27 Şubat 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 27 Şubat 2020 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (27 Şubat 2020 Perşembe)

Genel

Bugün planlar yapmak için iyi bir gün olabilir. Yolunda gitmeyen şeyleri bir yola koymak için güzel kararlar alabilirsin. Hem özel hayatında hem de kariyer konularında süreklilik sağlamak isteyebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün üstündeki enerjiyi güzel bir egzersize yönlendirebilirsin. Vücudunu aktif tutmak ve hareket etmek sana her zamankinden daha iyi gelebilir. Düşüncelerini daha net görebilmek için vücudu da aktif tutman gerekebilir.

Aşk

Bugün sosyalleşmek sana aşk konularında daha iyi gelebilir. Aşk konularında net düşünebilmek ve çevrendeki güzel etkileri görmek kalbinde daha keyifli hislerin oluşmasına vesile olabilir. Flört ve mutluluklar seninle olabilir.

Para

Maddi kaygılara düşmek gereksiz yere canını sıkabilir. Ortada bunun için bir gerekçe yokken parasal anlamda kendini gerebilirsin. Bu durumun bu şekilde gerçekleşmemesi için çaba göstermen gerekecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (27 Şubat 2020 Perşembe)

Genel

Hedeflerini düşünmek, yeni konulara odaklanmak seni daha da gaza getirebilir. İleriyi düşünerek plan program yapmak sana iyi gelecek. Hayatında birçok konuda yeni kararlar alabilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Günlük rutin ve egzersiz bütünü sana daha iyi gelebilir. Kendini hem fiziken hem de zihinsel olarak daha iyi hissetmek için çaba göstermen gerekiyor olabilir. Bu çabayı güzel bir rutin oluşturarak ve süreklilik ile verebilirsin.

Aşk

Bugün sevdiğin kişi ile birbirinize aşkınızı belli etmenin yollarını arayabilirsiniz. Havada daha güzel bir aşk kokusu olabilir. Birbirinize karşı daha düşünceli davranabilir ve aşkı artırabilirsiniz.

Para

Günlük durumların geleceğin ile alakalı aldığın kararları etkilemesine izin vermemelisin. Bugüne ait parasal durumlar yarın değişim gösterebilir. Ancak sana ait fikirler uzun süre seninle kalacak. O yüzden vazgeçmemelisin!
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (27 Şubat 2020 Perşembe)

Genel

Halledilmesi gereken mevzular, düzeltilmesi gereken konular gündemine girebilir. Bu durum basit düzenlemeler olsa bile… Ev ve iş yerinde düzen sağlamak ve bu düzen için bazı eşya değişimlerine gitmek isteyebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığına özen göstermek için neler yapman gerektiğini düşünebilirsin bugün. Zihinsel bütünlüğüne özen göstermen daha önemli olabilir. Sağlık konularına gerginlik ve stres üzerinden başlaman gerekecek.

Aşk

Bugün etrafındaki insanlara yüzeysel bakman olası. Aşk konularında büyük beklentilerin olmayabilir. Ancak aşk mevzularında kendine zaman tanımak ve bir şeylerin şekillenmesini beklemek sana daha iyi gelebilir.

Para

Kuvvetli yerlerde arkadaş edinmek isteyebilirsin bugün. İleride maddi konularda daha iyi işler yapabileceğin kişilerle iletişim kurmak önceliğin olabilir. Bu denkleme senin ne kattığın da çok önemli olacak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (27 Şubat 2020 Perşembe)

Genel

Biraz daha fazla müzik dinlemelisin bugün. Müzikle enerjini daha yukarı taşıyabilir ve güne keyifle odaklanabilirsin. Stres ve gerginlikleri aşmak için keyifli şarkılar dinlemek sana iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Dikkatin daha kolay dağılabilir bugün. Bu konuda kendine özen göstermek için zihnini boşaltmalı ve daha keyifli konulara odaklanmalısın. Stres ve etkilerini azaltmak için keyfine göre bir gün yaşamak daha iyi olabilir.

Aşk

Aşk konularında kendini yeni etkilere açman gerekebilir. Aşka bir şans vermen ve bir şeyleri kestirip atmaman gerekecek. Eğer etrafında senden hoşlanan bir insan varsa bu kişiye nazik olmak iyi olabilir.

Para

Bugün parasal konularda enerjin yüksek olacak. Üretken olmak, işe odaklanmak seni her zamanki kadar yormayabilir. İlerisi için adımlarını sağlam atmalı ve emeklerini ortaya koymaktan çekinmemelisin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (27 Şubat 2020 Perşembe)

Genel

Yaratıcılığını konuşturmak sana daha iyi gelebilir. Yaşadığın ortamı güzelleştirmek, temizlemek ve daha keyifli bir hale sokmak ruh haline de iyi gelecek. Etrafındaki şeylere daha yaratıcı bir gözle bakabileceksin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Esneme hareketleri, yoga, meditasyon gibi konular bugün sana daha iyi gelebilir. Genel olarak kendini daha iyi hissetmek ve zihinsel ile bedensel sağlığını dengede tutmak için bu egzersizlere ve meditasyon türlerine odaklanmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişinin kendi işlerine, senin de kendi işlerine odaklanman daha iyi olabilir. İki tarafın da öncelikleri farklı olabilir bugün. Bu konuyu anlayışla karşılaman gerekebilir.

Para

Para biriktirme konularına dikkatle yaklaşabilirsin. Yatırım amaçlı olmasa bile tutumlu olmak için dikkatli adımlar atabilirsin. Hatta çevrendeki insanlara bu konuda akıllar bile verebilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (27 Şubat 2020 Perşembe)

Genel

Sevdiğin insanlara onlara verdiğin değeri göstermek için güzel bir gün olabilir. Onlara düşünceli, ince hediyeler vermek, arayıp hatırlarını sormak sana daha iyi gelecek. İnsanlara verdiğin değeri gözden geçirmen gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Hayatına bolluk ve bereket çekmek bazen insanın zihni ile alakalı olabilir. Olaylara gerginlik, endişe ve negatiflikle yaklaşmak yerine daha keyifli bir ruh haline girmen gerekebilir. Güzel sofralar hazırlamak hem ruhunu hem de bedenini besleyecek bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyi mutlu etmek düşündüğünden kolay olabilir. Ona yeteri kadar zaman vermek, onunla ihtiyacı olduğunda ilgilenmek ve senin onu sevdiğinden emin olması aranızda çok daha keyifli bir durum oluşturabilir.

Para

Parasal konularda adımlarını dikkatli atman gereken bir gün. Eğer iş ortamında bir gerginlik varsa bu konuda dikkatli davranmalısın. Bazı konulara ekstra özen göstermek sana daha iyi gelebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (27 Şubat 2020 Perşembe)

Genel

Sevdiğin bir insana destek olmak, onun yanında olmak önemli olabilir. Aileden veya arkadaşlarından bazı insanların daha iyi hissetmesi için onlara odaklanabilirsin. Sevdiklerine destek olmak sana da iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Endişe ve kaygılara bir dur demek, daha sakin düşünmek için kendine alan yaratman gerekebilir. Önemli mevzuları gündeme getirmek illa da o konuda kendini kötü hissetmen anlamına gelmiyor olabilir. Olaylara pozitif yaklaşmak için zihnini dinlendirmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile önemli konular gündeme gelebilir. Aranızda geçen mevzuların hakkını vermek isteyebilir ve bu konulara özen gösterebilirsiniz. Bugün sevdiğin kişi ile aranda geçecek konuşmalar aranızdaki uyumu etkileyebilir.

Para

Geçmişte yaşanan bazı şeyler bugün tekrar gündeme gelebilir. Önceden aldığın kararlar etkisini yeni gösterebilir. Ancak bugün dengeyi korumalı ve yapıcı davranmalısın. Para ile savaşmadan, sakince hareket etmelisin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (27 Şubat 2020 Perşembe)

Genel

Daha önceden verdiğin sözler bugün seni sıkıştırabilir. Daha farklı konulara odaklanmak isterken önceden verdiğin bu sözleri yerine getirmek zorunda hissedebilirsin. Planlama konusunda esnek kalmaya çalışmak ve bu durumu karşıya aktarmak senin için önemli olabilir bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Odaklanmak için zihnini boşaltmak ve duygusal yükleri üstünden atmak gerekir. Bugün bu konulara özen göstermek ve kendin için bir şeyler yapmak sağlığında çok daha keyifli etkiler oluşturabilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile önemli bir konu hakkında konuşmadan önce o konu hakkında her şeyi dikkatlice ölçüp biçmen gerekebilir. Olaylara geniş bir perspektif ile bakmak ve herkesin iyiliğini düşünmek, sevdiğin kişi ile gereksiz kavgalara girmeni engelleyebilir.

Para

Emeklerinin karşılığını daha rahat alabilirsin bugün. Çaba gösterdiğin konularda güzel haberler almak seni mutlu edecek. Parasal konularda kendini sıkmadan ileriyi düşünebileceksin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (27 Şubat 2020 Perşembe)

Genel

Ciddi düşüncelere kapılabilir ve bu düşünceleri çevrendeki insanlara açmayı isteyebilirsin. İletişim konularında sıkıntın olmayacak ve kendi önceliklerini sağlıklı bir şekilde belirleyebileceksin. Hayatını ciddiye alacağın bir gün olacak bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bir şeye odaklanmak ve bu konuya vakit ayırmak senini çin zorlaştıysa eğer zihnini boşaltman gerekiyor olabilir. Bugün yoga ve meditasyon gibi konulara odaklanmak enerjini çok daha artıracak.

Aşk

Sevdiğin insanın sana karşı tavırlarını iki kere düşünmeye başlayabilirsin bugün. Şaka altında söylenen sözler kalbini kırmaya başlayabilir. Bu konuda açık yürekli olmak ve hislerini dile getirmek daha iyi olabilir.

Para

İş ilişkilerinde iyi bir izlenim oluşturmak için çaba göstermen gerekebilir bugün. Bu durum biraz para harcamanı gerektirecek. Ancak yine de kendin için en iyi harcamalara girmek kendini iyi hissettirecek.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (27 Şubat 2020 Perşembe)

Genel

Dışarı çıkmak, arkadaşlarına vakit ayırmak ve uzun zamandır ilgilenemediğin konuları gözden geçirmek sana iyi gelecek bugün. Hayatındaki öncelikleri gözden geçirmek ve mutlu olmayı en başa koymak bugün senin en büyük görevin olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün sağlık açısından kendine yeni hedefler koyabilirsin. Kendin için yeni adımlar atmak ve sağlığını merkeze koyarak bu kararları uygulamak sana daha iyi gelecek. Sağlığı düşünmek sana iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konularında ilgini çekmeye çalışan insanlar olabilir bugün. Bu kişilere karşı en baştan dürüst olmak daha önemli olabilir. Eğer hoşlanmadığın birisi ısrarcı davranıyorsa sınırları net belli etmelisin.

Para

İş ağını kuvvetlendirmek sana iyi gelecek. İnsanlarla iş konularında konuşmak ve daha fazla insan ile tanışmak parasal anlamda güzel fırsatlarla karşılaşmana vesile olabilir. Bugün iletişim konularında dikkatli olmalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (27 Şubat 2020 Perşembe)

Genel

Bugün kendine öncelik vermeli ve etrafındaki insanlarla arana sağlıklı bir sınır çekmelisin. Bağımsızlığına her zamankinden fazla düşkün olabilirsin. Kendin için zaman ayırmak ve keyifli günlere odaklanmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kendi vücuduna nazik davranmalısın. Hep daha iyisini, daha güzelini istemek seni yoruyor olabilir. Kendini biraz geri çekmek ve vücuduna karşı nazik davranarak çok fazla yorulmamak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşk ve ilişkiler konusunda dikkatli olman gerekebilir. Sıkıntılı olduğunu düşündüğün bir konu gündeme geldiğince can sıkıcı durumların oluşmaması için biraz alttan alman gerekebilir. Yüzleşme ve saldırma moduna daha sonra girebilirsin.

Para

Parasal konularda takıntıların gündeme gelebilir. Maddi olarak daha rahat olmalı ve olaylara pozitif yaklaşmalısın. Aksi takdirde paranın gerçekten bütün kötülüklerin anası olduğunu görebilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (27 Şubat 2020 Perşembe)

Genel

Bugün kendine biraz vakit ayırman gerekebilir. Kendi isteklerine ve keyfine göre davranmak sana iyi gelebilir. Önceliklerini belirlemek ve kafanı toparlayarak yeni işlere girmek için bu zamanı iyi değerlendirmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Hedefler belirlemek ve bu hedefler için adımlar atmak bugün daha kolay olabilir. Sağlığın için daha doğru tercihler yapmaya meyilli olabilirsin. Bu enerjiden sonuna kadar yararlanmalı ve güzel programlar çıkarmalısın bugün.

Aşk

Aşk konularına özen göstermen gerekebilir. Karşındaki insanın hislerini göz önünde bulundurarak davranmak aranızda daha sakin bir gün geçmesini sağlayabilir. Kavgaya varmadan işleri halletmenin bir yolunu bulmalısınız.

Para

Etrafındaki insanları düşünmek yerine kendi paranı ve kendi geleceğini düşünmelisin. Parasal açıdan kendi önceliklerini göz önünde bulundurmak daha mantıklı kararlar almana vesile olabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel