27 Aralık 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 27 Aralık 2019 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (27 Aralık 2019 Cuma)

Genel

Hayatında görmek istediğin değişimleri istediğin gibi yoluna koyamamış olmak kalbini biraz kırabilir. Ancak hayatın, bazı şeyleri kendi yoluyla halletmesine izin vermelisin. Bugün bazı konuları akışına bırakmak daha iyi olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmen gereken bir gün. Sindirim sistemini yormamalı ve vücudunun ihtiyacı olan besin ve mineralleri aldığından emin olmalısın. Enerjini yükseltmek için yediklerine dikkat etmen gerekecek.

Aşk

Bugün aşkta kendin olmalısın. Karşındaki insanı mutlu etmek için çok fazla çabalayarak mutsuz olmak yerine bazı şeyleri oluruna bırakmak daha iyi olabilir. Aşkta mutluluk için kendini rahat bırakman gerekecek.

Para

Maddi konularda ileriye dönük güzel kararlar alabilirsin. İleride yaşanabilecek maddi gelişmeleri göz önünde bulundurarak hareket etmek seni gaza getirebilir. Geçmişte takılı kalmamalı ve ileriye dönük adımlar atmalısın bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (27 Aralık 2019 Cuma)

Genel

Aşk ve ilişkiler konusunda kararsızlık yaşamak hayatının diğer konularında da etkisini gösterebilir. Cesur davranmak ve sağlam adımlar atmak seni tedirgin ediyor olabilir. Ama bu tedirginliğin nelere mal olduğunu görmen gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Mikrop ve virüslere karşı önlemini almalısın bugün. Boğaz ağrılarına, ateşe ve yorgunluğa karşı önlem alman gerekebilir. Bağışıklık sistemini kuvvetlendirmeye öncelik vermelisin.

Aşk

İlişkiler konusunda tekrar tekrar düşünmek isteyebilirsin. Bazı konular tam anlamıyla içine sinmeyebilir. Aşk ve ilişkiler konusunda mutluluğa öncelik vermek senin için daha iyi olabilir.

Para

Maddi konularda pratik davranman gerekecek. Parasal açıdan adımlarını dikkatle atmalı ve kazanç/masraf dengesini tutturmalısın. Pratik davranarak gereksiz harcamaların da önüne geçebilirsin bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (27 Aralık 2019 Cuma)

Genel

Bazı değişimlere adım atmak için iyi bir gün olabilir. Eskiye elveda yeniye merhaba düsturu senin için önemli olabilir bugün. Sana yaramayan, seni üzen konuları geride bırakmak daha iyi olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

2/5

Sağlık

Vücuduna ne kadar vakit ayırırsan, sonuçlarını da o kadar hızlı görebilirsin. Sağlıklı kararlar almak, diyet ve egzersiz programlarına başlamak hem içten hem de dıştan kendini daha iyi hissetmene vesile olabilir.

Aşk

Aşk insanın gözünü kör eder derler. Ancak bugün bu körlük tamamen ortadan kalkabilir. Bazı şeyleri daha açık bir şekilde görebilirsin. Bu açıklık, ilerisi için atacağın adımları şekillendirebilir.

Para

Maddi konularda yaşananlara gereksiz tepkiler verebilirsin bugün. Ortada büyük değişimler yokken veya bazı şeyler kalıcı olarak hayatına işlenmemişken bu konularda ağır tepkiler vermek seni yorabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (27 Aralık 2019 Cuma)

Genel

Bu aralar canının biraz sıkkın olabilir. Bazı olaylara daha kolay patlayabilirsin. Bu gerginliği üstünden atmak önemli olacak. Daha keyifli ortamlarda bulunmak veya sadece kafanı dinlemek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Endişe ve kaygılara karşı önlem almak için hem esneme hareketlerini artırmalı hem de derin nefes egzersizleri yapmalısın. Yoga ve meditasyon gibi konulara daha fazla önem verebilirsin bugün.

Aşk

Aşk konularında kalbini kıran, seni yoran mevzulara fazlaca odaklanıyor olabilirsin. Kendini biraz geri çekmek ve öz saygını yinelemek, aşk konularında daha olumlu etkilerle karşılaşmana vesile olabilir.

Para

Bugün parasal konularda kendini çok fazla zorlamamalısın. Bir sonuç almak için ayak diretmek sana yaramayabilir. Maddi konular ve bazı durumların gelişimi için zamana güvenmen gerekecek bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (27 Aralık 2019 Cuma)

Genel

Bugün kendini kuvvetli hissedeceksin. Bazı konuları değiştirme azmin üstünde olacak. Ancak hayallerle veya sadece öyle istedin diye bir şeyleri değiştiremeyeceğini kendine hatırlatmalısın. Hareketlerinde ölçülü olmak daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Yeni yıla girmeden önce hayatında yapmak istediğin değişimleri düşünerek yeni bir program hazırlayabilirsin bugün. Sağlıklı kararlar almak için yeni yılın ilk gününü beklememeli, bugünden hareket etmelisin.

Aşk

Bugün aşk konularında beklenmedik durumlara hazırlıklı olman gerekecek. Bazı durumlarda yaşanacak farklılıklar seni tedirgin edebilir. Sakin kalmak ve ani tepkiler vermemek daha iyi gelebilir sana.

Para

Maddi konularda iç sesini dinleyerek hareket etmek isteyebilirsin. Ancak mantığınla hareket etmek daha doğru olacak. Bazı şeyleri sadece iyi hissetmiyorsun diye ertelememeli ve mantığına güvenmelisin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (27 Aralık 2019 Cuma)

Genel

Canın sıkkın olabilir bugün. Ancak bu durumun geçici olduğunu bilmelisin. Sevdiğin insanlarla vakit geçirmek sana daha iyi gelebilir bugün. O yüzden arkadaşlarını aramak için çok iyi bir günde olabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Mutfağa daha sık girmen gerekiyor olabilir. Kendin için yemek hazırlamak sana daha iyi gelecek. Sağlıklı beslenmek için büyük bütçeler ayırmak yerine uygun fiyatlı yemekler hazırlamak düşündüğünden kolay olabilir.

Aşk

Aşk konularında canını sıkan mevzular ile uğraşmak durumunda kaldıysan bugün biraz kendini dinlemen gerekebilir. Kafanı toparlamak için geri çekilmek ve bu konularda ısrarcı olmamak sana daha iyi gelebilir.

Para

Mevcut devam eden iş ve projelere odaklanmak, yeni şeylere başlamaktan daha iyi olabilir bugün. Sadece canın sıkıldı diye daha farklı konulara odaklanmamalı, projelerinde sebat etmelisin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (27 Aralık 2019 Cuma)

Genel

Bazı güzel gelişmeler beklerken kendini çok fazla zorladığını görebilirsin. Bazı konuları oluruna bırakmak sana daha güzel getiriler sağlayabilir. Sadece bir gün rahatladın diye hayatının düzeni alt üst olmayacak.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Derin nefes egzersizleri ve esneme hareketleri sana iyi gelecek bugün. Stresin etkilerini üstünden atmaya öncelik verirsen hem fiziksel sağlığını hem de zihinsel sağlığını iyi bir hale getirebileceksin.

Aşk

Farklı bir insan ile karşılaşman olası bugün. Bu değişik etki seni biraz şaşırtacak. Ancak aranızdaki iletişimi zorlamadığın takdirde keyifli bir gün geçirmen olası. Bazı şeyleri oluruna bırakmalısın.

Para

Maddi konularda canını sıkan durumlar ile alakalı olarak fazla bir şey yapamıyormuş gibi hissedebilirsin. Ancak hayatını organize etmek ve gereksiz masraflardan kurtulmak bugün seni daha da mutlu edebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (27 Aralık 2019 Cuma)

Genel

Hayatın ile alakalı önemli kararlara varmadan önce iki kere düşünmen gerekebilir bugün. Daha sakin bir kafayla olana bitene bakmak, ani adımlar atmandan daha iyi olabilir. Kendi geleceğini düşünürken acele etmemelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Hayatını kontrol etme isteği baskın olabilir. Karşına çıkan durumları kontrol etmende zorlansan da, zorlanmayacağın bir kontrol noktası var: O da senin sağlığın. Daha sağlıklı kararlar almak ve bunları uygulamak seni zorlamayacak bugün.

Aşk

Aşk konusunda beklenmedik gelişmelerle karşılaşman mümkün. Bu güzel karşılaşmalara nasıl tepkiler vereceğin önemli olacak. Biraz sakin kalmak ve daha iyi şeylere odaklanmak iyi gelebilir bugün.

Para

Parasal konular önem kazanabilir bugün. Masraf ve kazanç konularında dikkatli olmak sana iyi gelecek. Maddi konuları kendi içinde halletmeye çalışabilir ve sakince daha iyi yol alabilirsin bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (27 Aralık 2019 Cuma)

Genel

Her şeyi halledebilecek bir insana dönüşme hayalini biraz geride bırakarak gününü rahat bir şekilde geçirmeye çalışmalısın bugün. Seni sıkan mevzuları düzeltmeyi kendine amaç olarak belirlemen, senin de dinlenmeye ihtiyacın olmadığı anlamına gelmez. Kendine karşı daha yapıcı olmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı beslenme konularına vakit ayırmak ve bunun için bir plan yapmak sana daha iyi gelecek. Daha sağlıklı beslenmek enerji seviyeni artırabilir. Sağlıklı beslenme konularına önem vererek kendin için en doğru olanı yapacaksın bugün.

Aşk

Aşk konusunda daha yapıcı olacaksın bugün. Sevdiğin kişiyi mutlu etmek için güzel ve keyifli konulara odaklanabilirsin. Ona güzel sürprizler hazırlamak, mutlu etmek seni de mutlu edecek.

Para

Maddi konular ile alakalı olarak insanlar sana dönebilir. İnsanlara parasal konularda nasıl bir yol göstereceğin gününün gidişatını belirleyebilir. Sakin kalmak ve dikkatli düşünmek önemli olacak.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (27 Aralık 2019 Cuma)

Genel

Kendini ifade etmek zor gelebilir bugün. Buradaki zorluk kendini ifade etmek için seçeceğin kelimelerde değil, fırsatını bulmakta olacak. Bazı şeyleri oluruna bırakmak ve güzel fırsatların sana gelmesini sağlamak daha doğru olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz konularına dikkat etmek sana daha iyi gelebilir. Yeni bir egzersiz programı oluşturmak ve bunu takip etmek sana daha iyi gelecek. Bunun için spor salonlarına yazılmana gerek olmadığını kendine hatırlatmalısın.

Aşk

Aşk ve ilişkiler ile alakalı güzel gelişmeler yaşayabilirsin bugün. Kafana göre bir insan ile tanışabilir, bu kişi ile keyifli sohbetlere dalabilirsin. Aşk ve duygusal konularda güzel gelişmeler yaşayarak mutlu olabilirsin bugün.

Para

Maddi olarak daha dikkatli davranmak ve tasarruf konularına vakit ayırmak bugün sana daha iyi gelebilir. Kazançlardan çok masrafları düşünmen gerekecek. Ve bu masrafları kontrol altında tutmak sana daha iyi gelecek bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (27 Aralık 2019 Cuma)

Genel

Geleceğin ile alakalı bazı endişelerin olabilir bugün. Bazı konularda güzel çözümler üretmek yerine kendini negatifliklere boğabilirsin. Bu ruh halinden kendini kurtarmak için biraz çaba göstermen gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlıklı beslenme ve aktif bir hayat tarzı ihtiyacın olan değişimi getirecek bugün. Sağlıklı kararlar almak ve bunları uygulamak önceliğin olmalı. Hem dikkatli beslenmeli hem de daha aktif olmalısın.

Aşk

Aşk konularında bir sürüncemede kaldıysan bu konuları düzeltmek için senin bir adım atmanın vakti gelmiş demektir. Sevdiğin kişiye nasıl hissettiğini ifade etmek bu durumları toplaman için bir fırsat verebilir sana.

Para

Maddi konularda canını sıkan konulardan uzaklaşmak ve sevdiklerinle vakit geçirmek sana daha iyi gelebilir. Bir süreliğine de olsa kafanı sıkan konulara odaklanmak yerine başka şeyleri düşünmelisin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (27 Aralık 2019 Cuma)

Genel

Hayatında bir şeyleri iyileştirmeye odaklanmışken beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsin bugün. Esnek olmak ve bir şeyleri çözmek için yapıcı davranmak sana daha iyi gelecek. Aksiliklere karşı direncini artırmalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlığını düşünerek adımlar atmak için biraz dikkatli olman gerekebilir bugün. Zihinsel ve bedensel dengeni kurmak, dikkatli davranmak sana daha iyi gelebilir. Stres ve hareketsizlik bugün en büyük düşmanın olabilir.

Aşk

Aşk konularında beklenmedik durumlar yaşanabilir. Başta seni korkutabilecek bazı durumlar gün içerisinde seni rahatlatabilir. Değişim ve farklılıktan korkmamalı ve aşk konusundaki gelişmelere kendini açmalısın bugün.

Para

Hayatında değiştirmek istediğin konular çoğalabilir. Masraflar konusunda nasıl bir yol izleyeceğini şaşırabilirsin. Kendine bir ortam oluşturmak ve sakin bir şekilde düşünmek önceliğin olmalı bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel