26 Mart 2022 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 26 Mart 2022 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (26 Mart 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün gurur yapmamak zor olacak. Başkasının haklı olduğunu görmek de. Ama günü bu negatif enerjilerle yormamak için biraz geri çekilmen ve kendi işine bakman gerekebilir.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Stres ve gerginlik seni ekstra yorabilir. Bunun önüne geçebilmek için dikkatini daha pozitif şeylere vermen gerekebilir. Spora yönelebilir, fiziksel aktiviteleri artırabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle anlaşmazlıklar yaşanması olası. Bu durumun kalbini kırmaması için dikkatli olman gerekecek. Hem kendini üzmemek hem de karşı tarafı kırmamak için sözlerini dikkatlice seçmen gerekebilir.

Para

Maddi konularda yaşanan sıkıntıları kişisel bir başarısızlık olarak görmemen gerekecek. Ekonominin kötü gittiği bu dönemlerde her masrafı kendine bir zulüm olarak görmemen iyi olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (26 Mart 2022 Cumartesi)

Genel

Çevrende yaşanan haksızlıklara daha fazla ses çıkarabilirsin bugün. İçine sinmeyen konuları daha fazla dile getirmen olası. Haksızlıklara dur demek, en azından bireysel boyutta daha mümkün olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Açık havada yürüyüşler yapmak gerginliğini azaltmakta faydalı olabilir. Stres ve kaygılarla güne odaklanmamak için biraz daha açık havada zaman geçirmen gerekebilir. Açık havada daha fazla bulunman gerekebilir.

Aşk

Hayatında biri yoksa eğer bu durum seni rahatsız etmeyebilir. Bazı şeyleri zamana ve oluruna bırakmayı tercih edebilirsin. Daha keyifli bir gün için aşkı gözünde büyütmemen olası.

Para

Bugün çevrende birinin hakkı yeniyorsa, o hakkı yiyenin vay haline. Hemen isyan bayraklarını çekebilirsin. Bu durum maddi konularda kendini çok daha baskın gösterebilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (26 Mart 2022 Cumartesi)

Genel

Bir süredir devam eden bir yoğunluğun olduysa bugün artık mola vermen gerekebilir. Arkadaşlarına zaman ayırmak, keyif alacağın ortamlara girmek seni çok mutlu edebilir. Dinlenmeye ve keyifli zaman geçirmeye öncelik vermelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün keyfine odaklanabilirsin. Eğlenceli ortamlara girmek, sevdiğin insanlarla stressiz sohbetlere dahil olmak… Kafanı rahatlatman sana çok iyi gelecek bugün. Kendine bunu çok görmemelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiye zaman ayırmak seni mutlu edebilir. Birbirinizi daha iyi anlayacağınız, keyifli bir gün olabilir. Günün neşesi ve eğlencesine ayak uydurmak, birlikte güzel etkinliklere katılmak sana yarayacak.

Para

Bugün keyifli harcamalar yapabilirsin. Arkadaşlarınla dışarı çıkabilir, bir şeyler yiyip içebilirsin. Keyfini yerine getirecek ortamlarda bulunman, parayı saklamaktan daha fazla keyif getirebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (26 Mart 2022 Cumartesi)

Genel

Halletmen gereken işlerin miktarında artış olabilir. Bu durum sana haksızlık gibi gelebilir. Ancak ileriye dönük adımlar için bugünden bazı şeyleri yüklenmen daha iyi olabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Gün içerisinde çok yorgun düşmen olası. Biraz oturup dinlenme hayali kurabilirsin. Bu yorgunluğu aşabilmek için günü erken bitirmek ve uykuya özen göstermek doğru bir karar olabilir.

Aşk

Aşk konularında bir şeyleri zamana bırakman daha iyi olacak. Kendini germeden veya yormadan bu konularla ilgilenebilmek için biraz zaman gerekebilir. Bugün bazı şeyleri aceleye getirmemelisin.

Para

Uzun vadede rahat edebilmek için işlere bugünden asılmak daha doğru olacak. Söylenip kendi enerjini kaçırmaman daha iyi olabilir. Biraz daha özenli olabilir ve kendine bir iyilik edebilirsin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (26 Mart 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün iki arada bir derede kalman olası. Bir tarafta halletmen gereken işler, diğer tarafta gerçekten zaman harcamak istediğin konular çakışabilir. Bir denge tutturman seni yorabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Gün içerisinde neye zaman ayırdığına dikkat etmen iyi olabilir. Neye ne kadar enerji harcadığını görmek ve bunu kontrol etmek seni daha az yorabilir. Hayatına bir denge getirmek için bu şart olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle görüşmek, onunla zaman geçirmek aklının bir köşesinde olabilir. Bu durumun güzel bir biçimde şekillenebilmesi için gününü iyi planlaman gerekecek.

Para

Bugün yarım kalan işleri bitirmen maddi açıdan sana daha iyi bir getiri sunabilir. Her ne kadar dikkatini işe veya maddi konulara vermekte zorlansan da bugün bu konuda bir iki adım atman gerekecek.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (26 Mart 2022 Cumartesi)

Genel

Çevrendeki insanları daha iyi anlayacağın bir gün olabilir bugün. Hisler söz konusu olduğunda ayrı bir kapı açılacak gibi hayatında. Hem kendini ifade etmede hem de karşı tarafı anlamada daha başarılı olabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Fiziksel kuvvetini artırmak adına daha fazla egzersiz yapabilirsin. Bugün biraz daha hareket etmen olası. Fiziksel aktiviteni artırmanın sende çok daha güzel bir etkisi olabilir.

Aşk

Aşk konularında daha güzel gelişmeleri kendine çekebilirsin. Sevdiğin kişiyle daha iyi anlaşacağın bir gün olabilir. Eğer hislerini yeni birisine açıyorsan bu durum istediğin gibi gidebilir.

Para

Bugün iş ve maddiyat konularını kendi haline bırakman gerekecek. Çünkü bazı şeyler kendi halinde daha iyi getiriler sunabilir sana. Bazı konuları zorlamaman ve dinlenmeye bırakman iyi olabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (26 Mart 2022 Cumartesi)

Genel

Dünyanın geri kalanı sana karşıymış gibi hissetmen olası. Bu negatiflik ile günü yürütmeye çalışmak çok zorlayıcı olabilir. Bazı aksiliklerin herkesin başına gelebileceğini bilmek ve bazı şeyleri çok zorlamamak iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stresle gününü yoğurmaman gerekecek. Bazı şeylere daha pozitif bakabilmek için dikkatini farklı konulara verebilirsin. Fiziksel egzersizler buna bir örnek olabilir.

Aşk

Aşkta bazı şeyler düşündüğün gibi ilerlemeyebilir. Bu durumla savaşmak veya bu konuda haklı çıkmak yerine bazı şeyleri kendi haline bırakabilmelisin. Hatalardan dönmek için acele etmemen iyi olabilir.

Para

Maddi konularda akıntıya karşı kürek çeker gibi hissetmemelisin bugün. Bir şey zorla olmuyorsa olmuyordur. Bazı durumları akışına bırakmayı öğrenmen gerekebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (26 Mart 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün bazı arkadaşlıklar aşka dönüşebilir. Daha önceden fark etmediğin bir yakınlık keşfedebilirsin arkadaşına karşı. Bu duruma şaşırsan da bir şeyleri irdelemek için zamanın olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün sevdiğin insanlarla zaman geçirmek sana kendini iyi hissettirebilir. Bir süredir görüşemediğin insanlarla iletişim kurman daha keyifli bir ruh hali getirebilir, stresi azaltabilir bugün.

Aşk

Aşkta yeni gelişmeler görmen olası. Daha önceden fark edemediğin bir ilgiyi görebilirsin. Arkadaşlıklardan aşka dönüşen bir durum yaşanabilir. Yeniliklere hazırlıklı olmalısın.

Para

Maddi konularda kendinden emin olmanın faydasını göreceksin bugün. Kendini fazla yormadan ve zorlamadan da güzel gelişmeleri kendine çekebileceğini bilmek sana çok daha pozitif bir etki katabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (26 Mart 2022 Cumartesi)

Genel

Kendini çok fazla yormaya açık olabilirsin bugün. Bitmeyen işleri halletmek veya evin işini halletmek gibi konular seni daha fazla yorabilir. Kendini daha fazla yormamaya çaba göstermen gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Dinlenmen önceliğin olmalı, kim ne derse desin. Bir şeyleri yoluna koymak için fiziksel olarak çabalara girmen seni ekstra yorabilir. Gün içerisinde dinlendiğinden emin olman gerekecek.

Aşk

Aşka odaklanmakta sıkıntı yaşayabilirsin. Öncelikler sıralamanda aşk dikkat çekmeyebilir. Bu durumun karşı tarafın kalbini kırmadığına emin olman ilişkin için iyi olabilir.

Para

Bugün kolları sıvayıp bir şeyleri bitirmeye yemin etmiş gibi olabilirsin. Ancak bazen bazı şeyleri zorlamaman gerektiğini de kendine hatırlatman gerekecek. Bugün biraz yavaş hareket etmenin faydasını görmen olası hatta.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (26 Mart 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün alacağın bazı haberler canını sıkabilir. Ama olaylara en kötü tarafından bakmak yerine sevdiğin insanlara destek olmaya çaba gösterebilirsin. Kendi üzüntüne kapılmamak veya canının sıkıntısını abartmamak doğru bir hareket olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Evde biraz dinlenmek ve zihnini boşaltmak istediğin şey olabilir. Ancak aynı zamanda sevdiğin insanlara manevi destekte bulunmak da önem kazanabilir. Bu ikisini iyi dengeleyebilmen gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişinin bir derdi varsa ona kulak vermek, onu dinlemek bile aranızda daha iyi bir etki yaratabilir. İyi bir dinleyici olup manevi olarak karşındaki insanın yanında olacağını ona göstermenin etkisi baskın olacak.

Para

Maddi açıdan kendini fazla zorlamaman ve masrafları azaltman gereken bir gün olabilir. Eğer bir şeyler almak gibi bir düşüncen varsa bunu tekrar gözden geçirebilirsin. Bu tür konularda acele etmemen faydalı olabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (26 Mart 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün romantizm daha fazla gündemde olabilir. Aşka kendini daha kolay açabilirsin. Eğer hayatında biri yoksa yeni bir insan girebilir demek bu da. Değişimlere hazır olmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yürüyüşler yapmak sana kendini iyi hissettirebilir. Hem nefes egzersizleri yapabilir hem de kaslarını çalıştırabilirsin. Hareket etmenin faydasını daha fazla görebilirsin.

Aşk

Bugün aşkta daha güzel etkiler hayatına girebilir. Eğer hayatında zaten biri varsa aranızda daha pozitif etkiler oluşabilir. Birbirinize verdiğiniz değeri artırabilirsiniz.

Para

Bazı şeyleri kendi haline bırakmanın faydasını görebilirsin bugün. Sahip olduğun şeylere şükrederek iş ve maddi konularda bazı şeyleri olduğu halde bırakmak seni daha memnun edebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (26 Mart 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün eyleme geçmek yerine durup biraz düşünmen gerekebilir. Özellikle hafta içerisinde olanları dikkatlice gözden geçirmek için zaman bulabilirsin. Biraz da olsa dinlenip yaşananları düşünmek iyi gelecek sana.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün zihnini dinlendirmen gerekecek. Bunun için de sana stres yaratan konuları dikkatlice gözden geçirip bunları aşmaya çalışman gerekebilir. Meditasyon gibi konular öncelik kazanabilir.

Aşk

Bugün sevdiğin kişiyle kötü giden bir durum varsa eğer, bunun üstüne gitmemen iyi olabilir. Acele hareket etmek mutluluk getirmeyebilir. Biraz durup düşünmen iyi olabilir.

Para

İş ve maddiyat konusunda direkt olarak eyleme geçmek yerine biraz düşünmenin farklı bir etkisi olabilir. Bazı şeyleri aceleye getirmemenin faydasını görebilirsin. Hızlıca para harcamaya odaklanmamalısın.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel