28 Ağustos 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 28 Ağustos 2020 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (28 Ağustos 2020 Cuma)

Genel

Yeni şeyler öğrenmek, bol bol muhabbet etmek ve yeni arkadaşlıklar kurmak için iyi bir gün. Bunun için dışarı çıkmana bile gerek kalmayabilir. Fikirlerini paylaşıp insanlarla güzel sohbetler edebileceğin ortamlar bulabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Esneme hareketleri ve ufak tefek ev egzersizleri bünyeni toplamana vesile olabilir. Evde oturup tembellik etmek yerine kaslarını çalıştırmalı ve esneme hareketleriyle hareket kabiliyetini artırmalısın bugün.

Aşk

Bugün sevdiğin kişiyle daha uyumlu ve keyifli bir gün geçirebilirsin. Birbirinize daha destek olabilir, daha anlayışlı tavırlarla aşkınızı artıraiblirsiniz. Bugün aşk konusu seni mutlu edecek.

Para

Bugün kuvvetli olman gerekecek. Maddi açıdan birçok şeye hazırlıklı olman gerekebilir. Sıkıntılı durumları esnekliğinle halledebilecek ve daha rahat edebileceksin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (28 Ağustos 2020 Cuma)

Genel

Farklı şeyleri düşünmek ve daha önceden tercih etmeyeceğin şeylere odaklanmak bugün sana daha iyi gelebilir. Kendin için ve geleceğin için daha güzel adımlar atmak adına yeniliklere odaklanabileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı bir diyet programı bir haftada biten bir şey değildir, bunu uzunca bir süreye yayman gerekir. Eğer bir şeyi sürdüremiyorsan sana veya bünyene uygun değildir. Bugün bu konularda düşünmek daha doğru adımlar atmana vesile olabilir.

Aşk

Bugün aşk ve iş birbirine karışabilir. Birçok konuda iletişim kurmanız gerekebilir sevdiğin kişiyle. Ona destek olmak ve ona akıl vermek aranızda daha iyi bir etki oluşturabilir.

Para

Önceliklerini belirlemek için düşünmen gerekecek. İlk olarak neye para harcayacaksın? Bunu belirlemek birçok konuda bir şeyleri yoluna koymanda faydalı olabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (28 Ağustos 2020 Cuma)

Genel

Bugün maddi konularda daha güzel durumlarla karşılaşabilir, yeni başlangıçlara merhaba diyebilirsin. Hayatında daha iyi bir yöne gitmek için ve daha farklı adımlar atmak için çok daha keyifli bir fırsat ile yüzleşebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığın için güzel kararlar alabilir, yeni başlangıçlar yapabilirsin bugün. Daha sağlıklı beslenmek ve bol bol su tüketmek gibi konular önceliğin olabilir. Sindirim sistemine öncelik verebilirsin.

Aşk

Bugün havada bir aşk kokusu olabilir. Ortam bunun için müsait olmasa bile bir şeylerin gelmekte olduğunu hissedebilirsin. Kendini güzel hislere açmak ve olabilecekler için kendini sınırlamamak daha iyi olacak.

Para

Bugün gerçekçi olmayan hedefler yerine ufkunu genişletecek ancak ayaklarını yere bastıracak durumlarla karşılaşabilirsin. Alacağın kararlar seni daha güzel noktalara götürebilir. Bu kararlar ile geleceğine daha rahat odaklanabilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (28 Ağustos 2020 Cuma)

Genel

Bugün zihnin açık olacak. Yeni fikirlere kendini açabileceksin. Bir şeyleri bir kenara yazmak, notlar almak ileride işine gelebilir. Zihnini yeni şeylere açmak ve bunları bir kenara kaydetmek daha doğru kararlar almana vesile olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve daha keyifli konulara odaklanmak için gün içerisinde sana stres oluşturan şeylerle arana ufak bir mesafe koyman gerekebilir. Seni durduk yere geren ve hiçbir yere varmayan sıkıntılardansa daha farklı konulara odaklanabilmelisin.

Aşk

Hiç beklemedik bir aşk ile karşılaşman olası. Senden hoşlanan birisi sana açılabilir. Farklı etkilere kendini açabilirsin. Bu durumu değerlendirmek ve kafanda çözmek için biraz zamana ihtiyacın olabilir.

Para

Bugün maddi konularda her şeyi doğru yapabilirsin. Kendine, sevdiklerine ve özen gösterdiğin konulara yeteri kadar para ayırabilirsin. Bir şeyleri doğru yapmak seni daha mutlu hissettirecek.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (28 Ağustos 2020 Cuma)

Genel

Seni çok eğlendirecek insanlarla karşılaşabilirsin bugün. Yüz yüze olmasa da… İnternet üstünden seni eğlendiren yüzler görebilir, onların hayatlarına daha dikkatle odaklanabilirsin. Bu durum seni eğlendirecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol su tüketmenin faydalarını görebilirsin. Hem enerjin artacak hem de sindirim sistemini hafifletebileceksin. Sağlığın için daha fazla su tüketmeyi alışkanlık haline getirebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle yüz yüze görüşme ihtimalin olmasa da aranızdaki iletişimi daha keyifli bir hale getirmek isteyebilirsin. İletişim kanallarınızı açık tutmak ve birbirinize biraz vakit ayırmak kalbinizi ısıtabilir.

Para

Yasal işlemlere özen göstermen gerekebilir. İmza attığın yerlere, vergilere, ödemelere özellikle dikkat etmelisin. Bu konularda hata yapmamak için bir şeyleri iki kere okuman gerekebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (28 Ağustos 2020 Cuma)

Genel

Başkalarından alacağın bilgiler, yapacağın konuşmalar sana daha iyi gelebilir. Yeni şeylere başlamak, farklı konulara odaklanmak gibi durumlarda sana ilham olacak bazı olaylarla karşılaşabilirsin. Algılarını açık tutmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Derin nefes egzersizleri ciğerlerine daha iyi gelebilir. Bol bol oksijen alman gerekebilir bugün. Kan dolaşımını artırmak ve oksijen seviyeni artırmak için biraz açık hava sana iyi gelebilir.

Aşk

Bugün duygularınla barışman zorlaşabilir. Kendi hislerine yabancılaşabilirsin. Bu durumu aşmak için biraz kendine zaman tanıman ve kalbinin sesini duymaya çalışman gerekecek. Bir şeyleri zorlamamalısın bugün.

Para

Acele etmek boşa para saçmak olacak senin için. Bugün maddi konularda dikkatli davranmalı ve masraflar söz konusu olduğunda iki kere düşünmelisin. Hemen bugün bir şey almak için kendini acele ettirmemelisin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (28 Ağustos 2020 Cuma)

Genel

Bugün heyecanlı bazı haberler alabilirsin. Özellikle insanlarla iletişiminde seni şaşırtacak konular öğrenebilirsin. Güzel sohbetler ve yeni haberler, gününün daha keyifli geçmesine vesile olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığına özen göstermek için biraz durup düşünmen gerekecek. Alacağın kararlar, kendine vereceğin öncelikler, sağlık için atacağın adımlar… Bütün bunlar kafandaki soru işaretlerini kaldırabilir.

Aşk

Hiç beklenmedik ortamlarda aşk konuları gündeme gelebilir. Evinin konforunda rahatça ve sessizce otururken bile aşk gelip seni bulabilir. Kendini yeni etkilere açman gerekecek.

Para

Bugün paradan çok insan ilişkilerine odaklanmalısın. Kazançlardan öte, insanlarla olan iletişimin daha önemli olabilir. Yarın elde edebileceklerin için bugün kişilere odaklanmalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (28 Ağustos 2020 Cuma)

Genel

Sosyal konular daha baskın olabilir. İnsanlarla iletişimini kuvvetlendirebilirsin. Bir şeyleri daha net görebilmek ve keyifli vakitler geçirebilmek için güvendiğin kişilerle muhabbeti artırabilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Uyku düzenine özen göstermen gerekebilir. Havaların sıcaklığı dolayısıyla uykusuzluk çekmen olası. Bunun önüne geçmek için yatak odanı bu durum için daha uygun bir hale getirmek ve erkenden yatağa girmeye çalışmak önemli olabilir.

Aşk

Daha önceden arkadaş olarak gördüğün veya fazla önemsemediğin bir kişi için biraz daha fazla şey düşünebilirsin bugün. Aklına girecek olan bu insanla vakit geçirme isteği daha ağır basabilir.

Para

Bugün maddi kararlar alırken kendini fazla zorlamamanda fayda var. Bir şeyleri hemen bugünden halletme isteği seni zora sokabilir. Bir şeyleri iki kere düşünmek maddi açıdan daha mantıklı olabilir senin için.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (28 Ağustos 2020 Cuma)

Genel

Bugün algıların çok açık olacak. Rüyaların, hislerin seni yanıltmayacak. Eğer bazı kararlar alınması gerekiyorsa bugün iç sesini dinlemen gerekebilir. Böylece diğerlerinin fark edemediği şeyleri daha net görebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Açık havada biraz yürümek sana iyi gelebilir. Kaslarını çalıştırmak, derin nefes egzersizleri sana daha iyi gelecek. Sosyal mesafe ve mikrop konularına dikkat ettiğin sürece bu hareket sana çok daha iyi gelebilir.

Aşk

Bugün ruh eşi konularına daha fazla odaklanabilirsin. Ruh eşi yolculuğu konusunu araştırarak bu konuda ne noktada olduğunu görebilirsin. Bu konular sana daha sıcak gelebilir.

Para

Hesap yapman gerekebilir bugün. Fark etmeden harcadığın paraları hesaplayabilirsin. Gözardı ettiğin masrafları fark etmek bazı tasarruf planları kurmana vesile olabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (28 Ağustos 2020 Cuma)

Genel

Bugün yeni haberler alabilir ve çok mutlu olabilirsin. Duyacağın şeyler keyfini yerine getirebilir. Geleceğin için daha pozitif şeylere odaklanabilirsin. Bugün güzel şeyler daha fazla dikkatini çekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Hijyene özen göstermen gereken bir gün olabilir. Yaşam ve iş alanını temizlemek ve mikroplardan arınmaya özen göstermek sana çok daha iyi gelebilir. Hijyene özen göstererek zihnini de boşaltabilirsin bugün.

Aşk

İletişim kanallarını açık tutmak aşkı kapına getirebilir. Direkt olarak sosyal ortamlara giremesen de bu kanalları açık tutman, hiç beklemediğin muhabbetleri gündeme getirecek. Kendini dış etkilere açmalısın.

Para

Maddi konular ve resmi işlemler canını sıkabilir. İleride neler olacağını kestiremeyebilirsin. Ancak bugün üstüne düşen görevi yapmak yarın daha rahat hareket etmene vesile olacak.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (28 Ağustos 2020 Cuma)

Genel

Maddi konularda yeni gelişmeler seni meraklandırabilir. Parasal anlamda daha iyiye gidebilecek olan durumlar hakkında kafanda bazı düşünceler oluşabilir. Bu konularda sakin kararlar alırsan daha güzel sonuçlar elde edebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Şeker ile aran çok iyi olabilir ancak bugün bu ilişkiye bir dur demen gerekecek. Bir şeyleri azaltman, daha sağlıklı beslenmen önemli olabilir. Şekere olan zaafını yenmek isteyebilirsin.

Aşk

Bugün sevdiğin kişiyle aranızdaki samimiyet daha da artabilir. Birbirinize daha yakın hissedebilirsiniz kendinizi. Bu hisler ve güzel gelişmeleri iyi değerlendirmek, sizi mutlu edecek konulara odaklanmak daha iyi olabilir.

Para

Maddi konuları düzenlemek için iyi bir gün olabilir. Nelere öncelik verip neleri halledeceğini görebilirsin. Maddi açıdan daha mantıklı hareket etmek için düzen ve organize konularına daha özen gösterebilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (28 Ağustos 2020 Cuma)

Genel

Bugün insanlarla iletişim kurman sana daha iyi şeyler getirebilir. Güzel sohbetler, muhabbetler ufkunu açacak. Alacağın haberlerle mutlu olacak ve güne daha pozitif odaklanabileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Meyve ve sebze tüketimini artırman daha iyi olabilir. İşlenmiş şekerli gıdalar yerine sebze meyve tüketimini artırman sindirim sistemini kuvvetlendirebilir. Ayrıca vücudunun ihtiyacı olan vitaminleri taze olarak tüketmen sana çok daha iyi gelecek.

Aşk

Bugün aşk konuları daha rahat ilerleyebilir. Eğer daha önceden yolunda gitmeyen şeyler gerçekleştiyse bugün bu konuları bir yoluna koyabilirsin. İletişim ve aşk daha sağlıklı ilerleyecek gibi.

Para

Maddi konularda kendi isteklerin doğrultusunda karar almak isteyeceksin. Ve bunun için çevrendeki insanları geri çevirebilirsin. Ancak bütün gemileri yakmamak ve geri dönüş için aralık bir kapı bırakmak sana daha iyi gelebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel