27 Kasım 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 27 Kasım 2020 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (27 Kasım 2020 Cuma)

Genel

Bugün senin için ilginç bir gün olacak. Bazı konuları daha farklı bir göz ile görebileceksin. Kendini anlamak, olan biteni düzeltmek için değişik kararlar alabilirsin. Kendinle daha barışık bir gün olabilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Duygusal olarak bir şeyleri daha net görebilir ve zihnini ferahlatabilirsin. Gerginlik yaratan meseleleri çözmeye odaklanabilirsin. Stresin etkilerini üstünden atabileceksin.

Aşk

Aşk konularına vakit ayırmakta zorlandıysan eğer bugün bunu aşmak isteyebilirsin. Flörtleşmelere daha açık olabileceksin. Kendini ifade etmek daha kolaylaşabilir aşk konusunda.

Para

Sevdiğin kişiler için kesenin ağzını açmak bir şey, sürekli olarak onlara çalışmak başka bir şey… Aradaki dengeyi bulmak için dikkat etmen gerekecek bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (27 Kasım 2020 Cuma)

Genel

Bu aralar kendi isteklerini içine atmamalısın. Kendini kendine ifade edebilmen gerekecek. Bir şeyleri bastırmak doğru olmayabilir. Dikkatli hareket etmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Stres ve gerginliklere karşı dikkat etmen gerekecek. Duygusal gerilimlerle hareket etmek sağlığını genel olarak etkileyebilir. Bunun olmaması için kendine zaman ayırabilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişiye kendini ifade etmek için iyi bir gün olabilir. Daha dikkatli bir biçimde kendini ifade edebilirsin. Bir şeyleri içine atıp beklemek için yanlış bir gün olacak, o yüzden kendini ifade etmelisin.

Para

Maddi açıdan kendin için bir bütçe ayırmak daha iyi olabilir. Kendi isteklerin için bir para ayırmak ve ona göre hareket etmek daha iyi olacak. Bütçe belirlemeden harcamalar yapmamalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (27 Kasım 2020 Cuma)

Genel

Bugün kendini gaza getirmemelisin. Kendini kızdırmamalı ve halihazırda olan konuları daha da zorlaştırmamalısın. Sakin kalmak birçok şeyin anahtarı olabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Esneme hareketleri kaslarının daha rahat hareket etmesini sağlayabilir. Böylece tutulma ve kasılmalara karşı daha fazla önlem alabilirsin. Esneme hareketlerini bırakmaman gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızda daha da kötüleşebilecek konulara odaklanmak yerine daha farklı ve keyifli şeylere vakit ayırabilirsin. Bazen bazı şeyleri bilerek zorlamamak gerekir. Bugün bunu daha net görebilirsin.

Para

Maddi konularda büyük beklentilere girmemek önemli olabilir. Bir şeyleri olması gerektiği gibi yönetmek ancak fazlasını beklememek sana daha iyi gelecek. Kendini bu konuda fazla yormamalısın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (27 Kasım 2020 Cuma)

Genel

Bugün karşına çıkan bütün meseleleri çözmek için güzel fırsatlarla karşılaşacaksın. Ufak büyük demeden birçok meselede kendi kararlarınla hareket ederek sonuca varabilirsin. Daha güzel kararlar alacaksın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Egzersiz ve esneme hareketleri sana daha iyi gelecek. Kan dolaşımını artırmak enerjini daha da artırabilir. Bugün tembellik etmemeli ve egzersize vakit ayırmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızda canınızı sıkan mevzular varsa bugün bu konuyu çözmeye odaklanabilirsiniz. Aşk mevzularında çözüm üretmen gerekebilir. Bazı meselelerde elinden geleni yapabilirsin.

Para

Parasal konularda güzel kararlar alacaksın. Hesap yapmak, yeni planlar, tasarruf fikirleri kafanda daha rahat yer edinebilir. Para mevzularına daha iyi vakit ayırabileceksin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (27 Kasım 2020 Cuma)

Genel

Bugün kendine güvenerek hareket etmelisin. "Acaba olur mu" demek yerine oldurmak senin için önemli olacak. Kendine güvenerek birçok meselede öne geçebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bolca su tüketmek sende daha iyi bir enerji sağlayabilir. Gün içerisinde enerjinin sürekliliğini sağlamak için su içmeye özen göstermelisin. Su sana diğer içeceklerden daha fazla enerji verebilir.

Aşk

Eğer hayatında kimse yoksa bugün yeni insanlarla flörtleşmeye vakit ayırabilirsin. Yeni insanlar, yeni sohbetler daha önemli olabilir bugün.

Para

Parasal açıdan bir şeylere karar verirken kendi fikirlerince hareket etmelisin. Kendine güvenerek hareket etmek daha önemli olabilir. Adım atarken kendi maddi durumun ile alakalı hareket etmelisin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (27 Kasım 2020 Cuma)

Genel

Bugün işlerini bir yola koymak için iyi çabalar gösterebileceksin. Her konuda güzel adımlar atabileceksin. Bu iş bitiriciliğin hayatının her alanında önem kazanabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Virüs bu kadar rahat gezerken insanlar genellikle diğer hastalıkları gözardı edebiliyor. Bugün kendine ekstra özen göstermen gerekecek. Sağlığını ilgilendiren konuları ertelememelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle sakin bir gün geçirmek enerjinizi artırabilir. Birbirinize karşı daha samimi ve yapıcı davranmak size daha iyi gelecek. Aşkta sıcaklığa kendini açabilirsin.

Para

Yarım kalan işleri bitirmek ve daha güzel kararlar almak için iyi bir gün olacak. Bir şeyleri sonlandırmak ve emeklerinin karşılığını almak olası. Bugün bu tür konularda iş bitiriciliğini konuşturacaksın.
Başak Burcu Günlük Yorumu (27 Kasım 2020 Cuma)

Genel

Bugün iki arada bir derede kalabilirsin. Bunu aşmak için dikkat etmen gerekecek. İnsanların sana sürekli olarak bir seçim yaptırma çabasından kendini korumalı ve kendine gereken zamanı tanımalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Uyku düzenine ekstra özen göstermen gereken bir gün olabilir. Geceleri daha iyi uyuyabilmek için bugünden hazırlık yapman gerekebilir. Daha erkenden uyumak için hazırlık yapman gerekebilir.

Aşk

Aşk konularında kendini zorlamaman gerekecek. Ya o ya bu tavrı bir yere varmayabilir. Eğer iki seçenek de içine sinmiyorsa bu konuda acele kararlar almamalısın. Aman dikkat!

Para

Parasal açıdan kendi kararlarını alman gerekecek. Daha mantıklı hareket edebilmek için kendince kararlar alman gerekebilir. Başkasının aklıyla hareket etmemelisin bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (27 Kasım 2020 Cuma)

Genel

Bugün tembellik etmeden işlere odaklanmak senin için önemli olacak. Bir şeyleri sonra hallederim tavrı tam olarak işine yaramayabilir. Bugün halledebileceğin her konuya odaklanmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Hijyen konularına ekstra özen gösterebilirsin. Yaşam alanını temizlemek, mikroplara karşı daha dikkatli olmak sana daha iyi gelebilir. Bugün temizliğe özen göstermelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiye yeteri kadar vakit ayıramamak seni üzebilir. Ancak bir şeyleri bugünden halletmek için acele etmemelisin. Aranızda daha samimi durumların oluşmasını beklemek daha doğru olabilir.

Para

Parasal mevzularda bugünden hareket etmek senin için önemli olacak. Bir şeyleri yarına bırakmamalısın. Maddi açıdan kendini kuvvetlendirmek için işlerini bugünden halletmeye bakmalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (27 Kasım 2020 Cuma)

Genel

Bugün ufak tefek sıkıntıları çözmek için iyi fırsatlarla karşılaşacaksın. Sorun çözme, iş bitirme gibi konularda dikkatli kararlar alabileceksin. Etrafındaki insanlar senden ilham alabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kuvvetini artırmak için kaslarını çalıştırman gerekebilir. Boş boş oturmamalı ve hareket etmelisin. Böylece hem kan dolaşımını artıracaksın hem de kaslarını kuvvetlendireceksin.

Aşk

Sevdiğin kişinin kalbini kazanmak için dikkatli davranman gerekebilir. Aranızda daha pozitif ve yapıcı bir iletişim olması için dikkat etmen gerekecek. Bazı konuşmaların nasıl gideceği sende bitebilir.

Para

Parasal açıdan daha mantıklı kararlar alabilirsin. Keyifli bir gelişme ile karşılaşman olası. Alacağın doğru kararlar ile var olan bir güzel durumu daha da artırabilirsin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (27 Kasım 2020 Cuma)

Genel

Bugün etrafındaki insanlar canını sıkabilir. Herkesle anlaşmak seni zorlayacak. İnsanlarla daha sakin şartlarda konuşmak için kendine zaman ayırmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sıcak bir çorba içmek bünyene daha iyi gelebilir. Vücudunu sıcak tutman gerekecek. Bunu yaparken de bol vitaminli bir gıda tüketmek tabii sana daha iyi gelebilir. O yüzden çorba içmekten çekinmemelisin.

Aşk

Aşk konularına kafa yormada zorlanabilirsin. Bir şeyleri kendi haline bırakmak daha doğru olacak senin için. Aşk konularında zorlayıcı konuşmalar için acele etmemelisin.

Para

Parasal konularda bağımsız olman daha iyi olabilir. Maddi açıdan çevrendekilere bağımlı olmak sana yaramayacak bugün. Kendi paranla ne yapabileceğine odaklanabilirsin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (27 Kasım 2020 Cuma)

Genel

Bugün duygusal meselelere daha fazla odaklanabilirsin. İnsan ilişkilerini kuvvetlendirmek her şeyden önemli olabilir. Sevdiğin kişilerle aranı düzeltmek için iyi fırsatlar karşına çıkabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersize özen göstermek için iyi bir gün olabilir. Evinde yapabileceğin ufak esneme hareketleri bile sende farklılık yaratacak. Bugün bu konuya daha fazla özen gösterebilirsin.

Aşk

Aşk konularında daha net olmak isteyeceksin. Bir şeyleri bitirmek veya başlatmak için anahtar içinde olacak. İçinden geçenleri daha dikkatle ifade edebilmelisin bugün.

Para

Parasal mevzulara bir ara vermen gereken bir gün olabilir. Bugün kendince bir gün geçirmek daha iyi olacak. Maddi beklentileri çok fazla abartmaman gerekecek.
Koç Burcu Günlük Yorumu (27 Kasım 2020 Cuma)

Genel

Bugün ilginç bir gün olabilir senin için. Zira etrafında olanlar, aklına gelenler her zamankinden farklı olacak. Sonradan hatırlayacağın bir gün olacak bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Hijyen ve mesafe kurallarına ekstra özen göstermen gereken bir gün olacak. Zira bu aralar bu konuya ne kadar vakit ayırsan o kadar dikkat edeceksin bir şeylere. Bazı şeyleri boşlamamalısın.

Aşk

Aşk konusunda kafana yatmayan konuları konuşmak isteyebilirsin. Kendini ifade etmek önemli olabilir. Ancak uyumlu davranmak ve yapıcı olmak bu ilişkide ihtiyacın olan şey olabilir.

Para

Her zamanki konulara farklı fikirlerle odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Para kazanmak için farklı yollar denemen gerekecek. Kendini geliştirmen ve yeni şeylere odaklanman önemli olabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel