28 Haziran 2022 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 28 Haziran 2022 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (28 Haziran 2022 Salı)

Genel

Var olan şartlarını gözden geçirerek hareket etmen daha mantıklı kararlar almanı sağlayabilir. Bunları yaparken alçak gönüllülükten kaçınmamalısın ayrıca. Kendini dev aynasında görerek farklı fırsatlar kovalamak, elindeki bulgurdan olmana sebep olabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Daha rahat ve sakin bir gün geçirmek, yorgunluğu üstünden atmanı sağlayabilir. Kendini en başta çok yormamak adına gün içerisinde sana fazladan iş çıkaran şeylerden uzak durman gerekebilir. Nelere öncelik vereceğini dikkatlice seçmelisin.

Aşk

Senden hoşlandığını düşündüğün birisi senden hoşlanmıyor olabilir. Bu konularda daha dikkatli kararlar alman gerekebilir. Kendini bir konuya kaptırmadan önce gerçekliklerle yüzleşmen ve olan biteni tüm gerçekliği ile görmen gerekecek.

Para

İş konusunda daha fazla çabalaman, hatta kendini kanıtlaman gereken bir gün olabilir bugün. Bazı hatalarını fark ederek bunları düzeltme yoluna gitmen bir şeyleri iyi bir hale sokabilir. Eğer yeni bir iş arayışındaysan da bazı şeyleri gözünde büyütmemen gerekecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (28 Haziran 2022 Salı)

Genel

Seyahat etme isteği seni daha da meraklandırabilir bugün. Şansını zorlayıp, fırsatları kurcalayıp bir yerlere kaçabilme düşüncesine sığınabilirsin. Özellikle de ileri odaklı planlarında seyahat daha fazla yer alabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Kendini daha iyi hissedeceğin bir gün olabilir bugün. Enerjin yerine gelebilir. Daha rahat nefes alabilirsin. Masa başında kendini çok fazla hareketsiz bırakmadığın sürece bir şeyler daha iyi gidebilir senin için.

Aşk

Bugün romantik bir film veya dizi izlemek sana aşk konusunda daha farklı bir fikir verebilir. Bazı şeylere ne kadar farklı baktığını görebilirsin bu vesileyle. Kendini bu tür konularda ölçebilmek adına romantik içeriklere daha fazla odaklanabilirsin.

Para

İleriye dönük parasal planlamalar yapabilirsin bugün. Seyahat ve tatil gibi düşüncelerin varsa bugün özellikle bazı şeyleri daha dikkatlice değerlendirmen gerekebilir. Maddi açıdan kendini daha sağlama alarak iyi bir biçimde hareket edebileceksin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (28 Haziran 2022 Salı)

Genel

Bugün gelirini artırabilecek fikirlere kendini daha fazla açabilirsin. Daha keyifli ve yaratıcı fikirlere sığınmak maddi açıdan elini kuvvetlendirmene vesile olabilir. Parasal anlamda daha iyi bir noktaya gelebileceksin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Tuzlu gıdalardan uzak durmak vücudunda biriken ödemi atmanda faydalı olabilir. Bugün yediklerine biraz daha özen göstermen gerekebilir. Atacağın ödem ile daha rahat nefes aldığını görebilir, kaslarını rahatlatabilirsin çünkü.

Aşk

Aşk konusunda fazlaca beklentiye girmemende fayda var bugün. Bazı şeyleri kendi haline bırakman da iyi sonuç verebilir çünkü. Eğer sevdiğin kişiden sürekli olarak kendini kanıtlamasını bekliyorsan bu beklentiden vazgeçmen gerekebilir.

Para

Maddi açıdan daha keyifli bir gün seni bekliyor. Bugün burcundaki parasal etkiler seni parlatacak. Daha keyifli ve güzel konulara odaklanarak güzel paralar kazanabilirsin. Yeni fikirler geliştirip daha iyisini elde etmek adına daha güzel çabaların olabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (28 Haziran 2022 Salı)

Genel

Farklı insanları, farklı kültürleri anlamak seni ön plana çıkarabilir. Herkesin önyargı ile yaklaştığı konularda daha açık fikirli olmak kesinlikle fayda edecek sana. Bugün insanlara odaklanırken sabit fikirli olmaman iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yeni şeyler denemekten kendini alıkoymamalısın. Özellikle de cilt bakımı gibi konularda... Yeni ürünler denemek, cildine daha iyi gelecek şeyler aramak seni güzel şeylere itebilir. Kişisel bakıma daha fazla zaman ayırabilirsin.

Aşk

Aşka dair düşüncelerinin değişeceği bir gün olabilir bugün. Eğer etrafındaki insanları bu konularda yargılıyorsan bu düşünceler değişebilir. Bazı şeyleri daha fazla tolere etmeye başlayabilirsin.

Para

Paranı nasıl harcayacağın konusunda kendine göre bir planın olsa da bugünün farklı fikirleri olabilir. Bazı şeyleri adapte etmen gerekecek. Kendi bildiğinde ısrarcı olmaman ve açık fikirli olman daha mantıklı olabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (28 Haziran 2022 Salı)

Genel

Bugün birçok farklı konudan ilham alabilirsin. Etrafında olan bitenden daha fazla etkilenmen olası. Güzel şeyleri kendine çekip daha keyifli bir gün geçirmek için biraz çaba göstermen gerekebilir. İlham alacağın şeyleri iyi seçmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Arkadaşlarınla keyifli bir gün geçirmek enerjini tazelemene vesile olabilir. Gereksiz negatifliklerden uzaklaşmak, keyifli ve sakin bir gün planlamak herkese iyi gelebilir. Bu konuda daha fazla çaba sarf edebilirsin.

Aşk

Aşkını ifade etmek istiyorsan güzel şeylerden ilham alabilirsin. Keyifli bir film, güzel bir müzik, iyi bir kitap... Biraz içsel olsa da bazı şeyler, kendi içinde yaşanacak güzel gelişmeler aşkın yolunu açabilir senin için.

Para

Maddi açıdan daha doğru kararlar alabilirsin. Özellikle de iş konularında daha keyifli şeylere odaklanman olası. İlham alacağın konular yeni projeler kurman için sana iyi gelebilir. Kazanç konularında daha farklı fikirlere kendini açabilirsin bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (28 Haziran 2022 Salı)

Genel

Bugünün ana teması ilerlemek. Yol alabilmek ve daha fazlasına odaklanabilmek için bir şeyleri geride bırakman gerekecek. Bugün ilerlemek adına daha fazla ve sağlam adımlar atabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendi sınırlarını bilip ona göre hareket etmek daha iyi olacak senin için. Bu yüzden vücudunu gereksiz yere yormaman en iyisi. Kendini hırpalamadan bir gün geçirmek seni rahatlatabilir.

Aşk

Sevdiğin kişinin neler düşündüğünü bilmek isteyebilirsin. Ama bunun için başka kaynaklara güvenmemen gerekecek. eğer konuşulması gereken bir şey varsa muhatabını direkt olarak o kişi almalısın. Mantığı elden bırakmaman gerekebilir.

Para

İş ve maddiyat konularında yeni şeylere daha fazla odaklanabilirsin bugün. Eğer yeni bir iş arayışındaysan bu konuda güzel gelişmelerle karşılaşabilirsin. Eğer güzel ve mantıklı bir işin varsa bu işte yükselebilmek adına daha fazlasını ortaya koyabilirsin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (28 Haziran 2022 Salı)

Genel

Bugün algıların açık olacak ve hayal gücünü de daha fazla kullanabileceksin. Bu ikisini bir araya getirdiğin zaman ileriye dönük çok daha pozitif kararlar alabileceksin. Kendini çok daha iyi bir noktaya getirmek için kendi zihnine güvenmen gerekecek bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bolca su tüketmek genel olarak sana daha iyi gelebilir. Özellikle de bugün daha fazla sıvı tüketmek ödem atmanı ve kendini daha iyi hissetmeni sağlayabilir. Tabii yağlı gıdalardan uzak durmak da bu konuda iyi gelebilir sana.

Aşk

Bugün aşk konusunda büyük beklentilerin olmayabilir belki. Ancak hayatın daha farklı fikirleri olabilir sana karşı. Yeniliklere sırtını çevirmedikçe keyifli gelişmeler görmen olası.

Para

Maddi konularda kendi elini kuvvetlendirebileceğin güzel bir gün olabilir bugün. Elini attığın birçok şeyi iyi bir biçimde başarabilirsin. Daha mantıklı ve yaratıcı fikirler üretmen parasal açıdan seni daha da kuvvetlendirebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (28 Haziran 2022 Salı)

Genel

Bugün algıların çok açık olacak. Odaklandığın her konuda güzel gelişmeler görebileceksin. Maddi veya manevi her konuda kendini daha da sağlama alabilecek davranışlar sergileyebileceksin. Bu tavırlar, çevrenden takdir de toplamanı sağlayabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendini daha iyi hissetmek için biraz dinlenmen gerekebilir. Ama dinlenmek tembellik etmek demek değildir. Bazen sadece bilgisayar ekranlarından uzak durmak bile bu konuda yeterli olabilir. Kendini bu konularda geliştirmen gerekecek.

Aşk

Bugün hoşlandığın kişinin tavırlarından onun neler hissettiğini daha net görebileceksin. Aşka dair bazı şeyleri biraz da kendi iç sesine sorman gerekecek. Ve içine sinmeyen hiçbir şeye evet dememek de seni bu konuda iyi bir noktaya getirebilir.

Para

İş ve gelişim konuları el ele gidebilir bugün. Her zamankinden daha fazlasına odaklanabilir, her zamankinden daha fazlasını elde edebilirsin. Bu tür konularda daha keyifli gelişmeler elde etmek adına güzel girişimlerin olacak. İş ve maddiyat sana iyi bir gelecek kazandırabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (28 Haziran 2022 Salı)

Genel

Çevrende parasal sıkıntılar yaşayan insanlar olabilir. Onların derdine bir çözüm aramak isteyebilirsin. Direkt olarak ihtiyaçları olan parayı cebinden çıkarıp veremesen de onların önünü açacak fikirler üretmen olası.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün yediklerinde özenli olmanın karşılığını daha iyi bir enerji olarak alabilirsin. Seni yormayan ve güzel enerjiler sağlayan şeyler tüketmenin faydası çok olacak. Kendini daha iyi hissedebileceğin şeyler tüketebilirsin.

Aşk

Aşk konularında kendini zorlamaman gerekecek bugün. Kötü bir şey olduğu için değil belki ancak bazı şeyleri daha farklı bir gözle görmeyi tercih edebileceğin için olabilir. Bugün aşkı gözünde çok büyütmemelisin.

Para

Maddi konularda özenli olman gereken bir gün olabilir. Çevrende desteğe ihtiyacı olan kişiler için bazı harcama planları oluşturabilirsin. O kişilere destek olmak ve onları rahata çıkarmak seni de rahat ettirebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (28 Haziran 2022 Salı)

Genel

Bugün zihnin özellikle daha da açılabilir. Olaylara bakış açın değişebilir. Yeni şeyler öğrenmeye kendini daha açık hissedebilirsin. Bu güzel gelişmeyi boş geçmemek ve önemli konulara odaklanmak senin için çok iyi olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün sağlık adına alacağın kararlar daha kalıcı olabilir. Yeni bir egzersiz veya beslenme programı daha çok fayda almanı sağlayabilir mesela. Yapacağın değişimler ve alacağın kararlar daha basiretli olmanı sağlayacak.

Aşk

Aşk konusunda sakin ama huzurlu bir gün seni bekliyor. Burcundaki etkiler seni aşk konusunda zorlamadan sana bir şeyler öğretebilir. Bazı konularda yenilikler yaşansa da bunlar seni sarsacak nitelikte olmayabilir.

Para

İş konusunda kendini geliştirebileceğin bir gün olabilir bugün. Kendini gelişime daha da açabilirsin. Eğer yeni bir eğitim söz konusu ise bugün bu konularda daha şanslı olacaksın. Bu fırsatların kıymetini bilmen gerekecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (28 Haziran 2022 Salı)

Genel

Çevrendeki insanların ihtiyaçlarını giderebileceğin, daha fazla sorun çözebileceğin bir noktada olabilirsin. Özellikle de aile ilişkilerinde sıkıntı çıkaran mevzuları çözmek seni daha da mutlu edebilir. İnsanlarla daha iyi anlaşabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün açık havada yürüyüşler yapmak sana iyi gelecek. Tabii bu süreçte güneşin negatif etkilerinden korunman da önemli olabilir. Güneş koruyuculara ve nemlendiricilere iyi yatırımlar yapman gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişinin sıkıntısını çözmek sizi birbirinize daha da yaklaştırabilir. Karşındaki insana değer verdiğini hareketlerinle gösterme fırsatı bulabileceksin. Davranış ve incelikli hareketlerle aşkı daha da coşturabilirsin.

Para

Maddi açıdan hem kendine hem de çevrendekilere yetebileceğin bir gün olabilir bugün. Bazı sıkıntıları önden görüp çözmen takdir toplayabilir. Hem kazançta hem de masraflarda daha mantıklı hareket edebileceksin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (28 Haziran 2022 Salı)

Genel

Bugün çevrendeki insanlarla arandaki iletişim daha fazla önem kazanabilir. En ufak detay bile büyük etki sahibi olabilir. O yüzden insan ilişkilerine var olandan daha fazla özen göstermen senin adına çok daha iyi olabilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Stresin seni yormasına izin vermeden, sakin bir gün planlamak önemli olabilir. Ancak daha da önemlisi bir şeyleri yoluna koyup stresi tamamen ortadan kaldırmak olacak. Bu tür konularda daha fazla çaban olabilir.

Aşk

Sevdiğin birisi varsa ama bir türlü iletişim başlatamıyorsan bugün bunu aşman gerekecek. Zira aşk konusunda yaşanacak gelişmeler tamamen senin etkin ve emeğin üzerinden gerçekleşebilir. O yüzden adım atmaktan çekinmemelisin.

Para

İş ortamlarında insanlarla ne gibi ilişkiler kurduğun daha önemli olabilir. İnsanlarla yapıcı ve uzlaşmacı ilişkiler kurman daha fazla para kazanmanın önünü açabilir yakında. Bu konularda daha fazla çaba sarf edebilirsin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel