27 Mayıs 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 27 Mayıs 2019 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (27 Mayıs 2019 Pazartesi)

Genel

Gerçeklerin saklandığı bir ortamda hislerine güvenerek gerçeği bulabiliyorsun. Bugün bu güzel yeteneğini konuşturabilirsin. Senden gizlenen bazı şeyler varsa bunları kolaylıkla fark edebileceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Egzersiz programına ve diyetine uyman gereken bir gün. Bugün bu konularda kendine dikkat edersen günün sonunda sağlığın çok daha iyiye gidecek. O yüzden programlarından şaşmamalısın.

Aşk

Hoşlandığın kişinin maddi durumu ile alakalı bilgiler alabileceğin bir gün. Bu durum aranızdaki bağı daha da kuvvetlendirebilir. Çünkü parasal konularda kaygılanmamayı isteyen bir yapın var ve karşındaki insan da seni bu konuda çok rahatlatacak bir yapıda olabilir.

Para

Etrafındaki insanların sana parasal konularda ne yapman gerektiğini söylemesine gerek yok. Bu kişilerin tavsiyelerini sonuna kadar takip etmek gibi bir zorunluluğun bulunmuyor. O yüzden kafana göre davranmalısın.
Kova Burcu Günlük Yorumu (27 Mayıs 2019 Pazartesi)

Genel

Duygular ağır basınca bazı şeylerden kaçabiliyorsun. Bugün böyle bir kaçış sana zarar verebilir. Duygularınla yüzleşmeli ve her şeyi olduğu gibi kabullenmelisin. Bunu yapabilirsen günün çok daha rahat ve güzel geçecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Enerjinin yüksek olacağı bir gün. Bu enerjiyi bir anda tüketmek yerine gün içerisindeki programına göre harcamalısın. Böylece günün sonunda pilin bitmeyecek ve bünyeni de çok yormayacaksın.

Aşk

Yeni bir ilişkiye başlamak söz konusu ise hızlı adım atmamalısın bugün. Hoşlandığın kişiyi daha iyi tanımak ve bu konularda daha sakin kalmak sana daha çok yarayacak. O yüzden duygularına hakim olmalısın.

Para

Etrafındaki insanların maddi konulardaki hırsları seninkinden çok farklı olabilir. Bu durumu bir eksiklik olarak değil bir avantaj olarak görmelisin. Kafana koyduklarına çok daha kolay ulaşabileceksin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (27 Mayıs 2019 Pazartesi)

Genel

Duygularına yenik düşüp objektiflikten uzak kalabileceğin bir gündesin. Bazı şeyleri olduğu gibi görmede sorun yaşayabilirsin. Ancak kendine biraz zaman tanırsan ve dikkatini toplarsan her şeyi yoluna koyabileceksin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Öz disiplin konuları daha ön planda olacak bugün. Sahip olduğun programlara sadık kalmak ve yediklerine dikkat etmek seni çok daha iyi hissettirecek. O yüzden "bir gün bozsam bir şey olmaz" diye düşünme bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiye karşı güveninin artacağı bir gün. Bugün sevdiğin kişinin hiç fark etmediğin bir yanını fark edebilirsin. Karşındaki insanın sağlam karakteri seni mutlu edecek.

Para

Kafana koyduğun hedeflere ulaşmak için çok fazla çalışman gerekiyor. Ancak bugün elinden geleni yapacaksın ve bu sayede güzel geri dönüşler alacaksın. O yüzden uğraştığın şeyden vazgeçmemelisin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (27 Mayıs 2019 Pazartesi)

Genel

Etrafındaki insanlarla anlaşabilmek için daha açıklayıcı olman gerekecek bugün. Kendini daha iyi ifade edebilmeli ve karşındaki insandan beklentilerini açıkça dile getirebilmelisin. Bu konuda daha aktif olursan insanlarla daha iyi anlaşacaksın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Duygularını kontrol altına almak için güzel bir gün. Vücudunun dengesini korumak için iç sesinle barışık olman gerekiyor. Bunu sağlamak için de meditasyona yönelebilirsin. Bu tür konulara odaklanmak için güzel bir gün.

Aşk

İlişkin ile alakalı seni üzen bazı konular varsa, sevdiğin kişi ile üstesinden gelebileceğiniz bir gündesin. Bu konuda ikiniz de daha rahat olacaksınız. O yüzden birbirinize vakit ayırmaya çalışın bugün.

Para

Yapacağın ortaklıklarla çok daha büyük paralar kazanabilirsin. Bugün tek başına bazı şeylerin altından kalkmaktansa güvendiğin kişilerin fikrini almalı ve hatta onları bu olaya dahil etmelisin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (27 Mayıs 2019 Pazartesi)

Genel

Duygusal olarak zorlanabileceğin bir gün olabilir bugün. Sürekli olarak kendini iyi hissetmek zorunda olmadığını hatırlaman gerekecek. Negatif enerjinin akışı için yer bırakmalısın. Bugün hislerin ile hareket edebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Daha sağlıklı beslenmek için planlar yapabileceğin bir gündesin. Vücuduna yarayan ve yaramayan gıdaları sınıflandırabilir ve yediklerine daha fazla dikkat edebilirsin bugün. Etksini hemen görmeye başlayacaksın.

Aşk

Hoşlandığın bir kişi varsa onunla görüşmek için güzel bir gün olacak. Ortada bir plan yoksa bu planı sen yapabilirsin. İlginin karşıdaki kişiden gelmesini beklememeli ve kontrolü ele almalısın.

Para

Sana para kaybettirebilecek bazı ortamlarda bulunman gerekebilir bugün. Karşına katılman beklenecek ancak masraflı bir olay çıkabilir. Buna hayır diyebilmen gerekecek.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (27 Mayıs 2019 Pazartesi)

Genel

Normalde gerçekler ve mantık ile aran çok iyidir. Ancak bugün bu mantığa duygular bulaşabilir ve bu yüzden kararlarını alırken zorlanabilirsin. Duygularınla karara almamaya çalışmalı ve kendine dikkat etmelisin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Spor salonları insanı motive eden bir havaya sahiptir. Bugün böyle bir ortamda bulunmak sana daha iyi gelebilir. Yapacağın spor, sağlığını daha iyi etkileyecek. O yüzden ortada henüz bir spor salonu programı yoksa, bugünden planlamaya başlayabilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile aranda bazı gerginlikler olabilir. Başlarda yaşanabilecek yanlış anlaşılmalardan payınızı alabilirsiniz. Ancak dikkatli olursan ve biraz daha fazla emek verirsen bu duruma, her şeyi lehine çevirebilirsin.

Para

Maddi konularda şanslı olacağın bir gün. Sana daha fazla kazanç sağlayacak konuları kolaylıkla fark edebileceksin. İş yerinde birden fazla başarı seni bekliyor olacak.
Başak Burcu Günlük Yorumu (27 Mayıs 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün daha önceden yaşanan bazı konular hakkında haklı çıkabilirsin. Etrafındaki insanlar senin dediğine gelebilir. Bu durum her ne kadar seni mutlu etse de etrafındaki insanları fazla yargılamamaya çalışmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Günlük işlere daha fazla vakit ayırarak enerjini daha kontrollü kullanabilirsin. Hem evini toparlamak hem de fazla enerjiden kurtulmak sana bugün iyi gelecek. Evin için bir şeyler yapmaktan kaçınma bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişiye kendini ifade edebileceğin bir gün. Bir süredir kafanda var olan kişi ile arandaki muhabbet bugün giderek artabilir. O yüzden konuşabileceğiniz ortamlarda bulunmaya çalışmalısın bugün.

Para

Maddi konularda yeni kararlar alman gerekecek. Yapacağın harcamalar için bazı kararlar almalı ve bunları tutarlılıkla uygulamalısın. Bu disiplin sayesinde hem aşırıya kaçmayacaksın, hem de gereken harcamaları yapabileceksin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (27 Mayıs 2019 Pazartesi)

Genel

Canını sıkacak insanlarla muhatap olmak zorunda kalabilirsin bugün. Karşındaki insan seni bir şey için kendini savunman gerekiyormuş gibi hissettirip üste çıkabilir. Bu tuzağa düşmemeli ve bu kişilerle muhabbetini sınırlı tutmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunun dengesini sağlamak için duygularına daha hakim olman gerekiyor. Bunun için de meditasyon ve açık hava yürüyüşleri senin ilacın. Bugün bunlara daha çok dikkat etmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranda yanlış anlaşılmalar olabilir bugün. Birbirinizle konuşmadan önce dikkatinizi toparladığınıza emin olun. Yoksa yanlış bir anda söylenen bir laf aranızı bozabilir.

Para

Kazanç elde etmek için seni mutlu eden konulara odaklanman gereken bir gündesin. İlgini çeken konulara odaklandığın zaman çok daha iyi kazançlar senin olacak.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (27 Mayıs 2019 Pazartesi)

Genel

Duygularının karışık olacağı bir gün. Çevrendeki olaylara ve kişilere duygusal yaklaşabilirsin. Ancak duygularının etkisini sabitlemek için daha aktif olman gerekecek. O yüzden mutlaka yürüyüşlere çık bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol su içmeli ve daha aktif olmalısın bugün. Sahip olduğun yüksek enerjiyi daha fazla hareket ederek harcamalısın. Bu konuda dikkatli olursan kendini çok daha iyi hissedeceksin.

Aşk

Duygularını ifade etmekte zorlanmayacağın bir gün. Hoşlandığın kişiyle konuşmaların daha kolay gidecek. Eğer bir ilişki içerisindeysen sevdiğin kişiye söylemek istediklerini net bir şekilde ifade edebileceksin.

Para

Parana sahip çıkman gereken bir gündesin. Çevrendeki insanlara harcamalar yapman gerekiyor gibi bir his altında olabilirsin. Ancak sahip olduğun parayı kendin için kullanmalısın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (27 Mayıs 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün bazı konularda tam bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olabilirsin. Bu konuda hata yapmamak için her şeyi tam olarak bildiğine emin ol. Birisi sana bir şey anlatırsa ona "hepsi gerçekten bu kadar mı" diye sorman gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudun ile ilgilenmen gerekecek bugün. Bunu kendini başkalarına beğendirmek için değil, tamamen kendin için yapmalısın. Daha iyi hissettikçe sen, sağlığın da iyiye gidecek, o yüzden bu tür bakımlara zaman ayırmalısın bugün.

Aşk

Birden fazla kişiye karşı hoşlantın varsa bugün bir karar vermen gerekebilir. Seni daha iyi etkilerle saracak olan kişiye daha fazla vakit harcamalısın. Bu kişi ile arandaki muhabbetin zamanla artacağını fark edeceksin.

Para

Aklındaki fikirleri etrafındaki insanlara kabul ettirmek yerine maddi olarak kendi başına adımlar atman gerekebilir. Kafandakileri gerçekleştirmek için kendi kaynaklarına güvenmen gerekecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (27 Mayıs 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün aklın eskilere gidebilir. Daha önceden yaşanan ve sende büyük etkisi olan olaylara daha fazla odaklanabilirsin. Eskiyi sık sık hatırlamak, geride bırakman gereken bazı duyguların varlığını gösterir, o yüzden bugün kendinle yüzleşmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudun, sinyallerini rüyalar ile veriyor olabilir. O yüzden rüyalarına dikkat etmelisin bugün. Sağlığını daha iyi bir hale getirmek için gerekenleri rüyanda görebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızdaki duyguların derinliğini keşfedeceğiniz sakin bir gün olacak. Birbirinize olan güveniniz artabilir ve birbirinizden ne beklediğinizi belirleyebilirsiniz.

Para

İnsanları tanımada zorluk çekmiyorsun. Bugün parasal konularda sana yanlış yapabilecek olan insanları fark edebileceksin. O yüzden algılarını açık tut ve gereksiz masraflardan kaçın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (27 Mayıs 2019 Pazartesi)

Genel

Sabit fikirli insanlarla konuşmak zorunda kalabilir ve hatta onları farklı şeylere inandırman gerekebilir bugün. Bu durum senin için zorlayıcı olacak. Ancak bazı konuları bugünden halletmelisin, o yüzden gücünü toplamalı ve tam gaz ilerlemelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Şekerden uzak durman gereken bir gün. Enerjini yükseltmek için sürekli olarak elin şekere gidebilir. Ancak bu durum günün ortasında bütün pilinin bitmesine sebep olabilir. O yüzden dikkatli ol.

Aşk

Sevdiğin kişi ile güzel bir sosyal ortamda keyifli vakitler geçirebilirsin. Bir süredir kafanda var olan bazı konuları sevdiğin kişiyle rahat bir şekilde konuşabilirsin. O yüzden bugün buluşmak için planlar yapmaktan çekinme.

Para

Maddi konularda sevdiğin kişilerin desteğini alman gereken bir gündesin. Parasal konularda alacağın tavsiyeler seni harcamalarında daha dikkatli olmaya itecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel