27 Mart 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 27 Mart 2020 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (27 Mart 2020 Cuma)

Genel

Bugün iyi insanlarla tanışabilirsin. Sana daha iyi gelecek etkileri olan bu kişilerden ilham alabilirsin. Yaratıcı olmak ve daha dikkatli davranmak ile alakalı konularda çevrenden alacağın etkileri iyi bir elekten geçirmen gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Hijyen konuları gündeminde olabilir. Kendine dikkat etmek ve mikroplardan arınmak daha sağlıklı bir ortama sahip olmanı kolaylaştıracak. Temizliğe özen göstermeli, kişisel bakımını ihmal etmemelisin.

Aşk

Hoşlandığın kişiye yakın olmak için sana uymayan şeylere evet dememelisin. Karşındaki insanın ilgisini çekmek için gereksiz gösterişlere girmemelisin. Bir şeyleri sade tutmak ikinize de iyi gelebilir.

Para

Bir şeyleri tamamen kesinleşmeden olmuş gibi kabullenmemelisin. Maddi konularda her şeyin yazılı bir şekilde sonuçlanmasını beklemen daha iyi olabilir. Kimsenin sana son dakika golü atmasına izin vermemelisin bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (27 Mart 2020 Cuma)

Genel

Bugün göreceğin rüyalara dikkat etmen gerekebilir. İlginç rüyalar görebilir, güzel detaylar yakalayabilirsin. Bilinç altının sana söylemek istediklerini dinlemek sende daha iyi bir etki yaratabilir. O yüzden sembollere, simgelere dikkat etmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Enerjini sağlıklı ve iyi yerlere odaklamangerekebilir. Sahip olduğun bu güzel enerjiyi sağlığın için kullanman gerekecek. Ekstra bir egzersiz veya keyifli bir aktivite sana iyi gelebilir.

Aşk

Bugün aşk konularında ilginç şeyler görebilirsin. Bazı şeyler seni şaşırtabilir. Durumların tersine döndüğünü görmek veya alışılmışın dışında şeyler yaşamak seni korkutabilir. Kendini bir şeylerin oluruna bırakman gerekecek.

Para

Bir şeyleri tek başına yapmayı seviyorsan bugün şanslı günündesin. Maddi konulara tek başına odaklanmak sana daha iyi kazançlar getirebilir. Bir şeyleri tek başına düşünmek sana daha iyi gelecek bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (27 Mart 2020 Cuma)

Genel

Yeni şeyler öğrenmek ve farklı konulara odaklanmak için iyi bir fırsat bulabilirsin bugün. Algıların açık olacak ve daha fazla şey öğrenebileceksin. Bu enerjiyi olumlu ve yararlı şeylere odaklaman sana çok daha iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Sinirli davranman olası. Bu sinirin nereden geldiğini görmen gerekecek. Duygusal gerginlikler ve strese karşı önlem almalısın. Böylece zihinsel bütünlüğün için daha dikkatli hareket edebileceksin.

Aşk

İlişkiler konusunda var olan bazı sıkıntıları farklı bir bakış açısıyla görebilirsin. Aşk ve mutluluk konularına daha farklı bakacaksın. Ve göreceklerin, seni mutluluğa bir adım daha yaklaştıracak bugün.

Para

Kafanı toparlayıp maddi konulara tek başına odaklanmak daha iyi olabilir. Diğer insanların görmediği şeyleri daha net görebilirsin bugün. Algılarını parasal konulara daha fazla açabilirsin. Bu da sana iyi paralar kazandırabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (27 Mart 2020 Cuma)

Genel

Bugün iş konularına dikkatle odaklanmak beklenmedik gelişmeler çıkarabilir. Elinde bir şey yoksa ve karşına bir fırsat çıkmıyorsa bir şeylere daha dikkatli bakman gerekebilir. İşte bu süreçte fark edeceklerin seni çok şaşırtacak. O yüzden olumlu kalmaya dikkat etmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Eklemlerini kuvvetlendirmek ve kaslarını hareket ettirmek için esneme hareketlerine özen göstermen gerekebilir. Daha sağlıklı hareket edebilmek için bu hareket kabiliyeti için neler yapabileceğine dikkat etmen gerekecek. Esneme hareketleri sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Hoşlandığın kişiyi etkilemek isteyebilirsin. Onun ilgisini çekmek ve daha keyifli konulara odaklanmak önceliğin olabilir. Ancak bir şeyleri zorlamaman gerektiğini ve karşı tarafa zaman vermen gerektiğini hatırlaman gerekecek.

Para

Maddi konularda karşına istediğin kadar fırsat çıkmıyor olabilir. Eline nasıl para geçeceğini düşünüyor olabilirsin. Biraz geri çekilmek ve bir şeylerin oluşmasına zaman tanımak sana daha iyi gelebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (27 Mart 2020 Cuma)

Genel

Aşk konusunda keyifli durumlarla karşılaşman olası. Günlük bazı şeyleri romantik bir bakış açısıyla görmen de… O yüzden dikkatini dağıtan şeylere karşı biraz temkinli yaklaşmalı ve büyük kararlar almaktan çekinmelisin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Hislerini açmak, kendini ifade etmek gibi konular, zihinsel olarak bir rahatlama sağlar. Sağlıklı ve stresten uzak bir gün için bu konuya özen göstermen gerekebilir. Bir şeyleri içine atmamalsıın bugün.

Aşk

Aşk konusunda daha farklı hareket etmek isteyebilirsin. Eğer hoşlandığın kişiye karşı açılmak istiyorsan bugün bu konuda hazırlıklar yapabilirsin. Güzel sonuçlanacak şeyler için dikkatli adımlar atabileceksin bugün.

Para

Maddi konulara odaklanman zorlaşabilir bugün. Bu konulara dikkatle eğilmen gerekecek. O yüzden acele kararlar almamalı ve içine sinmeyen şeylere para harcamamalısın. Gereksiz yere masrafa girmemen gerekebilir bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (27 Mart 2020 Cuma)

Genel

Eğer yalnızsan ve bir ilişkin yoksa, bugün aşk konularında ilginç detaylarla karşılaşabilirsin. Kendini yeni şeylere açmak ve aşk konularına odaklanmak bir nebze de olsa gününün daha keyifli geçmesine vesile olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Hayatında bir denge ihtiyacı hissedebilirsin. Sağlığını bir bütün olarak düşünmek ve hem bedensel hem de zihinsel sağlığına odaklanmak önemli olabilir. Yoga gibi egzersizler bu konuda daha faydalı olabilir.

Aşk

Aşk konularında yeni olana odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Eğer geçmişte kalan konulardan bir beklenti içine girersen kendini mutsuz edebilirsin. Mutluluğun bugünde ve gelecekte olduğunu kendine hatırlatman gerekecek.

Para

İnsanlara destek olmak ve onların yardımlarına koşmak seni daha mutlu edebilir. Parasal açıdan kendini düşünmediğin noktada daha mutlu olabilirsin. Çevrendekilere yardım etmen gerekecek bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (27 Mart 2020 Cuma)

Genel

Gerçek dışı beklentiler gereksiz yere yorulmana sebep olabilir. Daha mantıklı kararlar almak ve beklentileri kontrol altında tutmak, hayatında daha güzel şeylere odaklanmana vesile olacak. Bugün alacağın kararlarda, kimden ne beklediğine özen göstermen gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sana yaramayan alışkanlıklarını değiştirmek için iyi bir gün. Bugün sağlıklı kararlar almak ve her zaman yaptığın ancak sana yaramayan şeyleri kesmek daha iyi olabilir. Bu konuya şekerli gıdaları kesmekle başlayabilirsin.

Aşk

Aşk konusunda temkinli olman gerekebilir. Karşı tarafın sana karşı tavırlarını gözden geçirmen gerekecek. Hızlı hareket etmek ve daha sonradan pişman olmak yerine kendine ve bu kişiye biraz zaman tanımak daha iyi olabilir.

Para

Beş günlük işi üç günde bitirmeye çalışmak gereksiz bir yorgunluk ve mantıksızlık demektir. Beş günde gelecek parayı üç günde beklemek de öyle… Bugün beklentilerini kontrol altına almalı ve aceleci olmamalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (27 Mart 2020 Cuma)

Genel

Yaratıcılık ve üretkenlik isteyen teknolojik konularda güzel adımlar atabilirsin. Bir şeyler üretme ve bu ürettiklerinden para kazanma konuları gündeme gelebilir. Bugün odaklanacağın konular önümüzdeki seneler için de büyük paralar kazanmana vesile olabilir. O yüzden algıları açık tutmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sabırsız olman ve bir şeylere tepki göstermen olası. Bütün bu tepkiler duygusal gerginlikten gelebilir. Bir şeyleri içine atman ve zihinsel bütünlüğüne özen göstermemen sende stres ve ağrılara sebep olabilir. Bunun önüne geçmek için kendine özen göstermelisin.

Aşk

Aşk konularında aklına bazı şüpheler düşebilir. Sevdiğin birisi varsa onun sana olan tavırlarını ilginç bulabilirsin. Hemen bir sonuca atlamadan önce neler olup bittiğini gözlerinle görmen gerekecek.

Para

Her şeyi ailene verme isteğini kontrol etmen gerekebilir. Sadece sevdiklerini mutlu etmek için yapacağın harcamalar seni o kadar da mutlu etmeyebilir. Bir şeylerin sınırı olduğunu kendine hatırlatman gerekecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (27 Mart 2020 Cuma)

Genel

Yeni bir aşka merhaba diyebilirsin. Bu durum çok ani gelişebilir. Ortada aşk ile alakalı bir konu yokken bile kendini bu konuda daha iyi hissedebilirsin. Kendini yeni etkilere daha rahat açabilirsin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

İyi kararlar alma, güzel bir rutin oluşturma ve hayatına hareket katma sana çok iyi gelecek. Sağlıklı hareket etmek ve iyi beslenmek enerjini daha üst bir seviyeye taşıyabilir bugün.

Aşk

Senden hoşlandığını düşündüğün bir kişi ile tanışman mümkün. Ancak bir şeylerin tam anlamıyla harekete geçmesi için karşı tarafın net bir adım atması gerekecek. Bu kişinin hoşlantısını anlamak için merakla beklemen gerekebilir.

Para

Emin olmadığın hiçbir şey için para harcamamalısın bugün. Eğer içine sinmiyorsa o zaman elin cebine gitmemeli. Parasal açıdan kendini kontrol altına almak ve hareketlerinde dikkatli davranmak sana daha iyi gelecek.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (27 Mart 2020 Cuma)

Genel

Bugün arkadaşlarınla ve sevdiğin insanlarla daha ilginç konular hakkında konuşabilirsiniz. Yeni şeyler öğrenme, kendini yeni konulara açma gibi durumlar söz konusuysa olumlu gelişmeler yaşanabilir. Algılarını açık tutacağın bir gün olmalı.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlıklı beslenmek sende çok şey değiştirebilir. Ruh halini daha iyi bir hale getirmek için vücudunun ihtiyacı olan besinleri tükettiğinden emin olmalısın. Hayatındaki kontrolü yediklerinle tutabilirsin.

Aşk

Ani tepkiler, büyük kararlar… Aşkta kendini gereksiz yere yorma gibi bir ihtimal söz konusu olabilir. Duygusal hareket etmemeli ve biraz kenara çekilip olan biteni dikkatle izlemelisin bugün.

Para

Mantıkla kararlar alman gerekirken duygulara kapılabilirsin. Bu durumu kontrol etmen gerekecek. Aklınla hareket etmen gerekirken durduk yere kendini zora sokmamalısın. Hislerini biraz geri plana çekmen gerekebilir, özellikle masraflarda…
Boğa Burcu Günlük Yorumu (27 Mart 2020 Cuma)

Genel

Aşk konularında daha farklı ve şanslı etkilere açık olabilirsin bugün. Yeni bir insan ile tanışabilir, kendini daha iyi hissedebilirsin. Aşk ve duygusal konularda daha iyi ve keyifli bir etkin olacak bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kendine yeni bir hedef koyabilir, bu hedef için sağlığına odaklanabilirsin. Belli bir kilonun altına düşmek, daha sağlıklı hareket etmek ve daha aktif olmak gibi istekler sana daha iyi gelebilir bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiye vakit ayırmak ve onun yüzünü güldürmek sana da iyi gelecek. Eğer hayatında kimse yoksa yeni bir insan ile muhabbet kurman olası. Yapıcı olmak ve güzel sözlere odaklanmak sana daha iyi gelebilir.

Para

Maddi konularda her şeyi ciddiye aldığın bir dönemdesin. Ancak ani tepkiler ve hızlı kararlarla bir şeyleri gözünde büyütmemelisin. Bir şeyleri yavaş yavaş ele almak daha iyi sonuçlanabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (27 Mart 2020 Cuma)

Genel

Çevrende desteğe ihtiyacı olan insanlara ve diğer canlılara daha fazla odaklanabilirsin bugün. Yardımcı olmak, bir şeyler yapma isteği sana daha baskın gelebilir. Bu konularda araştırmalar yapmak ve iyi yanını ortaya çıkarmak seni mutlu edecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Hayatında değiştirmek istediğin şeyler için dikkatli kararlar alman gerekebilir. Bir şeyleri değiştirmek, daha önceden işine yaramayan ve sağlığına iyi gelmeyen davranışlarını görmeni sağlayacak. Daha sağlıklı kararlar alabileceksin bugün.

Aşk

Duygusal gerginlikle hareket etmemelisin bugün. Sevdiğin kişiyle arandaki iletişimi olumlu tutmak sana düşebilir. Bir şeylere yapıcı yaklaşmak sana daha iyi bir ekti sağlayabilir ilişkilerde.

Para

Birden fazla şeyle ilgilenmen gerekirken paraya odaklanmakta zorlanabilirsin. Ancak direkt olarak para kazanma hedefiyle değil de bir şeyleri bitirme amacıyla işe başlarsan eğer, daha güzel paralar kazanabileceksin. Paranın ikilemi bu olsa gerek…


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel