26 Eylül 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 26 Eylül 2019 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (26 Eylül 2019 Perşembe)

Genel

Etrafındaki insanların içlerinde bulundukları hallerle gereğinden fazla ilgileniyor olabilirsin. Sevdiğin insanların keyifli ve rahat bir hayata sahip olmalarını isteyebilirsin. Ancak bugün önceliği kendine vermen gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmek için iyi bir gün. Yeni tarifler öğrenmek ve işlenmiş gıdalardan uzak durmak sana daha iyi gelecek. Vücuduna iyi gelecek gıdaları öğrenebileceğin ve yeni tarifler deneyebileceğin bir gündesin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile karşılıklı atışmalarınız bir oyun haline gelebilir. Ancak bazı konuları ciddiye alma eğiliminde olabilirsiniz bugün. O yüzden birbirinize karşı seçtiğiniz kelimelere özen göstermeniz gerekecek.

Para

Bugün dinlenmek ve maddi kaygıları bir kenara koymak sana daha iyi gelecek. Kendine zaman ayırmak ve kafanı toparlamak ilerisi için daha güzel kararlar almanı ve işe dört elle sarılmanı sağlayabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (26 Eylül 2019 Perşembe)

Genel

Halletmek istediğin konulara yeteri kadar özen göstermediğini düşünebilirsin. Mükemmeliyetçi davranışın bazı olaylarda yorulmana sebep olabilir. Gerçekleştirdiklerini görmek için biraz geriye çekilmen gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Daha fazla yeşil sebze ve taze meyve tüketmen gereken bir gün olacak bugün. Bol bol taze gıda tüketmek ve bol bol vitamin almak kendini çok daha iyi hissetmeni sağlayacak. Sindirim sistemini hafifletmek de cabası…

Aşk

Sevdiğin kişinin ilgisini çekmek isteyeceğin bir gündesin. Birbirinize vakit ayırmak ve fiziksel aktivitelere özen göstermek size daha iyi gelecek. Karşındaki insanın ilgisini kazanmak için onun istediği şeylere odaklanabilirsiniz bugün.

Para

Yeni fikirlere ve konulara odaklanmak sana daha güzel parasal getiriler sağlayabilir. İlgini çeken konulardan güzel sonuçlar almak isteyebilirsin bugün. Kendini geliştirmek için zaman tanıman gerekebilir kendine.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (26 Eylül 2019 Perşembe)

Genel

Bugün keyifli bir gün geçireceksin. Konuştuğun kişilerle aranda güzel bir muhabbet olacak. Bazı işleri yoluna koymak için gereken enerjiyi kendinde bulabileceksin. Daha rahat bir gün seni bekliyor olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Uyku düzenine ve yediklerine özen göstermen gereken bir gün. Yeteri kadar uyku alamamak ve yediklerinde özenli olmamak daha sonradan pişman olacağın şeylere yol açabilir. Bugün vücuduna özen göstermen gereken bir gün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile keyifli vakitler geçirebilirsin bugün. Aranızdaki anlayış daha da artabilir. Bazı konularda yol kat etmek ve aranızda daha güzel bir uyum sağlamak için birbirinize vakit ayırabilirsiniz bugün.

Para

Masrafları kısmak ve senin için önemli olan konulara para ayırmak daha iyi bir tercih olacak senin için. Gereksiz yere yaptığın harcamalara odaklanabilir ve ilerisi için daha güzel önlemler alabilirsin bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (26 Eylül 2019 Perşembe)

Genel

Bugün etrafındaki insanların hatalarını görmekte zorlanmayacaksın. Yapılan yanlışları fark etmek ve bunları düzeltmeye çalışmak önceliğin olacak. Ancak başkalarına odaklanmışken kendi hatalarını görmezden gelebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Ağrıları görmezden gelmemelisin. Vücudunda biriken ve ara ara kendini gösteren ağrılara karşı önlemler alman gerekebilir. Doktora gitmekten ve bazı şeyleri ona danışmaktan çekinmemelisin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiye özen göstermen gereken bir gün. Aranızdaki mutluluğun devamı ve bazı konularda güzel sonuçlara varabilmek için kendi isteklerini ve hareketlerini gözden geçirmen gerekebilir.

Para

Güzel sonuçlar beklemek ve kazancını artırmak bugün önceliğin olacak. Ancak bu güzel sonuçları görebilmek için emek vermen gerektiğini de göz önünde tutman gerekecek. Bugün bol bol çalışmalı ve parasal getiriler üzerinde çok fazla kafa yormamalısın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (26 Eylül 2019 Perşembe)

Genel

Bugün farklı insanlarla muhatap olman gerekebilir. İş veya eğitim konularında sana yardımcı olacak farklı kişilerle tanışabilirsin. Hayatında alman gereken kararlarda sana destek olan insanlar olacak bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihinsel ve bedensel dengeni korumak bugün önemli olacak. Stresin vücudundaki etkisi artabilir. Bu etkiyi azaltmak ve hem zihnini boşaltıp hem de bedenini korumak için biraz daha fazla esneme egzersizleri yapabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda düzelmesi gerektiğini düşündüğün konularda aceleci olmamalısın. Birbirinize zaman vermek ve ne istediğinizi anlamak sizin için önemli olacak. Acele kararlar almaman gereken bir gündesin.

Para

Bugün maddi konularda dikkatini toplaman gerekecek. Bir harcama yapmadan önce paranın nerede olduğundan emin olmalı ve etiketleri doğru okumalısın. Dikkatsizlikle fazla masraf yapmaya meyilli olabilirsin bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (26 Eylül 2019 Perşembe)

Genel

Bugün halletmen gereken konulara odaklanmalı ve istediğin şeyler için adımlar atabilmelisin. Kendinde birçok şeyi halledebilmek için iyi bir enerji bulacaksın. Verimlilik ve hareket senin için önemli olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün enerjinin tıkandığını hissedebilirsin. Bazı konularda güzel sonuçlar almaya fazlaca odaklanmış olmak vücudunda stresin birikmesine sebep olmuş olabilir. Bu stresi ve negatif etkiyi üstünden atmak için açık hava yürüyüşleri sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile romantik bir gün geçirebilirsin bugün. Birlikte yapacağınız planlar sizi birbirinize daha da yakınlaştıracak. Aranızdaki keyif ve muhabbet daha da artabilir bugün.

Para

Bugün evde sakin ve huzurlu bir gün geçirmen sana daha iyi gelebilir. Parasal konuları zamana bırakmak ve maddi kaygıları bir kenara bırakarak sahip olduklarına şükretmek sana daha iyi gelecek bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (26 Eylül 2019 Perşembe)

Genel

Duygusal olarak yaşadığın zorlukları geride bırakmanın vakti gelmiş olabilir. Kendine vakit ayırmak ve kafanı toparlamak, enerjini yenilemeni sağlayacak. Bir süredir sana sıkıntı veren konuları sonunda aşabileceksin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini toparlamak senin için önemli olacak bugün. Stresin etkilerini atmak ve duygusal olarak kendini daha sakin ve rahat hissetmek için biraz daha fazla egzersiz yapabilirsin. Esneme hareketleri ve açık hava yürüyüşleri sana daha iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin kişi ile farklı şeyler yapmak için vakit bulabilirsiniz bugün. Birlikte farklı yerlere gitme, yeni şeyler öğrenme ve birbirinizin fikirlerini anlama konuları bugün daha ön planda olacak.

Para

Parasal konularda nereden nasıl bir kazanç sağlayacağını düşünebilirsin bugün. Ani hareketlere girişmemeli ve hızlı karar almamalısın. Maddi konularda biraz düşünmeli ve bazı olayları zamana bırakmalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (26 Eylül 2019 Perşembe)

Genel

Hayatına denge getirmen gereken bir gündesin. Gerek iş gerekse sosyal hayatında bu dengeyi kurmak ve onu korumak senin için önemli olacak. Parasal konularda kararlarını bu dengeye göre almak hayatını daha da kolaylaştırabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığını korumak için iyi bir rutine sahip olman gerekebilir. Diyet, egzersiz ve uyku düzenlerine dikkat etmelisin. Bugün kendine daha dikkat edeceğin, yeni bir rutin oluşturabilirsin.

Aşk

Sevgini, sevdiğin insana farklı bir yoldan gösteriyor olabilirsin. Karşındaki insan senin hislerinden ve duygularından pek emin olamayabilir. Bugün bu konulara özen göstermeli ve karşındaki insana ne kadar değer verdiğini ifade edebilmelisin.

Para

Sahip olduklarınla çevrendekilere hava atmak seni gereksiz yere yoracak olan bir davranış. Etrafındakilerin gazına gelerek elindeki varlıkları saymana gerek yok. Bugün sahip olduklarını kendine saklaman gerekebilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (26 Eylül 2019 Perşembe)

Genel

Farklı bakış açılarına sahip olmak ve yaşadıklarına farkı bir gözle bakmak senin için önemli olacak bugün. Yaşadığın şeyleri değerlendirmek için acele etmemeli ve olaylara başka bir gözden bakabilmelisin. Bugün gözlem yapmak ve bol bol düşünmek isteyeceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Stresin azalması ve enerjinin vücudunda eşit derecede akışını sağlamak için meditasyon ve esneme hareketlerine özen göstermelisin. Bugün bu konulara daha dikkatli bakabilir ve kendin için bir hazırlık yapabilirsin.

Aşk

Bugün sevdiğin kişiyle aranızdaki iletişim kuvvetli olacak. Sizin için önem taşıyan konuları konuşmak daha rahat olabilir. Eğer bir konuda birbirinizi ikna etmeniz gerekiyorsa bugün buna bir şans verebilirsiniz.

Para

Etrafındaki insanların ilgisini ve dikkatini kazanmak için çaba göstermen gereken bir gün olacak. Parasal konularda ilerisi için bir adım atmadan evvel birlikte iş yaptığın kişilerle arandaki iletişimi artırman gerekebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (26 Eylül 2019 Perşembe)

Genel

Bugün hayatında sana sıkıntı veren konulara daha rahat odaklanabilirsin. Yolunda gitmeyen meseleleri çözmek ve bu konularda sağlam adımlar atmak önceliğin olacak. Senin için önemli kararlar alabileceğin bir gündesin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stres ve zihinsel yorgunluklardan uzak durman gereken bir gün. Stresin kaynağından uzak duramasan bile etkilerini vücudundan atmak için hareket etmen gerekebilir. Bugün aktif olman ve daha fazla hareket etmen kafanı boşaltmanda faydalı olacak.

Aşk

Aşk konusunda yeniliklere açık olman gerekecek. Etrafa bakmayı ve senden hoşlananları fark etmeyi öğrenebilmelisin. Yeni ve farklı etkilere karşı kendini daha da açman gerekebilir bugün.

Para

Fiziksel enerjini koruman maddi konularda daha sağlıklı kararlar almanı da etkileyecek. Yorgunluktan veya bir şeyin çabucak bitmesini isteyerek gereksiz masraflara girebilirsin. O yüzden kendi sağlığına odaklanman daha iyi olabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (26 Eylül 2019 Perşembe)

Genel

Bugün daha kolay işe odaklanabileceksin. Hayatında görmek istediğin değişimler için adımlar atabilirsin. Hem kendin için hem de çevrendeki insanlar için güzel kararlar alabilecek ve bunları rahatlıkla uygulayabileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün enerjini belli bir seviyede tutmak önemli olabilir senin için. Gereksiz yorgunluklardan uzak durmak ve senin için önemli konulara odaklanabilecek enerjiyi bulmak önceliğin olacak. Bu enerjiyi sağlamak için bol bol su tüketebilir ve yediklerine dikkat edebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile keyifli bir gün geçirebilirsin. Aranızda güzel ve keyifli bir muhabbet olabilir. Eğer bir ilişkin yoksa ancak hoşlandığın birisi varsa bugün eyleme geçmek isteyeceksin.

Para

Bugün daha fazla eşyaya sahip olmak yerine sahip olduklarına şükretmek sana daha iyi gelebilir. Gereksiz masraf ve harcamalardan uzak durmak ve alışverişten uzak durmak senin için daha iyi bir tercih olacak.
Koç Burcu Günlük Yorumu (26 Eylül 2019 Perşembe)

Genel

Bugün yataktan çıkmak ve bir işe odaklanmak senin için zor olabilir. Günü kendine ayırmak ve dinlenmek isteyebilirsin. Enerjini yükseltmek için sevdiğin aktivitelere yer verebilirsin bugün. Kendini toparlamak daha önemli olacak senin için.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve yeteri kadar dinlenmek vücudunun ihtiyacı olan şey olabilir. Bugün kafanı toparlamak ve kaslarını dinlendirmek için kendine karşı nazik olman gerekecek. Seni yorabilecek şeylerden uzak durmalısın bugün.

Aşk

Hoşlandığın bir insan varsa bugün bu kişiyle ortak bir ilgi alanı bulman gerekebilir. Aranızdaki muhabbeti istediğin noktaya getirmekte biraz zorlanabilirsin. Bu kişiyi gözlemlemek ve nelerden hoşlandığını anlamak için kendine zaman tanıman gerekecek.

Para

Bugün sahip olduğun eşyaların değerini görmen gerekebilir. Her şeye parasal bir kıymet biçmek yerine sahip olduğun şeylerin hayatına kattığı değer senin için çok daha önemli olacak bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel