28 Ağustos 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 28 Ağustos 2021 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (28 Ağustos 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün senin için radikal sayılacak değişikliklere girişmen pek mümkün. İş ortamın ya da evinle ilgili değişikliklerden gelecek ile ilgili planlarının işleyişine kadar her şey ile ilgili değişiklik yapmak fikri sana mantıklı gelecek.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıkla ilgili hedeflerine ulaşmak her zamankinden zor gelebilir. Hedeflerini daha kesin bir şekilde belirlemek onlara ulaşmanı daha kolay hale getirecek. Gerçekçi yaklaşım seni daha iyi hissettirecek.

Aşk

Hoşlandığın insan hakkında aklında tereddütler varsa bunu ancak konuşarak halletmelisin. Sadece kuruntu yaparak mantıklı bir sonuca ulaşmak zor olacak. Cesaretini toplayıp konuşmak isteyeceksin.

Para

İş ortamının senin yeni fırsatlara ulaşmanı engellediğini fark edip bununla ilgili çözümler aramaya başlayabilirsin. Seçenekleri artırmak fırsatlarını çoğaltacak.
Kova Burcu Günlük Yorumu (28 Ağustos 2021 Cumartesi)

Genel

Yeni ortamlara girmek senin için zor bir iş olmamalı. Kendine yeni motivasyonlar bulmak için bu fırsatları değerlendirmek isteyeceksin. Bu ortamlar sayesinde yeni gelecek planları yapmak mümkün olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Yeme alışkanlığından düzenlemeye gitmek gün içinde daha az sorunla karşılaşmanı sağlayacak. Ağır yiyeceklerden uzak durmak senin için iyi olacak. Bol su tüketmeyi de ihmal etmemelisin.

Aşk

Geride kalmış olayların ardından çok düşünmek senin daha çok üzülmene sebep olacak. Geleceğe umutla bakmak ve ilerideki fırsatları değerlendirmek senin için daha iyi olacak.

Para

Karşına çıkacak yeni iş imkanları arasında seçim yapman gerekecek. Senin için en iyisini bulmak için değerlendirme yapmak zorunda kalabilirsin. Kararını verirken dikkatli olmak geleceğin için iyi olacak.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (28 Ağustos 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün kariyerin açısından çok şanslı bir gün geçirebilirsin. Sana yardımcı olacak biriyle tanışıp ondan tavsiyeler alabilirsin. Söylediklerini dikkate almak kariyerin için büyük bir fark yaratacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Vücuduna daha çok özen gösterip ihtiyaçlarını anlamak için onu daha çok dinlemelisin. İhtiyaçları belirlemek atman gereken adımları daha kolay seçmeni sağlayacak.

Aşk

Sevdiğin insanla birlikte etkinlikler planlamak, onunla beraber zaman geçirmek sana çok iyi gelecek. Günün sonunda etkinlikler sayesinde birbirinize daha çok alıştığınızı ve bağlandığınızı fark edebilirsin.

Para

Yeni ortamlara girip yeni insanlarla tanışacaksın. Tanıştığın insanlarla iyi ilişkiler kurmaya çalışmalısın. Gelecekte sana faydası olacak ilişkiler daha farklı fırsatlar karşına çıkaracak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (28 Ağustos 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün yeni bir ortama girip hayatının olumlu yönde değiştiğini hissedebilirsin. Yeni tanışacağın insanlar hayata bakışını değiştirmen için sana cesaret verebilir. Yeniliklere açık olmakta yarar var.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendini duygusal olarak yorgun hissetmemek için dikkatini toplamak ve işine odaklanmak isteyebilirsin. Meditasyon sana yardımcı olacak. Egzersizi ihmal etmemek sana iyi gelecek.

Aşk

Aşk konusunda aceleci davranmamak olası hatalara düşmeni ve üzülmeni engelleyecek. Girdiğin yolda verdiğin kararlara uyarak ilerlemek gelecekte daha mutlu olmanı sağlayacak.

Para

Yeni ortamlara girmek yeni iş fırsatlarıyla karşılaşmanı sağlayacak. Bu fırsatları değerlendirmek gelecekte iş olarak olumlu dönüşler yaratabilir. Yeni fırsatlara açık olmak senin için iyi olacak.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (28 Ağustos 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün kendi içine daha fazla odaklanmak isteyebilirsin. Yalnız kalıp düşünmek, senin için önemli olanın ne olduğunu bulmak için fırsat yaratacaksın. Bunu yaparken ailenden ve arkadaşlarından fazla ayrı kalmamaya dikkat etmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kendini duygusal olarak yorgun hissedebilirsin. Daha fazla yorulmamayı tercih edip egzersizden uzak durabilirsin. Yürüyüşe çıkıp temiz hava almak sana daha iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin insanın yanında ve her zaman seni düşündüğünü bilmek sana iyi gelecek. Onun desteğini sürekli yanında hissetmek ona olan sevginin artmasına sebep olacak. Onun kıymetini bilmek seni iyi hissettirecek.

Para

Gelecekte daha az sıkıntı çekmek için şimdiden tedbir almakta yarar var. Şimdiden atacağın adımlar gelecekte senin için olumlu şeyler ortaya çıkaracak. Savurganlıktan uzak durmakta yarar var.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (28 Ağustos 2021 Cumartesi)

Genel

Yanındaki insanlar için bir şeyler yapmak kendini daha iyi hissettirecek. Onların hayatında ufak da olsa bir fark yaratmak seni mutlu edecek. Sevdiklerinin hayatının bir parçası olduğunu bilmek seni onlara daha çok yaklaştıracak.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Hayatındaki hareketi artırmak isteyebilirsin. Yoga ve esneme hareketleri senin için bir seçenek olabilir. Nefes egzersizlerini unutmamak da senin için iyi olacak. Ağır yiyeceklerden kaçınmak daha iyi hissettirecek.

Aşk

Dedikodulara gereğinden fazla önem verip kendini üzmemelisin. Başkalarının dediğiyle hareket etmek seni gerçeklerden uzaklaştıracak. Kendi yargına güvenmek isteyeceksin.

Para

Maddi olarak sıkıntılardan uzak bir günündesin. Karşına cömert olmanı sağlayacak fırsatlar çıkacak. Başkalarına yardım ettikçe yeni fırsatlarla karşılaşma şansın yükselecek.
Başak Burcu Günlük Yorumu (28 Ağustos 2021 Cumartesi)

Genel

Başka insanlarla çalışmanı gerektirecek ortamlara gireceksin. Ortak çalışma sayesinde daha önce farkına varmadığın yeteneklerini keşfedip şaşırabilirsin. Bu sayede çevrendeki olaylara bakış açın değişecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Tek başına kalmaktansa bir arkadaşınla zaman geçirmek senin için daha iyi bir seçenek olacak. Arkadaşınla birlikte egzersiz yapmak ya da basit bir yürüyüşe çıkmak senin için iyi olacak.

Aşk

Aşk konusunda şanslısın bugün. Hoşlandığın insanla konuşmak için en uygun gün. Onunla bir görüşme ayarlamak, keyifli bir gün geçirmek isteyebilirsin.

Para

Maddi konular hakkındaki planların için başkalarından yardım almayı düşünebilirsin. Farklı fikirleri dinlemek yeni fırsatlar yaratabilir. Bu şekilde yatırım yelpazeni genişletmek isteyeceksin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (28 Ağustos 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün evde kalmak, sevdiklerinle beraber zaman geçirmek isteyebilirsin. Sevdiklerine yardımcı olmak aranızdaki bağları güçlendirecek. EV işleri hakkında daha fazla sorumluluk almak isteyebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendin hakkında daha derin düşüncelere dalmak senin için daha mantıklı gelebilir. Dikkatini toplamak ve daha iyi odaklanmak için meditasyonu tercih edebilirsin. Yürüyüşlere çıkmak kendini iyi hissettirecek.

Aşk

Hoşlandığın insanla iletişime geçmek için fırsatların olacak. Bunları değerlendirip ileride güzel bir ilişki yaşamak isteyebilirsin. Yaklaşımında aşırıya kaçmaktan çekinmekte yarar var.

Para

Maddi sıkıntılardan uzak bir dönemdesin. Eline geçecek paraları mevcut yatırımlarında değerlendirmek, gelecekte daha rahat etmeni sağlayacak. Savurganlıktan kaçınmak senin için iyi olacak.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (28 Ağustos 2021 Cumartesi)

Genel

Senin ya da sevdiğin insanların ilişkileri hakkında sorunlarla karşılaşman mümkün. Bu sorunları çözmek diğer insanlarla olan iletişimini güçlendirecek. Başkalarının açısından olaylara bakıp kendini geliştirme şansı bulacaksın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün daha yavaş bir tempoya uyum sağlamak isteyebilirsin. Programını tamamen değiştirmek yerine farklı alternatifler düşünebilirsin. Nefes egzersizlerini ihmal etmemek senin için iyi olacak.

Aşk

Karşına çıkacak fırsatların seni heyecanlandırması mümkün. Yeni tanışacağın biriyle kuracağın muhabbet, ileride güzel bir ilişkiye dönüşebilir. Bu yüzden kendin olmaktan vazgeçmemelisin.

Para

Yeni iş imkanları konusunda şanslı olduğunu düşüneceksin. Karşına çıkan imkanları değerlendirmek ve senin için en uygununu seçmek zorunda kalabilirsin. Seçimini yapıp gerisini şansa bırakman gerekecek.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (28 Ağustos 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün girdiğin ortamlarda kendini çok aktif bulacaksın. Sosyal olarak aktif olmak dikkatleri üzerine çekmeni sağlayacak. Yaptıklarınla ön planda olmak sana iyi gelecek. İnsanların seni işaret etmesi sana keyif verecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugünün temposu senin için her zamankinden yorucu olabilir. Enerjini idareli kullanmak ve gerektiğinde tekrar toplamak için dikkatli olman gerekecek. Ağır yiyeceklerden uzak durmak sana yardımcı olacak.

Aşk

Aşk konusunda biraz fazla çaba göstermen gerekecek. Sevdiğin insanla beraber zaman geçirmek için zaman bulmakta sıkıntı yaşayabilirsin. Her fırsatı değerlendirmek ilişki için iyi olacak.

Para

Bugün iş konusunda fazladan sorumluluk alman gerekebilir. İş konusunda kontrolü ele almak gerektiğinde çekinmemelisin. İşleri halletmek için kendine ve bilgine güvenmek senin için iyi olacak.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (28 Ağustos 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün yeni teknolojilerle haşır neşir olabilirsin. Teknolojinin işini kolaylaştırması daha rahat çalışmanı sağlayacak. Kalan zamanda kendini geliştirmek için bir şeyler öğrenmek isteyebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün sorumlulukların yerine canının istediğini yapmak isteyebilirsin. Önceliklerini belirlemek sağlığın için iyi olacak. Sağlıklı alışkanlıklarını öncelikli tutmak senin için iyi olacak.

Aşk

Sevdiğin insanla daha çok konuşma fırsatı elde edebilirsin. Yapacağınız muhabbetler ilişkinizin daha da derinleşmesini sağlayabilir. Gelecekte ilişki ile alakalı güzel gelişmeler yaşayabilirsin.

Para

Aklını meşgul eden yatırımlar hakkında arkadaşlarından fikir almak isteyebilirsin. Planlarını sağlam temeller üstüne kurdukça gelecekte güzel sonuçlarla karşılaşacaksın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (28 Ağustos 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün tek başına kalmak istesen de kendini bir arkadaş ortamında bulabilirsin. Senin yardımına ihtiyaç duyan birkaç arkadaşın seni çağırabilir. Onlara yardımcı olmak kendini daha iyi hissetmeni sağlayacak.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün kendini her zamankinden daha orgun hissedebilirsin. Enerjini toplamak için temiz hava almaya dikkat etmelisin. Egzersiz programını aksatmamak kendini iyi hissetmene yardımcı olacak.

Aşk

Sevdiğin insanın yanında durup sana destek olması karşına çıkacak zorlukları daha rahat atlatmanı sağlayacak. Onun yanında olduğunu bilmen sana ihtiyaç duyduğun cesareti ve güveni sağlayacak.

Para

İş ortamında grup çalışmasını tercih etmek durumunda kalabilirsin. Sorumluluk alıp çözüm üretmek için uğraşmak senin için iyi olacak. Kendine güvenmek daha etkili kararlar vermeni sağlayacak.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel