28 Aralık 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 28 Aralık 2020 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (28 Aralık 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün eğlenceye vakit ayırman gerekecek. İlgilendiğin şeylere keyifle odaklanmalısın. Daha rahat bir ruh haline sahip olmak sana her yönden daha iyi gelebilir. Bugün eğlenmeye odaklanmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stresi yenmek adına daha rahat ve eğlence dolu bir gün planlaman olası. Biraz eğlenmen, kendini rahat bırakman sana daha iyi bir enerji katacak. Sağlığın için strestin etkilerini azaltmalısın.

Aşk

Aşk konuları sana sürprizli gelebilir. Beklemediğin ortamlar, beklemediğin insanlar sana aşk haberi getirebilir. Algılarını ve iletişim kanallarını açık tutmalısın.

Para

Kaygılarla güne başlamak yerine sahip olduklarına şükretmek sana daha iyi gelebilir. Parasal mevzularda büyük beklentilere girmemelisin bugün. Biraz daha şükredebilirsin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (28 Aralık 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün zihnini çalıştıracaksın. Algıların da düşüncelerin de açık olacak. Daha iyi kararlar almak adına güzel başlangıçlar yapabileceksin. Geleceğini düşünerek hareket edebilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Taze sebze ve meyveler tüketmen gereken bir gün olacak. Daha sağlıklı bir beden için bol bol vitamin tüketmelisin. Bu vitaminleri taze yiyeceklerden almak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Hoşlandığın kişiye kendini ifade etmen gerekiyorsa bundan kaçınmayacaksın bugün. Daha mantıklı hareket edebilir, kendini daha rahat ifade edebilirsin. Aşka vakit ayırmalısın bugün.

Para

Maddi açıdan geleceği düşünmen gereken bir gün olacak. Eline geçen paraların miktarını artırmak isteyebilirsin. İster bir zam, ister bir terfi, istersen yeni bir iş fırsatı sana daha iyi gelebilir. Bu konulara odaklanabilirsin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (28 Aralık 2020 Pazartesi)

Genel

Etrafındaki insanlar senin neler düşündüğünü, neler hissettiğini öğrenmek isteyebilir. Ancak sen ser verip sır vermeyeceksin. Ne hissettiğini, nasıl düşündüğünü ifade etmemek sana daha doğru gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Stresten uzak durmak için kendince biraz zaman geçirmen gerekebilir. Sevdiğin aktivitelere vakit ayırmak, insanlardan biraz uzak durmak sana daha iyi gelecek bugün.

Aşk

Aşk konuları seni sarmayabilir. Biraz gergin hissedebilirsin bu konularda. Bir şeyleri zamana bırakmak sana daha iyi gelecek.

Para

Maddi konularda sürekli açıklama yapmak zorundaymışsın gibi hissetmemelisin kendini. Kime hesap veriyorsun? Neden hesap veriyorsun? Bunları düşünmen gerekebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (28 Aralık 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün fiziksel olarak kendini kuvvetlendirmek genel olarak nasıl hissedeceğini etkileyebilir. Egzersizlere özen göstermek sana daha iyi gelebilir. Sağlığına daha fazla vakit ayırabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Fiziksel egzersizler her şeyden önce gelebilir. Evinin rahatlığında bile olsa biraz hareket etmen gerekecek. Kan dolaşımını artırmak, kaslarını kuvvetlendirmek daha önemli olabilir.

Aşk

Aşk konuları seni eskisi kadar sarmayabilir. Bugün sadece kafanı dinlemek isteyebilirsin. Daha rahat bir gün geçirmek için güzel hazırlıklar yapabilirsin.

Para

Maddi konularda daha rahat davranabileceksin. Söz konusu olan para harcamak ise içinden geldiği gibi davranman olası. Kendini fazla sıkmamalı ve kaygılarla yormamalısın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (28 Aralık 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün algıların daha açık olacak. Hayaller kurman, geleceğe odaklanman olası. Ancak bu hayaller o kadar da gerçekten kopuk olmayacak. Kendini kandırarak değil, daha iyisini isteyerek düşüncelere dalacaksın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlıklı bir rutin oluşturmak en önemli görevin olabilir. Bedenine iyi gelecek şeyler için kararlar almalısın. Egzersiz ve diyet için öz disiplinini konuşturman gerekebilir.

Aşk

Aşk konusunda için daha rahat olabilir. Bir şeyler daha kolay ilerleyebilir çünkü. Hiç beklemediğin aşk gelişmeleri, güzel sürprizler seni çok daha mutlu edecek.

Para

Maddi açıdan geleceği planlamak için iyi bir gün olabilir. Sağlam bir hesap yapabilirsin bugün. Geleceğe yönelik parasal mevzuları düzenlemek sana iyi gelecek.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (28 Aralık 2020 Pazartesi)

Genel

Senden çok hoşlanan birisi ile tanışabilirsin. İnsan ilişkilerin kuvvetlenebilir. İnsanlarla konuşurken öfke veya gerginlikle değil de samimiyet ile ilerleyebilirsin. Bu etkiyi iyi değerlendirmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Virüse karşı dikkat etmen gerekebilir bugün. Maske ve mesafe kurallarına özen göstermelisin. Ev içerisine giren eşyaların hijyenini de sağlamak önceliğin olabilir. Bunca zaman sonra sağlığına daha dikkat etmen gerekecek.

Aşk

Aşk konusunda beklenmedik gelişmelerle karşılaşman olası. Hiç beklemediğin bir anda hoşlanacağın birisi ile karşılaşman olası. Kendine aşk konusunda zaman tanımalısın bugün.

Para

Maddi açıdan içine sinmeyen şeyleri sakin bir dille ifade edebileceksin. Parasal konularda geleceğe dönük kararlar alırken bu sükuneti değerlendirmen gerekebilir. Ani tepkiler vermemelisin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (28 Aralık 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün mutlu olacaksın ve bu mutluluğu da başkalarıyla paylaşmak isteyeceksin. Keyifli ruh halini insanlarla paylaşmak sana daha iyi gelebilir. Daha keyifli arkadaşlıklar kurabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bolca su tüketerek gün içerisinde enerjini yüksek tutmak isteyebilirsin. Zira gün içerisinde yapacağın birden fazla iş olabilir. Su tüketimini artırmak sana çok daha iyi gelebilir bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle daha net iletişimlere girebilirsin bugün. Aşk konusunda daha direkt olacaksın. Hislerini açıkça dile getirmek ve bu güzel hislerle yola çıkmak aşkta sana yol gösterecek.

Para

Maddi açıdan için rahat edecek bugün. Kafana göre bir gün geçirebileceksin. Sahip oldukların sana yetecek, kendi isteklerin için para ayırabileceksin. Bu keyifli günü rahat geçirmelisin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (28 Aralık 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün biraz kendine zaman ayırabilir ve rahat edebilirsin. Gelecek kaygılarını bir kenara bırakmak ve sahip olduklarına şükretmek sana daha iyi gelebilir. Rahat olmalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığını düşünmek için yarınları beklememelisin. Eğer egzersize başlayacaksan bugünden adım atmalı, yarını beklememelisin. Egzersiz için esneme hareketlerine odaklanabilirsin.

Aşk

Aşk konuları seni daha mutlu edebilir. Sevdiğin kişiyle keyifli bir an paylaşabilirsiniz. Aranızdaki iletişimin olumlu bir yönde artması olası. Birbirinize zaman ayırmalısınız.

Para

Maddi konularda büyük beklentilere girmemek için iyi bir gün olacak. Sahip olduklarınla yetinmeyi öğrenmelisin. Kendine ve isteklerine hakim olman gereken bir gün olabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (28 Aralık 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün duygusal olman olası. Olaylara biraz fazlaca duygusal yaklaşabilirsin. Ani tepkilerden uzak durmak için biraz kendince zaman geçirmen ve kendini toparlaman gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Stres ve gerginliklerden uzaklaşmak önceliğin olmalı. Duygusal gerginlikleri aşabilmek için biraz daha kendinle baş başa kalman gerekebilir. Bu konulara özen göstermelisin.

Aşk

Aşk konusunda içine sinmeyen şeyleri hemen bugün, tam da bugün yormamalısın. Bir şeyler için kendine zaman vermen gerekecek. Acele etmemelisin.

Para

Maddi konularda ani harcamalardan uzak durman gerekecek. Paranı hemen çarçur etmemelisin. Duygusal kararlarla bir anda masraf yapmak seni zora sokabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (28 Aralık 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün sevdiğin insanları mutlu etmek her şeyden önce gelebilir. Arkadaşlıklar, iletişimler öncelikli olacak. Bazı konularda daha net olmalı ve güzel arkadaşlıklar için adımlar atmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığına özen göstermek adına dikkatli beslenmen gereken bir sürece girmiş olabilirsin. Dengeli beslenmek önem kazanabilir. Sağlıklı tercihlerde bulunup mutfağa kendin için girmelisin.

Aşk

Aşk konularında flörtleşmeler daha ağır basabilir. Hayatında birisi yoksa eğer yeni birisi ile flörtleşebilirsin. Aşkta giden ilk adımda güzel sohbetler seni daha mutlu edebilir.

Para

Parasal konularda sosyal sorumluluklara özen gösterebilirsin. "Hep bana" tavrından vazgeçerek çevrendekilerin de kazancını artırabilmesi için onlara destek olabilirsin. Paylaşımcı olmak sana yakışacak.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (28 Aralık 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün arkadaşlık konuları daha fazla gündeme gelebilir. Sevdiğin kişilere daha fazla destek olabilirsin. Çevrendekilerle daha iyi anlaşıp arkadaşlık konularında daha güzel gelişmeler göreceğin bir gün olacak bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Virüse karşı önlemleri artırman gerekecek. Mesafe kurallarına daha dikkatle uymalısın. Sürekli olarak insanlarla aynı ortamlara girip çıkmamaya dikkat etmen iyi bir başlangıç olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişinin yüzünü güldürmek isteyebilirsin. Aranızda daha keyifli konuşmalar geçebilir. İletişiminiz ve arkadaşlığınız kuvvetlendikçe aşka da kendinizi açacaksınız.

Para

Sorumluluklarını yerine getirmek her şeyden önemli olabilir. Eğer bir evin geçimi için elini taşın altına koyman gerekiyorsa bu konuda baskın olabileceksin. Para söz konusu olduğunda üstüne düşeni yapmalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (28 Aralık 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün çok güzel gelişmelerle karşılaşabilirsin. Ama işin daha güzel kısmı, bu iyi gelişmeleri cepte görmeyecek olman. Bir şeylere şükredeceğin ve daha iyi bir ruh haliyle sahip olduklarına dua edeceğin bir gün olabilir bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığına özen göstermek için dengeli bir hayat tarzını benimsemen gerekebilir. Yediklerinde, egzersizinde ve dinlenme sürecinde denge yakalamalısın. Hiçbir şeyi abartmamak her şeyin ilacı olabilir.

Aşk

Aşk konusunda mantıklı konuşmalar sana daha iyi gelebilir. Sevdiğin kişiyle aranızda daha dikkatli konuşmalar yaşanması size iyi gelebilir. Duygusal ve ani çıkışlarla değil de mantıklı, yere basan cümlelerle konuşmalısın.

Para

Maddi açıdan için rahat edebilir. Keyfin yerine gelebilir. Daha güzel alışverişlere vakit ayırabilirsin. Kafana göre rahat bir biçimde hareket etmek sana çok daha iyi bir ruh hali getirecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel