28 Ekim 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 28 Ekim 2021 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)




Balık Burcu Günlük Yorumu (28 Ekim 2021 Perşembe)

Genel

Başkalarına karşı duyduğun sorumluluk duygusunun kendini ihmal etmesine engel olmak isteyeceksin. Kendine daha çok zaman ayırıp ihtiyaçlarını belirlemek senin için iyi olacak. Daha iyi hissettikçe çevrene karşı daha yararlı olacaksın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kendine daha çok zaman ayırmak sana iyi gelecek. İhtiyaçlarını belirleyip oları gidermek için çabalamak isteyeceksin. Bu sayede kendine gereken değeri vereceksin. Egzersizi ihmal etmemeye dikkat etmelisin.

Aşk

Yalnızlığın tadını çıkarmak için güzel bir gün. Herhangi bir ilişki yaşamaman seni kötü etkilememeli. Yalnız olmak sana düşünmek ve değerlendirme yapmak için bol bol zaman verecek.

Para

İş yerinde daha ciddi sorumluluklar alman gerekecek. Bundan kaçmak ve ertelemek yerine üzerine düşeni yapmak senin için iyi olacak. Gün sonundaki performansın kariyerine olumlu yansıması mümkün olacak.




Kova Burcu Günlük Yorumu (28 Ekim 2021 Perşembe)

Genel

Kendini ifade ederken dolaylı anlatımdan vazgeçmen gerekecek. Direkt ve daha doğru bir dil kullanmak, daha iyi bir ifade yöntemi geliştirmeni sağlayacak. İsteklerin hakkında açık olmak hedeflerine daha kolay varmanı sağlayacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Hayatına daha çok hareket katmak gerekebilir. Mümkün olduğunca yürüyüş yapmak senin için iyi olacak. Nefes egzersizleri yapmak yenilenmene yardımcı olacak. Yağlı yiyeceklerden uzak durup bol su içmeyi ihmal etmemelisin.

Aşk

Sevdiğin insanla birlikte daha çok zaman geçirmek için yeni etkinlikler planlayabilirsin. Birlikte daha çok zaman geçirmek birbirinizi daha iyi tanımanıza yardımcı olacak. Günün sonunda ilişkinizin geliştiğini fark edebilirsin.

Para

Arkadaşlarınla birlikte zaman geçirmek yeni iş imkanları üretmenize sebep olabilir. Yapacağınız konuşmalar, fikir alış verişi sayesinde yeni fırsatlarla karşılaşabilirsin. Bunları değerlendirmek için hareket etmek seni memnun edecek.




Oğlak Burcu Günlük Yorumu (28 Ekim 2021 Perşembe)

Genel

İnsanlarla konuşurken dikkatli olmakta fayda var. Kendini ifade ederken daha açık olman gerekebilir. Karşındaki her zaman senin imalarını ya da göndermelerini anlamayabilir. Daha sorunsuz bir iletişim için kesin olmakta yarar var.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendinle daha çok zaman geçirmek isteyebilirsin. İnsanlarla iletişimini en azda tutmak yararına olacak. Gereksiz muhabbetlerden kaçınmak senin için iyi olacak. Bol su içmeye devam etmelisin.

Aşk

Sevdiğin insanla aranda basit anlaşmazlıklar yaşanabilir. Bunları büyütmeye gerek görmeyeceksin. Birbirinizi daha iyi anlamak için küçük bahaneler olarak bunları kullanmak isteyebilirsin. İletişime gereken değeri vermelisin.

Para

Yeni ortamlara girmekten çekinmemelisin. Bu sayede karşına çıkacak iş imkanlarını değerlendirme fırsatı sana heyecan verecek. Yeni şeylere başlama isteği sayesinde günün verimli geçecek.




Yay Burcu Günlük Yorumu (28 Ekim 2021 Perşembe)

Genel

Gün içinde işlerini organize etmek için çabalaman gerekebilir. Teknolojiden yararlanmayı ihmal etmemelisin. İşlerini düzene sokup planlı bir şekilde devam etmek mümkün olacak. İstediğin gelişmeyi sağlamak için buna dikkat etmen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendini yorgun hissetmemek için daha dikkatli olman gerekecek. Eline geçen tüm fırsatları dinlenerek değerlendirmeyi ihmal etmemelisin. Yemek konusunda daha dikkatli olmakta fayda var. Aşırıya kaçmamak senin için önemli olacak.

Aşk

Mevcut ilişkinin istediğin şekilde gelişmesi için daha fazla çabalamak gerekecek. Partnerinle daha fazla zaman geçirmek düşündüğün ilerlemeyi sağlamana yardımcı olacak. Beraber zaman geçirdikçe ilişkiniz derinleşecek.

Para

Yatırımlarını tekrar gözden geçirmek isteyebilirsin. İşlerini yeniden gözden geçirmek olası sorunları görmeni ve erkenden çözüm üretmeni kolaylaştıracak. İleride güzel sonuçlar alman mümkün.




Akrep Burcu Günlük Yorumu (28 Ekim 2021 Perşembe)

Genel

Yaratıcılığına başvuracağın olaylarla karşılaşabilirsin. Sorunlara yeni çözümler bulmak senin için gerekli olabilir. Olayları orijinal bir yaklaşımla ele almak ileride kontrolü daha kolay sağlamanı sağlayacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Açık havada geçireceğin zamana dikkat etmelisin. Soğuk algınlığı için fazladan önlem almak yararına olacak. Temizlik ve mesafe konularına dikkat etmeye devam etmekte yarar var. Bol su içme sana iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin insanla bitlikte yeni etkinlikler planlamak ilişkiniz için önemli olacak. Beraber geçirdiğiniz zamanda eğlenmek ilişkinin sizin için daha da kıymetli hale gelmesine katkıda bulunacak.

Para

Maddi olarak ufak sıkıntılar yaşayabilirsin. Anlık pratik çözümlerle bu sorunun üstesinden gelmeyi deneyeceksin. Yapılması gereken harcamayı yapmadan önce elinden geldiği kadar kendin çözmeyi deneyebilirsin.




Terazi Burcu Günlük Yorumu (28 Ekim 2021 Perşembe)

Genel

Gelecek için daha heyecanlı ve istekli olacaksın. Planlarının gerçekleşmeye başlaması seni daha fazla proje için harekete geçirecek. İstediklerinin gerçekleşmesi seni mutlu edecek. Gelecek için daha dikkatli davranmak isteyeceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlıklı bir yaşam için daha radikal kararlar alacaksın. Alışkanlıklarını düzene sokmak için yeni şeyler deneyebilirsin. Uzmanlardan yardım almak amacına ulaşmana yardımcı olacak. Hareketsiz kalmamaya özen gösterebilirsin.

Aşk

Karşına çıkacak birisi sayesinde aşk konusunda tekrar heyecanlanmaya başlayabilirsin. Kendini özel hissettirecek bu insanla mümkün olduğunca çok zaman geçirmekte yarar var. İleride ilişkinin ciddi bir hal alması olası.

Para

Yapmak istediğin iş için yeterli araştırmayı yaptığından emin olmalısın. Gerekli araştırmayı yapmak her türlü duruma hazır olman için sana yardımcı olacak. Bilgisine güvendiğin insanların fikrini almaya özen göstermelisin.




Başak Burcu Günlük Yorumu (28 Ekim 2021 Perşembe)

Genel

Bencillik yapmaktan vazgeçmen gerekecek. Yaptıklarının başkalarının hayatını etkilediğini fark etmen senin için önemli olacak. Hareketlerinde daha dikkatli olmak, olası sorunlardan uzak kalmana yardımcı olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Senin sağlığının iyi olması kadar etrafındaki insanların da sağlığının iyi olması gerekecek. Başkalarını da gözetmelisin. Bulunduğun ortamda hep beraber iyi olmak mümkün olacak. Egzersiz konusunda yeni şeyler denemek senin için iyi olacak.

Aşk

Sevdiğin insanı imkansız isteklerle bunaltmak yerine ona işlerinde yardımcı olabilirsin. Onun yükünü hafifletmek ilişkinin ilerlemesi, güçlenmesi için önemli olacak. Birbirinize destek oldukça ilişki boyut değiştirecek.

Para

Elindekinin kıymetini bilmen gerekecek. Nasıl olsa geliyor diyerek savurgan davranmamak senin için önemli olacak. Elindekine şükretmek kıymet bilmeni kolaylaştıracak. Dikkatli davrandıkça ileride sıkıntı çekmeyeceksin.




Aslan Burcu Günlük Yorumu (28 Ekim 2021 Perşembe)

Genel

Arkadaşlar arasında ufak tartışmalar yaşanabilir. Bunları büyütmeden çözmek senin için önemli olacak. Olası fikir ayrılıkları, arkadaşlığınızın gelişmesi için yeni fırsatlar yaratabilir. Bunları değerlendirmek önemli olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Arkadaşlarınla daha çok zaman geçirmek senin için iyi olacak. Beraber katılabileceğiniz etkinlikler tercih edebilirsin. Yediklerine dikkat etmek sindirip sorunlarından uzak durmana yardımcı olacak.

Aşk

Sevdiğin insanla birlikte arkadaş ortamında daha çok görüşebilirsiniz. Birbirinize daha çok zaman ayırmak için yeni düzenlemeler yapacaksın. Beraber geçireceğiniz zamanın artması ilişki için iyi olacak.

Para

Mevcut işinin geliştiğini gördükçe yeni bir işe girişmek için istekli olabilirsin. Programını iyi yapıp hareketlerini akıllıca atmakta yarar var. Yeni girişimin hakkında görüş almak senin için iyi olacak.




Yengeç Burcu Günlük Yorumu (28 Ekim 2021 Perşembe)

Genel

Seni etkileyen olayları kontrol etmekte zorlanabilirsin. Panik yapmamaya dikkat etmelisin. Mümkün olduğunca sakin kalıp mantıklı hareket etmek senin için daha iyi olacak. Duygusal tepkiler vermekten kaçınmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Duygusal olarak hassas olabilirsin. Olaylara hemen tepki vermemek senin için iyi olacak. Soğukkanlılığını korumak sana iyi gelecek. Temiz hava almaya özen göstermelisin. Fırsat buldukça yürüyüş yapmaya devam etmelisin.

Aşk

Yeni ortamlara girmek yeni birisiyle tanışmanı sağlayabilir. Bu insanla muhabbet etmek için programını tekrar düzenlemek isteyebilirsin. Zaman geçirdikçe ortak noktalarınızın artması muhabbetten daha da keyif almana sebep olacak.

Para

Maddi olarak sıkıntı çekmemek için gelecek planlarını iyi yapman gerekecek. Akılcı çözümler ve önlemler sayesinde ilerisi için daha güçlü olmak mümkün olacak. Her şeye karşı hazır olmak için harcamalara dikkat etmelisin.




İkizler Burcu Günlük Yorumu (28 Ekim 2021 Perşembe)

Genel

Başkalarının söylediklerini kişisel almamak senin için önemli olacak. Her söylediklerinin altında seni ilgilendiren bir şey aramak yorucu olacak. Kendini boşa yormak yerine işine odaklanmak senin için daha iyi olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendini daha zinde hissetmek için alışkanlıklarına dikkat etmelisin. Seni yoracak şeylerden uzak durmak iyi olacak. Daha sağlıklı alışkanlıklar kazanmak için uzmanlardan yardım almak yararlı olacak. Temiz hava almayı ihmal etmemelisin.

Aşk

Sevdiğin insanla düşündüğün kadar görüşememek canını sıkmamalı. İkinizin de meşgul olması buna sebep olabilir. Herkes kendi sorumluluklarını yerine getirirken teknolojiden yararlanmak en iyi tercih olacak.

Para

Tanıştığın insanlar sayesinde karşına yeni iş fırsatları çıkabilir. Bunları değerlendirmek ileride gelirinin artmasına sebep olacak. Doğru zamanda doğru hamleyi yapmak senin için faydalı olacak.




Boğa Burcu Günlük Yorumu (28 Ekim 2021 Perşembe)

Genel

Bulunduğun ortamlarda insanlar arasındaki anlaşmazlıkları çözmek isteyebilirsin. Bunu yapmak insanlarla daha çok zaman geçirip onlarla daha iyi anlaşmana sebep verecek. Onların sorunlarını çözmek sana iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Alışkanlıklarını gözden geçirip düzenleme yapabilirsin. Zararlı olanlardan kurtulmak için yeni şeyler deneyebilirsin. Yaptıklarında ısrarcı olmak başarıya ulaşmanı kolaylaştıracak. Hareketsiz kalmamaya özen göstermelisin.

Aşk

Mevcut ilişkinin ilerleyişini olumlu etkileyecek birkaç hamlen olabilir. İlişkinin derinleşmesi için sevdiğin insanla daha çok şey paylaşacaksın. Birlikte daha çok zaman geçirdikçe aranızdaki ilişkinin güçlendiğini göreceksin.

Para

İş ortamında ufak değişiklikler yapabilirsin. İşinin niteliğini değiştirmesen de işleyişin senin için daha da kolay olması mümkün olacak. Bu ufak değişiklikler sayesinde kendini işlerine daha kolay verebileceksin.




Koç Burcu Günlük Yorumu (28 Ekim 2021 Perşembe)

Genel

Bugün içgüdülerine daha çok güvenmen gerekebilir. Karşılaşacağın olaylarda kontrolü ele almak için hızlı tepki vermen gerekecek. İçgüdülerine güvenmek sana yardımcı olacak. Olaylara hızlı tepki vermek senin yararına olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Daha sessiz ve sakin ortamlarda bulunma ihtiyacı hissedebilirsin. Tek başına daha çok zaman geçirmek senin için iyi olacak. Kendi içine dönmek huzuru bulmanı sağlayabilir. Yediklerinde daha dikkatli olmakta fayda var.

Aşk

Yeni birisiyle tanışıp ilişki yaşamak için acele edebilirsin. Olayları ağırdan almak senin için iyi olacak. Kendini daha güvende hissedip adımlarını daha emin şekilde atmak için buna dikkat etmen gerekebilir.

Para

Yeni iş imkanları hakkında daha cesur davranmak zorunda kalabilirsin. Gerekli araştırma ve değerlendirmeyi yapacak zamanı bulamayabilirsin. Senin için en iyi olacak şeyi hızlıca tercih etmen gerekecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel