27 Mart 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 27 Mart 2021 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (27 Mart 2021 Cumartesi)

Genel

Başkaları ile iletişim kurmakta zorlanabilirsin. Biraz kendi içine kapanman olası. Bu süreçte kendi hislerini ve isteklerini dinlemen, kendine nazik olman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Sakin bir gün geçirmek, kafanı toplamak öncelikli olabilir. Üstündeki fiziki ve mental yorgunluğu atmak öncelikli olacak, sakin bir gün geçirmelisin.

Aşk

Aşk konusunda düşüncelerin seni yormamalı. Aşkta mutlu olmalısın, mutsuz değil. Seni mutsuz eden bir konu varsa bundan uzaklaşabilirsin.

Para

Parasal konularda kendi ihtiyaçlarına odaklanmalı ve kendi isteklerine öncelik vermelisin. Başkasına vereceğin parayla kendin için çok daha iyi yapabilirsin çünkü.
Kova Burcu Günlük Yorumu (27 Mart 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün kendini ifade edişinde bile bir güzellik, keyif olabilir. Daha rahat ve huzurlu olabilirsin. Bu durum davranışlarına yansıyabilir, keyfin yerine gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Ağız ve diş sağlığına özen göstermek için ille de bir dişini kaybetmen gerekmiyor. Bugün bir doktor randevusu alabilir ve diş eti temizliği yaptırabilirsin.

Aşk

Aşk konusunda daha şanslı olacaksın. Hoşlandığın kişiyle keyifli iletişimler kurabileceksin. Aşkta canını sıkan bir mevzu olmayacak bugün.

Para

Maddi olarak kafan rahat olacak bugün. Daha sakin bir gün geçirebileceksin. Parasal açıdan içini sıkmadan, sakin bir gün geçirmenin etkisini göreceksin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (27 Mart 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün içinde bir huzursuzluk olabilir. İçine sinmeyen şeylerin üstüne gitmemelisin. Bazı şeyleri yapmak istemiyorsan istemiyorsundur. Zorlamamalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Öğün atlamamalısın bugün. Yediklerin enerjini yenileyebilir. Biraz daha özenli tercihlerde bulunmak sana iyi gelecek. Taze sebze ve meyve tüketimini artırabilirsin.

Aşk

Aşka odaklanman zor olabilir. Kendince vakit geçirmek daha doğru olabilir. Kendini bir şeyler için zorlamamak ve kendince bir gün geçirmek senin için iyi olacak.

Para

Maddi olarak kendini çok yormaman gerekecek. Büyük masraflara girmemek önemli olabilir. Eğer yapılması gereken bir masraf varsa, bu konuda iki kere düşünüp sonra hareket etmelisin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (27 Mart 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün zihnini çalıştıracak şeylere odaklanabilirsin. İlham alacağın bir şarkı, bir resim veya kitap dikkatinde olacak. Yeni şeylere kendini açman daha güzel bir ruh hali katabilir sana.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

İnsanlarla mesafene özen göstermende fayda var. Herkesin bir şeyleri boşladığı zamanlarda senin biraz daha özenli olman gerekebilir. Buna da mesafe kurallarına uyarak başlayabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle bir film izlemek bile size iyi gelecek. Sakince vakit geçirebilir, birlikte dikkatinizi vereceğiniz bir şeyle daha güzel bir enerji yakalayabilirsiniz.

Para

Maddi olarak için rahat olabilir. İşe odaklanmak yerine aklında başka şeyler olabilir. Masraflara çok düşmedikçe keyfine göre bir gün geçirebileceksin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (27 Mart 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün kafan biraz dağınık olabilir. Dikkatini toplamakta zorlanabilirsin. Bir şeyleri zorlamaman iyi olacak. Karar almayı başkalarına bırakabilirsin.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Dinlenmek senin de hakkın. Biraz kafanı toplamalısın. Uyuyabilir, vücudunu dinlendirebilirsin. Keyfin yerinde değilse ilk olarak buna odaklanman gerekecek.

Aşk

Aşkta canın sıkıldıysa eğer bugün bir şeylere boş verebilirsin. Kendinle baş başa zaman geçirmek sana daha cazip gelebilir. Aşktan uzak durabilirsin bugün.

Para

Parasal konularda büyük beklentilere girmemek senin için iyi olabilir bugün, kendini zorlamamalısın. Maddi açıdan büyük kararlar almamak ve beklemek daha doğru olabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (27 Mart 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün senin için harika bir gün olacak. Başladığın işleri bitirebileceksin. Keyifli gelişmelerle yarınlara odaklanabileceksin. Güzel sonuçlar almak için iyi bir gün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Biraz dinlenmek ve zihnini yeni ufuklara açmak iyi olabilir. Keyifli ve sakin bir ortamda düşünmek sana iyi gelecek. Bedenini dinlendirebilir, zihnini daha da açabilirsin.

Aşk

Hayatında birisi yoksa bile aşka bakış açın daha sıcak olabilir. Bir romantik komedi filmi izlemek bile neşeni yerine getirebilir bugün.

Para

Parasal anlamda ortaya koyduğun emeklerin karşılığını alman olası. Maddi açıdan daha güzel gelişmelerle karşılaşabilirsin. Para kazanmak adına verdiğin çabalar boşa gitmeyecek.
Başak Burcu Günlük Yorumu (27 Mart 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün için içine sığmazken kendini eve kapanmış bulabilirsin. Biraz dışarı çıkmak sana iyi gelebilir. Bunun için kendine bahaneler üretebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Açık havada temiz havayı içine çekerek bir yürüyüş yapmak sana iyi gelecek. O yüzden bugün biraz da olsa yürümeli, insanlarla mesafeni koruyarak nefes almalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle eğlenceli vakitler geçirmek isteyebilirsin. Karşı taraftan bunun için teklif gelmese bile senin bir şeyler planlaman olası.

Para

Biraz para harcamaya açık olacaksın bugün. O yüzden dikkati elden bırakmamalısın. Çok aşırıya kaçmamak önemli olabilir, bir bütçe belirlemek ve içinde kalmak sana iyi gelebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (27 Mart 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün aşka daha fazla özen gösterebilirsin. Kalbin de aklın da aynı yerde olacak. Hislerine güvenmeli, düşüncelerine göre hareket ederek aşkı ön plana çıkarmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Dinlenebilmelisin bugün. Uyumaya özen gösterebilir, vücudunu fazla yormamaya dikkat edebilirsin. Bedeninin yorgunluğunu atmak öncelikli olabilir.

Aşk

Hoşlandığın birisi varsa onunla yakınlaşman olası. Aranızda güzel gelişmeler yaşanabilir. Aşka daha pozitif bakabilir, daha mutlu gelişmelere odaklanabilirsin.

Para

İş konularını bir kenara bırakıp dinlenmende fayda var. Bütün bir haftanın yorgunluğunu atmak bugün iyi olabilir. Sakin bir gün geçirmek parasal konularda seni yormayacak.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (27 Mart 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün bazı sıkıntılarla başa çıkman gerekebilir. Ani tepkiler vermeden, sakince, uzlaşmacı bir biçimde hareket etmek sana iyi gelecek. Hareketlerinde aceleci olmamalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Dengeli bir hayat tarzına odaklanmalısın. Hareket etmeli ama sonra dinlenebilmelisin de. Yediklerine özen göstermeli ama arada bir keyfince bir şeyler tüketebilmelisin. Bu konuları dengede tutmak sana düşecek.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızda güvene dayalı sıkıntılar varsa bugün bunu çözmeniz gerekecek. Güvensizliği ortadan kaldırmak için iletişimi kuvvetlendirmek gerekebilir.

Para

Maddi mevzularda kafana yatmayan şeylere ani tepkiler gösterip bütün gemileri yakmamalısın. Değişimlere, fazla masraflara bir alan tanıman gerekecek. Biraz sakin kalmak önem kazanabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (27 Mart 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün senin için harika bir gün olacak. İç sesin ile barışacaksın, düşüncelerin gerçeklerle uyuşacak. Önüne bir engel çıkmayacak demek doğru olabilir bugün için.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmek ve özellikle de karaciğerini zorlamayacak tercihlerde bulunmak önemli olabilir. Şekerle arana biraz mesafe koyabilirsin. Sağlıklı tercihlerde bulunman önemli olabilir.

Aşk

Aşk konusunda hislerini içine atmayı tercih ediyorsan bugün bunu değiştirebilirsin. Açık olmalı, dürüst davranmalısın. Hislerini ifade etmen önem kazanmalı bugün.

Para

Maddi kararların doğruya götürecek seni. Daha iyi gelişmeler için kendine güveneceksin. Alacağın kararlar parasal anlamda sana fayda sağlayacak.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (27 Mart 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün yaratıcılığını konuşturmalısın, hem de her konuda. İş, sosyal konular ve aşk mevzusunda biraz daha yaratıcı düşünmeli, yeni fikirler üretmeli ve bazı adımları sen atmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Su tüketimini artırmak sana iyi gelecek. Üstelik bunu yaparken bir de şekeri azaltman daha iyi bir sonuca götürebilir seni. Bu iki duruma dikkat etmelisin.

Aşk

Sevdiğin insan ile aranda daha keyifli konuşmalar olması, aşk konularında daha keyifli gelişmelere de vesile olacak. Birbirinizi eğlendirebilir, neşelendirebilirsiniz.

Para

Bugün sen bir adım attıkça güzel gelişmeler gerçekleşecek. Yani senin büyük bir katkın yoksa parasal konularda büyük değişimler beklememen gerekebilir. Emeklerine güvenmelisin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (27 Mart 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün her şeyin sana ters gittiğini düşünebilirsin. Tam da bu noktada hayatındaki dengeleri kontrol etmen gerekebilir. Bir şeylere fazla yüklendiğini görmen, adımlarını değiştirmene yarayabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Stres ve kaygılar seni yorabilir. O yüzden sakin bir şekilde dinlenmeye vakit ayırman gerekebilir. Zorlu geçen bir süreci atlatmak için biraz dinlenmelisin.

Aşk

Aşkta canını sıkan şeyleri irdelemek için iyi bir gün ancak bunu yaparken yalnız olmanda fayda var. İğneyi önce kendine batırman gerekebilir.

Para

Kendini maddi konularda çok fazla zorlamamalısın. Bazen geri çekilmeyi bilmen gerekir. Bugün bu konularda dikkatli olmak ve maddi anlamda çok fazlasına girişmemek önem kazanacak.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel