26 Kasım 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 26 Kasım 2020 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (26 Kasım 2020 Perşembe)

Genel

Sosyal mevzular daha fazla gündeme gelebilir. Farklı ortamlarda bulunman gerekebilir. Yeni kişilerle konuşman gerekebilir. Kendini daha iyi ifade edebilirsin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Tükettiklerine özen göstermen gerekebilir bugün. Bünyeni ve mideni yormayacak gıdalar tüketmek, yağlı yiyeceklerden uzak durmak sana daha iyi gelecek. Ne yediğine özen göstermelisin.

Aşk

Aşık olduğun kişiyle vakit geçirmeye fırsat bulamayabilirsin. Ancak bu konularda birbirinizi zorlamamak daha önemli olacak. Aranızdaki ilişkinin "istediğiniz gibi" olmasındansa kendiliğinden yolunu bulması daha kıymetli olabilir.

Para

Bugün ne kadar harcadığın önemli olabilir. Büyük bir tasarruf planına gitmesen bile dikkatli bir bütçe kurup ona göre davranmalısın. Gereksiz harcamalarla kendi canını sıkmamalısın.
Kova Burcu Günlük Yorumu (26 Kasım 2020 Perşembe)

Genel

Bugün senin için şanslı bir gün olacak. İşlerini yoluna koymada daha olumlu kararlar alabileceksin. Kafanı çalıştırarak mantıklı sonuçlara varabileceksin bugün. Bu enerjiyi sonuna dek değerlendirmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sıkı giyinmek, kalın bir çorap giymek sana daha iyi gelebilir. Ayaklarını sıcak tutmak bütün vücudunun enerjisini etkileyebilir çünkü. Sağlıklı bir beden için bu vakitlerde kendini ısıtmalısın.

Aşk

Aşık olduğun kişinin, gözünün içine baktığını fark edebilirsin bugün. Birbiriniz için gösterdiğiniz değeri daha net fark edeceksiniz. Aşk ve ilişkiler konusunda pozitif bir gün olacak senin için.

Para

Yoluna konması gereken meseleleri çözmek için vakit ayırabileceksin. Faturalar, ödemeler, diğer masraflar derken yaptığın parasal hesapları da kontrol edebileceksin. Maddi konuları daha dikkate alacaksın bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (26 Kasım 2020 Perşembe)

Genel

Sanatsal konulara daha fazla odaklanabilirsin. Daha keyifli konulara vakit ayırabilirsin. İyi bir kitap okumak, güzel bir film izlemek gün içerisindeki enerjini etkileyebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sıcak çaylar içmek, bağışıklığın için bolca vitamin almak sana daha iyi gelebilir. Bugün fiziksel olarak bünyeni kuvvetlendirmeli ve soğuk algınlıkları gibi hastalıklara karşı önlem almalısın.

Aşk

Romantik komediler izlemek, keyifli bir şarkı dinlemek aşk ve sevgi konularında sana daha olumlu etkiler sağlayabilir. Aşk ve sevgi konularında etrafında birisi olmasa bile kendini bu konulara verebilirsin.

Para

Maddi konulara fazla vakit ayırmak istemeyebilirsin bugün. Bunun için halletmen gerekenleri bitirdikten sonra kendine zaman ayırmalısın. Sağlam bir bütçe ve sıkı bir plan ile sahip olduklarınla yetinmek sana daha iyi gelebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (26 Kasım 2020 Perşembe)

Genel

Etrafındaki farklı konulardan ilham alman olası. Yeni şeylere odaklanabilir zihnini açabilirsin. Farklı ilham kaynaklarına odaklanmak kendi hayatını nasıl yönlendireceğin konusunda da önemli olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Kasların için esneme hareketleriyle bedenini daha da kuvvetlendirmeye başlayabilirsin. Bu tür esneme hareketleri üstünde biriken gergin enerjilerden kurtulman daha kolay olabilir bugün.

Aşk

Aşk ve sevgiye vakit ayırmakta zorlanabilirsin bugün. Ancak kendince daha sakin ve rahat bir gün geçirmek kafanı toplamana vesile olacak. Büyük şeyler beklememelisin bugün.

Para

Parasal açıdan yeni fikirlere odaklanabilirsin. Yeni başlangıçlar yapman olası bugün. Kafanı daha rahat bir biçimde, iyi konulara verebilir ve olumlu sonuçlar elde edebilirsin. Maddi kazanç konularında daha şanslı olacaksın bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (26 Kasım 2020 Perşembe)

Genel

Kafanı çalıştırmak ve yeni fikirler üretmek isteği daha baskın olacak. Kendi davranışların ve yolunla olayları bir şekle sokabilirsin. Diğerleri gibi davranmayacaksın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Egzersizlere ve harekete odaklanmak için yarını beklememelisin. Bugünden egzersiz yapmalı ve ufak da olsa bunu bir rutin haline getirmeye başlamalısın. Kasların için esneme hareketleri sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Keyifli bir muhabbet, ufak bir flört daha güzel gelebilir sana. Aşk ve sevgide farklı beklentilere girmek yerine sahip olacağın rahat ve eğlenceli sohbetler seni daha fazla harekete geçirebilir.

Para

Farklı fikirler üretmek maddi açıdan olumlu etkiler sağlayabilir. Parasal konularda her zamankinden farklı düşünmenin faydasını görebilirsin. Bir şeylere daha yapıcı yaklaşabilirsin bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (26 Kasım 2020 Perşembe)

Genel

Bugün kafana yeni fikirler gelebilir. Önceden fark etmediğin şeyleri görebilirsin. Yaşananlara daha farklı ve pozitif yaklaşabilirsin. Hayatındaki konulara nasıl baktığın önem yaratabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Rahat ve sakin bir gün geçirmek, kafanı toplamak sana daha iyi gelecek. Fiziksel ve zihinsel enerjini gereksiz konularla harcamamalı ve kendince bir gün geçirmelisin. Stresi, duygusal gerginliği üstünden atmaya odaklanabilirsin.

Aşk

Aşk ve sevgi konularında yeni insanlara odaklanmak daha iyi gelebilir. Geçmişte kalan kişilere odaklanmak yerine yüzünü geleceğe dönmelisin. Hayatın sana nasıl güzel sürprizler sakladığını görme şansın olabilir bugün.

Para

Maddi açıdan yeni kararlar almak, yarım kalan işleri bitirip yenilerine başlamak öncelikli olabilir. Bugün daha çok alacağın kararlar öncelikli olacak. O yüzden kararlarına dikkat etmelisin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (26 Kasım 2020 Perşembe)

Genel

Bugün kendini çok daha kuvvetli ve olumlu hissedeceksin. Sana göre önemli olan şeylere vakit ayırabilirsin. Büyük gelişmeler veya beklentiler olmasa da içinde bulunduğun durum seni çok daha memnun edecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Enerjin daha yüksek olacak. Bu güzel enerjiyi nereye yönlendireceğin önemli olabilir. Gün boyunca bu enerjinin düşmemesi için kan dolaşımını hızlandırmalı ve egzersize odaklanmalısın.

Aşk

Aşk ve sevgi konularında kendine güvenerek hareket edeceksin. Attığın adımlarla "ben geliyorum" diyeceksin resmen. Eğer ilgilendiğin birisi varsa ona açılmak isteyebilirsin.

Para

Elindekilere şükretmek ve kendi hesabını bilmek senin için daha iyi olabilir. Gereksiz masraflarla bütçeni zora sokmamalı ve sahip olduklarınla yetinmelisin. Bugün böylesi senin için daha uygun olabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (26 Kasım 2020 Perşembe)

Genel

Daha iyi para kazanmak için güzel kararlar alabilir, yeni fırsatlarla karşılaşabilirsin. Eline daha fazla para geçmesi için güzel bir durum ile karşı karşıya kalman olası.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve duygusal gerginliklerin etkilerini azaltmak için meditasyona ve yoga gibi egzersizlere odaklanmalısın. Kendi sağlığın için kendine bir alan yaratmak ve kaslarını esnetmek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşık olduğun kişinin kalbini kazanmak için biraz çaba gösterebilirsin bugün. Onunla daha olumlu iletişimlere geçmek ve belki de ilk adımı atmak aranızda daha pozitif bir etki yaratabilir.

Para

Kendi mantığına güvendiğin zaman maddi olarak daha da kuvvetlendiğini fark edebilirsin. Bugün dikkatli kararlar almak seni daha mutlu edecek. Paraya hislerini karıştırmamalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (26 Kasım 2020 Perşembe)

Genel

Yoluna girmesi gereken işlere vakit ayırmalısın. Hatta bu konuları günün erken saatlerinde hallederek günün geri kalanında içini rahat ettirebilirsin. Yarım kalan meseleleri bitirmen gerekecek.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Mesafe ve hijyen konularına özen göstermen koronavirüse karşı elini kuvvetlendirebilir. Etrafındaki insanlarla mesafeni korumak ve hijyene özen göstermek fark yaratacak. Dikkatli olmalısın.

Aşk

Aşk ve sevgi konularına odaklanmakta zorluk çekebilirsin bugün. Bunun sebebi de hayatında ilgilenmen gereken farklı konular olabilir. Zihnini aşka vermek için başka bir zaman seçmen gerekecek.

Para

Maddi olarak mantığına güvenmek ve ani bir biçimde duygusal davranmamak elini kuvvetlendirebilir. Eğer bir masraf yapılması gerekiyorsa ani kararlarla değil, zamanlı ve sakin bir biçimde olmalı.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (26 Kasım 2020 Perşembe)

Genel

Bugün zihnini farklı şeylere açman olası. Yeni şeyler öğrenme, önemli konuşmalar yapma, farklı konulara odaklanma… Zihnini çalıştıracağın ve fark yaratacağın bir gün olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Şekerli şeyler tüketmek keyiflidir ama bunun bir ölçüsü olmalı tabii ki de. Bugün ne kadar şeker yediğini ölçebilirsin. Az ve dikkatli bir tüketim sağlamak sana daha enerji verebilir.

Aşk

Aşk ve sevgi konusunda yeni insanlara odaklanman olası bugün. Hoşlandığın birisi yoksa eğer, yeni bir insanı merak edebilirsin. Kendi hislerini anlamak ve o insanı tanımak için zamana ihtiyacın olabilir.

Para

Parasal açıdan hesabını kitabını bilmen ve ayağını yorganına göre uzatman sana güzel bir etki kazandırabilir. Bugün maddi mevzularda daha mantıklı ve dikkatli olacaksın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (26 Kasım 2020 Perşembe)

Genel

Yaratıcı düşünmek ve insan ilişkilerine özen göstermek sana daha iyi gelecek. Sevdiğin insanların yüzünü güldürmek için ilginç ve keyifli yollar bulabilirsin. Epey popüler olacaksın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kuvvetini artırmak için tükettiğin yiyeceklere özen göstermen gerekecek. Taze meyve ve sebze yemek, bol vitamin almak enerjini artırabilir. Tükettiklerinde dikkatli olmalısın.

Aşk

İlgilendiğin kişinin ilgisini çekmek için onun sevdiği konulara ilgi gösterebilirsin. Hoşlandığın bu kişiyi etkilemek için güzel bir şans elde edebilirsin bugün.

Para

Satın almak istediklerin için belli bir ödeme planı ayarlayabilirsin. Hesabını bilerek daha güzel kararlar alabilirsin. Parasal açıdan güzel kararlarla elini kuvvetlendireceksin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (26 Kasım 2020 Perşembe)

Genel

Bugün etrafındakilere destek olmak isteyebilirsin. Sevdiklerinin yanında olmak, onlara destek olmak ve emek sarf etmek zihnini daha güzel konulara odaklamana vesile olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Sevdiğin kişilerin sağlığını düşünmek önemli olabilir. Özellikle koronavirüsün kol gezdiği bu vakitlerde… Sevdiğin kişilere bir zarar gelmemesi için önlemleri artırabilirsin.

Aşk

Aşık olduğun kişinin derdini dinlemek, ona destek olmak önemli olabilir. Ancak bu demek değil ki hemen onun sıkıntılarını onun yerine çözesin. Bazen sadece dinlemek yeterli olmalı, bunu unutmamalısın.

Para

Kendine bir bütçe ayarlamak daha doğru haracamalar yapmana vesile olabilir. Bu belirli bütçe dışına çıkmamak hem maddi olarak sağlam durmanı hem de isteklerin için para ayırmanı sağlayacak.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel