28 Kasım 2021 Pazar Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 28 Kasım 2021 Pazar günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (28 Kasım 2021 Pazar)

Genel

Bugün her zamankine göre daha fazla enerjik olmakta fayda var. Etrafındaki olaylar istemesen de seni yorabilir. Zorlandığın durumda arkadaşlarından yardım istemek senin için iyi olacak. Üzerindeki yük azaldıkça rahatlayacaksın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sınırlarını aşmak için daha istekli olabilirsin. Egzersizde yeni programlara başlamak senin için önemli olabilir. Alıştığın düzeni değiştirmek kendini iyi hissetmek için önemli olacak. Diyet konusunda daha kararlı olmak sana iyi gelecek.

Aşk

Yeni bir ilişkiye başlamak konusunda aceleci olmamakta yarar var. Görüştüğün insanla işleri ağırdan almak sana ihtiyaç duyduğun zamanı verecek. İlişkinin istediğin gibi gerçekleşmesi kendini daha güvende hissetmeni sağlayacak.

Para

İş yerinde daha fazla sorumluluk almaya hazır olmalısın. Her zamankinden fazla iş ile uğraşmak seni yorsa da kariyerin için önemli olacak. İstediğin sıçramayı yapmak için her fırsatı değerlendirmekten çekinmemelisin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (28 Kasım 2021 Pazar)

Genel

Arkadaşlarından alacağın bir haber iş konusunda daha dikkatli olmanı gerektirebilir. Hedeflediğin gelişmeyi yaşamanı engelleyecek durumları önceden görüp önlemler almak senin için önemli olacak. Arkadaşlarınla iletişimi korumakta yarar var.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Gün içinde yorulduğunu fark edebilirsin. Dinlenmek için eline geçen fırsatları değerlendirmelisin. Hafif yiyecekler tercih etmek senin için daha iyi olacak. Sık sık temiz hava aldığından emin olmalısın.

Aşk

Tanışacağın bir insan sayesinde ilişkiye daha farklı bakabilirsin. Aşk konusunda kendini yalnız bırakmaktan kaçınmalısın. Değişiklik yapmak sana iyi gelecek. Bu insanla geçireceğin zaman gelişmene yardımcı olacak.

Para

İş konusunda sürprizlere hazır olmak için elinden geleni yapmalısın. Tasarruf planlarını gözden geçirip harcama düzenin tekrar düzenleyebilirsin. Karşına çıkacak durumların seni olumsuz etkilememesi için dikkatli olmakta yarar var.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (28 Kasım 2021 Pazar)

Genel

Gelecek ile ilgili kurduğun hayallerin gerçekleşmesi için daha dikkatli olman gerekecek. Hayallerini kısıtlamak yerine onları güçlendirmelisin. Bu sayede ilerlemek için gereken motivasyonu bulman mümkün olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Kendini çok enerjik hissedebilirsin. Hareketli olmak senin için çok önemli olacak. Kendini eve kapatmamakta yarar var. Arkadaşlarınla birlikte gerçekleştirebileceğin etkinlikler planlamak sana iyi gelecek.

Aşk

Yeni ortamlara girmeye devam etmek, yeni insanlarla tanışmak senin için iyi olacak. Arkadaşlarınla birlikte yeni ortamlara girmek, ileride bir ilişki yaşama olasılığını artıracak. Sosyalleşmek için daha istekli olmalısın.

Para

İşler düşündüğünden yavaş ilerleyebilir. Bu durum seni durdurmamalı. İlerlemeye planladığın gibi devam etmek senin için iyi olacak. Emeklerinin karşılığını almak için doğru zamanın yaklaştığını göreceksin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (28 Kasım 2021 Pazar)

Genel

Etrafındaki insanları düzeltmeye çalışmaktan vazgeçmen gerekecek. Sürekli olumlu yönler yerine olumlu şeyleri görmek sana iyi gelecek. Hayattan zevk almak için olayları akışına bırakmak isteyebilirsin. Bu sayede işlerin istediğin gibi gerçekleşmesi daha mümkün olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Fiziksel olarak zirvede olduğunu hissedeceksin. Bu durumu korumak için daha dikkatli olmakta fayda var. Egzersiz programına uymaya devam etmek senin için yararlı olacak. Yediklerine dikkat edip sağlıklı yiyeceklerde ısrarcı olmalısın.

Aşk

Yalnız başına daha çok zaman geçirebilirsin. Şansının yaver gitmediğini görüp üzülmek yerine kendini değerlendirmek daha iyi olacak. İleride seni mutlu edecek olası fırsatlarla karşılaşmak için yaklaşımını değiştirmeyi düşünebilirsin.

Para

Harcamalarına daha çok dikkat etmen gerekebilir. Yapılması gereken masrafları ertelemekten vazgeçmelisin. Ayrıca sürpriz masraflar seni hazırlıksız yakalamamalı. Zor zamanlar için yaptığın birikimleri güçlendirmeye devam etmek senin için iyi olacak.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (28 Kasım 2021 Pazar)

Genel

Arkadaşlarının zor bir durumda olması seni rahatsız edebilir. Yardımcı olmak için elinden geleni yapmak isteyeceksin. Kendini imkansız bir durum içinde bulmamaya özen göstermelisin. Arkadaşlarına yardımcı oldukça kendini daha rahat hissetmen mümkün olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Hayata karşı daha olumlu bir tavır takınmakta fayda var. Her şeye olumlu tarafından bakmak ister istemez mutlu olmanı sağlayacak. Bu ruh halinin etrafındaki insanları etkilemesi de mümkün olacak. Egzersize ağırlık vermeyi düşünebilirsin.

Aşk

Girdiğin ortamlarda ilgi odağı olmak seni şaşırtmamalı. İnsanların etrafında toplanması kendine güvenini tazelemene yardımcı olacak. Bu sayede istediğin ilişkiyi yaşamanı sağlayacak insanla karşılaşman mümkün olacak.

Para

Çabalarının karşılığını şu an maddi olarak alamamak seni üzmemeli. Yaptığın yatırımların ileride daha da büyümesi mümkün. Programına sadık kalarak ilerlemek başarının katlanarak artmasına yardımcı olacak.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (28 Kasım 2021 Pazar)

Genel

Bugün kendini çok farklı ilgi alanlarında ilgili görebilirsin. Her zamankinden farklı şeylerle ilgilenmek kendini geliştirmek için bir fırsat yaratacak. Ufkunu geliştirerek hayattan daha çok zevk alman mümkün olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini daha rahat hissetmek için sessiz ortamlarda zaman geçirmek isteyebilirsin. İç huzuru sağlayacağın sakin yerlerde bulunmak senin için önemli olacak. Bitki çayı içmek sana fayda sağlayabilir.

Aşk

Yeni maceralar, ortamlar için daha hevesli olmakta yarar var. Farklı ortamlara girerek şansını artırmak mümkün olacak. Yeni fırsatlarla karşılaşma ihtimalini artırdığını fark edeceksin. Seni mutlu edecek bir ilişkiye adım atmaya hazır olmalısın.

Para

Tanıdığın insanlar sayesinde yeni ortamlara girmek mümkün olacak. Karşına çıkacak fırsatları değerlendirirken gelecek ile ilgili daha farklı düşüncelere sahip olacaksın. İş yerine insanlara odaklanmak senin için daha iyi olacak.
Başak Burcu Günlük Yorumu (28 Kasım 2021 Pazar)

Genel

Ev ile ilgili işlerde ailenden ya da arkadaşlarından yardım isteyebilirsin. Onlarla birlikte çalışmak üzerindeki yükün azalmasını sağlayacak. İşler erken bittikçe kendine daha çok zaman ayıracaksın. Arkadaşlarından yardım istemekten çekinmemelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Alışkanlıklarına daha çok dikkat etmen gerekebilir. Kontrol etmek istediğin şeyler için yardım almaktan çekinmemelisin. Yanındaki insanlar sayesinde istediğin değişiklikleri yapmak daha kolay olacak.

Aşk

Sevdiğin insanla daha çok zaman geçirmek için eline geçen fırsatları kullanmak isteyebilirsin. Birlikte daha çok zaman geçirmek ilişkiniz için çok önemli olacak. Yapacağın planları buna göre düzenlemekte yarar var.

Para

Eline geçecek para sayesinde kendini daha rahat göreceksin. Yapmak istediklerini bir engelle karşılaşmadan gerçekleştirmek sana iyi gelecek. Maddi konularda sıkıntılardan uzak durmak kendini daha iyi hissetmen için önemli olacak.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (28 Kasım 2021 Pazar)

Genel

Ev ile ilgili işler seni fazlasıyla meşgul edecek. Olası sorunlarla ilgilenmek için hazırlıklı olmakta fayda var. Temizlik ya da dekorasyon konularını geciktirmemek ileride daha rahat etmeni sağlayacak.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Soğuyan havalara karşı daha dikkatli olmakta fayda var. Dışarıda zaman geçirirken üşütmemeye özen göstermelisin. Olası hastalıkları önlemek senin için önemli olacak. Yemekte aşırıya kaçmamak sana iyi gelecek.

Aşk

Aşk konusunda şansını yaver gittiğini görebilirsin. Sevdiğin insanla daha çok zaman geçirmek için şartlar uygun olacak. Beraber geçireceğiniz zaman sonunda ilişkiniz hakkında yeni kararlar almanız mümkün olabilir.

Para

Para konusunda yeni önlemler almayı düşünebilirsin. Karşına çıkan fırsatlar seni farklı yönde düşünmeye itebilir. Birikimlerini korumak senin için iyi olacak. Girişeceğin işlerde hayalci olmamaya çalışabilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (28 Kasım 2021 Pazar)

Genel

Bugün kendini zihnen yorgun ve meşgul hissedebilirsin. Arkadaşlarınla değişik ortamlara girmek senin için iyi olacak. Zihnini boşaltmak, diğer işlerine daha iyi odaklanmana yardımcı olabilir. Arkadaşlarının yardımını kabul etmek sana iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Arkadaşlarınla birlikte zaman geçirmek senin için önemli olacak. Beraber yeni aktiviteler planlayıp bunları gerçekleştirmek dinlenmene yardımcı olacak. Kahveyi abartmamak senin için önemli olacak.

Aşk

Arkadaşlarınla birlikte sosyalleşmeye devam ettikçe yeni ortamlara girebilirsin. Bu sayede yeni insanlarla karşılaşıp yeni aşklar için fırsat yaratman mümkün olacak. Karşına çıkacak fırsatların seni şaşırtmasına izin vermek iyi olacak.

Para

İş ortamını yorucu atmosferi seni rahatsız edebilir. İşini mümkün olduğunca erken bitirip çıkmayı düşüneceksin. Sıkıntılı durumun işi başından savma şekilde yapmana fırsat vermemelisin. Biraz gayret göstermek senin için iyi olacak.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (28 Kasım 2021 Pazar)

Genel

Ailenle birlikte geçireceğin zamanın değerli hale gelmesini sağlayabilirsin. Aile ilişkilerinin güçlenmesi için birlikte aktiviteler planlamak yararlı olacak. Ne kadar çok şey paylaşırsanız o kadar yararlı bir gün geçireceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sevdiklerinle birlikte zaman geçirmek için daha istekli olabilirsin. Evde zaman geçirmek senin için daha önemli olacak. Nefes egzersizleri yapmayı, bol bol temiz hava almayı ihmal etmemekte yarar var. Hafif yiyecekler tercih etmek iyi gelecek.

Aşk

Partnerinle düşündüğün kadar sık görüşemeyebilirsin. Halledilmesi gereken işlerin aranızı açmasına izin vermemelisin. Mümkün olan her iletişim yolunu kullanmak ilişki için iyi olacak. Telefonu biraz fazla kullanabilirsin.

Para

Yeni iş fırsatları konusunda daha radikal düşünmen gerekebilir. Seçeneklerini daraltıp ilerlemeye çalışmak zorunda kalacaksın. Bu durumu lehine çevirmek için her şeyini sana en makul gelen fırsat için değerlendirmek iyi olacak.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (28 Kasım 2021 Pazar)

Genel

Yaratıcı fikirler konusunda kendini oldukça üretken görebilirsin. Sorunlarla yüzleşmekten çekinmemelisin. Yaratıcılığın sayesinde sorunlara özgün çözümler bulmak mümkün olacak. Düşündüğün ilerlemeyi yapmak mümkün olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendini yenilemek için her fırsatı değerlendirmen gerekebilir. Yeniliklere açık olmakta fayda var. Arkadaşlarınla birlikte yeni aktiviteler denemek senin için daha yararlı olacak. Yeni diyet programları denemekten çekinmemelisin.

Aşk

Sevdiğin insanın seninle daha çok zaman geçirmek için zaman yaratmaya çalıştığını görebilirsin. Ona yardımcı olmak ilişkinin ilerlemesi ve gelişmesi için önemli olacak. Beraber zaman geçirmek için fedakarlık yapmayı düşünebilirsin.

Para

Farklı fikirleri dinlemek senin için iyi olabilir. Alternatifleri çoğaltmak, ileride yapılması muhtemel işlerin sayısını artıracak. Kendini geliştirmeye devam etmek yeni fırsatlarla karşılaşmanı sağlayabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (28 Kasım 2021 Pazar)

Genel

Ev işlerine yoğunlaşmakta zorlanabilirsin. Ama işleri daha fazla ertelememek senin için daha iyi olacak. Kendini odaklanmak için zorlayıp sorumluluklarını halletmek için harekete geçmek mümkün olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini çok yormamak senin için önemli olabilir. Gereksiz yere yorulmamak için daha dikkatli olabilirsin. Angarya işlerden uzak durmak senin için iyi olacak. Yemek konusunda daha dikkatli olmak isteyebilirsin. Aşırıya kaçmamakta fayda var.

Aşk

Aşk konusunda hayatında büyük değişikliklerin olmaması seni üzmemeli. Düşündüğün değişimler için uygun ortamları yaratmak şimdilik senin için yeterli olabilir. Bundan sonrasını doğal akışına bırakıp beklemek sana iyi gelecek.

Para

İş konusunda yeni kararlar almak isteyebilirsin. Beklediğin gelişmelerin gerçekleşmesi daha kolay karar almana yardımcı olacak. Doğru bildiğin yolda emin adımlarla ilerlemek senin için güzel şeylerin olmasına yardımcı olacak.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel