26 Kasım 2022 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 26 Kasım 2022 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (26 Kasım 2022 Cumartesi)

Genel

Her ne kadar çevrendekilerden çok fazla beklentin olmasa da bugün çevrendeki insanların desteğini daha fazla görebilirsin. Bazı konularda onlardan yardım alman da o yüzden önemli olabilir. Tek başına sıkıntı çekmene gerek kalmayabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendini biraz dinlendirmen gerekebilir. Hem zihnen hem de bedenen yıpranmış hissedebilirsin kendini. O yüzden gün içerisinde sana iyi gelecek, sana keyif verecek şeylere odaklanmak ekstra faydalı olabilir senin için.

Aşk

Aşkta düşüncelerini toparlaman gerekebilir. Eğer önemli bir karar alınacaksa bugün kendi hislerini gözden geçirmen gerekecek. Aşka dair düşüncelerin netleştikçe bir şeylerin daha iyiye gittiğini görebileceksin.

Para

Maddi olarak sıkıntıdaysan bu konuda bir destek görebilirsin. Parasal açıdan daha iyi etkiler kendini gösterebilir. Özellikle de yakın çevrenden göreceğin destek seni bile şaşırtabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (26 Kasım 2022 Cumartesi)

Genel

Kaybedecek neyin var? Risk almanın önündeki engel ne? Büyümek ve gelişmek için kendini neden geri tutuyorsun? Bugün bu tür konularda kendine daha fazla soru sorman gerekebilir. Biraz daha dışa dönük hareketler sergilemen önem kazanabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Var olan enerjini artırmak için gün içerisinde molalar verebilirsin. Biraz dinlenmek veya gün içinde uyumak sana çok iyi gelebilir. Zihnini boşaltmak da aynı şekilde güzel bir etki bırakacak sana.

Aşk

Aşkta cesur olmalısın bugün. Hislerini karşı tarafa ifade etmen önemli olabilir. Kendini ifade ettikçe karşı tarafın fikri şekillenebilir çünkü. Aşkta önce senin kendi etkinin ne noktaya varabileceğini görmen gerekecek.

Para

Maddi konularda daha cesur davranman gerekecek. Yapacağın harcamalarda da yatırımlarda da kendinden emin olmalısın. Bazı paraları boşu boşuna harcamadığını en başta senin kendine göstermen gerekebilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (26 Kasım 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün kafan karışabilir bugün. Etrafta olan bitenler birbirini tutmayabilir çünkü. İnsanların verdikleri tepkiler de genel olarak yaşananlar da biraz garip durabilir. En iyisi kendini biraz geri çekip gözlem yapmak olacak.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yorgunluklarla başa çıkmak için dinlenmen gerekir. Bir sürü işi yapmaya devam ederken dinlenmeyi beklememelisin. Biraz dinlenmek, uyumak, rahat oturmak sana iyi gelebilir bugün. Fiziksel enerjini artırmaya yönelik çabalar gösterebilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişinin sana karşı tavırları gelgitli olabilir. Onu bir türlü anlamayabilirsin. Onun da kafası karışık olabilir çünkü. Bugün en iyisi bir şeyleri kendi haline bırakıp bir anlam çıkarmaya çalışmamak olacak bugün.

Para

Bugün maddi gelişmeler hakkında çok fazla beklentiye girmemen en iyisi. Var olanı korumak ve fazla para harcamamak sana yetmeli. Bugün elindekilere şükretme ve kesenin ağzını biraz kapama günü olabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (26 Kasım 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün bir şeyler senin kontrolünün dışında gerçekleşebilir. Bazı şeyleri anlamlandırmaya çalışmak da boşuna olabilir. Yaşanan şeyleri olduğu gibi kabullenip kendine odaklanmak daha iyi olacak bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Etrafında olan bitenin enerjisinin seni yormaması için özenli davranman gerekebilir bugün. Etrafa olan ne olursa olsun senin sakin bir ortamda kafanı dinlendirmen gerekecek. Bu konularda önceliği kendine vermelisin.

Aşk

Kalbindeki insanla iletişimini artırmak istesen de var olan şartlar buna uygun olmayabilir. O yüzden bir şeyleri zorlamamak şu an daha iyi olacak. Hoşlandığın kişiyle aranızda var olan iletişimi sürdürmek için çok fazla ısrarcı olmaman en iyisi.

Para

İş konularında beklenmedik durumlar olabilir. Bunlardan bir anlam çıkarmak için acele etmemen gerekecek. Bazı şeyleri şu an için kendi haline bırakmak ve biraz geri çekilmek daha iyi olabilir. Gözlem yapıp bir şeyleri kenara not etmek yetecek sana.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (26 Kasım 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün kendini biraz hassaslaşmış bulabilirsin. Enerjin de biraz düşük olabilir açıkçası. O yüzden günü sakin geçirmeye bakıp ardından dinlenmeye çekilmen en iyisi. Kendini hırpalamaya izin vermemelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Dinlenmek önemli bir konu haline gelebilir bugün. Eğer enerjin oldukça düşükse bu dinlenmen gerektiğini gösterir. Kendine dikkat etmek ve fazla yorulmamak bugün önemli bir konu haline gelebilir. Bu süreçte vitamin takviyelerine de başvurabilirsin.

Aşk

Kalbini yoran kişilerden uzaklaşmak için iyi bir gün. Aşkta biraz geri çekilebilir, olan biteni biraz uzaktan izleyebilirsin. Kendini zorlamaman en iyisi. Aşkı biraz kendi haline bırakmayı deneyebilirsin.

Para

Parana sahip çıkman gereken bir gün olacak. Çevrende senden borç isteyenler olabilir. Veya sen de biraz para harcamaya açık olabilirsin. Ancak kendi bütçeni zorlamamak için dikkatli davranman önem gerektirebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (26 Kasım 2022 Cumartesi)

Genel

Sürekli etrafındakilere ne yapmaları gerektiğini söylemekten yorulmadın mı? Bırak ne halleri varsa görsünler. Bugün daha çok kendi hayatına ve güzel şeylere odaklanma zamanı. Dinlenmeyi en çok sen hak etmiş olabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Gün içerisinde başkalarının enerjisiyle savaşmak yerine kendine zaman ayırıp sakince bir vakit geçirmeye odaklanman gerekebilir. Kendini biraz daha rahatlatman, dinlenmen önemli olacak. Çevrendekilerin negatifliklerini çekmek zorunda değilsin.

Aşk

Kalbinde birisi varsa eğer onun neler yaptığını merak edebilir, hatta onunla alakalı hayallere dalabilirsin. Ancak seni bu konuda kendi içine kapanmaya iten şey ne olabilir? Gerçekten konuşmak istemez misin? Bugün bu sorulara yanıt araman gerekecek.

Para

İşte de parada da biraz geri çekilme zamanı gelmiş olabilir. Çevrendekiler sürekli senden bir şeyler bekliyorsa bu durum özellikle dikkat gerektirecek. Kendini biraz geri çekmen onlara bazı şeyleri yeniden düşünme fırsatı verebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (26 Kasım 2022 Cumartesi)

Genel

Kendini biraz hassaslaşmış hissedebilirsin. Bu hassasiyetin etrafında olan bitenler dolayısıyla suistimal edilmemesi için kendini biraz geri çekmen gerekebilir. Sana yaramayan şeylerden uzaklaşmalısın bugün.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Zihnen kendini farklı şeylere odaklanacak bir kuvvette bulamaman olası. O yüzden günün önceliklerini senin belirlemende fayda var. Başkasının koşuşturmasında yorulmak yerine kendine göre sakin bir gün planlamalısın.

Aşk

Aşk konusunda canını sıkan konuşmalar yaşanabilir. Kalbini bu tür negatifliklerden koruman gerekecek. Seni mutsuz eden bir durumu uzatmanın alemi yok. Bazı şeylerin bitmesi, böyle sürüncemede kalmasından iyi olabilir.

Para

Maddi kaygılarının arttığını hissedebilirsin. Ancak bu kaygıların başkasının sana yansıtmaya çalıştığı negatifliklerden oluşmadığına emin olman gerekecek. Gerçekte sıkıntıda olan senin durumun mu, onlarınki mi, bunun ayrımını yapman önemli olabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (26 Kasım 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün yeni insanlarla tanışmaya daha açık olabilirsin. Bu güzel enerjiyi iyi değerlendirmen gerekecek. Daha fazla sosyalleşmen gerekebilir. Biraz harekete geçmen iyi olabilir. Canını sıkan insanlardan uzaklaşıp sana iyi gelen kişilere zaman ayırman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün enerjini doğru kullanmalısın. İşe güce veya angarya şeylere zaman ayıracağına daha keyif alacağın şeylere odaklanman, buna zaman yaratman sana genel olarak kendini çok daha iyi hissettirebilir bugün.

Aşk

Aşka daha yakın olabilirsin bugün. Hiç beklemediğin ortamlarda tanışacağın insanlar sana daha iyi gelebilir bu konuda. Flörtleşmek, yeni insanlarla sohbet etmek sana çok güzel bir enerji katabilir. Buna zaman ayırman şart!

Para

İş ve para kaygılarını bir kenara bırakarak harekete geçmen gerekebilir. Bu durum sana daha iyi gelecek. Parasal meselelere denge ile yaklaşman gerekebilir. Çok harcamak nasıl iyi değilse, hiç harcamamak da o kadar iyi olmayabilir çünkü.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (26 Kasım 2022 Cumartesi)

Genel

Yakın ilişkilerine dikkatle bakman gerekecek bugün. Çünkü sen bir şeyler yolunda gidiyor sanırken aslında sana kırılanlar ve bir şeyleri içine atanlar olabilir. Yolunda gitmeyen durumları düzeltmek için kolları sıvaman gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Dişlerini daha da sağlıklı bir hale getirmek için yapabileceğin tek bir şey var: önlem almak. Daha sağlıklı dişler için bugünden itibaren kullandığın şeylerin sana gerçekten yaradığına emin olman gerekebilir. Gargaralar, diş ipleri ve ara yüz fırçaları sana yabancı gelmemeli.

Aşk

Aşka dair güzel beklentilerin olmayabilir bugün. Ancak aşk yine de seni bulacak. Eğer halihazırda devam eden bir ilişkin varsa o zaman bu konuda senin daha özenli davranman gerekebilir. Bir şeyleri yok gözüyle görmemen gerekebilir.

Para

Maddi olarak bir şeylere çok fazla zaman ayırmış olabilirsin. Ancak bugün artık kafanı bunlardan kaldırma zamanı. Hafta sonunu daha rahat geçirebilmek için kafanı işten kaldırman ve gerçekten senin için önemli olan şeylerle ilgilenmen gerekecek.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (26 Kasım 2022 Cumartesi)

Genel

Günü sevdiğin insanlarla geçirmenin sende çok büyük bir etkisi olabilir. O yüzden başka şeylerle uğraşmanın bahanesini bırakıp gerçekten hayatında önemli olan insanlara zaman ayırman gerekecek. Bu konuda daha fazla özen göstermen gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Açık havada sakin ve güzel bir ortamda keyifli zamanlar geçirmek sana iyi gelebilir. Tabii havalar buna müsaade ediyorsa. Sevdiğin insanlarla sosyalleşmek genel olarak sana çok daha iyi gelecek bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiye jestler yapmak istiyorsan bugün tam zamanı. Kendini bu tür güzelliklere açmalısın. Sevdiğin kişiyle güzel zamanlar geçirmek, onunla güzel ortamlara girmek aşkı daha da kuvvetlendirebilir.

Para

Para harcamaktan korkmamalısın bugün. Bu konunun sende kaygı yaratmasına izin vermemen gerekecek. Biraz daha keyifli ve rahat bir gün geçirmek genel olarak sana çok iyi bir enerji olarak yansıyabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (26 Kasım 2022 Cumartesi)

Genel

Eğer kendinde dışarı çıkma kuvveti bulabilirsen gün senin için çok iyi geçebilir. Enerjini günün erken saatlerinde toplamak ve biraz daha hareket etmek sana genel olarak iyi gelecek. Evde pineklememelisin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Evde boş boş oturarak dinleneceğini sanıyorsan yanılıyorsun. Açık havada sevdiğin insanlarla zaman geçirmek de sana çok iyi gelebilir. O yüzden bugün kendini eve kapatmamalı ve tek başına değil, sevdiklerinle zaman geçirmelisin.

Aşk

Bugün aşka öncelik vermek sana çok iyi sonuçlar getirebilir. Aşka dair bir beklentin yoksa bile bugün bu konuda sürprizlere açık olmalısın. İnsanların sana ulaşabilir olması önemli bir konu haline gelebilir.

Para

Para kaygılarını bir kenara bırakma fikri çok zor gelebilir. Ancak bugün senin için daha rahat geçebilir ve o yüzden de parayı düşünmek zorunda kalmayabilirsin. Daha rahat bir biçimde güne odaklanmaya öncelik vermelisin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (26 Kasım 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün bir şeyler tam anlamıyla yolunda gitmeyebilir. Sürekli bir şeylerin ertelendiğini görebilirsin. Veya beklediğin bir kargo hemen bugün eline geçmeyebilir. Bu tür gecikmelerin de hayatın bir parçası olduğunu kabul etmen gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Bugün kendi kendini germeye çok açık olabilirsin. Tek başına zaman geçirdikçe bir şeyleri kafanda daha fazla kurabilirsin. Kendini sürekli gergin düşünceler içerisinde bulman olası. Bundan kaçınmak için biraz sosyalleşmen iyi olabilir.

Aşk

Sevdiğin insanla anlaşmazlıklar yaşanması olası. Ancak bunlar önü alınabilir ve kısa vadeli gerginlikler olabilir. O yüzden gün içerisinde onunla konuşurken daha özenli davranmaya dikkat etmen gerekecek.

Para

Parasal olarak bir şeyleri bekleme aşamasındaysan bu bekleme seni biraz zorlayabilir. Sanki bir şeyler ters gidecekmiş de elindekinden olacakmışsın gibi bir kaygıya girmen de olası. Ancak bunların geçici etkiler olduğunu kendine hatırlatman gerekecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel