27 Ağustos 2022 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 27 Ağustos 2022 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (27 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Tamirat ve tadilat gibi konular çok daha öne çıkabilir bugün. Evinin eksiklerini gidermek ve sana sıkıntı çıkaran şeyleri tamir ettirmek daha fazla gündeme gelebilir. Bu tür konularda daha dikkatli davranma fırsatı bulabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Cildini güneşin negatif etkilerinden koruman gerekebilir bugün. Güneş koruyucuları kullanmak genel olarak kendini daha iyi hissetmeni sağlayabilir. Tabii günün sonunda bu koruyucuların kimyasal etkilerinden arınmak da oldukça önemli olabilir.

Aşk

Aşk konusunda içine sinmeyen şeylerle daha rahat bir gün ilgilenmek isteyebilirsin. Çünkü bugün bunlara ayıracak doğru zamanı bulamayabilirsin. Hislerin konusunda emin olmadığın konular varsa bunları bir başka gün daha rahat halledebilirsin.

Para

Bugün beklenmedik masraflar çıkabilir. Tamir gerektiren şeyler için ekstra para harcaman gerekebilir. Bazı sıkıntılarla bugünden başa çıkmak, ileride daha az para kaybetmene vesile olabilir. O yüzden bu konulara öncelik vermelisin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (27 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün çok daha rahat ve arkadaş canlısı olabilirsin. Kendini çok daha iyi ve rahat ifade edebilirsin. Bir şeylerin yoluna girmesi seni daha da memnun edebilir. İnsan ilişkilerine de yansıyabilir tabii bu durum.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Zihnini dinlendirmek ve keyfine göre bir gün geçirmek sana çok iyi gelebilir. Eğer hafta içerisinde kendini çok fazla yorduysan bugün dinlenmeye özellikle dikkat etmen gerekebilir. Zihnini boşaltmak ve rahat şeylere odaklanmak enerjine yansıyabilir.

Aşk

Aşk konularında seni yoran şeylerle daha net başa çıkabilirsin. İçine sinmeyen konuları daha rahat ele alabilir, daha yapıcı davranışlarınla aşkta doğru hareket edebilirsin. Aşka daha rahat bir kafayla odaklanman olası.

Para

Maddi konularda daha da kendinden emin davranabilirsin. İş konularında bir şeyler daha rahat yoluna girebilir. Emeklerini daha doğru yönlendirebilirsin. Bir şeyler sonunda yoluna girmeye başlayabilir senin için.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (27 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Güne kendini tazelenmiş bir biçimde başlaman olası. Bir şeyleri geride bırakabilmiş ve kendini yeni güne hazırlamış olman önem kazanabilir. Fiziksel ve zihinsel olarak yeni güne daha rahat odaklanabilirsin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Kendini çok daha iyi hissederek güne başlaman olası. Zihnen ve bedenen çok daha iyi bir enerjiye sahip olman, bu enerjiyi doğru yönlendirmen önem kazanacak. Enerjini doğru yönlendirebilmek için ne tür egzersizlere öncelik verdiğine dikkat etmen gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişinin canını sıkan şeyler olabilir. Bunları onun yerine sen çözemezsin. Senin tek yapabileceğin şey, her şartta onun yanında olacağını ona hissettirmek olabilir ancak. Bugün bunu daha net görebilirsin.

Para

İş ve maddiyat konuları kendiliğinden yoluna girebilir. Bol bol şükredeceğin ve elindekinin kıymetini bilerek hareket edeceğin bir gün geçirebilirsin o yüzden. İş konularında kendinden emin hareket etmen sana fazlasını katacak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (27 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün bir arkadaşlık beklenmedik bir aşka dönüşebilir. Hiç beklemediğin gelişmeler yaşanabilir. Arkadaşın olarak gördüğün birisinin sana karşı hisleri olduğunu görmen olası. Bu tür olayları incelikle yoluna koyman gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Şekere karşı daha dikkatli olman gerekebilir. Farkına varmadan günlük şeker tüketimini çok daha artırmış olabilirsin. Bunu kontrol altına almak ve daha sağlıklı beslenmek günün önceliği olmalı. Atıştırmalıkları azaltman gerekebilir.

Aşk

Aşk hakkında hiç beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsin. İyi anlaştığın bir arkadaşın ile aranda daha farklı bir yakınlaşma yaşanabilir. Kalbinin hiç beklemediğin birisi tarafından böyle atması seni şaşırtsa da mutlu edebilir.

Para

Maddi konularda kafan rahat olabilir bugün. İş konularında bir şeyler kendiliğinden yoluna girebilir. İşe odaklanırken kaygılarla değil de kendinden emin bir biçimde aldığın kararlara odaklanabilirsin. Bunun kıymetini bilmelisin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (27 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün kendini her şeyi yapabilecek kuvvette bulabilirsin. Enerjin çok yüksek olabilir. İstediğin her konuda güzel gelişmelerle karşılaşabilirsin. Emeklerinin sonucunu daha iyi bir biçimde almaya başlayabilirsin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Fiziksel olarak kendini çok daha kuvvetli hissetmen olası. Enerjinin daha da arttığını görmek seni memnun edebilir. Bu artan enerjini iyi yönlendirmek adına egzersiz konularına daha fazla odaklanabilirsin.

Aşk

Aşkta iletişim önemli olabilir. Kendini doğru ifade edebilmek birçok şeyin önüne geçebilir. Aşka dair nasıl davranışlara gireceğine özellikle dikkat etmen gerekebilir o yüzden. Yapıcı olmak sana çok daha iyi gelecek.

Para

İş ve maddiyat konularında daha doğru kararlar almaya başlayabilirsin bugün. Bir şeylerin yoluna girmeye başladığını görmen de olası. İçine sinmeyen hiçbir şeye evet deme zorunluluğu hissetmeden, kendinden emin bir biçimde güne odaklanabilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (27 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün çevrendeki insanlara rehber olabilirsin. Liderliğin sayesinde birçok insanı doğru bir biçimde yönlendirmen olası. Sosyal konularda da iş konularında da çevrendeki insanlar senin sözünü dinleyecek. Bunun kıymetini bilmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Cilt bakımına özen göstermen gereken bir gün olabilir bugün. Güneşin negatif etkilerini cildinde hissetmemek için güneş koruyucuları kullanabilirsin. Daha sağlıklı bir gün için bu tür detaylara özen göstermen gerekebilir.

Aşk

Aşka kıskançlık karıştırmaman gerekecek bugün. Gereksiz yere hem kendi içini hem de karşındaki insanı sıkmaman gerekecek. Kıskançlığa yer bırakan kaygılı düşünceleri kendi başına, kendi içinde çözmen ve bunu karşı tarafa yansıtmaman gerekebilir.

Para

İnsanları doğru yönlendirmen boşa gitmeyecek bugün. İş konusunda ortak sorumluluklar söz konusu ise bugün nasıl davranacağını en iyi sen bilebilirsin. Çevrendeki insanlara iyi bir biçimde iş dağıtmak herkes tarafından takdir görebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (27 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Güzel şeyler emek ister. Bugün bunu daha net görebilirsin. Bir şeylerin direkt olarak kucağına düşmesini beklememen en iyisi. Daha iyi şeyler görmek istiyorsan hayatında, bu konuda çok daha pozitif emekler vermen gerekebilir. Bu konuda kolları sıvayabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Hareket etmek genel olarak sana iyi gelecek bugün. Zihnen ve bedenen kendini çok daha iyi hissedebilmek adına bugün hareket edebilmelisin. İyi bir egzersiz programı oluşturmak ve kendini buna adamak iyi olacak senin için.

Aşk

Hayatında odaklanman gereken birden fazla şey olabilir bugün. Ve bu yoğunluk içerisinde aşka istediğin kadar odaklanamayabilirsin. Bu konularda daha doğru bir zamanı beklemek kalbinin kırılmasının önüne geçebilir. Aşkta sabırlı olman gerekecek.

Para

İş konularında kendi emeklerini yoğunlaştırabileceğin bir gün olabilir bugün. Kendi sorumluluklarının daha da farkına varabilirsin. İş konularında da, kazanç konularında da çevrendeki insanlarla daha uyumlu ve yapıcı hareketler sergileyerek öne geçebilirsin. Bu konulara daha fazla odaklanman olası.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (27 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün bir yolculuk olmasa da ileride yolculuk olma ihtimalleri artabilir ve bugün bunu daha net görebilirsin. Gelecekte yapabileceğin yolculuklar için daha fazla hazırlık yapabilirsin. Kendini çok daha iyi hissedeceğin şeylere odaklanabilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Esneme hareketleri ve yoga senin dostun olacak bugün. Eğer bir süredir hareketsiz kaldıysan en azından kaslarını hareket ettirmenin faydasını görebilirsin. Bütün bir egzersiz programına zaman ayıramasan da en azından kaslarını esnetmen gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişiyle güzel bir gün geçirme planı yapabilirsiniz. Aşkınızı artıracak şeylere zaman ayırmanız olası. Birbirinize verdiğiniz değer artarken fiziksel çekiminizin de daha da arttığını görmeniz olası. Bugün aşkta daha güzel şeylere odaklanabilirsin.

Para

Bugün kendin için para harcayabilirsin. Güzel ve keyifli şeylere para ayırmak seni memnun edebilir. Özellikle de uzun yolculuklar için hazırlıklar yapmak seni çok daha pozitif bir ruh haline sokabilir. Para konusunda sıkıntı yaşamaman olası.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (27 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

İnsanlara anlayışla yaklaşmak, onlara empati yapmak hayatında birçok şeyi senin için çok daha kolaylaştırabilir. Bugün insanlarla iyi anlaşmanın sana ne kadar çok faydası olacağını görmen gerekebilir. O yüzden iletişime odaklanmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün bol bol sıvı tüketmek sana çok daha iyi gelecek. Bitki çayları ve vitamin desteği de sana ayrıca iyi gelebilir. Boğazını yumuşak tutmak ve bolca vitamin almak seni virüs gibi konulardan da koruyabilir. O yüzden bu konulara özen göstermen gerekecek.

Aşk

Bugün aşk konusunda sert çıkışların olabilir. Senden hoşlanan ama senin hoşlanmadığın birisine sert çıkma gibi durumlar yaşanabilir. Her ne olursa olsun karşındaki insanın da duygularına saygı duyman gerekebilir.

Para

Bugün iş ve paradan çok kimle nasıl iletişimler kurduğun önem kazanabilir. Kişilerle nasıl iletişimler kurduğun, iş konusunda ne kadar ilerleyebileceğini sağlayabilir. Yapıcı olmak ve empati yapmak çok daha önem kazanacak.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (27 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün yazılı iletişim yolları, kendini daha iyi ifade etmeni sağlayabilir. Sözlü olarak değil de yazılı olarak bir şeyleri aktarman çok daha etkili olacak. O yüzden mesajlaşmalar, e-mailleşmeler ve kağıda geçen şeyler çok daha iyi olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün egzersiz konusunda kendini kuvvetlendirmen gerekebilir. Biraz daha hareket edebilmek ve kaslarının hareket kabiliyetini artırabilmek önceliğin olmalı. Esneme hareketleri ve yoga gibi egzersizler sana çok daha iyi gelecek o yüzden.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile iletişimini yazılı bir biçimde gerçekleştirmen çok daha iyi sonuçlanabilir. Aşka dair daha güzel ifade edebilirsin kendini yazılı olarak. O yüzden karşı tarafa bir şeyleri yazman çok daha iyi olacak.

Para

İş konularında lafların sözde kalmamasına özen göstermelisin. Sana dünyaları vaat edenler olabilir. Bu konuda dikkatli davranıp bir şeylerin yazılı kaydını alman gerekebilir. Sözde şeylere inanmamalı ve yazılı belgelere odaklanmalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (27 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Maddi açıdan çok daha bereketli bir gün geçirebilirsin bugün. Eğer beklediğin bir para varsa bugün eline geçebilir. Maddi açıdan kendini çok daha iyi hissedebilirsin. İleriye dönük daha rahat kararlar alarak ve güzel günün keyfini çıkararak kendine bir iyilik etmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün hayat kaliteni artıracak şeylere para yatırabilirsin. Mesela iyi bir blender alabilir, daha fazla sebze ve meyve tüketebilmek için smoothie tariflerine bakabilirsin. Daha sağlıklı beslenebilmek için elinden geleni yapabilirsin bugün.

Aşk

Hislerini ifade etmekte güçlük çektiğin bir süreçten geçtiysen bugün bazı şeylerin hafiflediğini görebilirsin. Aşka dair istek ve düşüncelerini ifade ederken ters tepmeyebilir bazı şeyler. Yine de çok büyük beklentilerle güne odaklanmaman iyi olacak.

Para

Bugün maddi açıdan beklentilerin gerçekleşebilir. Parasal açıdan daha şanslı olabilirsin. Emeklerin daha rahat sonuç verebilir. Eline güzel bir para akışı geçebilir. Bu güzel bereketin kıymetini bilmen gerekecek. Sevdiklerinle de bir şeyleri paylaşabilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (27 Ağustos 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün kendini farklı fırsatlara ve yeni konulara açman gerekecek. Fikir olarak kendini yeniye ne kadar açarsan o kadar güzel gelişme ile karşılaşabilirsin çünkü. Kendini daha farklı bir konuma getirmek için bu şart olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Bol bol sıvı tüketmek ve şekerden uzak durmak bugün sana iyi gelebilir. Şekeri dengeli tüketmediğin sürece kendine zarar verebilirsin. Bugün bu konuda bir şeyleri dengelemek iyi olabilir o yüzden.

Aşk

Yeni bir insan ile iletişim başlayabilir bugün. Aşkta farklı olana, yeni olana odaklanabilirsin. Daha önceden seni memnun etmeyen şartlar değişebilir. Aşka daha pozitif bakman iyi olabilir o yüzden.

Para

İş değiştirmek gibi konular gündeme gelebilir bugün. İleride daha fazlasına ve daha farklısına odaklanabilmek için bugünden bazı kararlar alınması gerekebilir. İş konularında yeniliğe gitmek sana iyi gelecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel