27 Ocak 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 27 Ocak 2022 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (27 Ocak 2022 Perşembe)

Genel

Seni üzen hareketleri olan insanları ne kadar hayatına dahil ettiğini görerek şaşırabilirsin. İnsanlarla alakalı beklentilerin değişebilir. Seni yoran kişilerle arana mesafeler koyabilir, daha mantıklı çözümler üretebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün kendi evinin rahatlığında, sıcacık bir ortamda keyifli bir zaman geçirmek sana çok iyi gelebilir. Biraz yalnız kalabilir, bu yalnızlığın tadını çıkarabilirsin. Zihnen ve bedenen dinlenmen olası.

Aşk

Aşkta canını sıkan kişilerle arana mesafeler koyman olası. Seni kasıtlı bir biçimde mutsuz bir ruh halinde tutan insanlarla arana büyük bir sınır çizebilirsin. Gereksiz kişileri hayatından çıkarmaya bakmalısın.

Para

İş konusunda bir sıkıntın olmayacak. Para konularında da. Bazı şeyleri bir düzene oturtmanın faydasını görebilirsin. Gereksiz masraflardan uzak durduğun sürece bugün seni memnun edebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (27 Ocak 2022 Perşembe)

Genel

Canını sıkan, seni kasıtlı bir biçimde yoran şeylerle arana mesafe koyman gerekecek. Bu bir iş meselesi de olabilir, direkt olarak bir insan da. Ama sonuçta seni ne kadar etkileyeceğine sen karar vermelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Zihnini yoran şeyleri hayatından uzaklaştırman gerekecek. Bunun için kavgasız gürültüsüz de hareket edebilirsin üstelik. Çevrendeki insanların sana ekstra stres yüklemesine izin vermemen iyi olabilir.

Aşk

Aşkta bazı konuları daha dikkatlice ele alabilirsin. Seni mutlu etmeyen şeyleri daha net görmen olası. Bazı davranışların nasıl tekrarlandığını görmek seni şaşırtabilir. Ama bunlarla yüzleşmek daha mantıklı kararlar almanı sağlayacak.

Para

Bugün iş ortamlarında kendini kanıtlaman olası. Daha iyi kararlar alabilir, daha iyi çözümler üretebilirsin. Dikkatleri üstüne çekeceksin. Mantıklı ve iyi çözümler üreterek bazı konularda öne geçebilirsin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (27 Ocak 2022 Perşembe)

Genel

Gün içerisinde neye zaman ayıracağın seni çok etkileyebilir. Bazı konulara gereğinden fazla zaman ve enerji harcadığını fark edebilirsin. Zihnen ve bedenen kendini yormaman daha önem kazanabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün dinlenmelisin. Zihnini boşaltmalı, vücudunu dinlendirmeli, kaslarını esnetmelisin. Kendi enerjini artırmak ve var olan enerjini iyi şeylere yönlendirmek sana bağlı olacak.

Aşk

Aşkta seni üzen bir konu varsa bu konuda neden hala ısrarcı olduğunu kendine sorman gerekecek. İlişkilerin seni mutlu etmesi gerek, üzmesi değil. Bunu hatırlaman gerekebilir. Aşkta daha seçici olabilirsin.

Para

Bugün el oyalayan ve sana bir şey kazandırmayan şeyleri tek seferde kesmek isteyebilirsin. Bu konularda net ve sınırları sağlam çizilmiş bir hareketle yola çıkman gerekecek. Mesela başkalarının işlerini onlar yerine yapmayı kesebilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (27 Ocak 2022 Perşembe)

Genel

Gün içerisinde yorgunlukların arttıysa, günü daha iyi planlamaya ihtiyacın var demek olabilir bu. Bazı şeyleri erkenden planlamak ve işleri belli zamanlara bölmek sana çok daha iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün enerjini artıracak şeyler tüketmek sana iyi gelebilir. Bolca su tüketmek ve vücudunu yormayacak besinlerden oluşan bir diyet benimsemek sana iyi gelebilir. Yağlı, tuzlu ve işlenmiş gıdalardan uzaklaşabilirsin.

Aşk

Aşka zaman ayırmak seni yorabilir. Bir şeyleri kendi haline bırakmak isteyebilirsin. Sevdiğin kişiyle daha sakin ve kendi halinde bir gün geçirmek size iyi gelebilir. Bir şeyleri zorlamamakta fayda var.

Para

Bugün iyi bir iş planına ihtiyacın olabilir. Zaman çizelgesi çıkarabilir, seni yoran meseleleri bölebilirsin. Bazı şeyleri erteleyebilir ve önceliklerine daha fazla zaman ayırabilirsin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (27 Ocak 2022 Perşembe)

Genel

Vücudunu çok fazla yormaman iyi olabilir bugün. Kendini çok zorlamaman iyi bir karar olabilir. Fiziksel olarak enerjin düşük olabilir. Bu süreçte bağışıklığını zorlamamak da iyi olacak.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Dinlenmek bugünün temel konusu olabilir. Vücudunun da zihninin de dinlenmeye ihtiyacı olabilir. Kendini yormadan, seni yoran meselelerden uzak bir biçimde dinlenmeye günü ayırman gerekebilir.

Aşk

Aşk konularında canını sıkan bir şeyler varsa eğer bunları başka bir gün çözmen gerekebilir. Bugün öncelikli olarak kendi kalbini korumaya alabilir ve sıkıntılardan uzaklaşmayı tercih edebilirsin.

Para

Bugün işleri erkenden bitirmek veya fırsatın varsa birazını ertelemek iyi olabilir. Kendine zaman yaratmak ve işten başını kaldırmak iyi olabilir. Bazı şeyleri erteleyebilir, kendine zaman ve alan yaratabilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (27 Ocak 2022 Perşembe)

Genel

Sevdiğin şeyleri göz ardı etmek, onlara zaman ayırmamak bu şeylerin solmasına, çürümesine sebep olabilir. Aynı bir bitki gibi, hobilere ve sevdiğin şeylere de zaman ve emek vermelisin. Bugün bu konularda seçici davranabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün sevdiğin şeylere zaman ayırmalısın. Zihnini ve ruhunu tazelemek için hobilere odaklanabilirsin. Bir süredir ihmal ettiğin hobilerin varsa onlar için kendine alan yaratman iyi olabilir. Bir kitap alıp okumak bile sana iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin kişiyle uzlaşmacı konuşmaların faydasını görebilirsin. Karşı tarafın kalbini kırmadan, güzel kelimeler seçerek konuşman ve bu aşkta daha uzlaşmacı olduğunu ona göstermen, aranızdaki meselelerde onun da kendine çeki düzen vermesine vesile olabilir.

Para

Güne erken başlamak ve işleri erken saatlerde halletmek sana iyi gelebilir. Bugün bazı işleri yoluna erkenden koymak, günün geri kalanında istediğin şeylere odaklanmanın yolunu açabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (27 Ocak 2022 Perşembe)

Genel

Ev için yapacağın masrafları önden planlamak sana iyi gelebilir. Ancak masraftan kısmak için ihtiyaçları görmezden gelmen iyi olmayacak. Bugün halledilmesi gereken şeylere yeterince zaman ve emek ayırman gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sıcak bir çay veya çorba sana çok iyi gelebilir. Eğer vücudunu bir süre soğuk havaya maruz bıraktıysan önce kendi içini ısıtman gerekecek. Bağışıklığını kuvvetli tutman önemli bir konu olabilir bugün.

Aşk

Aşka olan inancın tazelenebilir. Bugün daha keyifli ve güzel sohbetlere dahil olabilirsin. Eğer bir ilişki içerisindeysen sevdiğin kişi seni daha da mutlu edecek jestlere girebilir, bazı şeyleri daha pozitif görebilirsin.

Para

"Daha sonra alırım", "şimdi lazım değil", "şu an idare eder"… Bu söz kalıplarından uzak durman ve gerekli meseleleri bugünden halletmen gerekecek. Paranın ve değişken ekonominin kurbanı olmadan kendi şartlarında masraflarını çözebilmelisin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (27 Ocak 2022 Perşembe)

Genel

Uzun bir zamandır beklediğin bir şey bugün eline geçebilir. Ve bu da seni çok memnun edebilir. Maddi ve manevi her türlü konuda kendini daha pozitif bir ruh halinde bulabilirsin. Emeklerinin sonucunu almak seni çok mutlu edecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün keyifli ve sakin bir gün geçirmek önceliğin olabilir. İş yükünü belirli aralıklara bölmek ve gün içerisinde dinlenebilmek sana iyi gelebilir. Zihnini çok fazla yorup enerjini çalacak şeylerle arana mesafe koymalısın.

Aşk

Aşkta büyük beklentilere girmemen olası. Bazı şeyleri kendi haline koyverebilirsin. Bu durum canını sıkmayacak, aksine sana rahat bir enerji ve huzur getirecek. Yalnızlığın keyfini çıkarabilirsin.

Para

Eğer uzun bir zamandır beklediğin bir para varsa bugün eline geçebilir. Yaptığın bir işin karşılığı veya hakkın olan bir miktar para eline geçebilir. Elinin rahatlaması seni de çok rahatlatabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (27 Ocak 2022 Perşembe)

Genel

Gün içerisinde nelere öncelik vereceğini iyi planlaman gerekebilir. Ev, iş veya farklı konularda neyin ön plana çıkacağı tamamen sana bağlı olabilir. En çok özen isteyen konuyu bugünden halledebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün virüs konularında dikkatini artırabilir, temizliğe daha fazla zaman ayırabilirsin. Sadece kişisel hijyene değil, evine giren çıkan eşyaların dezenfektasyonuna da özen gösterebilirsin. Daha temiz bir ortam sağlaman iyi olabilir.

Aşk

Bugün aşk konularında özellikle geçmişte kalan konularda melankoli yapman olası. Geçmişteki hataları gözden geçirebilir, yaşananları anımsayabilirsin. Ama geçmişi geçmişte bırakmayı da unutmaman gerekecek.

Para

Bugün masraf yapman olası. Bu masrafları kendin ve evin için yapabilirsin. İleride daha büyük sıkıntılar yaşamamak için bazı şeyleri bugünden çözmen ve satın alman daha iyi olabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (27 Ocak 2022 Perşembe)

Genel

Bugün yeni şeyler öğrenmek konusunda kendini hazırlaman olası. Zihnin daha açık olabilir. Yeni konulara ilgin artabilir. Eğitime ve ufak zamanlı programlara odaklanman iyi olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Açık hava yürüyüşleri karlı havalarda zor gelebilir. Ancak bugün sana bu hareket çok daha iyi bir enerji sağlayabilir. Fırsatını bulduğun zaman biraz yürüyüş yapmak, fiziksel enerjini yenilemene vesile olabilir.

Aşk

Aşkınla yüzleşmen gerekecek. Kendi hislerini kendine ifade edemeden karşı tarafa nasıl anlatacaksın? Kendi aşkını kendine düzgün anlatabilmen bile birçok şeyi çözmende faydalı olabilir.

Para

Bugün kendine yatırım yapmalısın. İleride sana daha iyi gelişmeler ve kazançlar sağlayabilecek konularda bugünden masraf yapman sıkıntı olmamalı. Eğer bir eğitim almak istiyorsan, bir kitaba yatırım yapmak istiyorsan tam zamanı.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (27 Ocak 2022 Perşembe)

Genel

Sevdiğin, değer verdiğin şeylere öncelik verebilirsin. Bir süredir ihmal ettiğin insanlar varsa onlarla telefon konuşmaları yapabilirsin. Daha keyifli ve güzel bir gün planlamak elinde olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Güzel bir sofra kurmak ve sevdiklerinle güzel zamanlar paylaşmak sana çok iyi gelebilir. Evinde bir yemek verebilir, bir süredir görüşmediğin insanlarla planlar yapabilirsin. Ruhunu da bedenini de besleyebilirsin bugün.

Aşk

Aşka daha hazır hissedebilirsin kendini. Ve eğer hoşlandığın bir insan varsa ona karşı bir adım atmakta zorlanmaman olası. Kendini daha rahat ifade edebilir ve güzel şeylere kendini açabilirsin.

Para

Bugün masraflar gözünde büyümeyebilir. Zira kazancın ile masraflarını dengeleyebileceksin. Maddi konularda içini sıkmadan daha sakin bir biçimde hareket etmek senin için önem kazanabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (27 Ocak 2022 Perşembe)

Genel

Bugün kafanı dinlendirmek ve bir şeyleri o kadar da gözünde büyütmemek seni zorlayabilir. Ancak bu konularda daha temkinli olmalısın. Anksiyete düşüncelerini gerçek düşüncelerinden ayırt edebilmen gerekecek.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Anksiyete ile başın dertte ise bugün bu konularda destek alman iyi olabilir. Eğer bir profesyonelle görüşmüyorsan bile bu konuda kendi başına neler yapabileceğini araştırabilirsin. Zihnini boşaltmak önemli olabilir.

Aşk

Aşkta canını sıkan bazı konular olabilir. Bunları kendi içinde büyütmemen gerekecek. İçini sıkan şeyleri sevdiğin kişiye ifade edebilmelisin. İfade etmekten çekinmek demek aranızdaki yakınlığı sorgulamanız gerektiğini gösterebilir.

Para

İş konularında bazı şeyleri kendi haline bırakmak sana zor gelse de buna odaklanman gerekebilir. Elinden gelenin en iyisini yapıp geri kalanını biraz talihe bırakman gerekebilir. Bir şeyler kendiliğinden yolunu bulabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel