26 Kasım 2021 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 26 Kasım 2021 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (26 Kasım 2021 Cuma)

Genel

Aile içinde olması muhtemel bir tartışmanın seni etkilemesine izin vermemelisin. Herhangi bir taraf seçmek yerine olayları yatıştırmaya çalışmak senin için daha iyi olacak. İnsanları sakinleştirmek için heyecanlı davranışlardan uzak durmak iyi olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Tartışma ve kavgadan uzak durmaya çalışmak seni yorabilir. Sık sık dinlenmek için fırsat yaratmakta fayda var. Açık havada yürümek sana iyi gelebilir. Hafif yiyecekler tercih etmek günü daha rahat geçirmek için yardımcı olacak.

Aşk

Partnerinle birlikte sessiz ve sakin bir akşam geçirmek isteyeceksin. Onunla beraber bütün sıkıntılardan uzak olacağını bilmek ilişkinin istediğin gibi gelişmesini sağlayabilir. Birlikte geçirdiğiniz zamanın özel olması senin için önemli olacak.

Para

İş konusunda gelişmeler beklediğinden yavaş gerçekleşebilir. Buna bakıp üzülmemelisin. Geç olsun güç olmasın diye düşünmek senin için iyi olacak. Programına sadık kalıp çalışmaya devam etmekte yarar var.
Kova Burcu Günlük Yorumu (26 Kasım 2021 Cuma)

Genel

Etrafındaki insanlarla daha iyi geçinmek senin için önemli olacak. Daha sağlam insani ilişkiler geliştirmek gelecekte farklı yerlere yönelmeni kolaylaştıracak. Tanıdığın insanlar sayesinde birçok şeye ulaşma imkanın olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendine daha çok zaman ayırmak isteyeceksin. Yürüyüşlere çıkıp kafanı dinlemek, hayatın hakkında daha sağlam kararlar vermeni sağlayabilir. Yemekte aşırıya kaçmamaya dikkat etmelisin.

Aşk

Tanıştığın birisi seninle daha fazla zaman geçirmek isteyebilir. Onunla bir şekilde irtibat halinde olmak aranızda güzel bir arkadaşlığın başlamasına sebep olacak. Paylaştıklarınız arttıkça bu arkadaşlık bir ilişkiye dönüşebilir.

Para

Harcama planına sadık kalmana rağmen maddi olarak istediğin yerde olmayabilirsin. Hemen pes etmeyi düşünmemelisin. İçinde bulunduğun durum sana yeni çıkış yolları yaratman için beklenmedik fırsatlar verecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (26 Kasım 2021 Cuma)

Genel

İnsanlarla iletişim kurmak için daha aktif olman gerekebilir. İşin için ya da sosyal ilişkilerin gereği insanlarla iç içe olduğun durumlar olacak. Herkesin suyuna gidip ortamı makul seviyede tutmak isteyebilirsin. Kendine güvenmekten vazgeçmemelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Hayata karşı olumlu kalmaya devam etmelisin. Sürekli rahat bir ortamda bulunacak olmak sana bu imkanı verebilir. Vereceğin kararların bu ruh halinden etkilenmesi mümkün olacak. Egzersize daha fazla zaman ayırmayı düşünebilirsin.

Aşk

Herkesin dikkatini çektiğini fark edebilirsin. Bir ilgi noktası oluştuğunu fark ettikçe kendine olan güveninin güçlendiğini hissedeceksin. Etrafındaki insanların seninle ilgilenmesi sana yeni bir ilişki için bir fırsat verebilir.

Para

Verdiğin emeklerin karşılığını almak seni mutlu edecek. Eline geçecek paralar sayesinde hayalini kurduklarını gerçekleştirmek mümkün olabilir. Daha fazlası için çalışmaya karar vermek senin için en iyi seçenek olacak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (26 Kasım 2021 Cuma)

Genel

Yapacağın görüşmelere zamanında katılmak senin için önemli olacak. Dakik olduğun sürece kendini işine vermek konusunda daha rahat olacaksın. Karşıdaki insandan senin kadar titiz olmasını beklemek hakkın. Ama yine de biraz anlayışlı olmak isteyebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Olumlu gelişmelerle daha sık karşılaşmak için hayata karşı daha olumlu durmak gerekecek. Sana karamsarlık ve olumsuzluk pompalayacak insanlardan ve durumlardan uzak durmakta fayda var. Yemek düzenini korumakta fayda var.

Aşk

Partnerinle eskisi gibi anlaşamadığının farkına varabilirsin. Biraz kendini geri çekip ilişkinin gidişatı hakkında düşünmek isteyebilirsin. Geleceğin hakkında karar verirken daha tedbirli olmak iyi olacak.

Para

İş yerinde yeni bir ekiple çalışmak durumunda kalabilirsin. Yapman gereken iş için iyice hazırlandığını bilmek kontrol ve idare konusunda sıkıntı çekmeni engelleyecek. Kendinden emin olduğun sürece sıkıntı yaşamaman mümkün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (26 Kasım 2021 Cuma)

Genel

Bugün yalnız kalmamak için daha hevesli olabilirsin. Arkadaşlarınla zaman geçirmek senin için daha önemli olacak. Onlarla zaman geçirmek kendini daha iyi hissetmek için önemli olacak. Grup olarak etkinliklere katılmayı ihmal etmemelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Zihinsel olarak dinlenmeye ihtiyaç duyabilirsin. Sessiz ortamlarda bulunmak senin için önemli olacak. Dinlenmek için sakin ortamları tercih etmekte yarar var. Fırsat buldukça yürüyüş yapmayı ihmal etmemelisin.

Aşk

Sevdiğin insanla birlikte kısa bir gezi yapma imkanın olabilir. Onunla geçireceğin zamanın senin için keyifli geçmesi için elinden geleni yapmak isteyebilirsin. Birbirinizi şaşırtmaya devam etmekte yarar var.

Para

İş ortamında bir değişiklik yapmayı düşünebilirsin. Vereceğin kararları iyice değerlendirmeden vermemek iyi olacak. Geleceğini etkileyecek olaylar hakkında güvendiğin insanlardan görüş almak yapacağın seçimi kolaylaştıracak.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (26 Kasım 2021 Cuma)

Genel

Duygularının vereceğin kararların önüne geçmesine izin vermemelisin. Vereceğin kararlarda mantıklı olmak senin için daha iyi olacak. Duygusal tepkiler vermekten çekinmek olayların kontrolünü kaybetmeni engelleyecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kötü alışkanlıkları terk etmek için yardım istemekten çekinmemelisin. Arkadaşların ve sevdiklerin sana her yardımı yapmak için hazır olabilir. Daha fazla egzersiz için kararlı olmak sana iyi gelecek.

Aşk

Yeni bir ilişki için kendini hazır hissetmiyor olabilirsin. Yalnız olmanın tadını çıkarmak senin için daha makul olacak. Kendin hakkında düşüncelere dalmak ilerideki kararlarını olumlu etkileyebilir.

Para

Uzun süren çalışmalarının karşılığını alabileceğin döneme girebilirsin. Eline kazancını alman kendini daha farklı işlere girmek için motive edebilir. Aynı kararlılıkla çalışmaya devam etmek başka işlerde de başarılı olmanı sağlayacak.
Başak Burcu Günlük Yorumu (26 Kasım 2021 Cuma)

Genel

Yeni ortamlara girmek, yeni gezi planları yapmakta fayda var. Arkadaşlarınla beraber birkaç etkinlik planlayabilirsin. Aynı yerde uzun süre kalmanın seni körelttiğini düşünebilirsin. Bu aralar ihtiyacın olan yenilenmenin peşinden gitmek senin için önemli olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini daha rahat hissetmek için ayrıca çabaların olabilir. Bulunduğun ortamı iyileştirmek, sağlığın için önemli olacak. Kötü düşüncelerden etkilenmemek için daha dikkatli olmalısın. Yürüyüş için bahane yaratmakta fayda var.

Aşk

Yeni insanlarla tanışmak senin için iyi olacak. Yeni arkadaşlıklar hakkında daha cesur davranmak ilişki konusundaki şansını artırabilir. Vakit geçirdiğin arkadaş ortamın sayesinde aradığın ilişkiye ulaşman mümkün olabilir.

Para

Karşına çıkacak yeni fırsatlarla daha çok ilgilenmek isteyebilirsin. Mevcut işini riske atmadan yeni işler hakkında bir şeyler yapmak sana iyi gelebilir. Elindekini riske atmadan yatırım yapmak yararlı olabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (26 Kasım 2021 Cuma)

Genel

İstediğin huzurlu ortama kavuşmaya daha yakınsın. Seni sürekli rahatsız eden insanlardan, sırtındaki yüklerden uzaklaşmak rahat nefes almanı sağlayacak. Elindeki imkanları iyi değerlendirdiğin sürece istediğin şartlara sahip olmak mümkün olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

İnsanların seni sürekli rahatsız etmediği bir gün geçireceksin. Dikkatini dağıtan gereksiz detaylardan uzak kaldığını fark edeceksin. Bu fırsatı işine daha iyi odaklanmak için kullanacaksın. Meditasyon sayesinde kendini daha iyi hissetmen mümkün.

Aşk

Sevdiğin insana sana biraz zaman ve alan tanımasını isteyebilirsin. Ondan bir süre uzak kalıp kendi düşüncelerini anlamaya çalışmak iyi gelecek. Gerçek ihtiyacının ne olduğunu belirleyip buna ulaşmak için uğraşman mümkün.

Para

İşlerinin yoğunlaşması seni rahatsız etmeyecek. Kendini dışarıya tamamen kapatıp işine odaklanmak isteyebilirsin. Dikkatini işine yoğunlaştırmak ister istemez işinde ilerlemeni sağlayacak.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (26 Kasım 2021 Cuma)

Genel

Beraber zaman geçirdiğin insanlarla boş şeyler hakkında tartışmalar yaşayabilirsin. Bunların büyük rahatsızlıklar yaratmasına izin vermemelisin. Olayları büyütmeden, arkadaş muhabbeti olarak kalmasını sağlamak senin için önemli olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

İnsanlarla iç içe olmak seni korkutmamalı. Tedbirini almayı ihmal etmemelisin. Egzersiz konusunda yeni şeyler denemek senin için iyi olabilir. Bunun yanında yemek düzenin korumaya ayrıca özen göstermen gerekebilir.

Aşk

Mevcut ilişkinde seni mutlu etmeyen şeyler hakkında önlem alman gerekebilir. Seni rahatsız eden şeyleri sevdiğin insanla konuşurken açık olman gerekecek. Aranızda gizli saklı kalmaması yararlı olacak.

Para

Sürpriz masraflara karşı hazır olmakta yarar var. Hesapta olmayan harcamaların düzenini bozmasına engel olmak senin için zor olacak. Gereksiz harcamalardan uzak durarak olası sıkıntılarla baş etmek mümkün olabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (26 Kasım 2021 Cuma)

Genel

Duygularınla ilgili daha dikkatli olmakta fayda var. Etrafındaki olaylara vereceğin tepkilerde duygularını önde tutmamak senin için daha iyi olacak. Vereceğin mantıklı tepkiler olayların kontrolünü kaybetmemen için sana gereken gücü verebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığın için yeni kararlar almaktan çekinmemelisin. Yanındaki insanlar sayesinde senin için yeni ve zor olan her şeyi atlatmak mümkün olacak. Onların yardımı sayesinde ilerleme kaydetmek olası.

Aşk

Sevdiğin insanla gelecek hakkında planlar yapmak isteyebilirsin. İlişkinin gidişatı hakkında fikirlerinizi paylaşmak yararlı olacak. Düşündüklerini açıkça söylemekten çekinmemelisin. Bu durum atılması gereken adımları belirlemek için gerekli olabilir.

Para

Yeni ortaklıklar içine girmeyi düşünebilirsin. Adımlarını atarken kendini güvene almayı ihmal etmemelisin. İş planını sağlam yapmak, ileride karşılaşacağın sorunları çözmede yardımcı olacak.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (26 Kasım 2021 Cuma)

Genel

Arkadaşlarınla anlaşmazlıklar yaşayabilirsin. Olası tartışmaları engelleyip yapıcı olmaya çalışmak senin için daha iyi olacak. Ani tepkiler verip gereksiz yere arkadaşlığı riske atmamak iyi olacak. Sorunları çözmek için konuşmaya, anlaşmaya çalışmakta fayda var.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Olumsuz düşüncelerden uzak durmak senin için daha yararlı olacak. Seni sıkıntıya sokan ne varsa uzaklaşmak iyi gelecek. Etrafında keyifli ve enerjisi yüksek insanların olmasını isteyebilirsin. Onlar sayesinde daha olumlu kalabildiğini göreceksin.

Aşk

Aşk konusunda daha şanslı olmayı dileyebilirsin. Yaptıklarının karşılığını alamamak seni umutsuz bir duruma sokmamalı. Zamanı gelince karşına istediğin ilişkiyi yaşayabileceğin bir insan çıkacak. Umudunu yitirmemelisin.

Para

İstediklerine ulaşmak için çalışmalarını daha da hızlandırabilirsin. Hedeflerine varmak için yeni planlar yapmak senin için iyi olacak. Olaylara bakış açını değiştirmek de yeni şeyler görmeni sağlayabilir. Bunları değerlendirmekte fayda var.
Koç Burcu Günlük Yorumu (26 Kasım 2021 Cuma)

Genel

Başkalarının senin hakkında ne düşündüğünü dert etmemen gerekecek. Sen bildiğin yolda ilerleyip işlerini düzene sokmaya devam etmelisin. Herkesin düşüncesini değiştirmeye çalışmak boşuna yorulmana sebep olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Uyku düzenine dikkat etmek senin için daha iyi olacak. Mümkün olduğunca erken yatmaya dikkat edebilirsin. Gün içinde yeteri kadar dinlendiğini bilmek sana iyi gelecek. Egzersize daha fazla önem gösterebilirsin.

Aşk

Yeni ortamlara girip yeni insanlarla tanışmaya devam etmekte yarar var. Seni bekleyen aşkın ne zaman karşına çıkacağını bilemezsin. Bu sebeple her an hazırlıklı olup şansını yükseltmek senin için iyi olacak.

Para

Hedeflerine ulaşmaya başladıkça girdiğin yolda daha emin adımlarla ilerleyeceksin. Kararlılığını koruyup işine daha sıkı sarılmakta fayda var. Emin adımlarla ilerledikçe karşına başka fırsatlar çıkmaya devam edecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel