28 Kasım 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 28 Kasım 2019 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (28 Kasım 2019 Perşembe)

Genel

Etrafındaki insanların dikkatini çekmek kolaylaşacak bugün. Etrafındaki kişileri kendine hayran bırakabilirsin. Bu güzel ilgiyi iyi değerlendirmek ve halletmen gereken mevzuları hızlandırmak sana iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Farklı konulara odaklanmak zihinsel olarak yorulmana sebep olabilir. Gün içerisinde kendine zaman ayırmak ve derin nefes egzersizleri yapmak sana iyi gelecek. Dikkatini toplamak ve enerjini yüksek tutmak için nefesine dikkat etmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile sosyal ortamlarda görüşmek size daha iyi gelebilir. Kalabalıklar içerisinde birbirinize vereceğiniz değer de artacak. Bugün sosyal ortamlara daha fazla girmeli ve arkadaşlarınızla aranızı iyi tutmalısınız.

Para

Bugün sorumluluklarını yerine getirmeli ve iş ile parasal konulara odaklanmalısın. Daha sonra bu sorumlulukların birikip daha da canını sıkmaması için bugünden adım atman gerekecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (28 Kasım 2019 Perşembe)

Genel

Maddi olaylara özen göstermen gereken bir gün olabilir. Bu durum hayatının diğer konularına özen göstermenin önüne geçebilir. Ancak etrafındaki insanların kalbini kırmadan kendi işlerine odaklanmanın bir yolunu bulmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihinsel yorgunluklara karşı önlemini almalı ve derin nefes egzersizlerine odaklanmalısın bugün. Kendine vakit ayırmak ve senin için önem taşıyan konulara odaklanmak gün sonunda seni yorabilir. Bu dengeyi sağlamak sana düşecek.

Aşk

Sevdiğin kişi ile farklı ortamlarda bulunabilir ve yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Birlikte yeni bir konuya özen gösterebilir ve ortak bir ilgi alanı oluşturabilirsiniz. Bugün birlikte daha fazla vakit geçirmeniz gerekebilir.

Para

Bugün detaylara özen göstermen gerekecek. Yapacağın her harcamada dikkatli olmalı ve geleceği düşünerek hareket etmelisin. Bir şey almak istiyorsan etiketine özellikle dikkat etmende fayda var.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (28 Kasım 2019 Perşembe)

Genel

Bugün kafanı toparlamak için keyif aldığın konulara odaklanmak isteyebilirsin. Kendine odaklanmak ve kafanı toparlamak gün içerisinde yaşadığın meşguliyeti ve gerginliği atmanda faydalı olacak. Toprakla daha içli dışlı olmak sana yarayabilir bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Daha aktif olmak kendini daha iyi hissetmene vesile olabilir. Bugün egzersize özen göstermen daha sağlıklı olmana vesile olacak. Eğer bir süredir hareket etmiyorsan bugün bu durumu değiştirmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki negatifliği çözmek için açık ve direkt olman gerekecek. Net tavırlar ve seni sıkan mevzuları açıkça konuşmak aranızda daha farklı bir yaklaşım geliştirebilir bugün.

Para

İnsanlarla ortak işler yapıyorsan dikkatli olmalısın bugün. Aranızda geçen iletişime dikkat etmeli ve her detayı gözden geçirmelisin. Ortak alınan sorumluluklarda her tarafın eşit derecede emek verdiğinden emin olman gerekecek.
Yay Burcu Günlük Yorumu (28 Kasım 2019 Perşembe)

Genel

Sosyal ortamlara girmek yeni insanlarla muhatap olmana vesile olabilir. Yeni arkadaşlıklar, farklı bakış açıları ve güzel hisler seni saracak. Bugün insanlarla daha iyi anlaşabileceğin bir gün olacak senin için.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

2/5

Sağlık

Bugün kendini daha enerjik hissedebilirsin. Bu enerjiyi sağlıklı tercihler yapmak için kullanman gerekebilir. Daha fazla egzersiz ve yediklerine dikkat etmek sana iyi gelebilir. Bugün sağlıklı tercihlere özen göstermelisin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki muhabbette iyiye doğru giden bir değişim sezebilirsin. Birbirinize karşı daha anlayışlı olabilir ve ortak kararlar alarak uyumunuzu artırabilirsiniz bugün. Bu güzel enerjiyi iyi değerlendirmelisin.

Para

Maddi konularda düşünmeden hareket etmemelisin bugün. Gereksiz risklere girmek ve paranın kaderiyle oynamak yerine dikkatle düşünmek sana daha iyi etkiler getirecek. Kafana göre hareket etmemeli ve dikkatle bakmalısın olaylara.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (28 Kasım 2019 Perşembe)

Genel

Sosyal ortamlara girmek yeni insanlarla muhatap olmana vesile olabilir. Yeni arkadaşlıklar, farklı bakış açıları ve güzel hisler seni saracak. Bugün insanlarla daha iyi anlaşabileceğin bir gün olacak senin için.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sıcak bir banyo ve esneme hareketleri kaslarında biriken negatif enerjiyi atmanı sağlayabilir. Stres ve yorgunlukların vücudunda ağrılar oluşturmasını engellemek için bugün kendine vakit ayırmalısın.

Aşk

Sevdiğin insan ile aranda daha net bir iletişim kurmak gereksiz yanlış anlaşılmaların önünü kesebilir bugün. Aranızdaki gerilimin kaynağını bulmak için birbiriniz ile açık açık konuşabilmeniz gerekecek.

Para

Maddi konularda güzel gelişmeler görmene ramak kaldı. O yüzden kendini salmamalısın bugün. Dikkatle emek vermeli ve parasal konuları kontrol altında tutmalısın. Maddi konularda güzel gelişmeler sen iş üstündeyken gelebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (28 Kasım 2019 Perşembe)

Genel

Bugün yeni şeyler öğrenmeye daha açık olabilirsin. Çevrende olan biteni dikkatle gözlemleyebilecek ve algılarını açık tutacaksın. Etrafındaki insanlardan birçok şey öğrenebilirsin. Bu enerjiyi iyi değerlendirmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlık konusunda sana iyi gelmediğini düşündüğün şeyleri değiştirmek için iyi bir gündesin. Gerek yeme planı gerekse aktiviteler olsun daha rahat olmak isteyeceğin kararlar alabilirsin bugün.

Aşk

Yeni bir aşka adım atmadan önce kendi iç sesini dinlemen gerekebilir. Daha rahat ve keyifli bir ruh haliyle bazı konulara odaklanmak sana daha iyi gelecek. O yüzden bugün aşk konularında düşünmek için vakit ayırabilirsin.

Para

Bugün aceleci olmamalısın. Maddi konularda acele kararlar almak ve kafana göre hareket etmek seni bazı masraflara sokabilir. Parasal konularda dikkatli davranmalı ve biraz ertelemeyi öğrenmelisin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (28 Kasım 2019 Perşembe)

Genel

Aklına yatmayan, içine sinmeyen konuları gündeme getirmek ve bu konuları açık yüreklilikle konuşmak sana daha iyi gelebilir. Gerek iş gerekse kişisel konularda kafana yatmayan şeyleri gündeme getirme vakti. Bazı konuları konuştukça düzeltme yolu bulabileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sinir ve stresin vücudunda etki bırakmaması için kendine vakit ayırman ve vücudunu dinlendirmen gerekebilir. Esneme hareketleri ve bol bol su tüketimi sana daha iyi gelecek bugün.

Aşk

Yeni bir aşka merhaba diyebilirsin bugün. Eğer bir süredir hayatında kimse yoksa, bugün yeni bir insandan etkilenmen olası. Güzel ve yeni etkilere kendini daha fazla açacağın bir gündesin, o yüzden bu güzel enerjiyi boşa harcamamalısın.

Para

Büyük şeylere odaklanırken ufak detayları görmezden gelebiliyorsun. Ancak bu ufak detaylar büyük farklar yaratabilir bugün. Maddi konularda her detayı gözden geçirmeli ve ona göre hareket etmelisin. Böylece kendini güvenceye alabileceksin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (28 Kasım 2019 Perşembe)

Genel

Bugün hareketlerinde olgunluk öne çıkacak. Alacağın kararlar, atacağın adımlar seni bir adım öteye götürecek. Etrafındaki insanların sana daha fazla saygı duymaya başladığını görebilirsin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığın için daha temkinli hareket etmen ve daha dikkatli kararlar alman olası. Gerek yediklerine gerekse günlük hareketlerine özen göstererek daha rahat olabileceğin bir süreci başlatabilirsin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile keyifli bir ortama girmek isteyebilirsin. Ancak bunun için zaman ayırmak seni biraz yoracak. İkinizi de mutlu edecek bir orta yol bulmak sana düşebilir bugün. Hem işi hem aşkı bir düzene sokmalısın.

Para

Maddi birikimlerine özen göstermen gereken bir gün. Daha fazla para biriktirebilmek için elini taşın altına koyman gerekecek. Bazı masrafları kısmak ve geleceği düşünerek hareket etmek sana iyi gelecek bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (28 Kasım 2019 Perşembe)

Genel

Bugün etrafındaki insanların sayısında bir artış olabilir. Daha fazla insan ile muhatap olmak zorunda kalabilirsin. Bu durum seni yorsa da kendin için güzel fırsatlar ve ilginç detaylar yakalamak için şansın da artacak.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Açık havada bulunmak ve daha fazla hareket etmek sana daha iyi gelecek bugün. Kendini daha iyi hissetmek için derin nefes egzersizleri yapabileceğin ve kaslarını çalıştırabileceğin bir ortamda bulunmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişinin sıkıntıları o daha sana söylemeden anlayabilirsin bugün. Daha anlayışlı olabilir ve ilişkinize bunu yansıtabilirsin. Ancak sevdiğin kişinin bazı şeyleri tek başına halletmesine vakit tanıman gerekecek.

Para

Maddi konularda geleceğinde görmek istediğin hedeflere odaklanmadan önce kendi içinde neler istediğine dair dürüst olman gerekecek. Bu hedefleri koyarken hayallerine ve kendine güvenmelisin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (28 Kasım 2019 Perşembe)

Genel

Bugün algıların çok açık olacak. Yeni bir şeyler öğrenmek istersen çok kolay kapabileceksin bazı şeyleri. O yüzden bu güzel enerjiyi farklı şeylere odaklanmak ve yeni konular öğrenmek için kullanmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Açık hava yürüyüşleri ve derin nefes egzersizleri kendini daha iyi hissetmene ve enerjini toplamana vesile olacak. Daha enerjik hissetmek için sadece dinlenmek yeterli olmayabilir. Bugün daha fazla hareket ederek de bu enerjiyi sağlayabileceksin.

Aşk

Bugün kafanı toparlamak daha önemli olabilir senin için. Sevdiğin kişiyle vakit geçirmek yerine kendi işlerine odaklanmak sana daha iyi gelecek. Enerjini toplamak ve işlerini yoluna koymak bugün aşk mevzularının önüne geçebilir.

Para

Bugün maddi konularla çok fazla vakit geçirmene gerek kalmayabilir. Kafanı toparlamak ve daha güzel konulara odaklanmak parasal konularda da sana iyi enerjiler getirecek. O yüzden farklı şeylere bakmalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (28 Kasım 2019 Perşembe)

Genel

Farklı projelere odaklanmak ve başarı söz konusu olduğunda daha dikkatli davranmak bugün önceliğin olabilir. Herkesin dinlenmeye çekildiği anda sen işe yeni başlıyor olabilirsin. Dikkatini dağıtacak şeylerden uzak durmalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Stres ve gerginliklere karşı önlem almalısın. Kas ağrıları, baş ağrıları gibi mevzular dikkatini dağıtabilir. Bol bol su tüketmek ve esneme hareketlerine özen göstermek sana daha iyi gelecek.

Aşk

İletişimi kuvvetlendirmek sana daha iyi gelecek bugün. Eğer hayatında kimse yoksa yeni konuşacağın bir insan sana güzel bir etki sağlayabilir. Eğer bir ilişkin varsa sevdiğin kişi ile arandaki muhabbeti artırabilirsin.

Para

Başkasının bir sıkıntısına yetişmen gerekebilir bugün. Maddi konularda sadece kendine değil, sevdiklerine de odaklanacak ve onlara destek olmak isteyeceksin. Algılarını açık tutmalı ve tehlikeyi fark etmelisin bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (28 Kasım 2019 Perşembe)

Genel

İş ile alakalı daha fazla gelişme yaşayabilirsin bugün. Bu tür konular ile alakalı daha fazla insan ile muhatap olman gerekebilir. İş ve kariyer konularında algılarını açmak sana daha güzel etkiler sağlayacak.

Aşk

1/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Enerjinin yüksek olacağı bir gün. Bu güzel enerjiyi sağlıklı tercihlere odaklanmak için kullanabilirsin. Daha aktif olmak ve daha fazla hareket etmek kan dolaşımını artırmana vesile olacak. Bu yüksek enerjiyi hareket ederek kullanabilirsin.

Aşk

Hoşlandığın bir kişi ile daha fazla muhabbet edebilirsin bugün. Aranızdaki iletişimin artması aşk konularında daha cesur davranmana vesile olabilir. Bu kişi ile güzel bir yemek yemek veya bir kahve içmek sana iyi gelecek.

Para

Maddi konularda güzel gelişmeler kapıda. Aynı zamanda kişisel konularına odaklanman da gerekebilir. O yüzden iyi bir denge yakalamak bugün senin için önemli olacak.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel