28 Aralık 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 28 Aralık 2019 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (28 Aralık 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün enerjin daha fazla olabilir. Birçok konuda sıkıntıları çözmeye odaklanabilirsin. Ancak bu güzel enerjiyi tek başına çözmenin gereksiz olacağı konulara yönlendirmen seni yorabilir. Bazı şeyleri akışına bırakman daha iyi olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

2/5

Sağlık

Temiz hava ve bol egzersiz ihtiyacın olan şey olabilir bugün. Derin nefes egzersizleri ve açık hava yürüyüşleri enerjini yenilemeni sağlayacak. Sahip olduğun güzel enerjiyi daha sağlıklı bir şekilde kullanmana fırsat tanıyacak bu durum.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile alakalı nasıl bir adım atacağını bilemeyebilirsin bugün. Bu kişiye yakın olmak istersen bu fırsatı bulamayabilirsin. Bu konuda bir adım atmak için dikkatlice düşünmen gerekecek bugün.

Para

Bugün kişisel meseleler parasal meseleler ile karışabilir. Kendini iki farklı konu arasında sıkışmış bulabilirsin. Ancak başka şeylere canını sıkarak iş konularından acısını çıkarmamalısın. Parasal konularda sakince düşünmen gerekecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (28 Aralık 2019 Cumartesi)

Genel

İş konularında değişimlere gitmek sana daha iyi gelebilir. Bazı şeyleri evden halletmeye alışabilir ve evde bir ofis fikrini düşünebilirsin. İş ve parasal konularda daha rahat şartlar sana cazip gelecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün bazı konularda hassasiyet gösterebilirsin. Ancak duygusal olarak bu durumu yenebilmek için keyifli ortamlara girmen gerekecek. Bazı şeyleri içine atarak evde oturmak yerine sevdiğin kişilerle keyifli vakitler geçirebilirsin.

Aşk

Kendini geride bırakılmış hissedebilirsin bugün aşk konusunda. Sevdiğin kişinin seni gözardı ettiğini düşünebilirsin. Ancak bu durum, içinde bulunduğun hassasiyetten kaynaklanıyor olabilir. Gereksiz alınganlıkları aşmak için iletişim kurmalısın.

Para

Parasal konularda kendini fazla zorlamaman gereken bir gündesin. Eline daha fazla para geçmesi için kendini yormamalı ve bazı şeyleri akışa bırakmalısın. Gereksiz yere kendini üzmek ve strese girmek yerine biraz rahat olman gerekecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (28 Aralık 2019 Cumartesi)

Genel

Yaratıcı fikirlere odaklanmak senin için daha kolay olabilir. Yeni şeyler öğrenmek ve bunlara dikkat etmek için zaman ayırabilirsin. Bazı konularda kendini yenilemek için iyi adımlar atabileceksin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kendini biraz yorgun hissedebilir ve uykuya düşkün olabilirsin. Kendini toparlamak ve enerji seviyeni yükseltmek için biraz dinlenmek sana iyi gelebilir. Kendine vakit ayırmalı ve vücudunu dinlendirmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişimin daha sakin olması ve birbirinize anlayışla yaklaşmanız için dikkatli olman gereken bir gündesin. Hem kendini hem de sevdiğin kişiyi germemek için sözlerini dikkatli seçmen gerekecek.

Para

Parasal konularda sana ait olanın peşine düşebilir ve kendi haklarını arayabilirsin. Eğer burs ve ödül gibi konular gündemdeyse sana düşen miktarı göz önünde bulundurmalı ve hakkının peşine düşmelisin bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (28 Aralık 2019 Cumartesi)

Genel

İnsanlarla arandaki iletişimi artırman hem iş hem de arkadaşlık konularında daha iyi sonuçlar verebilir. Bugün etrafındaki insanlarla daha sağlıklı sınırlar içerisinde konuşmak sana çok daha keyifli etkiler sağlayacak.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün istediğin konulara odaklanabilecek enerjin olacak. Keyfini yerine getirmek için aktivitelere katılmak daha iyi olabilir. Sağlığını düşünerek hareket etmek istiyorsan güzel ve keyifli konulara vakit ayırmalısın bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişinin aslında sana çok da uyumlu bir insan olmadığını görebilirsin. Hoşlandığın kişi ile alakalı bazı şeyleri kafanda kurmak yerine onu gerçekten tanımaya çalışmak bu kişiye olan hislerini değiştirebilir.

Para

Bugün maddi konularda keyifli kararlar alabilir ve yeni projelere odaklanabilirsin. İş ve kariyer konularında yeni adımlar atmak seni çok heveslendirecek. Bugün eline daha fazla para geçebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (28 Aralık 2019 Cumartesi)

Genel

Eline geçen paraları artırmak için güzel bir şansın olacak. Ancak bu şansı daha iyi değerlendirebilmen için başladığın işleri bitirmen ve yenilere yer açman gerekecek. Daldan dala atlamak sana iyi gelmeyebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün yediklerine dikkat etmen gereken bir gün. Sadece kilo alıp verme konuları için değil, vücudunun ihtiyacı olan besin ve vitaminleri alabilmesi için yediklerine dikkat etmelisin. Sağlıksız besinlerle vücudunu yormamalısın bugün.

Aşk

Sevdiğin kişinin hislerini gözardı etmek aranızda negatif bir durum oluşturabilir. Bunun önüne geçmek için her ikinizin de birbirine daha dikkat etmesi gerekecek. Sevdiğin kişinin canını sıkan konuları çözmek için adımlar atabilirsin bugün.

Para

Sosyal konuları ve parasal konuları dengelemen gerekebilir bugün. Hem çevrene hem de işlerine zaman ayırmalısın. Bazı konularda kafanı toparlamak için bu dengeyi bugünden kurman gerekebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (28 Aralık 2019 Cumartesi)

Genel

Yeni bir iş veya proje ile alakalı çalışman gerekebilir. Farklı bir alanda veya uzak bir konumdaki bir iş için dikkatli hareket etmen gerekecek. Bu konularda atak olmak ve mesafelerden kaçmamak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün algıların açık olacak. Bu algıları güzel konulara odaklamak daha iyi olabilir. Meditasyon ve esneme hareketleri genel olarak sana daha iyi gelecek. Yoga güzel bir egzersiz biçimi olabilir senin için.

Aşk

Daha önceden yaşadığın negatif bir ilişkinin etkilerini üstünden atmak için biraz kendine vakit ayırmalısın bugün. Toksik insanların etkisinden kurtulmak için kendi içine dönmen sana daha iyi gelebilir.

Para

Bugün dikkatini birden fazla konuya vermek durumunda kalabilirsin. Hem mevcut işlerin hem de ileride gerçekleşmesini istediğin konular için zaman ayırman gerekecek. Her adımı daha fazla para için atmamak ve sadece işinde başarılı olmaya odaklanmak bugün sana daha iyi gelecek.
Başak Burcu Günlük Yorumu (28 Aralık 2019 Cumartesi)

Genel

Uzun zamandır gerçekleşmesini istediğin bir durum sonunda gerçekleşmeye başlayabilir. Bu güzel durumu değerlendirmek ve mutlu olmak için kendini iyiliklere açman gerekecek. Beklediğin gelişmeleri görmek için daha pozitif olmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün vücudunun enerjisi yüksek olacak. Bu güzel enerjiyi iyi değerlendirmek ve gün içerisinde yorgun düşmemek için enerjini desteklemek sana daha iyi gelebilir. Birçok konuda fiziksel enerjini konuşturabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişimi daha pozitif bir hale getirmek için çaba göstermelisin. Karşındaki insanın kalbini kırabilecek sözler söylemek yerine daha dikkatli davranmak ve yapıcı olmak sana düşecek bugün.

Para

Bugün biraz daha verimli çalışman gerekebilir. İleride eline geçecek paralar için değil belki ancak bugün işinden keyif almak için yapabildiğinin en iyisine odaklanmalısın. İş ve kariyer konularına özen göstermelisin bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (28 Aralık 2019 Cumartesi)

Genel

Sevdiğin bir arkadaşın ile aranda geçebilecek ufak bir tartışma seni üzebilir ve geçmişi düşünmeye itebilir. Olaylara negatif yaklaşmak yerine daha pozitif olmak için kendini biraz zorlaman gereken bir gün olacak. İçine sinmeyen konuları dile getirebilmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığını kuvvetlendirmek için bir sonraki adımı düşünebilirsin. Egzersiz veya diyetin yanında kendini daha iyi hissetmek için meditasyon konularına yönelmen olası. Hem zihinsel hem de bedensel bütünlüğe odaklanacaksın.

Aşk

Aşk konularında sağlam adımlar atmak için acele etmemelisin. Eğer bugün sevdiğin kişi ile görüşeceksen ortamın gereksiz yere gerilmesine fırsat vermemelisin. Kelimeleri doğru seçmek ve aceleci olmamak daha iyi olabilir.

Para

Maddi konularda daha iyi bir adım atabilirsin bugün. İnsanlarla arandaki ufak tefek gerilimler seni parasal konularda etkilemeyecek. Kendini işine verebilecek ve güzel paralar kazanabileceksin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (28 Aralık 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün kendini iyi hissetsen de bazı konularda kendini gösterme fırsatı bulamayabilirsin. Aşk konularında dolu dolu olsan da sevdiğin kişiyle vakit harcayamayabilirsin. Veya işine odaklanmak isterken ilgilenmen gereken bir mevzu kalmayabilir. Bu güzel enerjiyi keyifli bir şeylere yönlendirmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün enerjini gereksiz yere emen insanlardan uzak durmak daha iyi olabilir. Enerjini kendine saklamak ve gereksiz stresten uzak durmak kendini daha iyi hissetmeni sağlayacak. İnsanlarla arana sağlıklı bir sınır çekebilmelisin.

Aşk

Hoşlandığın birisi varsa bugün o kişiye daha fazla vakit ayırmak isteyebilirsin. Onu daha iyi tanımak ve nelerden hoşlandığını görmek için algılarını açık tutabilirsin. Aşk konularında daha meraklı olacaksın.

Para

Eğer insanlarla ortak olarak bazı işlere odaklanıyorsan bugün maddi konularda sıkıntıya girmemek için herkesin yeteri kadar sorumluluk aldığından emin olmalısın. Parasal olarak daha iyi adımlar atmak için etrafındaki insanlara karşı biraz sert olmalısın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (28 Aralık 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün etrafındaki insanlarla uyumlu konuşmalar yakalamak biraz zor olabilir. Bazı şeyleri kendine göre yapmak ve tek başına vakit geçirmek daha iyi olacak. Keyfini yerine getirmek için etrafındakilere uymak zorunda olmadığını görmen gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kendini desteklemelisin. Bu desteği içinde bulacaksın. Meditasyon ve yoga gibi konulara odaklanmak sana daha iyi bir enerji katabilir. Bazı şeyleri içinde halletmek zihinsel bütünlüğün için önemli olabilir.

Aşk

Aşk konusunda dolu dizgin gitmek isteyebilirsin. Ancak biraz sabırlı olman gerekecek. Kendi hislerini ifade etmek için doğru bir zaman olmayabilir. Bazı şeyleri biraz zamana bırakmak sana daha iyi etkiler kazandırabilir.

Para

Parasal olarak sıkıntıda hissediyor olabilirsin. Bu durumu aşmak için farklı fırsatları araştırmak ve iş konularında daha esnek olmak sana iyi gelebilir. Maddi yönden kendini sıkmamalı ve olumlu bakmalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (28 Aralık 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün duyduğun her şeye inanmamalısın. Kafana göre çıkarımlarda bulunmak yerine gerçekleri araştırmalısın. Kulaktan dolma bilgilerle tartışmalara girmemeli ve kendini gereksiz yere yormamalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Dinlenebilmek ve vücudunu dinlendirebilmek için biraz zaman ayırmalısın kendine. Daha rahat etmek ve derin nefes alabilmek için vücudundaki yorgunlukları atmaya öncelik vermen gerekebilir. Bugün kendini şımartmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyi de kendini de şaşırtacak adımlar atabilirsin bugün. Bazı konularda farklı düşündüğünü görebilir ve bu durumu ilişkine yansıtabilirsin. Sevdiğin kişi ile arandaki iletişimi daha pozitif tutmalısın.

Para

Maddi konularda detaylara odaklanmak sana daha iyi çözümler üretmen için fırsat verebilir. Gereksiz gördüğün bazı detaylar ileride maddi konularda senin için daha önemli olabilir. O yüzden bugün algılarını açık tutmalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (28 Aralık 2019 Cumartesi)

Genel

Normalde dışa dönük ve hareketli bir insan olsan da bugün bazı hislerini ve düşüncelerini kendine saklamak isteyebilirsin. İnsanlardan uzak durmak ve kendi iç dünyana odaklanmak önceliğin olsa da kendini negatif düşüncelere kaptırmamalısın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

2/5

Sağlık

Kafanı toplamak için sadece evde boş boş durmamalısın. Bugün hareket etmek sana daha iyi gelecek. Evde tembellik etmemeli ve daha fazla hareket etmelisin. Gün içerisinde daha aktif olmak sana daha rahat nefes alma imkanı sağlayabilir.

Aşk

Bugün aşk konusunda bir ikilemde kalabilirsin. Hoşlandığın insanın hislerini öğrenmek için onunla iletişime geçmek veya iletişime geçmeyip her şeyi kafanda kurgulamak... Aşk konusunda kendini bir şeylere kaptırmadan önce iletişim kurmayı öğrenmelisin. Ama bu iletişim için doğru zamanı beklemen gerekecek.

Para

Etrafındaki insanların seni parasal konularda kullanmasına izin vermemelisin. Maddi olarak kendini güvence altına almak ve gereksiz risklere girmemek senin için çok daha iyi bir adım olabilir bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel