28 Haziran 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 28 Haziran 2021 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (28 Haziran 2021 Pazartesi)

Genel

Parasal olarak ne noktada olduğunu görmek bütün bir haftanın nasıl geçeceğini daha net belirleyebilir. Hesaplar yapabilir, masraf kesmeye odaklanabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Şekerli gıdaları veya işlenmiş paket gıdaları azaltman iyi olabilir. Kolaya kaçmamalı ve mutfağa girerek kendin için yemekler hazırlamalısın. Bu, sağlığın için daha iyi olacak.

Aşk

Aşk konusunda keyifli etkiler altında olacaksın. Daha keyifli bir iletişime girebilirsin. Telefonuna sürekli yeni mesajlar gelebilir. Flörtleşmeler gündemde olabilir.

Para

Elindekilerle yetinmek senin için önemli olabilir. Yeni ve büyük masraflara girmeden önce bugün elinde neler var ona odaklanmalı, bununla yetinmelisin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (28 Haziran 2021 Pazartesi)

Genel

Bugüne kadar başardıkların, bugünden sonra başaracaklarının bir fragmanı olmalı. Bu hisse kapılabilirsin. Elde edebileceğin güzel şeylere odaklanmak ve yeni hedefler koymak iyi olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Ağız ve diş sağlığında önlemler, tedavilerden daha kıymetlidir. Bugün bu konuda daha neleri geliştirebileceğine odaklanmalı ve bunun için hazırlıklar yapmalısın.

Aşk

Aşk konusunda yeni bir kişi gündeme gelebilir. Flörtleşmeler gündeme gelebilir, aşka kendini açabilirsin. Yeni konuşmalar daha baskın bir biçimde gündeminde olacak.

Para

İş konularında güzel kararlar alabilirsin. Kendini kuvvetlendirebileceğin ve daha baskın bir biçimde haftaya başlayabileceğin bir gün olabilir. Kararların seni ileri götürecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (28 Haziran 2021 Pazartesi)

Genel

İş konularında iyi bir planlama yapman gerekebilir. Yeni adımlar atmadan önce önünü iyi görmeli, hesaplamalarını doğru yapmalısın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugünü iyi planlaman gerekecek. Gün içerisinde enerjinin düşmemesi öncelikli olmalı. Bunun için hem beslenmene hem de tükettiğin su miktarına özen göstermelisin.

Aşk

Aşk konularına düşündüğün kadar zaman ayıramayabilirsin. Bunun sende sıkıntı yaratmaması gerekecek. Eğer sevdiğin birisi varsa ve ihmal edildiğini hissediyorsa bu konuda onu telkin etmeli ve başka zamanlara planlar yapmalısın.

Para

Parasal konularda acele etmemek önem kazanabilir. İş konularında aceleci davranmamak ve olanları gözlemlemek senin için daha doğru kararlar almak demek olacak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (28 Haziran 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün haftaya daha rahat başlamanın etkisini görebilirsin. Büyük beklentileri başka günlere bölebilirsin. Eğer ağır bir iş yükün varsa bunu da bölmek iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Cilt sağlığını göz önünde bulundurmalısın. Eğer güneş kremi kullanmıyorsan bunu gözden geçirmen gerekebilir. Güneşten gelen zararlı ışınlardan korunmak önceliğin olabilir.

Aşk

Sevdiğin birisi varsa eğer onunla daha iyi anlaşmak senin için önemli olabilir. Ama yine de aranızdaki iletişimi zorlamaman gerekecek. Bir şeyleri kendi haline bırakman daha iyi gelişmeleri getirebilir.

Para

Parasal konulara büyük beklentilerle girmemek ve işe çok fazla yüklenmemek şu an için iyi olabilir. Bugün daha çok gözlem yeteneğini geliştirmen gerekebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (28 Haziran 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün kendine daha da güveneceksin. Ve daha doğru adımlar atabileceksin. O yüzden kendini sorgulamamalı ve adımlarının arkasında durmalısın. Çevrende tam aksini söyleyenler olsa da…

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Biraz açık havada yürümek sana iyi gelebilir. Kan dolaşımını artırmak ve daha rahat nefes alabilmek önceliğin olabilir. Biraz hareket etmek ve temiz havada bulunmak sana iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin kişiyle iletişimin daha baskın olabilir. Kendini ifade etmede daha az zorlanabilirsin. İsteklerini iletmek veya daha iyi anlaşılmak için iyi bir gün olabilir.

Para

Bugün parasal konularda kendi emeklerinin ve kararlarının arkasında durma vakti. Çevrendeki insanlar senin becerilerini veya emeklerini az bir şeymiş gibi görseler de sen gerçeği biliyorsun, ona göre davranmalısın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (28 Haziran 2021 Pazartesi)

Genel

Eğer bugün yeni bir karar alacaksan bunun ne kadar uzun vadeli olacağını da göz önünde bulundurmalısın. Gerek harcamalarında, gerek sosyal ilişkilerinde, gerekse işte bu önemli bir detay olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün sağlığın için daha dikkatli davranman gerekebilir. Kendini fazlaca yormamaya ve zihnini bin bir farklı konu ile doldurmamaya ekstra özen göstermelisin.

Aşk

Aşk konusunda beklentilerini gözden geçirmen iyi olabilir. Eğer bir ilişki beklentisindeysen bunun nasıl sonuçlanacağını kendi kendine sorgulaman iyi olacak.

Para

Yeni bir iş veya projeye başlamadan önce hesaplarını iyi yapmalı, dimyata pirince giderken elindeki bulgurdan olmamalısın. Neye ne kadar emek veya para yatırman gerekeceğini gerçekçi bir biçimde görmen gerekebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (28 Haziran 2021 Pazartesi)

Genel

Yeni hayaller kurmak, farklı hedeflerin peşine düşmek isteyebilirsin. Bunun için önünü kesen bir şey mi var? Kendi kendini geri çekmekten vazgeçmelisin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Virüs konusunda önlemleri elden düşürmemek iyi olabilir. Aşı rehavetine kapılmadan, evine giren çıkan eşyaların temizliğini sağlayabilir, daha fazla özen gösterebilirsin buna.

Aşk

Sevdiğin insana karşı bir özlem duyman olası. Ona bu hislerini açman gerekecek. Bir şeyleri konuşman daha iyi olabilir, o yüzden içine atmamalısın.

Para

Eğer yeni bir iş istiyorsan bugün bunun için arayışa girebilir veya bu arayışta daha mantıklı adımlar atabilirsin. Sana kazanç kapısı sağlayacak kilit isimlerle konuşman olası.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (28 Haziran 2021 Pazartesi)

Genel

Şu anda hayatında nasıl değişimler yapmak isterdin? Bunları tek tek kendine sıralayabilir, yavaş yavaş da adımlar atmaya başlayabilirsin. Hem vizyonun açık olacak hem de eylem planını uygulayabileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Vücudunun geceleri yeterince melatonin üretebilmesi için erkenden uyuman gerekebilir. Telefon ve bilgisayar ekranlarından daha erken ayrılmak ve biraz kitap okumak sana iyi gelebilir bu konuda.

Aşk

Aşk konusunda ilk adımı atman sana iyi gelecek. Hislerini ifade etmen ve karşı tarafa dürüst olman seni memnun etmeye yetecek. Bir de bakalım karşı taraf ne diyecek buna, daha o da var…

Para

Parasal konularda düşündüğünden daha şanslı olabilirsin. Eline geçecek paralar seni daha mutlu edebilir. Hesaplarında kârda çıkabilirsin hatta.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (28 Haziran 2021 Pazartesi)

Genel

Alacağın güzel bir telefon haberi neşeni yerine getirebilir. Arkadaşlarınla konuşman, keyfini yerine getirecek bazı haberler gelmesi sana çok farklı bir ruh hali yaşatabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Günün gerginliğini atmak ve daha erkenden yatağa girmek, uyumaya çalışmak iyi olabilir. Daha sağlıklı bir uyku çekebilmek için temiz çarşaflar ve lavanta kesesi gibi ufak yardımlar kullanabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle pozitif konularda konuşabilirsiniz. İlerisi için bazı ufak tefek planlar da yapabilirsiniz. Birbirinizi güldürecek, keyfinizi yerine getirecek şeylere odaklanacaksınız.

Para

Bugün parasal mevzulara stres ile odaklanmamalısın. Elindeki para ile yetinmek ve beklentileri düşürmek stresi de azaltabilir. Para konusunda dikkat etmen gerekecek.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (28 Haziran 2021 Pazartesi)

Genel

Etrafındaki insanların dürüst olmadığını düşünürken biraz da iğneyi kendine batırman gerekebilir. Bazı şeyleri abartarak anlatıyor olabilirsin zira. İletişimde özenli olman gerek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün stres ve kaygılarla güne odaklanmamalısın. Biraz kendince zaman geçirmek bu ruh halini atlatmana vesile olabilir. Bugün biraz daha rahat bir biçimde enerjini toparlamaya odaklanmalısın.

Aşk

Hoşlandığın kişinin kalbini kazanmak için olmadığın birisi gibi davranmamalı, onu mutlu etmek için çok fazla çabaya da girmemelisin. Bu tür şeylerde kendin olmanın, kendi yapabileceklerini bilmenin önemi daha büyük olabilir.

Para

İş ortamlarında dedikodu ve yalandan hoşlanmıyorsan eğer bunu çok açık bir dille ifade etmen gerekebilir. Tavrını ortaya koyman ve kendi hareketlerine de dikkat etmen önemli olabilir işte.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (28 Haziran 2021 Pazartesi)

Genel

Şansın açılabilir bugün. Keyfini yerine getirecek olaylarla karşılaşabilirsin. Birçok konuda daha rahat ve mutlu olman, olaylara pozitif bakman olası.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Stresi geride bırakıp günün keyfini çıkaracak bir enerjiye sahip olabilirsin. Zihnen ve bedenen enerjinin yükseldiğini, daha da keyifli bir ruh haline büründüğünü görmen olası.

Aşk

Aşk konusunda acele etmediğin takdirde bir şeyler daha iyi olabilir. Sevdiğin kişiyle sakin ve rahat iletişimler, aceleyle atılmış adımlardan daha kıymetli olabilir.

Para

Parasal kaygıları bir kenara bırakacağın ve günün keyfini çıkaracağın bir gün olacak. Maddi olarak için daha rahat ve cebin de daha dolu olabilir zira.
Koç Burcu Günlük Yorumu (28 Haziran 2021 Pazartesi)

Genel

Haftaya iyi başlamak senin için önemli olabilir. Bugün daha sakin bir biçimde güne odaklanmak ve kendini yormadan olaylara bakmak iyi olacak. Yavaş ama sağlam başlamalısın haftaya.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bol bol su tüketerek güne başlamak iyi olabilir. Gün içerisinde en az iki litre su içmek vücudunun susuz kalmasını engelleyerek sana iyi bir enerji verebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle yapacağın konuşmalar önemli olabilir. Birbirinize danışacağınız konular, birlikte alacağınız kararlar sizi birbirinize daha da yakınlaştırabilir. İletişime özen gösterebilirsin bugün.

Para

Eğer yeni kararlar alacaksan, birikime yönelik kararlar alman iyi olabilir. Para biriktirebilmek için bugünden hazırlıklar yapabilir, yeni ay başlamadan önce bugünden dikkatlice düşünebilirsin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel