27 Aralık 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 27 Aralık 2020 Pazar günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (27 Aralık 2020 Pazar)

Genel

Bugün senin canını sıksa da bazı şeylerle yüzleşmen gerekecek. Kendi yaptığın hatalarla yani… İğneyi kendine batırman diğer zamanlar için de doğru kararlar almana vesile olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün esneme hareketlerine özen göstermelisin. Daha fazla hareket etmek sana iyi gelebilir. Sağlıklı bir esneme rutini kaslarına ve eklemlerine daha iyi gelecek.

Aşk

Aşk konularında ilginç gelişmeler görmen olası. Bir şeyleri tam olarak anlamak ve hazmetmek için zamana ihtiyacın olabilir. Aşk konularını aceleye getirmemelisin bugün.

Para

Maddi kararlarını sorgulaman gerekebilir. Seni zora sokan mevzulardan kendini çıkarman gerekecek. Maddi açıdan yanlışları düzeltmek daha önemli olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (27 Aralık 2020 Pazar)

Genel

Yılın sonu geldiği için bu sene neler yaptığının çetelesini tutman gerekebilir. Hayatında nelerin iyiye nelerin kötüye gittiğini düşünmen gerekebilir. Daha mantıklı kararlar alabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Biraz esneme hareketleri ile kendini daha iyi hissetmen olası. Kaslarını ve eklemlerini esnetmek sana daha iyi bir enerji verecek. Sağlıklı bir vücut için esneme hareketlerine ekstra özen göstermelisin.

Aşk

Bugün aşk için daha güzel gelişmeler görebilirsin. Kendini ifade etmen kolaylaşabilir. İletişiminiz artabilir. Hoşlandığın kişiyle daha samimi konuşmalar için iletişim kanallarını açık tutmalısın.

Para

Son bir sene boyunca nelere para harcadığını gözden geçirmen gerekebilir. Fazladan harcadığın paralar için bir çözüm üretmen gerekebilir. Daha fazla para kazanmak için emeklerini yoğunlaştırma kararı alabilirsin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (27 Aralık 2020 Pazar)

Genel

Bugün insan ilişkileri daha önemli olabilir senin için. Arkadaşlıklar, aşklar… İnsanlarla iletişimine özen göstermek için iyi bir gün olabilir. Dikkatli konuşmalar, nezaket dolu iletişimler sana daha iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini boşaltman gereken bir gün olabilir. Kafa karışıklığı ile hareket etmemelisin. Keyfine göre bir gün geçirmek ve insanlarla iletişimini artırmak sana çok daha iyi gelecek.

Aşk

Hoşlandığın kişiyi daha yakından tanıma şansı bulabilirsin. O kişiyle yüz yüze görüşemesen de onu daha iyi araştıracağın ve öğreneceğin bir gün olacak. Aşk konusunda iletişim önemli olabilir.

Para

Maddi konularda daha rahat olabilirsin. Bir şeyleri ertelemek seni o kadar da yormayabilir. Parasal açıdan her şeyi ille de bugün halletmen gerekiyormuş hissinden kurtulabileceksin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (27 Aralık 2020 Pazar)

Genel

Yaratıcı olmak seni mutlu ediyor olabilir. Bugün daha fazla yaratıcı olmaya fırsat bulabilirsin. Yeni fikirler geliştirmek, güzel durumlar oluşturmak sana çok daha iyi ve enerji verici gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Hayatına denge getirmen gerekebilir. Yediklerinle, içtiklerinle, hareketlerinle vücudunu dengelemelisin. Bir şeyleri fazla kaçırmak sana iyi gelmeyebilir, bunu çözmek sana düşecek.

Aşk

Aşk konularında hayallere dalman olası. Bir şeyleri olduğu gibi değil de olmasını istediğin gibi görmen olası. Bu konularda kendini zapt etmen gerekecek. Hayallere dalarak gerçekleri harcamamalısın.

Para

İş ve projeler için farklı gelişmeler oluşturmak isteyebilirsin. Bu değişimler ve farklılıklar senin alacağın kararlarla gelebilir. Yaratıcı fikirler üreterek her zamankinden fazla para kazanabilirsin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (27 Aralık 2020 Pazar)

Genel

Her şeyi tek başına halletmek seni yorabilir. Bir şeyler güzel bir biçimde sonlansa da bu güzellikleri kutlayacak kimsen olmayabilir. Bugün sosyal konulara daha fazla özen göstermelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün egzersize özen göstermelisin. Hem esneme hareketleri hem de ufak tefek kasları çalıştırmaya yaratan hareketler sana çok daha iyi gelecek. Sağlığına özen göstermelisin.

Aşk

Hislerini ifade etmen gereken bir gün olacak. Bir şeyleri içine atmamalısın. Daha açık ve dürüst olmak sana iyi gelebilir. Aşkta kendini içine hapsetmemelisin.

Para

Maddi açıdan içine sinmeyen mevzuları çözmek için çevrenden destek alabilirsin. Akıl danışmak bir eksiklik veya zayıflık değildir. Çevrenden doğru kararlar almak için iyi bir akıl alabilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (27 Aralık 2020 Pazar)

Genel

Ailevi konular gündeme daha fazla gelebilir. Aileyi ilgilendiren meselelerle daha fazla karşılaşabilirsin. Çevrende olan biten meselelerle yüzleşmek için bu konulara yüzünü dönmemen gerekecek. Ailenle bir gün geçirmek daha önemli olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Biraz daha hareket etmen gerekebilir. Daha sağlıklı bir gün için egzersizi artırman gerekecek. Ev içerisinde yapabileceğin esneme hareketleri bile sana çok daha iyi gelebilir.

Aşk

Senin de bir insan olduğunu, hatalar yapabileceğini unutmaman gerekecek. Mantıklı ve doğru kararlar alarak hisleri gözardı etmen beklenmemeli. Biraz kendince bir gün geçirebilmelisin.

Para

Birlikte yaşadığın insanlara karşı maddi sorumluluğun varsa eğer bugün bu konu hakkında daha dikkatli davranman gerekebilir. Çevrendekileri daha mutlu etmek için üstüne düşen görevleri yerine getirmen gerekecek.
Başak Burcu Günlük Yorumu (27 Aralık 2020 Pazar)

Genel

Bugün hayatında, çevrendeki insanların hayatında ve özen gösterdiğin kişilerde dikkatli davranmak isteyebilirsin. Değişimler, beklentiler söz konusu olabilir. Hayatında nelere özen göstereceğin başkalarına da örnek olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün virüse karşı önlemleri artırman gereken bir gün olacak. Mesafe kurallarına uymak bir yana evinin hijyenini daha iyi bir noktaya getirmek isteyebilirsin. Temiz kalmak ve eve giren çıkan eşyalara dikkat etmek önemli olabilir.

Aşk

Senden hoşlanan ama senin hoşlanmadığın kişilere karşı biraz nezaket gerekebilir. Bir şeyleri kestirip atmak yerine nazik bir biçimde açıklamalar yapabilirsin. Seven insanların kalpleri kırılmamalı. Tabii bu kişi senin nezaketinden yüz buluyorsa başka, o zaman vur beline köteği...

Para

Maddi konularda sahip olduklarınla yetinmek ve çevrendekilere destek olmak isteyebilirsin. Cömert olmak ve dertleri dindirmek sana çok daha iyi bir etki bırakabilir bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (27 Aralık 2020 Pazar)

Genel

Bugün zihnine sınırlar koymamalısın. Plan ve program yaparak güne başlamak yerine daha özgür olman gerekecek. Keyfine göre, isteklerine göre rahat hareket edebilmelisin bugün. Bunun etkisini daha fazla görebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün hayatına bir denge getirmelisin. Yediklerinde, içtiklerinde, hareketlerinde… Diyet ve egzersiz konularına ekstra vakit ayırmak sana çok daha iyi bir etki yaratabilir bugün.

Aşk

Bugün hoşlandığın kişinin zekasına hayran kalabilirsin. Veya zekasına hayran kaldığın birisinden hoşlanabilirsin denebilir. Aşk konusunda entelektüel konuşmalar daha baskın olabilir.

Para

Maddi açıdan isteklerine odaklanabilirsin. Eğer almak istediğin ama sürekli ertelediğin bir şey varsa ona para ayırabileceksin. Maddi açıdan elin daha rahat davranabilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (27 Aralık 2020 Pazar)

Genel

Bugün senin için çok keyifli bir gün olacak. Enerjin yüksek olacak. İstediğin şeylere odaklanabileceksin. Keyifli gelişmelerle hayatını şenlendirebileceksin. Bu enerjinin keyfini çıkarmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Toksinlerden kurtulmak için bir detoks programı yapabilirsin. Bol bol yeşil sebze tüketmek, smoothie'ler hazırlamak sana daha iyi gelebilir. Yediklerine ve içtiklerine özen göstermelisin.

Aşk

Bugün kenarda oturup hiç konuşmamanın aşkta sana hiçbir etkisi olmayacak. Eğer hoşlandığın birisi varsa bu kişi ile alakalı ilk adımları sen atmalısın. Sürekli karşıdan bir şey beklemek yerine kontrolü ele almalısın.

Para

Para konusunda için daha rahat olacak. Elde ettiklerinden memnun olacaksın. Sahip olduklarına şükredebileceksin. Bu güzel ve keyifli enerji ile geleceğe daha rahat odaklanabilirsin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (27 Aralık 2020 Pazar)

Genel

Bugün ayakların yere sağlam basmalı. Attığın adımlarda emin olmalısın. Her neye karar verirsen ver ardında durman gerekecek. Hayatında güzel gelişmeleri bu sağlam duruş ile elde edebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün bünyeni korumaya odaklanmalısın. Sağlıklı kalabilmek için bağışıklığını kuvvetlendirmen gerekebilir. Bol bol vitamin almalı, sağlam giyinmeli ve su tüketimini artırmalısın bugün.

Aşk

Bugün ilgileri üstünde toplayabilirsin. Sen hiçbir şey yapmasan da seninle ilgilenenler olabilir. Aşk konularına daha pozitif yaklaşabilirsin bugün. Gördüğün ilginin tadını çıkarmalısın.

Para

Maddi konularda daha kendinden emin olman gerekecek. Ortaya koyduğun emek hakkında için rahat olmalı. Daha mantıklı kararlar alabilmelisin bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (27 Aralık 2020 Pazar)

Genel

Eğer ilk seferinde başaramıyorsan o zaman ikinci sefer denemelisin. Kolay kolay vazgeçmemelisin bugün. Emeklerinin ardında durman gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlıklı beslenmeye çok özen göstermen gerekebilir. Dikkatli beslenmek, doğru besinler tüketmek sende çok farklı bir etki yaratabilir. Daha iyi bir enerji için bugün neler yediğine özen gösterebilirsin.

Aşk

Flörtleşme, konuşmalar, mesajlaşmalar… Bugün aşk konusunda karşına daha çok böyle etkiler çıkabilir. Yeni bir flörtleşme söz konusu olabilir. İletişim kanallarını açık tutman gerekecek.

Para

İş ve projeler konusunda karşına çıkan sıkıntıları çözmeye odaklanabilirsin. Yoluna çıkan engelleri temizlemek yorucu olsa da maddi konular için gerekli bir durum olabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (27 Aralık 2020 Pazar)

Genel

Bugün senin için çok iyi bir gün olabilir. Hatta insanlar karşına çıkıp "nasıl böyle iyisin" diye sorabilir. Çevrendekilere destek olabilir ve onların sıkıntılarını çözmeye çalışabilirsin. Üstüne düşen iyiliği etrafındakilerle paylaşmak isteyeceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Keyif aldığın aktivitelere vakit ayırabilirsin. Evden çıkamasan da kendince güzel şeylere odaklanabileceksin. Bu keyifli ruh hali enerjine ve strese karşı dik durmana daha iyi gelecek.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile iletişimini artırabilirsin. Onu daha iyi tanımak ve aranızda daha keyifli bir durum yaratmak için bir fırsatın olabilir. Aşk konularında dikkatli davranabilirsin.

Para

Maddi açıdan rahat edeceğin bir gün olabilir. Kafanın rahat etmesi harcamalara da yansıyabilir bugün. İçinden geldiği gibi masraf yapabilir, isteklerine öncelik verebilirsin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel