26 Nisan 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 26 Nisan 2021 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (26 Nisan 2021 Pazartesi)

Genel

Hedeflerini gözden geçirerek haftaya başlayabilirsin. Tam olarak neler yapmak istediğini düşünmen ve ona göre davranman gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Mesafe ve maske kurallarına dikkat etmelisin. Kendini bu konuda korumaya almanda fayda var, gereksiz riskler oluşturmamalısın.

Aşk

Hoşlandığın kişiyle mesajlaşmak sana iyi gelebilir. Aranızda daha keyifli ve sakin bir iletişim olması kafana yatacak bugün.

Para

İş konusunda daha detaycı olacaksın bugün. Alacağın kararlar kalıcı olabilir, bunu düşünerek dikkatli davranmalısın.
Kova Burcu Günlük Yorumu (26 Nisan 2021 Pazartesi)

Genel

Bir süredir gerçeklemesini beklediğin bir konu varsa bugün bunda güzel gelişmeler görebilirsin. Hevesin yerine gelebilir, enerjin yükselebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün haftaya daha sakin bir ruh haliyle başlamanın etkisini görebilirsin. Eğer güne pozitif başlarsan karşına güzel gelişmeler çıkacağını ve stresten arınacağını da görebilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişiyi tam anlamıyla tanımadan bir adım atmaman gerekebilir. Birbirinizi gaza getirmemeli, acele etmemelisiniz.

Para

İş ortamlarında daha iyi gelişmelerle karşılaşabilirsin. Bir terfi veya daha iyi bir iş fırsatı kapına gelebilir, bunu iyi değerlendirmelisin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (26 Nisan 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün yaşadığın alana dikkatle bakabilirsin. Yaşadığın çevredeki insanları inceleyebilir, nasıl insanlarla aynı ortamda bulunduğuna ekstra özen gösterebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Çevrendeki insanların hastalığı ne kadar ciddiye aldığına, ne kadar ciddiye almadığına takılabilirsin. Ama bugün senin çevrendekilere örnek olman gerekebilir.

Aşk

Aşk konusunda kendini biraz içine kapatabilirsin. Tam olarak kendini ifade etmek istemeyebilirsin. Hiçbir şey için kendini zorlamaman gerekecek.

Para

İş konusunda aklına yatmayan bir mevzu varsa bunu işte çözmen gerekecek. İşteki sıkıntıları başka yerlere taşımamalısın. Parasal kaygıları başka yönlere yansıtmaman gerekebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (26 Nisan 2021 Pazartesi)

Genel

Yeni bir karar, yeni bir iletişim gündeminde olabilir. Hem hedeflerin hem de bu hedefler için kimlerle iletişime geçeceğin önem kazanacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine özen göstermek için iyi bir gün olabilir bugün. Çünkü gereksiz yere yağlı tüketerek bünyeni yoruyor olabilirsin. Tercihlerinde dikkatli olmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle güzel sohbetler kurmak enerjini yenilemene vesile olabilir. Birbirinize önemli konularda danışmak da sana ayrıca iyi gelecek.

Para

Eğer bir proje konusunda yatırım yapmak istiyorsan bugün bunu araştırmak isteyebilirsin. Araştırmalar seni daha doğru kararlara itebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (26 Nisan 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün ya herro ya merro diyebilirsin. Bir konuda sonuna kadar gitme kararı alabilirsin. Bu cesareti iyi yönlendirmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Açık hava ve bol güneş sana iyi gelebilir bugün, tabii güneşten korunmaya dikkat edersen. Temiz hava alacağım diye ciğer gibi yanmamalısın.

Aşk

Hoşlandığın kişiye bir adım atmak sana daha kolay gelebilir. Açıkça hislerinden bahsedebilir, kendini ifade ederek daha iyi bir gelişmeye vesile olabilirsin.

Para

İş konusunda ya hep ya hiç gibi bir tutumun olabilir. O yüzden dikkatli davranmalısın. Sonradan pişman olmayacağın ama şu anda kaygılanacağın şeyleri gündeminden bir an önce çıkarman gerekebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (26 Nisan 2021 Pazartesi)

Genel

Enerjini neye yönlendirdiğine dikkat etmen gerekebilir. Zira etrafında enerji vampirleri olabilir. Bu kişilerle arana mesafeler koyman önemli olacak.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stresin sebebini öğrenmen ve bunu engellemen sende daha iyi bir enerji oluşturabilir. Ayrıca biraz açık havada vakit geçirerek kendine iyilik edebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızdaki iletişime dikkat etmen gerekecek. Başka yerdeki kaygıları bu ilişkiye taşıyor olabilirsin. Onun canını ve kendi canını sıkmamak için kelimeleri dikkatli seçmen gerekebilir.

Para

İş ortamında sana faydası olmayan kişilerle iletişimini sınırlandırmalısın. Gereksiz iletişimler gününün büyük bir bölümünü almamalı.
Başak Burcu Günlük Yorumu (26 Nisan 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün alacağın bir haber keyfini çok yerine getirebilir. Telefonunu açık tutmanda fayda var. Nereden nasıl bir haber geleceğini kestiremeyebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bolca su tüketmek senin için öncelik olmalı bugün. Kendini susuz bırakmamalısın. Biraz daha bu konuda özenli olman enerjini yenileyebilir.

Aşk

Hoşlandığın kişiyi tanımak istiyorsan eğer muhatap olarak başkalarını değil ,onu almalısın. Onu başkasından sorarak değil de direkt olarak onunla konuşarak tanıyabilirsin.

Para

Parasal olarak daha rahat edebilirsin. Eğer beklediğin bir satış işlemi varsa bugün sonuçlanabilir, bu da sana iyi gelebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (26 Nisan 2021 Pazartesi)

Genel

Maddi olarak elinin rahat olacağı bir gün olabilir. Bu da ruhen seni çok daha iyi bir noktaya getirebilir. Keyfinin yerinde olması sana güzel kapılar açacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığına özen göstermek istiyorsan eğer biraz daha fazla hareket etmen gerekebilir. Tembellik etmemeli, biraz da olsa hareket edebilmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişinin düşüncelerini merak edebilirsin. Onunla iletişimini artırman sana iyi gelebilir. Zihnen bu ilişkiye daha açık olabilirsin.

Para

Parasal beklentilerinin gerçekleştiği bir gün olabilir bugün. İçinin ferah olması da hayatının diğer alanlarına yansıyabilir. Para bugün dostun olacak.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (26 Nisan 2021 Pazartesi)

Genel

Etrafında senden borç isteyenler olursa bugün bu konuda dikkatli olmanda fayda var. Sana dürüst olmadan senden para almak isteyenler olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stresin seni fazla yormaması için bugün biraz daha egzersize odaklanabilir, kendi enerjini artırabilirsin. Hareket etmek sana iyi gelecek.

Aşk

Aşkta kaybeden taraf olduğunu düşünmemelisin bugün. Canını sıkan veya yolunda gitmeyen bir mevzu varsa "hayırlısı" demek ve kendine güvenmek iyi olacak.

Para

Maddi konularda biraz korumacı davranman gerekecek. Bütün paranı insanlara saçmamalısın. Senden bir şey için yardım isteyenlere karşı dikkat etmen gerekebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (26 Nisan 2021 Pazartesi)

Genel

Sevdiğin bir yemeği yemek, sevdiğin insanlarla konuşmak, sevdiğin müzikleri dinlemek… Bunlar için bir şeylerin gerçekleşmesini beklememeli, kendini biraz şımartmalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Kendini cezalandırır gibi yaşamaman gerektiğini öğrenmelisin. Sevdiğin şeyleri yapmak veya yemek için birisinden de izin beklememelisin ayrıca. Bugün keyfince bir gün geçirmelisin.

Aşk

Hoşlandığın birisi varsa eğer ilk adımı senin atman gerekecek. Zira bu kişi senin varlığını fark etmemiş olabilir. Bu konuda senin bir şeyler yapman şart.

Para

İş konusunda güzel gelişmeler yaşanabilir. Bu gelişmeler senin geleceğe dair yeni projelere odaklanmana veya yeni kararlar almana vesile olabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (26 Nisan 2021 Pazartesi)

Genel

Hayatına bir değişim getirmek istiyorsan bugün birçok konuya odaklanabileceksin. Yaşadığın ortamdan çalıştığın alana birçok konuda iki kere düşünebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Virüs konusunda elinden geleni yapmalısın. Önlemleri artırmak için dikkat edebilir, insanlarla mesafene özen gösterebilirsin. Dezenfektan kullanımı da dikkatini çekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile açık konuşman gerekecek. İlerisi için kendi planlarını ifade etmeli, onun da düşüncelerini öğrenmelisin. Bir sonraki adım için bu şart olabilir.

Para

Yeni bir iş konusu gündeme gelebilir. Bu konuda daha güzel gelişmelerle ve fırsatlarla da karşılaşabilirsin. Kendine güvendiğin sürece güzel gelişmeler sana gelecek.
Koç Burcu Günlük Yorumu (26 Nisan 2021 Pazartesi)

Genel

Halledemeyeceğin bir şey yok bugün. O yüzden kendini fazla yormamalısın negatif düşüncelerle. Kendine gereksiz yere negatiflik üretmemen gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Stres ve kaygıyla kendi enerjini düşürmen olası. Haftaya böyle başlamamak için dikkat etmende fayda var. Biraz da olsa açık havada sakin bir vakit geçirmen sana iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konularında biraz daha dikkatli ilerlemen gerekecek. Bir şeyleri kestirip atmaya çok meyilli olabilirsin. Bu ruh halinden çıkmak için biraz yalnız düşünmen gerekebilir.

Para

Maddi olarak kafan rahat olacak, kendine yetmenin keyfini çıkaracaksın. Kendine gereksiz yere masraflar çıkararak bu durumu bozmaman en iyisi olabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel