26 Temmuz 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 26 Temmuz 2021 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (26 Temmuz 2021 Pazartesi)

Genel

Duygusal davranman olası. Hislerine göre hareket edebilir ve ani çıkışlarda bulunabilirsin. Her ne olursa olsun bütün gemileri yakmaman iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stres ile güne odaklanmak seni üzebilir. Duygusal tepkiler, daha önceden üstesinden gelmediğin stresin sonucu olabilir. Bunu aşmak için kendine zaman ayırman gerekecek.

Aşk

Aşk konusunda bazı şeyler beklentilerin dışında gelişebilir. Ama bu konularda tepkilerinde özenli olman gerekecek. Çok yıkıcı davranmamak senin için önemli olabilir.

Para

Stres ile güne başlamamalısın. Eğer iş yoğunluğu fikri seni yoruyorsa bu konuda işleri belirli saatlere bölmen iyi olabilir. Kendini zihnen daha fazla yormaman gerekebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (26 Temmuz 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün dürüst olmak önem kazanabilir. İnsanları kıracağını düşünerek kendini geri çekmemelisin. Eğer bir işte yanlış görüyorsan bunu mantıklı bir dille ifade etmen gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Virüsten korunmak için daha fazla hijyene özen gösterebilirsin. Evine giren çıkan eşyaların temizliği için dezenfektan kullanımını artırabilir, temizliğe vakit ayırabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiye karşı hislerini açıkça ifade etmen gerekecek. Karşı tarafın ne hissettiğini bilmesi gerek. Bu konuda kendini geri çekmemeli, açık açık konuşabilmelisin.

Para

İş konularında dürüst ve net olmalısın. Cesurca yanlışları gördüğünü ifade etmek ve bunlara çözüm üretmek sana çok daha iyi bir hareket kabiliyeti sağlayabilir iş dünyasında.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (26 Temmuz 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün büyük plan ve programlar yapmamak, bazı şeyleri oluruna bırakmak iyi olabilir. Bu süreçte bir süredir görüşemediğin insanlara zaman ayırabilirsin de.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Güzel bir yemek yemek ve enerjini artırmak önceliğin olabilir. Daha keyifli bir gün için kendini beslemelisin. Bedenini doyurmak çok daha iyi hissettirecek kendini.

Aşk

Aşka zaman ayırman olası. Güzel bir flört başlayabilir. Sohbetlerle kendini mutlu edebilirsin. İçine kapanmamak ve iletişim kurmak önem kazanacak.

Para

İş konularını kendi haline bırakmak ve daha sakin bir biçimde güne odaklanmak iyi olabilir. İşten çok insan ilişkileri önem kazanabilir bugün, buna odaklanmanda fayda var.
Yay Burcu Günlük Yorumu (26 Temmuz 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün hiç kimse tutup da "Yay' ın buna ihtiyacı var" demeyecek. O yüzden kendi işini kendin görmelisin. Başkasından destek beklemek seni yorabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendin için mutfağa girebilir, sağlıklı yemekler yapabilirsin. Aşırı yağlı ve tuzlu tüketmemeli, evde kendine iyi gelecek şeyler pişirmelisin. Bu sana iyi gelecek.

Aşk

Aşk konularında kendini ifade etmedikçe karşı tarafın bunu anlaması imkansız olabilir. O kişiye ne hissettiğini ifade edebilmelisin. Mucizeler beklememelisin bu konuda.

Para

Parasal konularda kendi bildiğini yapmak ve başkasından destek beklememek iyi olacak. Kendi işini kendin görmeli ve olabildiğince bağımsız olmalısın bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (26 Temmuz 2021 Pazartesi)

Genel

Başkasının hatalarını düzeltmek seni yorabilir. Kaos ortamı oluşabilir. Bu süreçte kendi işine bakmak ve başkasının senin işine müdahale etmesini engellemek önceliğin olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stres ve gerginlik gün içerisinde enerjinin tükenmesine sebep olabilir. Bu enerjiyi tekrar yakalamak için biraz daha dikkatli beslenebilir ve sana iyi gelecek besinler tüketebilirsin.

Aşk

Aşk konusuna fazla odaklanamaman olası. Bu konuyu gözünde büyütmemen gerekecek. Bir şeyleri kendi haline bırakman daha iyi olabilir bugün için.

Para

Başkasının aklıyla hareket etmek maddi konularda seni zarara uğratabilir. O yüzden bugün parasal mevzularda kendine göre hareket etmeli, kendi işini görmelisin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (26 Temmuz 2021 Pazartesi)

Genel

İçine atmamalısın bir şeyleri. Eğer aklını kurcalayan bir şeyler varsa, içine sinmeyen konular varsa bunu dile getirmen gerekecek. Senin bulacağın çözümler daha kalıcı olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün spora vakit ayırabilmek senin için çok iyi olabilirdi. Eğer gün içerisinde masa başından fazla kalkamıyorsan bunun etkisini azaltmak için yürüyüşler yapabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle kafanızı toparlamak ve kendi işlerinize odaklanmak için biraz ayrı kalmanız olası. Bu konunun sende de karşı tarafta da sıkıntı yaratmaması için ileriye dönük planlar yapabilirsiniz.

Para

İş ortamlarında içine sinmeyen adımlarda ısrarcı olmak yerine bunu dile getirmeli ve çözüm üretmelisin. Hatadan dönmek ve dikkatli davranmak önemli bir gelişme olabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (26 Temmuz 2021 Pazartesi)

Genel

Güne erken başlamak sana iyi gelebilir. İşlerini erkenden yoluna koymak, daha sonradan rahat etmene vesile olabilir. İşleri öğleden sonraya bırakmamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün virüs konularında dikkatini artırman iyi olabilir. Kendini de sevdiklerini de tehlikeye atmamak için özenli davranman gerekecek. Mesafe ve maskeye özen gösterebilir, aşıya öncelik verebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle rahat vakit geçirmek için öncesinden planlar yapabilir ve günü dikkatlice düzenleyebilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde birlikte vakit geçirmek için çaba göstermen gerekebilir.

Para

İşlerini yoluna koymak için günü iyi planlamak ve işleri belli saatlere bölmek iyi olabilir. Ayrıca bir şeyleri geciktirmeden erkenden halletmek sana iyi sonuçlar verebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (26 Temmuz 2021 Pazartesi)

Genel

Her şeyi tek başına üstlenmek zorunda olmadığını kendine hatırlatmanda fayda var. Bütün olanları tek başına yoluna koymaya çalışmamalı, çevrendekilere iş bölümü yapmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kendine zaman ayırman ve zihnen kendini dinlendirmen iyi olabilir. Biraz telefon ve bilgisayar ekranlarından uzaklaşabilir, kitap okuyarak daha rahat bir enerji yakalayabilirsin.

Aşk

Aşk konusunu aceleye getirmemen iyi olabilir. Eğer hoşlandığın birisi varsa bu konuda hızlı hareket etmek yerine bir şeyleri zamana bırakmak daha iyi olabilir.

Para

Eğer eve bir masraf yapılacaksa herkesin bu masrafa elini atması gerek. Her şeyi tek başına sen üstlenmemeli, bu masrafları kendine yük edinmemelisin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (26 Temmuz 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün zihnin çalışacak. İstediğin her konuya dikkatle odaklanabileceksin. Başarılı olabileceğin konularda yeni kararlar alman ve cesur adımlar atman olası.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Güneşin kötü etkilerini azaltabilmek için bol bol sıvı tüketmen gerekebilir. Vücudunu susuz bırakmamalı, enerjini yükseltmek için su tüketmelisin. Bunu ölçmeyi de alışkanlık haline getirebilirsin hatta.

Aşk

Hoşlandığın kişinin ilgisini çekebilecek güzel adımlar atabilirsin. Kendini ifade edebilmek ve karşı tarafın ilgisini çekebilmek seni memnun edecek. Aşkta daha pozitif olman olası.

Para

Parasal mevzularda şansın dönebilir. İyi gelişmelerle karşılaşabilirsin. Eğer yeni bir iş söz konusu ise bu konuda çok keyifli durumlarla karşılaşabilir, kendini kanıtlayabilirsin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (26 Temmuz 2021 Pazartesi)

Genel

Bir süredir görüşemediğin insanlarla görüşmek, bir süredir ötelediğin işlere odaklanmak daha iyi tercihler olabilir. Bakış açını değiştirebileceğin ve farklı konularla ilgilenebileceğin bir gün hazırlamak önemli olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek ve temiz havayı içine çekmek çok daha iyi bir enerjiye kavuşmanı sağlayabilir. Derin nefes egzersizlerini de sıvı tüketimini de artırmalısın bugün.

Aşk

Sevdiğin kişinin seninle alakalı düşüncelerini merak edebilirsin. Onunla bu konularda konuşmak ve onun neler hissettiğini anlamak önceliğin olabilir. Anlayış önem kazanacak.

Para

Parasal olarak daha iyi gelişmeler için odaklandığın konularda kendini geliştirmen gerekebilir. Bazı konulara daha geniş bir çerçeveden bakman iyi olabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (26 Temmuz 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün senin için harika bir gün olabilir. Algıların da şansın da açık olacak. Elde etmek istediğin şeyler varsa bugün bu konularda çok daha iyi hareket edebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün virüs konusunda dikkatli davranman gerekecek. Mesafe kurallarına ve maskeye özen göstermelisin. Bunları göz ardı etmek sağlığını tehlikeye atmana sebep olabilir, aman dikkat.

Aşk

Sevdiğin kişiyle güzel konularda konuşmak enerjini artırabilir. Eğer aranızda güzel bir sohbet başlarsa bugün bunu devam ettirmek ve daha fazla vakit geçirebilmek için şansını denemen gerekecek.

Para

Maddi konularda güzel gelişmelerle karşılaşman olası. Hem emeklerinin karşılığını alabilir hem de daha iyi fırsatlarla karşılaşabilirsin. İki durum da sana iyi gelecek.
Koç Burcu Günlük Yorumu (26 Temmuz 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün çevrendeki insanlara yardım etmek isteyebilirsin. Eğer yardımına veya desteğine ihtiyacı olan insanlar varsa onlara öncelik vermen senin için daha iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün virüse karşı önlemleri daha da sıkılaştırman gerekebilir. Aşı sonrası rehavete kapılmamak ve temizliğe ekstra özen göstermek senin için önemli bir durum olabilir. Önlemleri sıkılaştırmalısın.

Aşk

Aşk konusunda bir şeyleri gözden geçirmenin vakti gelmiş olabilir. Seni memnun etmeyen bir durum varsa bu konuda ısrarcı olmamalı, önceliği mutluluğa ve huzura vermelisin.

Para

Paylaşımcı olmak sana yarayacak. Eğer çevrendeki yardıma ihtiyacı olan insanlara destek olabiliyorsan bunu gerçekleştirmelisin. Paylaşmak sana ilaç gibi gelebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel