmeni bekliyor olabilir. Bir şeylerin hep kötüye gideceği düşüncesinden sıyrılmalı ve geleceğine odaklanmalısın. Emeklerine ve başarılarına güvenmelisin bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (28 Mart 2020 Cumartesi)

Genel

Kimle ne konuştuğuna dikkat etmen gereken bir gün olabilir. Karşı tarafın senin sözlerini kasıtlı olarak değiştirmediğinden emin olmalı ve bu tür insanlarla iletişimi sınırlandırmalısın. Kendini biraz korumaya çekmek için iyi bir gün olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Vücuduna ne kadar emek verirsen o kadar karşılığını alacağın bir gün olacak. Sağlığına özen göstermek ve dikkatli hareketlere girmek daha iyi olabilir. Sağlığını öncelik alarak egzersiz ve günlük rutinini belirleyebilirsin.

Aşk

Aşk konularında dürüstlük öne çıkabilir. Hoşlandığın kişiyle aranda bu dürüstlüğü yakalamak daha önemli olabilir. Duygusal gelişmelerde birbirinize karşı dürüst olmanın faydasını göreceksiniz.

Para

Maddi konularda yaşananları gözden geçirmek ve ona göre adımlar atmak seni yorabilir. Ancak gücünü toplayarak dikkatini maddi konulara vermek sana daha önceden fark etmediğin şeyleri fark ettirebilir. Algıları açık tutmalısın bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (28 Mart 2020 Cumartesi)

Genel

İnsanlarla iletişimin, gününün nasıl geçeceğini gösterebilir. Negatif olmak ve kötü konulara odaklanmak seni üzebilir. O yüzden sana iyi gelecek insanlarla konuşmak ve keyifli konulara odaklanmak daha iyi olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Enerjini iyi şeylere yönlendirmek sende daha iyi bir etki yaratabilir. Egzersiz ve günlük rutinini kuvvetlendirmek için bazı şeylere dikkat etmen gerekecek. Bu konulara özen göstermek sağlığında daha iyi etkiler oluşturabilir.

Aşk

Farklı ortamlara girmek aşka bakış açını değiştirebilir. Keyifli ve güzel etkiler görmek için farklı şeyler denemelisin. Aşk ve beklentilerin uyuşması için beklenmeyene bakman gerekecek.

Para

Paradan daha önemli olan şeylere odaklanman gerekebilir. Gücünü kuvvetini toplaman ve hayatında olan biteni bir düzene koyman sana daha iyi gelebilir. Parasal beklentileri yarına bırakabilirsin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (28 Mart 2020 Cumartesi)

Genel

Plan program yapmak için kafanı toparlaman gerekebilir. Kafanı toparlamak için de sakin bir gün geçirmen gerekecek. Kendine biraz zaman ayırman ve olan biteni düşünmen sana çok daha iyi bir etki getirebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Duygusal gerilimi egzersizle çözebilirsin. İyi enerjileri absorbe edebilmek için harekete geçmen gerekebilir. Güzel ve eğlenceli bir aktivite, etrafında olan biteni daha iyi görmene vesile olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle güzel bir ortama girmek ve birbirinize zaman ayırmak daha iyi olabilir. Aşk ve iletişim konularında daha sağlam adımlar atabilirsin. Bu adımları büyük planlar yapmadan gerçekleştirmek sana daha rahat gelebilir.

Para

Maddi konularda kendini kontrol etmen ve tasarrufa gitmen, hedeflerinden şaştığın anlamına gelmez. Gidişatı değiştirmiş olman günün sonunda varmak istediğin refahtan seni uzaklaştırmayacak. İstikrar ve düzen sana iyi gelebilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (28 Mart 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün senin için keyifli geçebilir. Eğer odaklandığın konuları dikkatli seçebilirsen çok keyif alabilirsin. İnsanlarla arandaki iletişimi artırmak ve daha keyifli bir gün geçirmek için çaba göstermek seni mutlu edecek.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Fiziksel enerjini artıracağın bir gündesin. Daha fazla şey yapmak isteyebilir, daha fazla hareket edebilirsin. Bu güzel enerjiyi iyi şeylere yönlendirmek sana daha iyi gelebilir. Güzel bir egzersiz ile hem enerjini değerlendirebilir hem de kendini iyi hissedebilirsin.

Aşk

Aşk konularında değişim görmek istiyorsan bazı adımları senin atman gerekebilir. Değişimin dışarıdan geliştiğini görmek biraz lüks olabilir. Karşı tarafın kendini toparlamasındansa senin kendi beklentilerini ve iletişimini düzenlemen gerekecek.

Para

Bugün maddi konularda daha iyi kararlar alabilirsin. Zihnin berrak olacak ve bu berraklığı istediğin noktaya yönlendirebileceksin. Eğer halledilmesi gereken belgeler ve resmi işler varsa para ile alakalı, bugün bunları halletmek için iyi bir gün olabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (28 Mart 2020 Cumartesi)

Genel

Çevrendeki insanlar çok alıngan olabilir bugün. O yüzden kelimeleri dikkatle seçmen gerekecek. Biraz daha yapıcı olmak ve kendi üstüne gitmemek sana daha iyi gelebilir. İnsanlarla iletişimini olumlu tutmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Enerjinin yüksek olacağı bir gündesin. Aynada kendini gördüğünde yüzüne kan gittiğini hissedebilirsin. Biraz daha neşe dolu ve eğlenceli aktivitelerle bu güzel enerjiyi değerlendirmen gerekebilir.

Aşk

Aşk konularında kendini yeni etkilere açman gerekebilir. Bu, farklı insanlarla konuş, flörtleş anlamına gelmiyor. Aşka bakış açını değiştirecek şeyler görebilir ve hayatında yaşanan olayları gözden geçirebileceğin anlamına geliyor. Değişim içinde başlayabilir.

Para

Aklını geçmişten alman gerekecek. Daha önceden yaşananları bırakarak bugüne odaklanman lazım. Maddi konularda sağlıklı hareketlere girmek için dünü dünde bırakmak ve bugün elinde olanlara odaklanmak daha iyi olabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (28 Mart 2020 Cumartesi)

Genel

Hayatına baktığında bir sabırsızlık görebilirsin. Bir şeylerin gelişmesini beklemek seni biraz yorabilir. Aşktan ve sosyal konulardan beklentilerini düzenlemek ve bir şeyler için ilk adımı atmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Düşüncelerini ve duygularını sevdiğin insanlara açmak daha iyi hissetmene vesile olabilir. Stres ve gerginliği azaltmak için güzel şeylere odaklanman ve sevdiğin kişilerle iletişimi artırman gerekecek bugün. O yüzden iletişim sana kendini daha iyi hissettirebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle arandaki bağları kuvvetlendirmek istiyorsan bugün iyi bir gün olabilir. Aranızda daha sağlıklı iletişimler olabilir. Bir şeylere yapıcı baktığın sürece güzel sonuçlar görebilirsin.

Para

Maddi konularda yeni bir hedefin olabilir. Farklı bir masrafa girmek için para biriktirmeye başlayabilirsin. Kendine yeni hedefler koymak daha fazla çalışmana ve üretken olmana vesile olabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (28 Mart 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün kendini iyi enerjilere açman gerekecek. Çevrende olan biten güzelliklere odaklanmak her zamankinden daha kolay olabilir. Negatifliği geride bırakmak için kendine özen göstermen gereken bir gündesin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini daha iyi hissedebilir, enerjinin arttığını görebilirsin. Bu güzel enerjiyi iyi yönlendirmek sağlığına iyi gelebilir. Egzersiz ve hareketler seni çok daha iyi bir noktaya taşıyacak bugün.

Aşk

Aşk konularında beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsin. Senin ilgini çekmeye çalışan kişiler olabilir. Bu insanlarla vakit geçirmek aşka bakış açını yumuşatabilir. Kendini bu konulara açman gerekecek.

Para

Kendinden emin olmakla kibir arasındaki farkı görmelisin. Maddi konularda insanların seni daha ciddiye alması için kibirle değil özgüvenle devam etmelisin. Arasındaki fark büyük değişimler yaratabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel