28 Eylül 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 28 Eylül 2019 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (28 Eylül 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün kendini daha iyi ifade edebileceksin. Seçtiğin kelimeler, konuştuğun konular daha yapıcı olabilir. İş ve kariyer konularında daha rahat olabilir ve bu alanlarda güzel başarılar elde edebilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün boğazına dikkat etmen gerekecek. Gerek yutkunmalarına gerekse ses tellerine gereken özeni gösterebilmelisin. Enfeksiyonların bu bölgede birikmemesi için dikkat etmen gerekebilir.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile aranızda ilginç konuşmalar geçebilir bugün. İkinizi de ilgilendiren konularda birbirinizi ifade etmeniz gerekebilir. Bu durum sizi daha da yakınlaştıracak ve aranızdaki iletişimin güzel bir şekle girmesini sağlayacak.

Para

Maddi konularda bir adım atmadan önce iyice düşünmen gerekebilir. Neye öncelik vermen gerektiğini görmek ve hesaplarını ona göre yapmak için biraz zamana ihtiyacın olacak bugün. Bazı şeyleri aceleye getirmemelisin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (28 Eylül 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün mantık ve hisler birbirine girebilir biraz. Etrafındaki insanlarla mantık çerçevesinde konuşurken onların duygularını gözardı edebilirsin. Bu konulara özen göstermek ve karşı tarafın ne düşündüğünden çok ne hissettiğine odaklanmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Vücuduna verdiğin emek kadar karşılık alacaksın bugün. Eğer kendine özen göstermiyorsan sağlığını tehlikeye atabilirsin. O yüzden bugün kendin için nelere öncelik vermen gerektiğini düşünmen gerekecek.

Aşk

Bugün aşk konularında keyifli ve güzel gelişmeler yaşayabilirsin. Karşındaki insan ile daha iyi anlaşabilir ve bu güzel uyumu bir ilişkiye dönüştürebilirsiniz. Aranızdaki keyif ve muhabbet sizi çok daha mutlu edecek bugün.

Para

Bugün birden fazla işi halledebilecek bir enerjiye sahip olacaksın. Maddi konularda güzel getirileri olan konulara odaklanmak sana beklediğinden daha iyi kazançlar sağlayabilir. Parasal konularda iyi bir enerjin olacak bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (28 Eylül 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün kendine güvendiğin konulara öncelik vermek ve sana güzel enerjiler katan aktivitelere vakit ayırmak senin için daha önemli olacak. Gün içerisinde enerjinin düşmesini engellemek için ilgi alanlarına önem vermen gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yorgunluk ve enerji kaybı bugün seni etkileyebilir. Bol bol su tüketmek ve sana enerji verecek gıdalarla beslenmek sana daha iyi gelecek. Enerjini toplamak için daha aktif olmak da sana iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki muhabbetin daha anlamlı bir ilişkiye dönüşmesi olası bugün. Eğer hoşlandığın bir kişi varsa ancak aranızda bir belirsizlik durumu söz konusuysa bugün bu durumları çözmek isteyebilirsiniz.

Para

Bugün zaman kaybetmemen gerekecek. Bazı sorumluluklarını hızlıca yerine getirmen gerekebilir. Gerek faturalar gerekse evin için yaptığın masrafların ödeme tarihlerine dikkat etmen gerekebilir bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (28 Eylül 2019 Cumartesi)

Genel

Aşk konularında gergin hissedebilirsin kendini. Eski aşk mevzuları gündeme gelebilir tekrar. Ve bu konuların gündeme gelmesi seni biraz gerebilir. Sakin kalmak ve daha rahat adımlar atmak önceliğin olmalı bugün.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Vücudunda biriken gerginliklerin kas ağrıları olarak sağlığını etkilememesi için esneme hareketlerine özen göstermelisin. Bol bol su tüketmek ve esneme hareketleri yapmak ağrıların önüne geçmeni sağlayabilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda geçecek konuşmalar dikkat çekici olacak bugün. Eğer bir ilişkin yoksa, geçmişte kalan bir konu tekrar gündeme gelebilir. Seni rahatsız veya huzursuz eden konularla uğraşmak zorunda kalabilirsin bugün.

Para

Bugün üretken olacağın bir gün. Halletmen gereken birden fazla mesele olabilir. Ve bu konulara yeterince vakit ayırabilirsin. Birçok sorumluluğu yerine getireceğin ve maddi olarak rahat edeceğin bir gündesin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (28 Eylül 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün dikkat konuları senin için önemli olacak. Ufak detayların önemini daha çok görebileceksin. Etrafında olan bitenler hakkında adım atmadan önce bu detayları incelemek isteyebilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bol bol sebze tüketmen gereken bir gündesin. Farklı ve daha fazla sebze tüketmen sağlığın için daha iyi etkilere sahip olacak. Sebzelerle nasıl tarifler yapabileceğini görmek isteyebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki muhabbeti biraz daha artırmak isteyebilirsin bugün. Enerjin hep daha fazlasını istemeye yönelebilir. Aranızdaki muhabbetin daha anlamlı bir ilişkiye dönmesini isteyebilirsin bugün.

Para

Bugün parasal konularda detaylara dikkat etmen gerekecek. Eğer bir masrafa gireceksen alacağın şeyin esasında sana ne kadara mal olacağını görmen gerekebilir. Biraz dikkatli para harcaman gerekecek bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (28 Eylül 2019 Cumartesi)

Genel

Bugünü kendine ayırmak ve kendi iç sesini dinlemek önemli olacak. Önemli adımlar atmadan önce kafanda, her şeyden emin olmalısın. Aşk ve ilişkiler konusunda yeni adımlar atmadan önce iç sesini dinlemen gerekecek bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Stresi üstünden atmak ve kafanı toparlamak için kendine zaman ayırman gerekecek. Tek başına sakin ve uzun bir yürüyüş sana daha iyi bir etki sağlayabilir. Bugün önceliği kendine vermelisin.

Aşk

Bugün sevdiğinle vakit geçirmek yerine kendi kafanı dinlemek daha iyi bir enerji getirebilir. Sevdiğin kişi ile aranızdaki durumları fazla zorlamamalı ve günü kendine ayırmalısın bugün.

Para

Bugün maddi konularda adımlar atarken aldığın kararların nerelere dayandığını görmen gerekebilir. Duygusal kararlarla para harcamaman gerekecek bugün. Parayı nasıl ve nereye harcadığını görmek ileride daha düzgün bir bütçe ayarlamanı sağlayabilir bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (28 Eylül 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün aşk konularında daha keyifli bir enerjin olacak. Gerek kendini ifade etmede gerekse aşkını yaşamada bir sıkıntı çıkmayacak. Sevdiğin kişinin ilgisini çekecek güzel konular bulabileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kendine zaman ayırmak ve güzel bir rutin oluşturmak isteyebilirsin. Yediklerin ile hareketlerini programlamak gün içerisinde kendini daha rahat hissetmeni sağlayacak. Öz disiplin gereken konularda güzel adımlar atacaksın.

Aşk

Eğer hoşlandığın ancak konuşamadığın bir insan varsa bugün bu kişi ile aranda daha güzel bir iletişim olabilir. Ortak ilgi alanları bulabileceğiniz ve birbirinizi rahatlıkla anlayacağınız bir gündesiniz.

Para

Maddi konularda fikirlerini dile getirirken kelimeleri dikkatle seçmen gerekebilir. Karşındaki insanlara parasal konularda amaçlarını ve gidiş yolunu anlatırken onların anlayacağı dilden konuşmalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (28 Eylül 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün dikkatini vermen gereken önemli bir konu veya ilgini bekleyen bir arkadaşın olabilir. Bazı konulara fazlaca odaklanarak diğer konuları ihmal etmemelisin. Etrafında olan bitene dikkat etmen gereken bir gün olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmek ve seçimlerini önceen yapmak sana daha iyi gelecek. Gün içerisinde "ben ne yiyeceğim" derdi olmadan kendini daha rahat hissedeceksin. O yüzden yediklerini önceden planlamak sana daha iyi gelebilir bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiye yeterince ilgi göstermen gerekebilir bugün. Karşındaki insanın kendini ihmal edilmiş olarak düşünmesi olası. Bazı görüşme tekliflerinin senden gelmesi ve senin atacağın adımlar daha kıymetli olacak bugün.

Para

Bugün maddi konularda nasıl bir adım atacağını kestiremeyebilirsin. Tam olarak neye öncelik vermen gerektiğini düşünmen gerekecek. Ancak bu durumun geçici olduğunu ve bir şeylerin kısa sürede yoluna gireceğini kendine hatırlatman gerekebilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (28 Eylül 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün çok net düşüncelerin olabilir. Bazı konularda kafan da, kalbin de çok rahat olacak. Adım atmak seni çok daha iyi hissettirecek. Düşünüp beklemek yerine rahatlıkla eyleme geçeceğin bir gündesin. O yüzden senin için önem taşıyan konulara öncelik vermen gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kendine güzel ve düzenli bir egzersiz rutini oluşturman gerekebilir. Hareketlerine ve günlük aktivitene dikkat etmen gerekecek. Kendini yormak ile güzel bir egzersiz yapmak arasındaki farkı anlaman gerekecek bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişiye karşı açılmak ve ona hislerini ifade etmek seni daha iyi hissettirebilir. Karşı tarafın cevabını beklemek ve ondan bir sonuç almak yerine kendini ifade edip rahatına bakman daha iyi bir etki yaratacak.

Para

Bugün parasal konuları bir kenara bırakmak ve zevk aldığın konulara odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Hayatındaki bütün uğraşların bir maddi kazanç sağlaması gerekmediğini gözlerinle görmen gerekebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (28 Eylül 2019 Cumartesi)

Genel

Bazı konularda kararsız olabilirsin bugün. Kendini fazla zorlamamalı ve bir karara varmak için acele etmemelisin. İçine sinmeyen bir konu varsa bu konu hakkında düşünmek için kendine zaman ayırman gerekebilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün enerjin yüksek olacak. Ancak bedensel enerjinle zihinsel enerjin uyuşmayabilir. Bu uyumu tekrar yakalamak için açık hava yürüyüşleri ve esneme hareketleri sana daha iyi gelecek bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişinin gizemli tavırları seni etkileyebilir bugün. Karşı tarafı gözlemlemek ve onun nelerden hoşlandığını görmek önceliğin olabilir. Bu kişiyi anlamak için biraz zaman vermek isteyeceksin.

Para

Bugün zamanını iyi değerlendirmen gerekecek. Maddi konularda güzel sonuçlar elde etmek için gün içerisinde ilgilendiğin konulara düzgün zaman ayırman gerekebilir. Bir iş programı çıkarmak sana daha iyi gelebilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (28 Eylül 2019 Cumartesi)

Genel

Aşk konularında güzel gelişmeler yaşayabileceğin bir gündesin. Her zamankinden daha romantik olacaksın. Kendini karşı tarafa ifade etmek önceliğin olabilir bugün. Bu aşk dolu, güzel enerjiyi boşa harcamamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün sağlığına öncelik vermen gerekebilir. Hem yediklerine hem de hareketlerine dikkat etmen gerekebilir. Sindirim sistemini zora sokmamalı ve daha aktif bir gün geçirerek kaslarını kuvvetlendirmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiye karşı hislerini ifade etmek ve ona ne kadar değer verdiğini göstermek isteyebilirsin. Eğer bir ilişkin yoksa yeni bir insan ile aranda keyifli ve güzel muhabbetler başlatabilirsin. Bugün aşkta keyifli bir enerjin olacak.

Para

Bugün maddi konularda acele kararlar almaman gerekiyor. eTrafındaki insanların parasal konularda seni acele ettirmesine izin vermemelisin. Parasal konularda kararlarını zamana bırakman daha iyi olabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (28 Eylül 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün etrafındaki bazı insanlarla inatlaşabilirsin. Ancak güzel enerjini gereksiz yere yıpratmamalısın. Bazı konuları uzatmamalı ve gülüp geçmeyi bilmelisin. Günün sonunda sadece kendi enerjini kötüye kullanmış olacaksın çünkü.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmek sana daha iyi bir enerji sağlayacak. Gün boyu enerjini düşürmemek için hem yediklerine hem de içtiğin su miktarına dikkat etmen gerekebilir. Vücudunun ihtiyacı olan vitaminleri tükettiğinden emin olmalısın.

Aşk

İlişkiler konusunda hatalarını görmezden gelebiliyorsun. Ancak bugün sevdiğin kişi ile aranızdaki mevzuları açık açık konuşmanız gerekecek. Bazı konuları çözmek için bugünden hareket etmen sana daha iyi gelebilir ilişkiler bakımından.

Para

Bugün bazı işlerinde aksama yaşanabilir. Normalde hızlı akan bazı işler biraz zaman isteyebilir. Parasal konularda aceleci olmaman ve biraz zamana bırakman gerekebilir bazı şeyleri.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin AppGallery ile keşfedin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel