26 Eylül 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 26 Eylül 2020 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (26 Eylül 2020 Cumartesi)

Genel

Tek istediğin evde sakin bir gün geçirmekken halletmen gereken birden fazla iş olabilir. Çok yoğun bir günden geçebilirsin. Gün içerisinde enerjinin düşmemesi için kendine dikkat etmen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kendi isteklerine ve ihtiyaçlarına odaklanman gerekebilir. Kendince biraz zaman geçirmek ve enerjini yenilemek için biraz çaba göstermen gerekecek. Sağlığına öncelik vermelisin.

Aşk

Bugün ilginç konuşmalara dahil olabilirsin. Sana ilgisini belli eden kişiler gündeme gelebilir. Daha güzel iletişimlerle kendini aşka açman olası.

Para

Her şeyi para için yapmadığını hatırlaman gerkeebilir bugün. İş ve sosyal konulardaki gelişmelerin sonucunu sadece paraya bağlamamalısın.
Kova Burcu Günlük Yorumu (26 Eylül 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün çok yoğun bir gün olabilir. İletişim açısından sürekli meşgul olabilirsin. Telefonlar hiç susmayabilir. Bu konular seni biraz yoracak gibi ancak insan ilişkilerini bir yola koymak sana düşebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün bir şeyleri yoluna koymak için zaman planlamasını iyi yapman gerekebilir. İşlerini bir düzene oturtmak ve kendine dinlenecek vakit bırakmak sana çok daha iyi gelebilir.

Aşk

Bugün arkadaşların sana çöpçatanlık yapabilir. Seni ilginç bazı insanlarla tanıştırabilirler. Bu etkilere kendini açmak ve bir şeylere hemen hayır dememek seni daha mutlu edebilir.

Para

Yaşananlar için sorumluluk alman gerekebilir. Attığın adımlar, aldığın kararlar maddi durumunu derinden etkiliyor olabilir. Bu konularda daha dikkatli olmak ve sorumluluğunu bilmek sana daha iyi gelecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (26 Eylül 2020 Cumartesi)

Genel

Dürüstlüğü seviyorsun ancak dürüstlük ile densizlik arasındaki çizgiye dikkat etmen gerekebilir bugün. Doğruları söylemek için kalp kırmamak daha önemli olabilir. Kime ne söylediğine dikkat etmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün başkalarına odaklanmak yerine kendi sağlığına odaklanman gerekecek. Kendi ihtiyaçlarını öncelikli tutmak sana daha iyi gelebilir. Başkalarına vakit ayırdığın kadar kendine de vakit ayırmalısın.

Aşk

Bugün bir süredir vakit ayıramadığın kişiye vakit ayırabilirsin. Sevdiğin kişiyle daha sakin bir gün geçirme isteğin olabilir. Birbirinize ayıracağınız zamanın kıymetini bileceksiniz.

Para

Bugün maddi konularda bir şeyler istediğin gibi ilerlemese de yine de rahat davranabileceksin. Bir şeyler en uç noktada olmayabilir senin için. Sahip olduklarınla yetineceksin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (26 Eylül 2020 Cumartesi)

Genel

Birden fazla insanın sana ulaşmaya çalıştığını görmek seni şaşırtmamalı. İnsanlarla arandaki iletişimi kuvvetli tutman gerekebilir bugün. İletişim kanallarını açık tutmak ve onlarla konuşmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün biraz fazla hassas olabilirsin. Her şeye aşırı tepki veriyor olabilirsin. Bunun sebebi, sabrının zorlanması ve stres kaynaklarına çok daha yakın olman olabilir. Bugün meditasyon gibi konulara yönelmen gerekecek.

Aşk

Bugün yapacağın konuşmalar karşı tarafı harekete geçirici olabilir. Bu kişi sevgili de olsa ufak bir flört de olsa senin onayını kazanmaya çalışabilir. Bu etkiden mutlu olabilirsin.

Para

Herkes gibi sen de bu ekonomik durumda ne yapacağını bilemiyor olabilirsin. Durum analizi yapmak ve olan biteni görmek için kendine biraz zaman tanıman gerekebilir. Bugün gözlem yeteneğini konuşturmalısın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (26 Eylül 2020 Cumartesi)

Genel

Halledilmesi gereken işler artmış olabilir. Bu da seni daha fazla yorabilir. Ancak bir şeyleri yarına bırakmak yerine bugünden halletmek sana ileride daha güzel zamanlar kazandırabilir. Tembellik etmemelisin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Hayatına bir denge getirmek çok daha önemli olabilir. Sağlığın için yediklerine, içtiklerine, hareketlerine ve ne kadar dinlendiğine dikkat etmelisin. Böylece zamansız yorgunlukların önüne geçebilirsin.

Aşk

Seninle flört etmek isteyenler hakkında bilgiler gelebilir kulağına. Bu kişiler senin ağzını yoklayabilir. Üstünde biriken ilgi seni daha da mutlu edebilir. Aşkta yeni etkilere kendini açabilirsin.

Para

Çok sıkı çalışmak ve sadece doğru olanı yapmak bazen yeterli olmayabilir. Araya bir de şans faktörünün girdiğini unutmamalısın. O yüzden kendine çok fazla yüklenmek yerine biraz da şansına güvenmen gerekecek.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (26 Eylül 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün kendini biraz yorgun hissedebilirsin. Sürekli yoğun olmak, işlere güçlere koşmak seni yorabilir. Bu konularda kendine özen göstermen gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Esneme hareketlerine özen göstermen gerekecek. Kaslarını ve eklemlerini çalıştırmak bütün bir egzersizden daha kıymetli olabilir. Sağlığın için esneme hareketlerine dikkat etmelisin.

Aşk

Aşk konuları seni başka bir diyara alıp götürüyor olabilir. Ama günün sonunda dünyaya dönmen gerekecek. Bir şeyleri dengelemek ve aranızdaki konuşmalarda gerçekçi olmak sana daha iyi gelebilir.

Para

Maddi konular insan ilişkilerini etkileyebilir. İş ve maddiyat ile alakalı gerginlikler insan ilişkilerinde kötü etkisi olabilir. Veya iş konusunda kötü etkisi olan insanların varlığını fark edebilirsin. O yüzden kimle konuştuğuna dikkat etmen gerekecek bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (26 Eylül 2020 Cumartesi)

Genel

Elde edemediğin şeylere daha fazla odaklanabilirsin bugün. Gerek maddi gerek manevi konular olsun, elde olmayan seni daha fazla kendine çekebilir. Bu konularda kendine haksızlık etmemeli ve kendi üstüne gitmemelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün üstünde bir huzursuzluk olabilir. Vücuduna gereken özeni göstermen ve biraz dinlenmen bu etkinin azalmasına vesile olabilir. Vücuduna dikkat etmek için neleri tükettiğine de özen gösterebilirsin.

Aşk

Aşk konusunda beklenmedik gelişmeler görmen olası. Genel olarak kimle ne konuşacağın kafanda soru işareti olsa da bugün aşk durumlarında daha pozitif etkiler görebilirsin. Yeni bir flört durumu başlayabilir.

Para

Emeklerin sonucunu çok hızlı bir biçimde görmek isteyebilir, acele ettirebilirsin. Ancak bazı konuları zamana yaymak sana daha iyi sonuçlar verecek. Bugün sonuca değil gidişata odaklanmalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (26 Eylül 2020 Cumartesi)

Genel

Baş ağrısı veya mide ağrısı ile sınanabilirsin. Bu tür olayların önüne geçmek için biraz yediklerine ve içtiklerine dikkat etmen gerekecek. Mideni yoracak şeyler gününün nasıl geçeceğini de çok etkileyebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

İnsanlarla nasıl konuştuğun, neleri ifade ettiğin bir yana bunları nasıl aktardığın da önemli olabilir. İçinde biriken stres kendini gergin sözlerle gösterebilir. O yüzden dikkatli olmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişi ile kuracağın iletişim seni daha mutlu edebilir. Sıcak samimi ve huzurlu bir iletişimden çok tutkulu bir iletişim olabilir. Bu ilgi çok hoşuna gidecek.

Para

Bugün parasal sonuçlar almakta zorluk çeksen de emeklerinin bir yolunu bulduğundan emin olabileceksin. Direkt olarak parayı gözünle görmesen bile maddiyat konusundaki emeklerinden emin olarak kendini mutlu edeceksin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (26 Eylül 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün desteğini isteyen insanlarla karşılaşabilirsin. Bu kişilere çözüm üretmen, ortamlardaki değerini artırabilir. Bazı konuları baştan savma bir şekilde değil de derinden çözmen gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol vitamin alman gereken bir dönem olabilir. Hem bağışıklık sistemini kuvvetlendirmek hem de vücudunun işleyişine destek olması adına daha dikkatli olmalısın. Vitamini bol sebze ve meyveler tüketmen gerekebilir.

Aşk

Bugün daha derin konular gündeme gelebilir. İletişiminizi netleştirmeniz ve iki tarafın da nerede olduğunu görmesi gerekebilir. Bu konularda öncü olman gerekecek.

Para

Etrafındaki insanlardan daha fazla risk almış olabilirsin. Bu durum seni gerebilir. İş ve maddiyat konusunda ortadaki emeğini göz ardı edip endişelere kapılmaktan kendini korumak sana düşebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (26 Eylül 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün alacağın bazı haberler, yeni gelişmelere vesile olabilir. Alacağın bir haber ile yeni bir adım atabilir, yeni bir başlangıca girebilirsin. Daha güzel ve keyifli bir etki seni bekliyor olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün şeker tüketimine dikkat etmen gerekebilir. Fazla şeker tüketimi gün içerisindeki enerjini alıp götürebilir. Bunun önüne geçmek için yediklerinde daha seçici olman gerekecek.

Aşk

Yeni arkadaşlıklar, sohbetler, aşktan daha öte bir durum olabilir senin için. Kalbini yeni dostluklara açmak ve samimi iletişimler kurmak aşka bakış açını da değiştirebilir.

Para

Bugün yapıcı etkilere kendini açman gerekecek. Sadece bir şeylere söylenmemeli, sonuç üretebilmelisin. Bunun için maddi sonuçlara değil de içinde bulunduğun durumlara odaklanabilirsin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (26 Eylül 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün kendince bir şeyler yapmak isteyebilir, kendine göre aktiviteler seçebilirsin. Keyfine göre seçeceğin bu aktivitelerde sana katılmak isteyenler olabilir. Bir şeylerde paylaşımcı olman gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek gün içerisinde enerjini toplamana vesile olabilir. Vücudunun sıvı tüketimini artırmasının faydasını göreceksin. Enerji açısından ve daha rahat hareket etmek açısından daha fazla su tüketmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişinin ilgisini çekmek ve ona daha fazla ilgi göstermek için güzel bir gün olabilir. Onu mutlu etmek için bir zaman ayırmak sana da mutluluk olarak dönecek. Birbirinize vakit ayırmalısınız.

Para

Bugün bir şeyleri ilerletmek, sonuca odaklanmaktan daha iyi olabilir. Maddi açıdan emeklere odaklanman gerekecek. Parasal sonuçlar yerine ortadaki emeğe odaklanmak seni mutlu edebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (26 Eylül 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün işe güce çok fazla vakit ayırmak isteyebilirsin. Aklındaki tek konu iş ve maddi konular olabilir. Ancak bu konularda dengenin önemini kendine öğretmen gerekecek. İş kadar diğer konuları da gözden geçirmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Stres ve gerginliklerle başa çıkabilmek için iletişimini düzeltmen gerekebilir. Yangına körükle gitmemek, yapıcı taraf olmak sana daha iyi gelebilir. En başta kendini germemen gerekecek.

Aşk

Bugün iletişim ile çözemeyeceğin sorun olmayabilir aşk konusunda. Sevdiğin kişiyle içinizi sıkan konularda daha rahat iletişimler kurabilirsiniz. Seçtiğin kelimeler daha etkili olabilir bugün.

Para

Bugün kendini iyi hissetmek için keyifli konulara odaklanmak paradan daha iyi sonuçlanabilir. Sadece paranın keyfini yerine getirebileceği algısını kırmalısın. Diğer konulara odaklanmak paradan daha güzel sonuçlar verebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel