28 Ağustos 2022 Pazar Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 28 Ağustos 2022 Pazar günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (28 Ağustos 2022 Pazar)

Genel

Bugün dinlenmek önceliğin olmalı. İstediğin diğer şeylere odaklanmak için gereken şartlara tam olarak sahip olamayabilirsin. Bunun yerine enerjini artıracak ve sana iyi gelecek şeylere odaklanmak çok daha mantıklı olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Haftanın yorgunluğunu üstünden atmak ve daha fazla yorgunluk çıkarmamak önemli bir konu olabilir senin için. Zihnini boşaltmalı ve kaslarını da dinlendirmelisin. Bunun için bol bol uyuyabilir, keyif alacağın hafif aktivitelere odaklanabilirsin.

Aşk

Aşka kendini açmak zor olabilir bugün. Zira bazı şeyleri yanlış anlamaya çok müsait olabilirsin. En iyisi kalbini ve zihnini dinlendirmek ve başka bir gün aşka odaklanmak olacak. Bugün kendini biraz içine kapatman olası.

Para

Gereksiz yere para harcayabileceğin ortam ve aktivitelerden uzak durmak bugün sana iyi gelebilir. Cebinden para çıkmasına sebep olacak şeylere karşı daha dikkatli olman gerekecek. Eğer bir para harcanacaksa bunu önceden planlamış olman daha iyi olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (28 Ağustos 2022 Pazar)

Genel

Görüşmeyi planladığın arkadaşlarınla yapacağın planlarda esnek olman gerekebilir. Zira beklenmedik aksilikler çıkabilir. Bu tür durumları gözünde büyütmemek ve aksiliklerin olabileceğini unutmamak daha iyi olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Gün içerisinde kendi ihtiyaçlarına odaklanman gerekebilir. Biraz hareket etmek ve temiz hava almak sana iyi gelebilir mesela. Kendi kafanı toparlayacağın ve haftanın yorgunluğunu üstünden atacağın bir gün sana çok daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle görüşme planları yapabilirsin bugün. Ancak hayatın kendi planları olabilir. Bir şeyleri ertelemek durumunda kalabilirsin. Bu durumu kişisel algılayıp bir sorun olarak görmemen gerekebilir.

Para

Paranı harcarken dikkatli olmalısın bugün. Gereksiz masraflar yapmaya çok daha açık olabilirsin zira. Yoktan yere kendine masraf yaratmamaya özen göstermen gerekecek. Bazı masrafları ertelemek bu konuda iyi bir adım olabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (28 Ağustos 2022 Pazar)

Genel

Bugün zihninin bir şeylere kapandığını hissetmen olası. Bunun sebebi yorgunluk olabilir. Zihninin yorgunluğu dolayısıyla bir şeylere istediğin gibi odaklanamayabilirsin. Bu durumu aşabilmek için biraz dinlenmen gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Günün önceliği senin için dinlenmek olmalı. Zira diğer başka şeylere odaklanmadan önce yeterince enerjinin olması gerekebilir. Aklını bir şeylere veremiyorsan eğer öncelikli olarak zihnini boşaltacak aktivitelere odaklanmalısın.

Aşk

Aşka odaklanmak seni yorabilir. Bir şeyleri yoluna koymak da öyle. Aşkın seni mutlu etmesi için gereken çabayı gösteremeyebilirsin. Bu durumun gereksiz yanlış anlaşılmalara sebep olmaması için kendini biraz geri çekmen olası.

Para

Maddi açıdan acele kararlar almamalısın bugün. Eğer bir şeyleri erteleyebiliyorsan bunu ertelemen gerekebilir. Yanlış kararlar almadan veya kendini gereksiz yere yormadan bir gün geçirmek öncelikli olabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (28 Ağustos 2022 Pazar)

Genel

Dikkatini toplamak her zamankinden zor olabilir. O yüzden bugün gerçek anlamda dikkat ve özen gerektiren konuları ertelemen gerekebilir. Eğer halledilmesi gereken önemli bir konu varsa o zaman çevrenden destek alman iyi olabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Stres ve gerginlikle başa çıkman gerekebilir. Dikkatini dağıtacak şekilde yoğun duygu ve düşüncelerde olabilirsin. Bu konunun seni yormaması için özellikle dikkatli davranman ve kendine ekstra stres yaratacak şeyler çıkarmaman gerekecek.

Aşk

Bugün aşka odaklanman zorlaşabilir. Bu konudaki beklentilerini biraz zamana bırakman daha iyi olabilir. Dikkatini veremediğin için bazı şeyleri yanlış anlamaya müsait olabilirsin. Bunun kalbini kırmaması için bazı iletişimleri sonraya saklayabilirsin.

Para

Maddi açıdan yanlış kararlar almaya daha yatkın olabilirsin bugün. O yüzden dikkatli davranman gerekecek. Acele etmeni gerektirecek bir durum yoksa eğer kesenin ağzını kapatman daha iyi olabilir bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (28 Ağustos 2022 Pazar)

Genel

Bugün yataktan çıkmak istemeyebilirsin. Hiçbir şey yapmaya enerjin olmayabilir. En iyisi dinlenmek olacak senin için. Önem gerektiren konuları bir başka güne ertelemek ve bugün kafana göre bir gün geçirmek sana iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendini daha iyi hissetmek için neler yapabileceğine odaklanabilirsin bugün. Enerji seviyeni yükseltecek şeyler tüketmek iyi olabilir. Bol bol dinlenip yeni haftaya başlamadan önce kafanı boşaltmak da sana iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konusunda büyük beklentilere girmeden bir gün geçirmek sana iyi gelebilir. Kendini bu tür konulara odaklanamayacak kadar yorgun hissedebilirsin. O yüzden en iyisi bir şeyleri başka bir zamana bırakmak olabilir.

Para

Bugün acil olmayan şeyleri başka bir zamana ertelemek ve kendine zaman yaratmak daha iyi olabilir. Paranı harcamanı gerektirmeyecek şeylere öncelik verebilirsin. Parasal açıdan kendini dışarıya kapatman da olası biraz.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (28 Ağustos 2022 Pazar)

Genel

Maddi konularda kafan karışabilir bugün. Bu da sana endişe verebilir. Parasal açıdan yeni ve büyük kararlar almadan önce bir şeyleri dikkatlice gözden geçirmen gerekecek. Acele etmemek bu konuda iyi olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Şeker tüketimini kontrol etmek ve hatta azaltmak bugün sana iyi bir enerji sağlayabilir. İhtiyacın olan enerjiyi şekerden almak yerine bitki çaylarından ve sudan alabilirsin. Bol bol sıvı tüketmek sana genel olarak iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişinin sana jestler yapmasını isteyebilirsin. Bunu ona ifade etmen gerekebilir. Direkt olarak ağzınla söylemen gerekmez tabii ama bu konuda düşüncelerini belli edecek şeylere odaklanman ikiniz için de iyi olabilir.

Para

Maddi olaylara yaklaşımını gözden geçirmen gerekebilir. Zira kaygıyla alacağın kararlar seni ileride pişman edebilir. Eğer maddi konularda bir karar alınacaksa bunu endişe ile veya yokluk mantalitesiyle değil, geniş zamanda rahat düşünerek alman gerekecek.
Başak Burcu Günlük Yorumu (28 Ağustos 2022 Pazar)

Genel

Sevdiğin bir insanın beklenmedik davranışlar sergilemesi seni endişelendirebilir. Bu kişi gereğinden fazla sessizleşebilir, canını bir şeyin sıktığını daha farklı belli edebilir. En iyisi anlayışlı davranıp karşı tarafa empati yapmak olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Neler tükettiğine dikkat etmen gereken bir gün olabilir bugün. Daha az ekmek tüketmek sana iyi gelebilir mesela. Vücudunu yoracak şeker ve karbonhidratları azaltmak genel olarak kendini çok daha iyi hissetmene vesile olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişinin neler düşündüğü ekstra önemli olabilir senin için. Aranızdaki iletişimi olabildiğince açık tutmak önemli olacak o yüzden. Bu kişinin bazı duygu ve düşüncelerini senden sakladığını düşünmektense ona açık bir iletişim alanı sağlamak daha iyi olabilir.

Para

Çevrendeki insanların sıkıntılarını çözmek öncelikli olabilir bugün. Maddi açıdan zorda olan kişilere karşı daha incelikli davranabilir, onlara destek olabilirsin. Parasal açıdan paylaşımcı ve yardıma açık olabilirsin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (28 Ağustos 2022 Pazar)

Genel

Bugün biraz yalnız kalma şansın olabilir. Bu bir şans olabilir, evet. Çünkü kafanı toparlayacak, istediğin ve öncelik vermeye odaklandığın şeylere fırsat bulabilirsin. Keyfine göre bir gün geçirmek sana çok iyi bir enerji katabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Keyif alacağın sakin ortamlara girmek sana farklı bir enerji verebilir bugün. Zihnini boşaltıp haftanın yükünü atmak, insanlarla arana sağlıklı mesafeler koymak ve kendi isteklerine öncelik vermek genel olarak sana çok daha pozitif bir enerji katacak.

Aşk

Aşk konusunda büyük gelişmeler beklemek için farklı bir gün daha iyi olabilir. Bugün daha çok kafanı dinleme, kendi iç sesini duyma ve aşka dair kendi düşüncelerini anlama gibi konular baskın olabilir. Aşkta içe dönebilirsin.

Para

Maddi konularda kendi kararlarının arkasında durmayı bileceksin bugün. Birçok konuda daha rahat ve mantıklı da hareket edebilirsin. Para harcarken neyi nereye vermen gerekeceğini, ne kadar harcaman gerekeceğini çok daha iyi bilebilirsin bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (28 Ağustos 2022 Pazar)

Genel

Bugün çevrendeki insanlar senin hızına yetişemeyebilir. Bu durum da senin canını sıkabilir. En iyisi gün içerisinde uyumlu kalmak ve insanları bir şeylere zorlamamak olacak. Kendi zihnini yormamak adına buna özen gösterebilirsin.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stresten arınmak zaman ve emek isteyebilir. Ama en çok da az insan ile iletişim kurmayı gerektirebilir. Bugün kafanı dinlemek, güzel bir kitap okumak, uyumak, dinlenmek sana çok daha iyi gelebilir. Biraz yalnız kalmayı deneyebilirsin.

Aşk

Anlaşmazlıklar yaşanabilir. Yanlış anlaşılmalara çok daha açık olabilirsin bugün. Aşkta bu durumun negatif şeyler yaratmaması için dikkatli olman gerekecek. En iyisi bir şeyleri biraz zamana bırakmak olabilir.

Para

Maddi konularda çevrendekilerle uzlaşmaya çalışmak yorucu olabilir. Yapılacak masraflar üzerinde fikir ayrılıkları çıkabilir. İlle de bugünden karar alınması gerekmiyorsa bazı meseleleri başka bir güne bırakmaya çalışabilirsin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (28 Ağustos 2022 Pazar)

Genel

Bugün zihnin açılabilir. Daha fazla şeye odaklanabilirsin. Farklı şeylerle ilgilenebilirsin. İlginç gelen şeyleri öğrenmek adına daha fazla çaba gösterebilirsin. Bütün bunlara zaman ayırmak seni memnun edecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Zihnen daha aktif olacağın bir gün olabilir. O yüzden strese karşı da önlemlerini alman gerekebilir. Gün içerisinde odaklanacağın şeylerin seni zihnen tüketmemesi ve sana stres yaşatmaması için gün içerisinde molalar vermen iyi olabilir.

Aşk

Aşka dair bir şeyleri daha rahat görebilirsin bugün. Bazı şeyler seni eskisi kadar zorlamayabilir. Aşka daha rahat bakman ve bir şeyleri yoluna koyman seni ilerisi ile alakalı pozitif kararlar almaya da itebilir.

Para

Bugün iş odaklı konularda daha başarılı olabilirsin. Ama özellikle de öğrenmeye açıksan... Kendini geliştirmek ve eğitim konularına öncelik vermek sana çok daha iyi gelişmeler sağlayabilir. Para kazanmaya giden yolda kendini daha fazla eğitebilirsin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (28 Ağustos 2022 Pazar)

Genel

Hayatında birisi varsa eğer günü ona öncelik vererek geçirmen olası. Bu kişinin ne hissettiği, ne düşündüğü, neye odaklandığı senin için de önem kazanabilir. Karşı tarafa empati yapman her şeyden önemli olabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün haftanın yorgunluğunu üstünden atmak için dinlenmeye özen göstermen gerekebilir. Ama dinlenmek demek bütün gün tembellik edip uyumak demek değildir. Zihnini yormayan güzel aktivitelere zaman ayırmak fiziksel enerjini de artırabilir. Bu tür şeylere öncelik vermelisin.

Aşk

Hislerini ifade etmek ve karşı tarafın da hislerini ifade etmesine fırsat tanımak... Sağlıklı bir ilişkinin temelinde bunlar yatabilir. Bugün bunu daha net görebilirsin. Dikkatli davranmaya özen göstermelisin.

Para

Parasal açıdan seni zorlayan şeylerin olmaması ileriye daha rahat odaklanmanı sağlayabilir. Bugünden atmasan da ileride atacağın adımları planlamak ve daha doğru kararlar almak mümkün olabilir. Ama bütün bu kararları kendi önceliklerine göre aldığına emin olman gerekecek.
Koç Burcu Günlük Yorumu (28 Ağustos 2022 Pazar)

Genel

Para ile aran o kadar da iyi olmayabilir. O yüzden olabildiğince masraftan kaçınman gerekecek. Elinden para çıkmasına sebep olacak şeylere karşı dikkatli olmalısın. Bir şeyleri iki kere düşünmekte fayda var.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Dinlenmek ve haftanın yorgunluğunu geride bırakmak sana çok iyi gelebilir. Bugün kendine bir iyilik edip bir şeyleri başka bir güne ertelemelisin. Dinlenmeye öncelik vermek sana çok daha iyi gelecek bugün.

Aşk

Aşk konusunda bazı şeyleri doğru anladığına emin olman gerekecek. Söylenen sözleri yanlış anlamadığına emin olmalısın. Normal bir konuşmanın sana duygusal bir açılma olarak gelmesi riskine karşın her şeyi iki kere düşünmende fayda var.

Para

Bugün maddi anlamda düşündüğün kadar başarılı olmayabilirsin. İyi bir yatırım aracı olarak gördüğün şeylerin sana para kaybettirmesi olası. O yüzden parasal konularda risk almaman bugün için en iyisi.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel