28 Kasım 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 28 Kasım 2020 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (28 Kasım 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün yeni arkadaşlar edinebilirsin. Auran daha pozitif olabilir. Keyifli sohbetlere daha açık olabilirsin. İnsanlarla iletişimin inanılmaz bir biçimde artabilir. Buna açık olmalısın!

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün temizliğe vakit ayırabilirsin. Daha temiz bir ortamda nefes alıp vermek bile ruh halini değiştirecek. Sağlığın için mikroplardan arınmaya dikkat etmelisin.

Aşk

Aşk konusunda kendinden beklentilerini gözden geçirmen gerekecek bugün. Kendine çok fazla yükleniyor olabilirsin zira. Efsanevi bir aşk olsun, o da bugün olsun, destan gibi olsun demek normal değil, bunu unutmamalısın.

Para

İsteklerini bir kenara not etmek ve her birine gereken öncelik sırasını vermek sende daha mantıklı kararlar alma sürecini tetikleyebilir. Maddi açıdan kendini bir düzene koyabilirsin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (28 Kasım 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün dikkatin dağılabilir. Aklında birden fazla konu olabilir. Her bir konuya zaman ayırmakta zorlansan da ilgi çeken konular için kendini geliştirmek isteyebilirsin bugün.

Aşk

2/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün daha fazla egzersiz yapabilirsin. Kendi evinin rahatlığında hareket etmen olası. Kan dolaşımını artırman ve kaslarını esnetmen sana daha iyi gelecek.

Aşk

Daha önceden aşkta hayal kırıklıkları yaşamış olman bütün hayatının mutsuzlukla geçeceği anlamına gelmiyor. Böyle düşünmemelisin. Pozitif etkileri kendine çekmek için yüzünü geleceğe dönmen gerekecek.

Para

Bugün nelere sahip olmak istediğini düşünerek kendine bir liste çıkarabilirsin. Yapacağın masrafları önceden planlamak sana güzel bir adım atman için fırsat verecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (28 Kasım 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün bir söz söylemeden önce iki kere düşünmen gerekecek. Kime nasıl bir laf gittiğini bilmelisin. Karşı tarafı kırmadan, sakince bir konuşma yapmak daha önemli olabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Tembellik ve oburlukla günü geçirmemelisin. Biraz kendine dikkat etmek ve daha mantıklı tercihlerde bulunarak hem egzersiz hem de diyet konularına odaklanmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Fazla muhabbet tez ayrılık getirir. Bugün bunu aklında tutmalısın. Sevdiğin kişiyle bir şeyleri zorlamamak sana daha iyi gelecek. Aşk konusunda büyük beklentilere girmemelisin.

Para

Bugün yarım kalan işleri bitirmen gerekecek. Yeni şeylere başlamadan önce eksikleri gidermek sana fayda sağlayabilir. İşe daha fazla odaklanabilirsin bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (28 Kasım 2020 Cumartesi)

Genel

Yeni konular öğrenmek, yeni şeylere vakit ayırmak… En sevdiğin şeyler olabilir bunlar. Bugün güzel başlangıçlar için kendince zaman geçirebilir ve zihnini daha da açabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yaşadığın ortamı derleyip toplamak, temizlemek ruhen de bedenen de sana iyi gelecek. Hem zihnini boşaltacağın hem de mikroplardan arınacağın bir gün olabilir bugün.

Aşk

Her işe burnunu sokmak ile birisine destek olmak arasındaki farkı test etmen gerekebilir. Bugün kendini sınayacaksın. Ve karşındaki insana sadece destek olmanın nasıl olması gerektiğini görebileceksin.

Para

Yeni kararlar almak, bir şeyleri değiştirmek maddi açıdan daha önemli olabilir. Daha önceden yaptığın hesapları gözden geçirebilir ve bazı masrafları listeden çıkarabilirsin bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (28 Kasım 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün dikkat çekeceksin. Herkes sana hayran olacak. Senin ilgini çekmek isteyenler bir yana senin gibi olmak isteyenlerle de karşılaşacaksın. Bu güzel enerji seni daha da yükseltecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Maske takmak ile aferin bekleyenleri eleştirebilirsin bugün. Hijyen ve mesafe konularında daha dikkatli olacaksın. Etrafındaki insanlardan daha mantıklı kararlar almak sağlığın için iyi olacak.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli konularda konuşman olası. Bir şeyleri sakin bir gözle görmek ve daha keyifli konulara odaklanmak ilişkinize yarayacak. İletişim kanallarınızı açık tutmalısınız bugün.

Para

Bugün rahat bir gün geçirmelisin. Parasal açıdan büyük beklentilere girmeden… Büyük masraflar yapmadan… Sakin sakin, huzurlu ve büyük düşünmeden bir gün geçirmek senin hakkın olacak.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (28 Kasım 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün popüler bir insan olacaksın. Etrafındaki insanlar gözlerinin içine bakacak. Kendini daha rahat ifade edecek ve ilgileri üstünde toplayacaksın. Bu güzel enerji sana çok iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Temiz hava almak ve yürüyüşe çıkmak bugünlerde zor olsa da bugün buna ihtiyacın olabilir. Kan dolaşımını artırmak ve nefes egzersizleri yapmak için insanların az olduğu ortamlarda yürüyüş yapmalısın.

Aşk

Eğer hayatında birisi varsa onunla arandaki iletişim daha iyi bir hale gelebilir. Daha önceden çözülmeyen konular rahatlıkla çözülebilir. Eğer birisi yoksa, o zaman tatlı dille kendine güzel bir flört çekebilirsin.

Para

Bugün parasal konularda bir denge kurman gerekecek. Kendine harcamak için de sevdiklerine destek olmak için de dikkatli kararlar almalısın. İki konuda da kendini geri çekmemen gerekebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (28 Kasım 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün enerjin daha yüksek olacak ve sen de daha keyifli şeylere odaklanabileceksin. "Yaparız, hallederiz" derken bulacaksın kendini. Ve anksiyeteden uzak bir biçimde olumlu kararlar alabileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün sevdiğin bir yemeği yemek sana daha iyi gelecek. Ruhen kendini daha iyi bir noktaya taşımak için bazen kendini ödüllendirmen gerekir. Bugün istediğin şeyleri tüketmek tam olarak sende bu etkiyi yaratabilir.

Aşk

Aşkta büyük beklentilere girmeden güzel bir flörte kendini açmak sana daha iyi gelebilir bugün. Eğer hayatında birisi yoksa, yeni insanlarla konuşmak, flörtleşmek sana daha iyi gelecek.

Para

Faturalar, masraflar, resmi belgeler daha fazla gündeminde olabilir. Bir şeyleri yoluna koymak için çaba göstereceksin. Günün önemli bir kısmını planlama, programlama ve masrafları kapatma üzerine harcayabilirsin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (28 Kasım 2020 Cumartesi)

Genel

Bugünün enerjisi sende çok ama çok pozitif olabilir. Her şeye daha iyi odaklanacaksın. Baktığın yerde iyiyi göreceksin. Bazı konuları halletmen daha da kolaylaşabilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sadece kendi sağlığını değil, etrafındakilerin de sağlığını düşünmelisin. Zira bu virüs dolayısıyla artık sadece kendimizden sorumlu değiliz. Başkalarına hastalık bulaşmaması için kendimizce önlemler almamız gerektiğini kendine hatırlatmalısın bugün.

Aşk

Yeni flörtleşmeler, güzel sohbetler daha fazla gündemde olabilir. Eski etkilerden çok yenilere odaklanacaksın. Daha pozitif bir aşk etkisi için kendini yeni şeylere açman gerekebilir.

Para

Maddi açıdan daha güzel kararlar alabilirsin. Önceden çözemediğin meselelere iyi bir çözüm yolu bulabilirsin. Parasal açıdan kendi elini kuvvetlendirebileceksin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (28 Kasım 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün zihnin daha fazla çalışacak. Hayal gücün çılgın atabilir. Daha farklı ve keyifli düşüncelere dalabilirsin. Bir şeyleri daha farklı bir yönden görmen, çözüm üretmene fayda sağlayabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Su tüketimini artırmak için gökten bir melek inecek ve sana yudum yudum su içirecek. Böyle bir şey olabilir mi? Su içmek için neyi bekliyorsun?

Aşk

Bugün keyifli sohbetler, güzel muhabbetler içini ısıtacak. Sevdiğin kişiyle samimi konuşmalar seni daha da mutlu edebilir. Aşk için güzel bir gündesin.

Para

Tasarruf planları geliştirmek sadece yokluk için değil, aynı zamanda gelecekte yapmak isteyeceğin masraflar için de önemlidir. Yarınlara para biriktirmek için kötüyü düşünmemelisin. Bugün iyi şeyler için para biriktirebilirsin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (28 Kasım 2020 Cumartesi)

Genel

Yeni arkadaşlar edinmek için güzel bir gün! Daha keyifli sohbetlere zihnini açabileceksin. Yeni insanlarla tanışmak, kendini daha iyi ifade etmek sana pozitif etkiler katacak. İnsan ilişkilerine odaklanabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün daha iyi beslenmek, daha sağlıklı egzersizlere odaklanmak eskisinden kolay olabilir. Vücudunu kuvvetlendirmek için doğru kararlar alabileceksin. Bu enerjiyi iyi değerlendirmelisin.

Aşk

Bugün sevdiğin kişiden neler beklediğini gözden geçirebilirsin. Onun sana dünyaları vermesini beklemek biraz fazla ve abartı olabilir. Ortak bir bakış açısı, uzlaşmacı yaklaşım ve birbirinize eşit derecede saygı duymak bugün sana yetmeli.

Para

Bugün kendince para harcayabileceksin. İsteklerine para ayırmak seni mutlu edecek. Kendine göre alışveriş yapmak seni de bütçeni de çok fazla yormayacak.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (28 Kasım 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün zihnini çalıştıracaksın. Hayal gücün daha fazla çalışabilir. Kendini ifade etmede daha kolay yollar bulabilirsin. İlham alacağın ve ilham vereceğin bir gün olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün enerjini yükseltmek seni mutlu edecek. Her şeye daha olumlu bakabileceksin. Stres ve gerginliklerden uzak bir gün geçirmek sana çok daha iyi etkiler sağlayabilecek.

Aşk

Bugün aşk konusunda büyük beklentilere girmemek daha doğru olabilir. Sıfırdan yüze iki saniyede çıkmamalısın. Bazen bir selamlaşma sadece bir selamlaşma olabilir.

Para

Bugün paraya değil de insanlarla olan ilişkilerine odaklanmalısın. İş ilişkilerini kuvvetlendirmek daha önemli olabilir. Yapıcı olmak sana düşecek.
Koç Burcu Günlük Yorumu (28 Kasım 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün özgüvenin artacak. Aynadaki insan ile barışacaksın. Daha fazla insanın ilgisini kazanacak ve popüler olabileceksin. İlgiler senin üstünde olacak bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Negatif etkileri üstünden atabileceksin bugün. Kişisel bakım gibi konulara daha fazla özen göstererek kendi enerjini artıracaksın. Stresin etkilerini atabilirsin bugün.

Aşk

Hayatında birisi olmasa bile romantik bir film izlemek sana sıcak ve samimi gelecek. Aşk konularında daha pozitif, yapıcı düşünebileceksin. Kendine olumlu etkiler çekmen olası.

Para

Herkesten farklı düşünmek sana fayda sağlayabilir bugün. Kimsenin fark etmediği detayları görmek, yeni fikirler geliştirmek parasal açıdan daha önemli olabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel