27 Eylül 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 27 Eylül 2020 Pazar günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (27 Eylül 2020 Pazar)

Genel

Bugün algıların ve iç sesin daha kuvvetli çalışabilir. Karşındaki insanı daha iyi anlayabilirsin. Bir şeyleri konuşulmadan fark etmek sana daha güzel bir getiri sağlayabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kendine odaklanmak ve sağlığını ön plana almak için iyi bir gün. Egzersiz ve diyet konularına daha fazla özen gösterebilir ve kendini güzel bir noktaya getirebilirsin. Sağlığın için daha doğru kararlar alman olası.

Aşk

Sevdiğin kişi de sen de saçmalıklarla vakit geçirmek istemeyeceksiniz. Birbirinizi daha net görmek ve bazı şeyleri direkt olarak ifade edebilmek için fırsat yaratmak isteyebilirsin. İmalarla veya dokundurmalarla değil, net iletişimle bir yere varabileceksiniz.

Para

Bugün gereksiz masraflara girmemek ve ileriyi düşünmek senin için önemli olabilir. Bazı sıkıntıları atlatmak için bazen hiçbir şey yapmamak gerekir. Bugün paranı boşa harcamamalı ve yarınları beklemelisin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (27 Eylül 2020 Pazar)

Genel

Bugün başkalarıyla uğraşmak daha kolay olabilir. İletişim konularında algıların daha açık olacak. Kendini daha net ifade edebileceksin. Bu da karşındaki insan ile daha uyumlu olmana vesile olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Eğlenceli şeylere vakit ayırmak enerjine daha iyi gelebilir. Keyifli ve eğlenebileceğin bir ortamda stres ve gerginliklerin etkisinden daha çabuk kurtulabilirsin. Bugün bu konulara ekstra özen gösterebileceksin.

Aşk

Bugün sevdiğin kişiyle bazı şeylere daha tutkulu yaklaşabilirsiniz. Aranızdaki iletişim daha keyifli bir hal alabilir. Aranızdaki çekim daha da artabilir. Bugün güzel gelişmelere bir açık kapı bırakmalısın.

Para

Bugün bazı konuları tek başına halletmek istesen bile etraftan seni izleyenler olabilir. O yüzden kartlarını açık oynamak daha doğru olacak. Kendi kararlarının arkasında durman gerekebilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (27 Eylül 2020 Pazar)

Genel

Bugün rüyalarına daha fazla odaklanmalısın. Bilinç altının sana söyleyecekleri olabilir. Ayrıca gün içerisinde enerjin daha da artabilir ve birçok işi aynı zamanda halledebilirsin. Bugün kendi iç kuvvetini bulabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Duygusal enerjileri boşaltabilecek bir alan oluşturman gerekebilir. Sevdiklerinle geçireceğin bir zaman veya sakin bir ortamda meditasyon gibi konular sana daha iyi gelebilir. Kendini strese teslim etmemelisin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile güzel ve samimi bir ortam oluşturmak hayalin olabilir. Bugün bu konuda senin bazı adımlar atman daha iyi olabilir. Bu pozitif yaklaşım için uyumlu düşünmen gerekecek.

Para

Bugün parasal olarak kendini iyi planlayabilmelisin. Neleri karşılayabileceğini, nelere paranın yetmeyeceğini görmen gerek. Kendine dürüst olmalı ve masraflara böyle girmelisin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (27 Eylül 2020 Pazar)

Genel

Sevdiğin kişilerle iletişimini artırmak ilerisi için daha iyi olabilir. Bu kişilerle daha güzel sohbetler, uyumlu konuşmalar, aralardaki gerginlikleri silmene vesile olabilir. Bu konuları boşlamamalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlıklı kararlar almak kendinde değişimler yapmana vesile olabilir. Gerek diyet konularında gerekse içinde bulunduğun ortamı güzelleştirme konularında daha güzel kararlar alabilirsin. Kendine biraz zaman ayırmalısın.

Aşk

Bugün kendini çok yoğun veya yorgun hissetmen olası duygusal olarak. Zihninde, kalbinde bir şeyler tam olarak yerine oturmamış olabilir. Bu gerginliği aşmak için kendine zaman ayırmalısın.

Para

Maddi konularda bir istikrar yakalamak zordur. Biraz sükunet ve sabır ister. Bugün bu konularda sınanabilirsin. Bir şeylerin devam etmesi için kendini zorlaman gerekebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (27 Eylül 2020 Pazar)

Genel

İlginç rüyalar görebilir, anlamlarını merak edebilirsin. Bu rüyaları güzel yorumlamak pozitif bir etki getirebilir sana. Algılarını daha fazla açmak ve bilinç altının sana söylediklerini duymak için rüyalara odaklanmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini ve algılarını güzel şeylere açmak, duygusal gerginliklerden uzak durmak için sanattan ilham almak sana daha iyi gelebilir. Kendince vakit geçireceğin bir gün olabilir bugün.

Aşk

Aşk konularında keyifli sohbetler gündeme gelebilir. Ancak bazı şeyler biraz fazla yüzeysel kalabilir. Karşındaki insanı daha iyi anlamak ve bir şeyleri derinleştirmek için biraz zamana ihtiyacın olacak.

Para

Etrafındakilere maddi açıdan yardım etmek iyidir ama kendine yardım etmek daha iyi gelebilir bazen. Bugün kendi önceliklerine odaklanmalısın. Başkasına para dağıtmak yerine kendine zaman ayırabilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (27 Eylül 2020 Pazar)

Genel

İnsanlarla iletişimde kalmak bu zamanlarda zor olsa da birden fazla fırsatın olabilir. İletişim kanallarını açık tutmak ve bu iletişimlerde daha baskın olmak seni daha mutlu edebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Enerjini güzel bir biçimde değerlendirmen gerekecek. Egzersize odaklanabilir, günlük bir rutin oluşturabilirsin. Sağlığın için daha doğru kararlar alarak onlara göre hareket etmek senin fiziksel sağlığını daha iyi bir hale getirmene vesile olabilir.

Aşk

Aşkta biraz spontane olman gerekebilir. Eğer hayatında birisi varsa onu da şaşırtacak bazı hareketlere girebilirsin. Eğer kimse yoksa o zaman beklenmedik bir gelişme ve yeni bir aşkla karşılaşman olası. Kendini bu etkilere açman gerekecek.

Para

Para ile sürekli bir kavga içerisinde olduğunu düşünebilirsin. Biraz durup sakince düşünmek sana daha iyi gelebilir. Daha doğru kararlar almak için kendinle çakışmamalısın. Bir şeyleri uyumlu hale getirmek için planlar geliştirebilirsin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (27 Eylül 2020 Pazar)

Genel

Bugün algıların açık olacak, odaklandığın işlerde güzel başarılar elde edebileceksin. Hayatında daha güzel etkiler için kendinle barışabilir, daha keyifli etkileri kendine çekebilirsin. Bugünün enerjisini iyi değerlendirmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Can sıkıcı durumlarla karşılaştığında kendini beynine kilitliyor olabilirsin. Tepki vermek yerine geri çekilmek kötü bir alışkanlık olabilir. Bu tıkanıklığı aşmak için yoga gibi egzersizlere odaklanabilirsin.

Aşk

Bugün aşkta güzel etkiler görmen olası. Ama bu etkileri nasıl değerlendireceğin daha önemli olabilir. Güzel kararlar alarak hayatına devam etmek ve sevdiğin kişiyle daha uyumlu olmayı istemek bazı değişimler yaratabilir.

Para

Sahip olduğun hedeflere ulaşmak için biraz kendine odaklanman gerekebilir. Çevrene kendini sevdirmek yerine kendi isteklerine odaklanmalısın. Paranı kendin için düzenlemen gerekecek, başkaları için değil.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (27 Eylül 2020 Pazar)

Genel

İleride farklı ortamlara girmek için bugünden hazırlıklar yapabilirsin. Kendine güzel bir jest yapmak ve keyifli bir ortam hayali kurmak şu anda zor gibi gelse de ilerisi için atacağın adımlar güzel sonuçlanabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Ev içinde egzersiz yapabilmek için bazı hazırlıklara girebilirsin. Sağlığın için daha doğru kararlar alabilir, daha güzel hareketlere geçebilirsin. Planlı ve programlı hareket edebileceksin bugün.

Aşk

Aşka aşık olabilirsin. Hayatında bir hareket, bir enerji görmeyi istemen olası. Ancak bu isteğin, etrafında olan bitenleri yanlış algılamana sebep olmasına izin vermemelisin. Ayakların yere basmalı ve gerçeklerle yüzleşebilmelisin.

Para

Bugün keyfini yerine getirecek şeylere odaklanmak maddi açıdan daha iyi gelişmelerle karşılaşmana vesile olabilir. Parasal açıdan daha güzel gelişmeler görmek için ilham alacağın güzelliklere odaklanmalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (27 Eylül 2020 Pazar)

Genel

Bugün birçok farklı şeyden ilham bulabilirsin. Etrafında gördüğün her şey sana yeni bir karar almak için güzel bir ilham olabilir. Kendini daha iyi bir biçimde geliştirmek için algılarını açman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Canın sıkkın hissedebilir ve bir şeylere negatif yaklaşabilirsin. Ancak bunun kaynağına inmen gerekecek. Seni bu şekilde olumsuz düşünmeye iten stres kaynaklarınla daha net yüzleşebilirsin.

Aşk

Bugün tutku ile dolup taşabilirsin. Sevdiğin kişiye hislerini daha fiziksel bir dille anlatmak isteyebilirsin. Onunla daha yakın olmayı istemek sana daha keyifli bir huzur getirebilir.

Para

Canın sıkkın olsa da ileride yaşanacak güzelliklere odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Bugün istediğin şartlara sahip olamasan da ileride daha güzel gelişmelerle karşılaşabilme umuduna tutunmalısın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (27 Eylül 2020 Pazar)

Genel

Normalde birçok şeye mantıkla yaklaşıyorsun ama bugün duygusal bir bakış açın olabilir. Hayatında yaşanan konularda kendince bir çıkarım yapmak daha kolay olabilir bugün. Bu konuda doğrulara odaklanmayı unutmamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Bol bol su tüketmelisin. Lamı cimi yok. Daha fazla su tüketerek vücudunun su ihtiyacını karşılamalısın. Aksi takdirde gereksiz ağrılar ve kramplarla karşılaşabilirsin.

Aşk

Bugün aşk konularında daha güzel etkilerle karşılaşabilirsin. Beklenmedik ortamlarda veya saatlerde güzel bir sohbet meydana gelebilir. Kendini aşka güzel bir biçimde açabileceksin.

Para

Masrafları kısmak bir cezalandırma yöntemi değildir. Ayağını yorganına göre uzatmak kastına yapılan bir hakaret değildir. Bir şeyleri kısmanın sana düşmanca bir tavır olduğunu düşünüyorsan belki de kendini biraz değiştirmen gerekiyordur.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (27 Eylül 2020 Pazar)

Genel

Yaşadığın güzel gelişmeler ve başarılar, ileriye dönük daha güzel kararlar almana vesile olabilir. Kendi hayat standardını artırmak ve daha güzel kararlar almak için bugünün güzel enerjisinden faydalanabilirsin. Kendini geliştirecek bir sürü karar alabileceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Etrafındakilerle iyi anlaşma isteğinin temelinde ne yatıyor? Kendini kabul ettirmek veya özgüvensizlik mi? Yoksa sadece günü güzel geçirmek ve uyumlu olmak isteği mi? İkisi arasındaki ayrım, duygusal gerginliklerin önüne geçebilir.

Aşk

Bugün bazı şeylere hazırlıksız yakalanman olası. Aşk konularında yaşanabilecek durumlar için kendini tam olarak hazırlayamayabilirsin. Sürprizlerin sana pozitif bir etki katabilmesi için kendine vakit ayırman gerekebilir.

Para

Bugün işlerini yoluna koymak isteyeceksin. Ancak aklının bir köşesinde de keyfine göre bir gün geçirmek olacak. İkisini aynı gün içerisinde yapamayacağını kim söyledi? İkisine de vakit bulmak için kafayı çalıştırmalısın bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (27 Eylül 2020 Pazar)

Genel

İdeallerine ve kendi kararlarına daha fazla saygıyla tutunman gereken bir gün olacak. Senin aldığın kararlara "boş iş" gözüyle bakanlarla arana sağlam sınırlar çizebilir ve kendi işine odaklanabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Etrafından onay beklemek kötü bir duruma dönüşebilir. Kendine olan güvenini artırmalı ve aynada gördüğün kişiyle barışmalısın. Daha güzel kararlar almak ve kendine yoğunlaşmak için iyi bir gün olabilir.

Aşk

Bugün aşkta daha cesur olabilirsin. Daha baskın adımlarla kendinden söz ettirebilirsin. Eğer hoşlandığın birisi varsa onunla yakınlaşmak için daha pozitif bir etki ortaya koyabileceksin.

Para

Maddi konularda daha rahat hareket edebilmek için kendini garantiye alman gerekebilir. Sahip olduklarına dikkat etmek senin için önemli olacak. Maddi açıdan kendini güvenceye almalısın.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel