26 Mart 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 26 Mart 2020 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (26 Mart 2020 Perşembe)

Genel

İlginç konulara öncelik verebilir, keyifli şeylere odaklanabilirsin. Bu konulara odaklanman enerjini yenilemene vesile olabilir. Çok fazla yorgunluğa girmeden, eğlenceli konulara vakit ayırmak, zihinsel yorgunluğunu atmana vesile olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sevdiğin insanlarla vakit geçirmek sana iyi bir enerji katabilir. Zihnini boşaltmak ve keyifli konulara öncelik vermek enerjinin yükselmesine vesile olacak gibi. O yüzden keyifli bir gün geçirmek önceliğin olmalı.

Aşk

Aşk konularında güzel gelişmeler görmek için biraz kendini zorlaman gerekebilir. Bazı konularda beklenmedik gelişmeler görebilirsin. Bunlara nasıl tepkiler vereceğin ve enerjini nereye yönlendireceğin aşk konusunda daha güzel sonuçlar getirebilir sana.

Para

Maddi konularda yorgun düşmüş olabilirsin. Bu yorgunluğu atlatmak ve keyfine odaklanmak için biraz zamana ihtiyacın olabilir. Her şeyi negatif görmeden önce kendin için güzel bir vakit ayırmak parasal konulara daha dikkatli odaklanmana vesile olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (26 Mart 2020 Perşembe)

Genel

İnsanlar senin liderliğinde toplanabilir bugün. Yapılacak bir şey için ilk adımı sen atabilirsin. Çevrendekilere örnek olabilirsin. Ancak bu durumu kendi amacı için kullanmaya çalışanlara karşı çok dikkatli olman gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kendini zihnen ve bedenen yorgun hissedebilirsin. Gün içerisinde enerjin tükenebilir ve uykulu hissedebilirsin. Bu durumun önüne geçmek için derin nefes egzersizleri ve açık hava yürüyüşleri sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konusunda sabır ve zaman sana daha iyi gelebilir. Eğer hoşlandığın ancak hala tanıma aşamasında olduğun birisi varsa bu kişiyle arandaki durumların biraz daha zaman istemesi olası. Acele etmemek sende daha iyi bir etki yaratabilir.

Para

Maddi konularda elinin bollaşması için yeni fikirler üretmen gerekebilir. Çevrendeki insanlara para yetiştirmek yerine kendi masraflarını ödemeye odaklanmak sana daha iyi gelebilir bugün. Parasal olarak önceliği kendine vermelisin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (26 Mart 2020 Perşembe)

Genel

Bugün biraz cesur olman gerekebilir. Her zaman gitmediğin yerlere gitmek, farklı şeyler denemek, yeni şeyler keşfetmek… Hayatına katacağın yenilikler sana güzel etkiler katabilir. Hele bir de bu etkileri daha önceden deneyimlediğin şeylerle birleştirdiğinde çok daha mutlu olabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmen gereken bir gün olacak. Öğün atlamamalı ve enerji seviyeni yukarıda tutacak besinlerle beslenmelisin. Bol bol su tüketmek de sana iyi gelebilir. Ne yediğine ve ne zaman yediğine dikkat etmelisin.

Aşk

Hoşlandığın kişiyi tanımak için güzel bir fırsat bulabilirsin. Bu kişiyle zaman geçirmek ve onunla arandaki iletişimi artırmak hislerini netleştirmene vesile olabilir. Aşk ve ilişkiler konusunda yapıcı konuşmalar sana daha iyi gelecek.

Para

Maddi konularda deneyimlerin sana iyi sonuçlar verebilir. Parasal olarak daha fazlasını elde etmek veya tasarruf konularına odaklanmak, daha önceden yaptıklarından ders çıkararak oluşturabileceğin bir şey olabilir. O yüzden geçmişte olanları hatırlaman gerekebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (26 Mart 2020 Perşembe)

Genel

Kolay lokma olmadığını insanlara göstermen gerekecek. İnsanların senden faydalanmasına fırsat bırakmamalısın. Kendi kararlarını almak ve istediklerine odaklanmak, daha keyifli ve sağlam bir gün geçirmene vesile olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sindirim sistemini yormamak ve daha sağlıklı beslenmek sende iyi etkiler yaratabilir. Sadece kilo verme temelli düşünmemeli ve yediklerinde ölçülü olarak sağlığını düşünmelisin. Sağlıklı olmak, kilo vermekten öne geçmeli senin için.

Aşk

Aşk konularında ileride daha fazla gelişme yaşaman olası. Bu gelişmeleri görmek için kendine zaman tanımalı ve bir şeyleri zorlamamalısın. Aceleci olmamak ve kendi iç sesini dinlemek sana daha iyi gelecek.

Para

Maddi konulara planlı ve programlı yaklaşmak sana daha fazla para kazandırabilir. Maddi olarak ne yapacağını bilmek ve kendini buna hazırlamak ilerisi için daha iyi olabilir. Biraz düşünüp güzel planlar oluşturma zamanı!
Akrep Burcu Günlük Yorumu (26 Mart 2020 Perşembe)

Genel

Harcamalar konusunda dikkatli olman gereken bir gün olabilir. Maddi konularda insanların senden bekledikleri gibi davranmak yerine geleceğini düşünerek hareket etmelisin. Günün sonunda seni senden daha fazla düşünen olmadığını hatırlaman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Meditasyon ve esneme konuları seni daha iyi bir etkiye sokabilir. Zihnini boşaltmak ve hareket kabiliyetini artırmak kendini çok daha iyi hissetmene vesile olacak. Hareketlerinde ölçülü olmak ve kaslarını çalıştırmak senin için iyi bir yol olabilir.

Aşk

Aşk konularında daha keyifli etkilere kendini açmak için biraz daha sosyal olman gerekebilir. Farklı ortamlarda bulunmak veya yeni şeylere odaklanmak aşk konularında daha güzel etkileri karşına çıkarabilir. Aşk konusunda kendini dış etkilere açman gerekecek.

Para

Maddi konularda kendine fazla yüklenmemelisin. Her şeyin suçlusu veya sorumlusu olarak kendini görmek seni üzebilir. Etrafındaki insanların senin kadar sorumluluk aldığından emin olmalı ve her şeyi tek başına yüklenmemelisin bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (26 Mart 2020 Perşembe)

Genel

Bugün hareketlerinde dikkatli olmalısın. Bir şeyi iki kere düşünmeden gerçekleştirmek için harekete geçmemelisin. Dikkat ve bilgi birikimin sana çok daha güzel adımlar atman için vesile olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Biraz daha fazla egzersiz sana daha iyi gelebilir. Tembelliğe boyun eğmemelisin. Hareket etmek ve aktif bir hayat tarzı benimsemek sana çok daha iyi bir etki sağlayabilir bugün. Dışarı çıkmalı ve hareket etmelisin.

Aşk

Aşk konularında kendi hislerine güvenmen gerekecek. İç sesini dinlemek sana daha çok şey katabilir. Eğer hoşlandığın bir insan varsa bu kişiyle iletişim kurmak için daha mantıklı yollar bulabilirsin. Düşüncelerin ve hislerin uyum içerisinde olabilir bugün.

Para

Son zamanlarda maddi konularda güzel gelişim sağlamak herkesin harcı değil ancak bu konuda bir tek senin başarıların yok. Çevrende emek veren veya güzel sonuçlar görenlere karşı tebrikle ve iyi niyetle yaklaşmalısın bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (26 Mart 2020 Perşembe)

Genel

Bugün kendine bir kıyak geçmen gerekebilir. Çevrendeki insanlara destek olmak ve çözüm üretmekten kendine vakit ayırman sana daha iyi gelecek. Günü kendine ayırarak güzel şeylere odaklanmak sana çok ama çok daha iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kendine iyi gelecek egzersizleri senden başkası bilemez. Bugün isteklerine göre bir egzersiz rutini oluşturmak için çaba gösterebilirsin. Kendi sağlığına odaklanman ve kendin için bir şeyler yapman sana çok daha iyi bir enerji katabilir.

Aşk

Aşk konularında büyük ve ilginç değişimler beklemek seni biraz yorabilir. Bir şeyleri oluruna bırakmak ve kendini çok fazla yormamak sana iyi gelebilir. Aşk ve ilişkiler konusunda çabalarını başka bir güne saklamak daha doğru olacak.

Para

Etrafındaki insanların senin maddi durumundan faydalanmasına izin vermemelisin. Etrafındaki kişilere parasal anlamda güvenemiyorsan kendi işlerine ve parana dikkat etmen gerekebilir bugün. Dikkati elden bırakmamalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (26 Mart 2020 Perşembe)

Genel

Bugünü kendine ayırman senin için daha iyi olabilir. Çevrendeki insanlarla sağlıklı sınırlar çekebilirsin. Günü kendine ayırmak ve kendi isteklerini düşünmek sana daha iyi gelecek. O yüzden bu enerjiyi kendine saklamalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün egzersize normalden daha fazla özen göstermek sana daha iyi gelebilir. Enerji seviyeni artırmak ve zihnini boşaltmak için biraz daha fazla hareket etmen gerekebilir. Kafanı boşaltmak için hareket kabiliyetini artırman sende daha iyi bir etki yaratabilir.

Aşk

Aşk konusunda bazı etkiler ileride daha fazla sonuç verebilir. Bir şeyleri acele ettirmemek ve kendini yormamak daha önemli olabilir bugün. Aşkı aceleye getirmemeli ve sakin bir gün geçirmelisin.

Para

Maddi konularda emeklerinin karşılığını alacağını bilerek büyümüş olabilirsin. Ancak bu karşılığın ne zaman geleceği sana söylenmemiş olabilir. İstikrarlı olmak ve emeklerinden vazgeçmemek güzel sonuçlar verebilir bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (26 Mart 2020 Perşembe)

Genel

Bugün hayat sana beklenmedik güzellikte gelişmeler çıkarabilir. Aşk ve iş konularında yeni durumlarla karşılaşabilirsin. Bu gelişmelere nasıl tepkiler vereceğini görmek ve ileriyi planlamak seni mutlu edebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Sakin bir gün geçirmek ve duygularını hazmetmek için zaman ayırmak sana daha iyi gelebilir. Stres ve duygusal gerginliklerden uzak bir şekilde hayatında yaşananlara odaklanmak sende çok daha keyifli bir etki yaratabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile arandaki iletişimin ne yöne gideceğine sen karar verebilirsin. Karşındaki insana ne kadar vakit ayıracağın ilişki konularını etkileyebilir. Güzel ve iyi olana odaklanmak size daha iyi gelebilir.

Para

Maddi konularda kendi kararlarını almak sana daha fazla para kazandırabilir. Çevrendeki insanları takip etmek yerine kendi planlarını ve stratejilerini yapabilirsin bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (26 Mart 2020 Perşembe)

Genel

Beklenmedik gelişmeler görmen mümkün. Özellikle de aşk konularında. Keyifli romantik durumlar yaşaman seni çok daha iyi bir ruh haline sokabilir. Güzel gelişmelere özen göstermen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Enerjini üst seviyede tutmak önceliğin olabilir. Vücuduna gereken özeni göstermelisin. Sağlıklı bir günlük rutin ve öz disiplinini kuvvetlendirmek kendini çok daha iyi hissetmene vesile olabilir bugün.

Aşk

İlk adımı sen atmak isteyebilirsin. Aşk konularında harekete geçmek sana daha iyi gelebilir. Atacağın adımlar seni daha mutlu edebilir. O yüzden içine kapanmamalısın bugün.

Para

Bugün evren sana maddi konularda ne yapman gerektiğini öğretebilir. Yeni durumlar ve karşına çıkacak mevzular, kendini parasal durumlara nasıl adapte edeceğini öğretecek. Algılarını açık tutmalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (26 Mart 2020 Perşembe)

Genel

Mesafe olarak senden uzakta olan bazı kişilerle iş ile alakalı görüşmeler yapabilirsin. Veya bazı fikir alışverişleri olabilir. Geleceğin ile alakalı daha güzel kararlar alabilir, vizyonunu geliştirebilirsin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Hobiler edinmek ve enerjini farklı konulara bölmek sana daha iyi gelebilir. Hem zihnini çalıştırmak hem de keyif aldığın konulara vakit ayırmak sende çok daha iyi bir etki yaratabilir. Önceliği stresten uzaklaşacağın şeylere vermelisin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızda sürekli olarak kendini tekrarlayan bir konu varsa bugün bu konuya odaklanabilirsiniz. Aranızda daha yapıcı etkiler bulundurmak ve iletişiminize dikkat etmek, çözüme gitmenize vesile olabilir.

Para

Maddi konularda fikirlerin değişebilir. Seni mutlu eden şeylerde değişim görebilirsin. Kendini yeni ve güzel konulara adapte etmek sana çok daha iyi gelecek bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (26 Mart 2020 Perşembe)

Genel

Bir süredir emek verdiğin bir konu çok keyifli bir sonuç verebilir. Emeklerinin karşılığını almak sende bir kutlama havası yaratabilir. Hayatında yaşanan ve yaşanacak olan güzelliklere daha fazla odaklanabilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Temiz hava solumak veya keyif alacağın bir ortam yaratmak da en az sağlıklı bir egzersiz kadar vücuduna iyi gelebilir. Hem eğlenmek hem hareket etmek sende çok daha iyi bir enerji oluşturabilir. Dikkati elden bırakmadan böyle bir etkinlik ayarlamalısın kendine.

Aşk

Sevdiğin kişiye vakit ayırmak sana daha iyi gelebilir. Aranızdaki iletişimi artırmak ve hislerinizi birbirinize açmak daha keyifli bir gün geçirmene vesile olabilir. Bugün güzellikleri daha rahat görebilirsin.

Para

Maddi konularda kendine yeni hedefler koymayı tercih edebilirsin. Elde ettiklerin sana daha fazlasını elde etmen için bir çabaya girmene vesile olabilir. İleriyi düşünerek hareket ederken dikkatli davranmak sana daha iyi gelebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel