26 Ekim 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 26 Ekim 2020 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (26 Ekim 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün kendini yazılı olarak daha iyi ifade edebilirsin. Ayrıca boşuna dememişler, söz uçar yazı kalır. Bugün bir şeyleri yazıya dökmek ileride senin işine gelebilir. İşini sağlama almalısın.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Şekerli gıdalardan uzak durmak sana daha fazla enerji verebilir. Şekeri yavaş yavaş azaltmak ve sonra da hayatından tamamen çıkarmak için güzel bir başlangıç yapabilirsin bugün. Sağlığını düşünmelisin.

Aşk

Bugün olaylara çok dikkatle odaklanman gerekebilir. Bir şeyleri iyice irdelemek, iki kere sormak, iki kere konuşmak daha dikkatli olmanı gerektirebilir. Her şeye tek seferde inanmamalı ve olayların temeline inmelisin.

Para

Bugün maddi konulara ekstra özen gösterebilirsin. Eğer resmi belgelerle veya borçlarla alakalı durumlar varsa bir şeyleri daha net görmen olası. Algılarını bu konuda açman sana fayda sağlayabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (26 Ekim 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün kendini daha fazla geliştirebilirsin. Olaylara daha iyi bakabilirsin. Kendini geliştirerek daha iyi ve mantıklı kararlar alman olası. Kendin için daha güzel şeylere odaklanabileceksin.

Aşk

2/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlığına özen göstermek için önce yediklerine özen göstermen gerekebilir. Şekeri azaltman ve işlenmiş gıdalardan uzak durman sana daha iyi gelecek. Sindirim sistemini yormayan şeyler tüketebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızda ilginç bir konuşma yaşanabilir. Bu konuşma kendini nasıl hissedeceğini şaşırmana sebep olabilir. Kendine biraz zaman tanımak ve olanı biteni anlamlandırmak daha önemli olacak.

Para

Bugün söylenmek yerine eyleme geçmelisin. Bir şeyleri eleştiren taraf olmak yerine çözüm üreten taraf olmak sana da çevrendekilere de iyi gelebilir. Yapıcı olmanda fayda var.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (26 Ekim 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün eğlenmeye çalışmalısın. Kendini karanlıklara gark etmemeli, eğlenmeye odaklanmalısın. Keyfine göre bir gün geçirmek ve eğlenmek sana çok daha iyi bir enerji sağlayacak bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Ufak egzersizler, daha büyük olanlardan daha iyi gelebilir. Enerjini iyi değerlendirmek ve kaslarını hareket ettirip esnetmek sana yeterli olabilir. Bugün sağlığın için aşırıya kaçmana gerek kalmayacak.

Aşk

Bugün kafan karışabilir. Bu kafa karışıklığını çözmek için zaman gerekecek. Sevdiğin kişiyle kafana yatmayan mevzuları aceleye getirmeden konuşmak ve yapıcı olmak seni zorlayabilir.

Para

Bugün neye odaklanacağın gününün nasıl geçeceğini etkileyebilir. Eğer parasal kaygılara odaklanırsan o zaman kötü bir gün geçirebilirsin. Eğer daha pozitif bakarsan o zaman daha güzel gelişmeler göreceksin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (26 Ekim 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün enerjin daha yüksek olabilir. Kendini daha iyi ifade edebilirsin. Hayatında değişmesini istediğin konulara daha mantıklı odaklanabilirsin. Kendin için alacağın kararlar daha kalıcı olabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Hijyen konularına özen gösterebilir ve sağlığın için daha temiz bir ortam seçebilirsin. İçinde bulunduğun ortamları temizlemek ve mikroplardan arındırmak sağlığın için daha önemli olabilir.

Aşk

Bugün aşk konularında kafana yatmayan durumlar olabilir. Kendini ifade etmede ve karşı tarafı anlamada biraz sıkıntı yaşayabilirsin. Bir şeyleri zorlamamak ve aceleci olmamak daha önemli olabilir.

Para

Bugün kendi maddi durumundan etkilenmezsen başkasının etkilenmesini de beklememelisin. İlk önce kendi kendini tebrik etmeyi öğrenmen gerekecek. Aynada baktığın insanın başarılarını görmelisin, hatalarını değil.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (26 Ekim 2020 Pazartesi)

Genel

Etrafındaki insanların sana olan yaklaşımı seni biraz rahatsız edebilir. İnsanların nobran olması kafana takılabilir. Bir şeyleri daha sakin görmek için bütün gemileri yakmaman gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Daha sağlıklı olmak için bağışıklık seviyeni artırman gerekebilir. Bunun için de neler tükettiğine özen göstermen gerekecek. Bol vitamin dolu taze sebze ve meyveler tüketmek senin için önemli olabilir.

Aşk

Bugün hoşlandığın kişinin ilgisini çekmek için çaba gösterebilirsin. Bu kişiyle aranda daha samimi bir ortam oluşması için bazı hazırlıkları senin yapman ve bazı tekliflerle senin gitmen gerekebilir.

Para

Bugün kabuğunu kırıp risk almayı öğrenmelisin. Maddi konularda daha sağlam adımlar atman gerekecek. Bazı konuları daha dikkatle ele alıp riske girmenin tam zamanı olabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (26 Ekim 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün herkese akıl veren taraf olabilirsin. Olaylara yaklaşımın daha mantıklı olabilir. Çevrendekilerin görmediklerini daha net görebilirsin. Algılarının açılacağı ve insanlarla daha iyi anlaşacağın bir gün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Hijyen konularına özen gösterebilirsin. Yaşam veya iş alanını temizlemek, hijyene ekstra özen göstermek senin için daha iyi olabilir. Mikroplara karşı önlemini alabilirsin.

Aşk

Aşk konusunda ilginç durumlarla karşılaşabilirsin. Beklenmedik konuşmalar, ilginç gelişmeler kalbinin daha hızlı atmasına vesile olabilir. Yine de bir şeyleri sindirmek için biraz zamana ihtiyacın olacak.

Para

Bugün maddi konularda bildiğin kişilerle iş yapmak sana daha iyi gelebilir. Parasal açıdan kime ne kadar güvendiğine dikkat etmen gerekebilir. Bazı şeyleri fazla zorlayıp riske atmamalısın.
Başak Burcu Günlük Yorumu (26 Ekim 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün ilgilenmen gereken önemli meseleler olabilir. Neye ne kadar odaklanacağın gününün nasıl geçeceğini belirleyecek. Önemli kararlar almak ve elini taşın altına koymak senin için önemli olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek sana daha iyi bir enerji katabilir. Sağlığın için biraz daha fazla su tüketmen gerekecek. Son zamanlarda çok fazla şekerli içecekler tükettiysen bugün bunu kesmeyi düşünebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızdaki anlaşmazlıkları çözmek için biraz zamana ihtiyacınız olabilir. Bir şeyleri abartmamak ve aşırıya kaçmamak, ısrarı çok fazla sürdürmemek iki taraf için önemli olacak.

Para

Bugün parasal mevzulara uzak durmak sana daha iyi gelebilir. Her ne kadar aklının bir köşesinde para olsa da odak noktan başka şeylerde olabilir. Kafanı farklı konulara vermelisin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (26 Ekim 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün kendine vakit ayırman ve ufak bir yürüyüşe çıkman sana daha iyi gelebilir. Kendince geçireceğin bir gün kafandaki üzüntüleri atmana yarayabilir. Biraz kendine özen göstermelisin.

Aşk

2/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Yaşam alanını organize etmek zihnini boşaltmana da yarayabilir. Biraz kendini ev içi düzene verebilirsin. Hem hijyen hem de organize bir ortam kafanı dağıtmana ve mikroplara karşı önlem almana vesile olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızda bazı anlaşmazlıklar olabilir. Bu anlaşmazlıkları çözmek için aceleci olmaman gerekecek. Bir şeylerde ısrar etmek ters tepebilir. Aman dikkat!

Para

Maddi konuları aceleye getirmemen sana daha iyi gelebilir. Bazı şeylerde kendi hızını ayarlaman gerekecek. Acele edip de hata yapmak yerine iki kere düşünmekte fayda var.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (26 Ekim 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün bir şeyleri halletmek için kendine daha fazla güvenebilirsin. Harekete geçerek güzel sonuçlar elde edebileceksin. Maddi konularda bir şeyler daha da istediğin gibi gidebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bol bol su tüketmenin sana daha fazla faydası olabilir bugün. Düşen enerji seviyeni artırmak ve zihnini berraklaştırmak için su tüketimini artırmalısın. Bunun için alışkanlık haline getirebileceğin şeylere yatırım da yapabilirsin.

Aşk

Bugün etrafındakilerin ilgisini üstüne çekebilirsin. Eğer farklı bir ortama gireceksen gözler senin üstünde olabilir. Farklı insanların sana ilgisini fark ederek kendine olan güvenini artırabilirsin.

Para

Etrafındaki herkes parasal konularda iki kere düşünüyor olabilir. Onlardan örnek alman gereken durumlar olabilir. Bir şeyleri aceleye getirmemek maddi açıdan sana daha iyi fayda sağlayabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (26 Ekim 2020 Pazartesi)

Genel

Sevdiğin insanları mutlu etmek için çaba sarf edebilirsin. Herkesi mutlu edecek bir harekete girişmen olası. Bugün sadece kendine değil çevrendeki insanlara da odaklanabileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Egzersiz ve esneme hareketleri sana daha iyi gelebilir bugün. Evinin rahatlığında yapabileceğin hareketlere odaklanabilirsin. Kan dolaşımını artıracak ve kaslarını esnetecek hareketlere odaklanmalısın.

Aşk

Bugün sosyalleşmek ve aşkı hayatına çekmek için iyi bir gün olabilir. Aşk konusunda daha pozitif etkileri kendine çekebilirsin. Bu güzel etki seni çok daha mutlu edebilir.

Para

Maddi konularda alacağın kararlar önemli olabilir. Daha mantıklı hareket etmek ve kendine güvenmek güzel sonuçlar verecek. Bugün parasal konularda kendini geliştirebileceksin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (26 Ekim 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün hayatında bir şeyler daha rahat ilerleyebilir. İsteklerine ulaşmak için çok fazla çaba göstermene gerek olmayabilir. İçtenlik ve samimiyet, işlerinde de insanlarla iletişiminde de sana daha iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Sağlıklı kararlar almak için neler yapman gerekeceğine odaklanabilirsin. Özellikle de virüsle sınandığımız bu süreçte. Kendi çabaların ve çevrendekileri koruyabilecek hareketler daha ön planda olabilir.

Aşk

Çevrendeki insanların ilgisini üstünde toplayabilirsin bugün. Ufak flörtler ve ilgiler üstünde olacak. Bugün aşk konularına daha pozitif ve flörtöz yaklaşacaksın.

Para

Bugün maddi kaygılarla güne başlamak seni yorabilir. O yüzden bir şeylere çok fazla odaklanmak yerine keyfine göre bir güne bakmalısın. Maddi kaygılara daha az odaklanmak sana fayda sağlayabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (26 Ekim 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün kendine zaman ayırmak ve biraz dinlenmek sana daha iyi gelebilir. Enerjini toplamak ve hayatına bir çekidüzen vermek için kendince bir gün geçirmen gerekecek. Hayatın için isteklerini tek tek gözden geçirebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Virüsle mücadelede dikkatli olman gereken bir gün olabilir. Sağlığını ve çevrendekilerinin sağlığını ekstra düşünmen gerekebilir. Mesafe ve maske konularına ekstra özen göstermelisin bugün.

Aşk

Bugün sevdiğin insana daha pozitif davranabilirsin. Aşkın daha da netleşebilir. Eğer hayatında bir ilişki yoksa o zaman bir şeyleri değiştirecek boyutta güzel hislerle karşılaşabilirsin. Aşka daha pozitif odaklanacaksın.

Para

Maddi konularda fikir üretmen gerekebilir. Güvendiğin dostlarından destek alabilirsin. Eline daha fazla para geçmesi için neler yapman gerekecek bugün ona odaklanabilirsin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel