27 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 27 Haziran 2019 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (27 Haziran 2019 Perşembe)

Genel

Bugün hislerine daha çok güvenmelisin. Bildiğini düşündüğün konularda yanılsan da hislerin seni doğru kapıya çıkaracak. Hem kendine hem de etrafındakilere destek olmak için kendine inanmalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Etrafındaki insanlara gerildiğin zaman bunun yansımalarını vücudunda da hissedersin. Ani mide bulantıları ve baş ağrılarının sebebi sana iyi gelmeyen insanlar olabilir. Bazen insanlara sınır çekmek de sağlığın için bir adım olur. Bugün bu konulara dikkat etmelisin.

Aşk

Hoşlandığın kişi hakkında daha fazla düşünürken bulacaksın kendini bugün. Bu kişinin sana çok uygun olduğunu düşünebilirsin. Aranızdaki konunun daha güzel bir hale gelmesi için bu kişiyi sen bir yerlere davet edebilirsin.

Para

Sakin bir gün geçirmek isteyebilirsin. Ancak öncelik olarak sorumluluklarını düşünmen gerekecek. Günün erken saatlerinde maddi konular ile alakalı yapman gerekenleri halledersen günün geri kalanında daha rahat olacaksın.
Kova Burcu Günlük Yorumu (27 Haziran 2019 Perşembe)

Genel

Bugün güzel bir gün geçireceksin. İş konularında yeni fikirler veya fırsatlar bulabilirsin. Kendini ifade etmede bir zorluk yaşamayacak ve bol bol eğleneceksin. Bugün olabildiğince iletişim kanallarını açık tut!

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kendini sıkışmış veya yoğunluktan dolayı ezilmiş hissediyorsan kendine zaman ayırma vakti gelmiş demektir. Güzel yemekler yemek, kendinle vakit geçirmek, eğlenceli şeyler izlemek, bugün seni çok rahatlatacak.

Aşk

Eğer gelgitli bir ilişkin varsa bugün sular durulabilir. Eğer hoşlandığın kişi ile arandaki durum belirsiz ise bugün daha da kesinleşebilir. Bazı şeyleri netleştirmek için güzel bir kuvvet bulacaksın içinde.

Para

Bugün dinlenmeli ve maddi kaygılardan uzak durmalısın. Kendini yormamalı ve gününe odaklanmalısın. Parasal konuları zamana bırakmak bugün yapacağın en iyi şey olabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (27 Haziran 2019 Perşembe)

Genel

Bugün senin için harika bir gün olacak. Etrafında birçok farklı şeyi keşfedeceksin. Yeni fikirler havada uçuşacak. Verimlilik tavan… Bu güzel enerjiyi sevdiklerinle paylaşmalı ve keyfi arttırmalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bol bol gülmek ve esneme hareketleri yapmak, günün stresini üstünden atmana ve kaslarını korumana faydalı olacak. Hem keyfini yerine getirecek hem de kaslarını esnetecek aktivitelere bakmalısın bugün.

Aşk

Bugün ilişkin hakkında daha ciddi düşünmen gerekebilir. Bazı meseleleri ciddiye almak ve gündeme getirmek, aranızdaki iletişimin daha da artarak sizi mutlu edebilir. O yüzden önemli konulardan kaçmamalısın bugün.

Para

Maddi konularda güzel sonuçlar almaya başlayacağın bir gün olacak. Bazı şeyler yavaş ilerlese de istikrarlı bir gidişat seni çok memnun edebilir. Bugün parasal konularda keyfin yerine gelecek.
Yay Burcu Günlük Yorumu (27 Haziran 2019 Perşembe)

Genel

Bugün sinirine hakim olman gerekecek. Etrafındaki insanlarla anlaşmak sana zor gelebilir ve sinirlerin kolay yıpranabilir. Olabildiğince sakin kalmalı ve günün bir kısmını tamamen kendine ayırarak sakinleşmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kendine dikkat etmek ve daha sağlıklı olmak bir günde gerçekleşmez, bir hazırlık gerektirir. Sadece taze sebze ve meyve almak yeterli olmaz, iyi tarifler bilmek de önemlidir. Bugün bu tür hazırlıklara daha fazla zaman ayırabilirsin.

Aşk

Bugün katılacağın bir ortam gerilmene sebep olabilir. Hoşlandığın ancak kendini ifade edemediğin bir kişi varsa onun etrafında gerilebilirsin. Bu tür gerginliklere önlem almak ve zihnini boşaltman gerekecek.

Para

Bugün para harcamamak için kendini gereksiz yere yorabilirsin. Yapman gereken masraflardan kaçınmak daha sonra daha büyük masraflar yapmana sebep olabilir. Paranın akmasına izin vermelisin bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (27 Haziran 2019 Perşembe)

Genel

Bugün içine kapanmamalı ve konuştuğun insanlara nasıl hissettiğini ifade etmelisin. Olumlu veya olumsuz, içinde biriken şeyleri paylaşmak, kendini daha iyi hissetmeni sağlayacak. O yüzden evde kapalı kalmamalısın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Zihninin daha berrak olması için vücudunun daha fazla hareket etmesi gerekir. Düzenli egzersizler sadece kaslara ve iç organlara yaramaz, aynı zamanda zihni boşaltmada da faydalıdır. O yüzden bugün spora odaklanmalısın.

Aşk

Bazen bir insandan hoşlanmak çok kolay olur. Karşındaki insan sana mükemmel gelir. Bazen de sevdiğimiz insanlar her şeyi yokuşa sürer ve aşkı imkansız hale getirir. Bugün bunun gibi bir durum ile karşılaşabilir ve gerilebilirsin.

Para

Fikirlerini eyleme dökmek ve daha fazla para kazanmak seni yormuş olabilir. Ancak bugün güzel sonuçlar alabileceksin. Güzel gelişmelere ve maddi gelirlere hazırlıklı olmaya bak bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (27 Haziran 2019 Perşembe)

Genel

Bugün etrafındaki insanlarla uyum içerisinde olmak sana zor gelebilir. Seni sıkan mevzuları açıkça dile getirmek ve her ne kadar can sıkıcı da olsa üzüntülere yoğunlaşmak, daha sonrası için kendini iyi hissetmeni sağlayacak. Bugün melankoliyi hissedeceksin.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün sağlığın için bir adım atmak sana zor gelebilir. Egzersiz için vakit veya alan bulamayabilir, yediklerini kontrol edemeyebilirsin. Bu durumların seni germesine ve gereksiz yere stres oluşturmasına izin vermemeye çalış bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyi anlamak, onun ne yapmak istediğini kavramaya çalışmak senin için zor olabilir bugün. Birbiriniz ile uyum içerisinde bir gün geçirmek zorlaşabilir. Sakince, kafanı dinleyerek günü geçirmeye bak.

Para

Daha önceden yaşadığın maddi bir konu ile alakalı kendini kötü hissedebilirsin bugün. Sadece gününe odaklanman ve bugün neler yapabileceğini düşünmen daha önemli olacak. Geçmişi hatırlayıp düzeltemeyeceğin şeylere dalıp gitmemelisin bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (27 Haziran 2019 Perşembe)

Genel

Bugün bir şeyleri bitirmek için acele etmemelisin. Bazı şeyleri oluruna bırakmak senin için önemli olacak. İşleri kovalamak yerine bu durumlar karşısında nasıl hissettiğine odaklanmak ve memnun olmadığın şeyleri düzeltmek sana daha iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bazı şeylere baştan başlamak kolay değildir. Ancak sağlık söz konusu olduğunda hataları kaldırmak için bazı şeylere ekstra dikkat etmen gerekebilir. Daha sağlıklı beslenmek için yeniden başlayabilirsin.

Aşk

Hislerini açıkça dile getirmek isteyeceğin bir gün. Nasıl hissettiğine dair insanlara güzel açıklamalarda bulunabilirsin. Bunu ilan-ı aşk olarak düşünmemeli ve hoşnut olmadığın şeylere duyduğun tepkiyi ortaya koymalısın.

Para

Maddi konularda güzel gelişmeler için kendini hazırlaman gerekecek. Daha fazla çalışmak, bunun için ortam hazırlamak ve vücudunun ihtiyacı olan besinleri tüketmesi, dikkatli bir şekilde işine odaklanmanı sağlayacak.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (27 Haziran 2019 Perşembe)

Genel

Bugün eğlenmeye hazır hissedeceksin. Ancak sana katılacak arkadaş bulmakta zorlanabilirsin. Keyifli bir gün geçirmek için kendine zaman ayırmak ve tek başına aktivitelerde bulunmak sana daha iyi gelecek bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığın ve özellikle dış görünüşün hakkında hedefler koymak isteyebilirsin bugün. Gerçekçi olacak ve ulaşılabilir hedefler seçeceksin. Bugün bu tür konulara özen göstermek sana daha güzel sonuçlar kazandıracak bir ivme katacak.

Aşk

Geçmişte tanıdığın ve belki de hislerin olan birisi aklına düşebilir bugün. Bu kişi hakkında kafanda birçok soru işareti olabilir. Geride kalan bu kişi ile alakalı kapanmamış mevzuları gündeme getirebilirsin.

Para

Kendin için koyduğun maddi hedefleri başkaları ile paylaşırken dikkatli olmalısın. Senin heveslendiğin şeylere göz dikenler olabilir bugün. Elde etmek istediğin şeyleri çok fazla dile getirme bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (27 Haziran 2019 Perşembe)

Genel

Bugün dikkatin çok açık olacak. Hem hislerin hem de etrafı algılama biçimin senin, diğer insanların fark etmediği şeyleri fark etmeni sağlayacak. Bugün dikkatlice gözlem yapmalı ve huzursuzlukların sebebini bulup ortadan yok etmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlıklı bir hayat stili sürmek sana zor geliyor olabilir. Ancak bazı şeylerin rutinden geçtiğini bilmen gerekiyor. Bugün kendin için güzel planlar hazırlayabilir ve hem egzersiz hem de diyet konularına özen gösterebilirsin.

Aşk

Hiç beklemediğin bir insana karşı hislerin olabilir. Bugün bunu keşfetmek seni biraz şaşırtacak. Normalde hiç ilgilenmeyeceğin bir insana karşı bu tür hislerinin olmasını hazmetmek için kendine zaman tanımalısın.

Para

Maddi konulardaki gelişmelere objektif yaklaşman gerekecek. Kafandaki gerçeklik ile gerçekte olan şeylerin uyum içinde olması önemli bugün. O yüzden bazı şeyleri abartmamalı ve sadece elde ettiğin bilgiler ile hareket etmelisin, hislerinle değil.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (27 Haziran 2019 Perşembe)

Genel

Bugün aklın ve kalbin uyum içerisinde olacak. Yaratıcılık gereken konularda kendini daha iyi ifade edebilecek ve çözülmesi gereken meselelere güzel yollar bulabileceksin. Bugün elini attığın konularda güzel sonuçlar alacaksın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini boşaltmanın bir yolu, geçmişten gelen ve hala kafanda yer edinen konuları tek tek gözden geçirmektir. Hala kafanı kurcalayan mevzular varsa bugün çözümler aramalı ve bu konuları tamamen geride bırakmalısın.

Aşk

Gireceğin güzel ortamlarda ilgini çekecek yeni bir insan ile tanışabilirsin. Bu kişi ile güzel sohbetler edebilir ve hiç beklediğin bir anda aşkı hissedebilirsin. Bazı şeyleri oluruna bırakmak ve evrenin sürprizlerle gelmesini beklemelisin bugün.

Para

Senin dahil olduğun projelerin senden habersiz yürütüleceği fikri sana korku yaşatabilir. Kendi emeklerinin karşılığını kendin almak isteyeceksin bugün. Algın çok açık olacak ancak bunu kaygıya dönüştürmemeye çalışmalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (27 Haziran 2019 Perşembe)

Genel

Bugün sevdiğin bir arkadaşına destek olman gerekebilir. İnsanlara empati ile yaklaşman gereken bir gün olacak. Onlara destek olman ve özellikle senin için önemli bir yeri olan dostunun yardımına koşman seni daha iyi hissettirebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmelisin bugün. Her yediğinin bünyeni etkilediği bir gün olacak. Sindirim sistemini yormamalı ve yağlı yiyeceklerden uzak durmalısın. Böylece daha rahat ve hafif olacaksın bugün.

Aşk

Eğer hoşlandığın kişiyi göreceğin bir ortama gireceksen sinirlerinin gerilmemesine dikkat etmelisin. O kişiyi görmek sende anksiyete yaratabilir. Bunu çözmek için kendine vakit ayırmalı ve bu insanın seni neden bu kadar etkilediğini sorgulamalısın.

Para

Bugün parasal konulara bakış açında bir değişiklik olabilir. Parasal konulara verdiğin değeri tekrar gözden geçirebilir ve para ile olan ilişkini değiştirebilirsin. Maddi konulardan daha fazlasına odaklanacaksın bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (27 Haziran 2019 Perşembe)

Genel

Bugün etrafındaki insanlardan farklı bir ruh halinde olabilirsin. Kafanda hayallerin, yüzünde bir gülüş ile etrafındaki insanlara garip gelebilirsin. Etrafında olan bitene dikkat etmek sana daha güzel katkılar sağlayacak, o yüzden hayalleri bugün bir kenara koymalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlığına dikkat etmek istediğin zaman ilgilenmen gereken birden fazla mevzu çıkabilir. Bu durum seni yorsa da her şeyi tek tek düzene koyman, daha sonra mutlu olacağın sonuçlar doğuracak. Bugün kendine dikkat etmelisin.

Aşk

Bugün içinde bulunduğun ilişkinin sende nasıl bir etkisi olduğunu fark edebilirsin. Daha önceden kıymetini bilmediğin ufak şeylerin kıymetini daha iyi anlayacak ve sevdiğine daha dikkati davranacaksın.

Para

Maddi konularda atak yapmak isteyebilir ve bunun için büyük bir heves duyabilirsin. Ancak aceleci davranmamalı ve bazı şeyleri zamana bırakmalısın bugün. Kendini çok fazla yormamalı ve parasal konuları kaygı haline getirmemelisin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel