26 Aralık 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 26 Aralık 2020 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (26 Aralık 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün hayatını bir düzene sokmak isteyebilirsin. Daha sağlıklı ve mantıklı kararlar alarak hareket etmen gerekecek. İşlerini, arkadaşlıklarını, sağlığını… Bunları tek tek düşünmek ve yolunda gitmeyen şeyleri halletmek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün şekeri azaltmanın faydasını görebilirsin. Daha sağlıklı olabilmek için güzel kararlar alman gerekecek. Bunun için de şekeri kısarak güne başlamak, daha az şeker tüketmek sana iyi gelebilir.

Aşk

Bugün aşk beklenmedik güzel sürprizlerle hayatına girebilir. Bazı şeylere daha pozitif yaklaşmalısın o yüzden. Zira karşına çıkabilecek tesadüfleri gözardı etmemek senin elinde olabilir.

Para

Parasal olarak kendine neleri layık gördüğünü düşünmen lazım. Sürekli acı çekmemelisin mesela, sürekli başkalarına paranı yedirmemelisin. Kendine daha iyi şeyleri layık görmenin vakti gelmiş olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (26 Aralık 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün sahip olduklarına odaklanmalısın. Şükretmeyi bilmek ve elindekilerle hareket etmek sana daha iyi gelecek. Eğer bir iş halledilecekse elindeki kaynakları değerlendirmek daha önemli olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün ufak da olsa egzersize odaklanmalısın. Ev içerisinde neler yapabileceğini görmen gerekecek. Aynada gördüğün kişi ile barışmak ve fazla kilolardan kurtulmak için ev içerisindeki zamanını iyi değerlendirmen gerekebilir.

Aşk

Bugün aşk konusunda kendine güzel şeyler için izin vermelisin. Yeni flörtleşmeler, güzel konuşmalar sana daha iyi gelebilir. Aşk konusunda yeniliğe gitmen sana daha iyi gelecek.

Para

Maddi olarak sahip olduklarınla hareket etmenin önemini görebilirsin. Kendini daha fazlasına sahip olmak için yormamalı, sahip olduğun şeylere odaklanarak hareket etmelisin. İş konusunda bu durum önem kazanabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (26 Aralık 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün biraz işleri ağırdan alman ve planlama evresine vakit ayırman daha iyi olabilir. Aceleyle adımlar atıp sonradan pişman olmamalı, planlama evresini kuvvetlendirmelisin. Kendi hızını ayarlamanda fayda var.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün zamanını doğru kullanmanın sende bıraktığı olumlu etkiyi daha net görebilirsin. Gün içerisinde işlerini planlı halletmek ve kendine zaman bırakmak kendini çok daha sağlıklı ve enerji dolu hissetmeni sağlayabilir.

Aşk

Bugün ilgi çeken kıyafetler giyebilirsin. Flörte daha açık olabilirsin. Aşk konularında yeniliklere gitmen ve daha farklı konulara, kişilere odaklanman olası.

Para

Parasal konularda aceleci olmaman gerekecek. Ani harcamalar yapıp sonra pişman olup bundan geri dönmeye çalışmaktansa bir şeyleri iki kere düşünerek o masrafa girmek daha doğru olabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (26 Aralık 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün halledilmesi gereken işlere odaklanmak için iyi bir gün olabilir. Etrafında olan bitene daha dikkatle odaklanabilirsin. Sadece nasıl hissettiğin ile ilgilenmemeli, halledilmesi gereken meselelere odaklanmalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kendini ne kadar sağlıklı hissedebileceğine odaklanmak isteyebilirsin. Bazı değişimler yapman olası. Aynada gördüğün kişiyi daha kuvvetli bir hale getirmek için harekete geçebilirsin.

Aşk

Bugün aşk konusunda bir aydınlanma yaşayabilirsin. Bir anda kafana bazı şeyler dank edebilir. Aşkta seni mutsuz eden şeylere karşı daha net ve açık olabileceksin.

Para

Maddi açıdan bazı işleri yoluna koyman olası. Bugün biraz daha fazla çalışabilirsin. İşleri yoluna koymak sende bir rahatlık hissi oluşturabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (26 Aralık 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün işler çok yavaş ilerleyebilir. Bu da seni kızdırabilir. Etrafında olan bitenin çok ağır ilerlemesine kafanı takmamak için kendi gündemini oluşturman ve başkasından beklentilere girmemen gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün sağlıksız hareketleri kesmek için iyi bir gün olabilir. Ev içerisinde egzersize odaklanabilir, tembelliği kesebilirsin. Mutfağa girerek kendine sağlıklı tarifler hazırlayabilir ve sağlıksız beslenmeyi kesebilirsin. Hayatının kontrolünü ele almalısın.

Aşk

Bugün aşkta seni ve kalbini yoran konularla yüzleşmen gerekebilir. Seni memnun veya mutlu etmeyen bir durum içerisindeysen bunu sonlandırman gerekecek. Aşkta "bitti" demenin kuvvetini görmelisin.

Para

Maddi açıdan sahip olduğun şeylere odaklanmalısın. Başkasından beklentilere girmemen gerekecek. Kendi sahip olduklarına göre hareket etmek sana daha iyi gelebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (26 Aralık 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün gerçekçi olman gerekecek. Hayal dünyasında yaşamamalısın. Bir şeyleri düşünmek güzel olsa da günün sonunda gerçeklerle yüzleşmen gerektiğini kendine hatırlatman gerekebilir.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün zihnini ve bedenini temizlemen gerekecek. Sana fazlalık yapan şeylerden vazgeçmek, kötü alışkanlıklardan kurtulmak iyi bir başlangıç olabilir. Biraz meditasyon ve sağlıklı beslenme ile güne başlayabilirsin.

Aşk

Bugün aşkta kafan karışabilir. Bir şeyleri algılamak seni zorlayabilir. Niyetler kadar hareketlere de odaklanmalı ve kafanda sevdiğin kişidense gerçekte muhatap olduğun kişiyle yüzleşmelisin.

Para

Maddi olarak elindekilerle hareket etmelisin. Sahip olduğun para kadar adım atman gerekecek. Sahip olmadığın maddi koşullarla hayallere dalıp kendine işkence etmemelisin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (26 Aralık 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün hayatına odaklanmak seni biraz yorabilir. Düzeltilmesi gereken meseleler, ilgilenmen gereken konular seni biraz uğraştırabilir. Her şeyi aynı anda halletmeye çalışmaktansa biraz kendine zaman tanımalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol su tüketmelisin bugün. Ayrıca yeşil sebzelerden tüketerek vücudundaki toksinlerden arınmayı kolaylaştırmalısın. Mevsim sebzelerinden daha sık tüketmen gerekebilir.

Aşk

Bugün aşkta daha güzel ve samimi konular gündeme gelebilir. Kendini ifade ediş biçimin, karşındaki insanın sana kendini göstermesi daha romantik gelebilir. Aşka vakit ayırmalısın.

Para

Maddi olarak masrafları sıraya koyman gerekecek. Her şeyi aynı anda almaya çalışmak doğru olmayabilir. Maddi açıdan biraz kendine zaman tanımalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (26 Aralık 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün senin için çok iyi bir gün olacak. Hem sen başkalarına saygıyla yaklaşacaksın hem de başkaları sana… Emeklerin dolayısıyla güzel tebrikler alabilir, bir adım ileriye gidebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün sıcak bir kahve içmek sana daha iyi bir enerji verebilir. Gün içerisinde enerjini sürekli tutmak için ise bol bol su içmelisin. Bugün tüketeceğin içecekler sana nasıl hissedeceğini söyleyebilir.

Aşk

Bugün ilginç konuşmalar senin kalbine daha sıcak gelebilir. Eğer ilgilendiğin birisi yoksa, bugün ilginç konuşmalar yapacağın birisi ile samimi bir ruh hali yakalayabilirsin. Aşk, beklemediğin yerden seni bulabilir.

Para

Maddi olarak istediğin yere varmış olabilirsin. İçini rahat ettirmen ve kaygılardan uzak durman ise biraz alışkanlık haline gelen durumları aşmanla gerçekleşecek. Yani cebinde paran varken bile kendini tedirgin hissetmen normal, kendine zaman vermelisin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (26 Aralık 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün halledilmesi gereken ufak tefek işlere öncelik verebilirsin. Günün erken saatlerinde sorumluluklarını bitirmen günün geri kalanında daha rahat ve keyifli olmana vesile olabilir. Erkenden güne başlamak sana iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunun ihtiyaçlarına odaklanmak için iyi bir gün olacak. Tembellik etmemeli ve ufak da olsa egzersizler başlatmalısın. İhtiyacına göre hareket etmek sana daha iyi gelecek.

Aşk

Bugün aşk konusunda çok daha pozitif etkiler görebilirsin. Seveceğin ve sevileceğin bir gün olacak. Aşka vakit ayırmak seni çok daha mutlu edebilir. Bugün bu konulara zaman ayırmalısın.

Para

Maddi açıdan bir şeyleri halletmek için günün erken saatlerini değerlendirebilirsin. İnternet üzerinden yapabileceğin masraflar için dikkatli olman gerekebilir. Abartıya kaçmamak ve bir şeyleri uzatmamak önemli olacak senin için.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (26 Aralık 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün odak noktanı kolay kolay bozmaman gerekecek. Kafanı tek bir şeye verip onu halletmeye çalışmak önemli olabilir. Halledilmesi gereken meselelere bir sıra verebilirsin.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün tembellik yapmamalısın. Evde kalman gerekse bile yine de ev içerisinde egzersiz yapmaya odaklanman gerekecek. Az egzersiz ve çok fazla yemek senin düşmanın olabilir.

Aşk

Aşk konusunda herkesin niyeti temiz ve iyi olabilir ama biraz da hareketlere odaklanmalısın. Sadece iyi düşünüyor diye karşı tarafın bütün hareketlerini sineye çekmemelisin. Dikkatli olman gerekecek.

Para

Maddi konularda dikkatle odaklanman gereken konular olabilir. Yapılabilecek masraflar ve sonrası için hazırlık yapman gerekecek. Kendine biraz zaman ayırıp bunları düşünebilirsin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (26 Aralık 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün etrafındaki insanlardan tepki almak için çaba göstermemelisin. Herkesin kendine göre işi olabilir. Sen de kendince bir şeylerle ilgilenmeli ancak etrafındaki insanları zora sokacak beklentilere girmemelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Bugün egzersizlerle kendini kontrol altında tutman kolaylaşabilir. Biraz daha egzersize yönelerek zihnindeki yoğunluktan kurtulabilirsin. Kafanı boşaltmak için biraz hareket etmen gerekebilir, ev içerisinde olsan bile…

Aşk

Bugün sevdiğin kişiyle aranızdaki muhabbetler daha derin olabilir. Birbirinizi anladığınız, daha iyi kararlar verdiğiniz bir gün olabilir. Önemli konuları konuşabilirsiniz.

Para

Maddi konularda kendi yapabildiklerine odaklanmanın vakti gelmiş olabilir. Başkasından sana para vermesini beklemek yerine kendin neler yapabilirsin, onu görmelisin bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (26 Aralık 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün her şeye uyum sağlayabilirsin. Kendini daha iyi hissedeceksin. Etrafındakilerle konuşmalarında da kendi kendine yaptığın işlerde de mantığınla ve uzlaşmacı tavrınla hareket edebilirsin. Uyum birçok şeyin ilacı olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kendi sağlığına özen göstermelisin. Çevrendekilere göre değil, kendi ihtiyaçlarına göre hareket etmen gerekecek. Sana iyi gelen, sağlığını kuvvetlendiren şeylere odaklanabilirsin.

Aşk

Bugün aşk konusunda ani veya büyük adımlar atmamak sana daha iyi gelebilir. Bir şeyleri sakince görmen gerekecek. Bir anda bütün gemileri yakacak şekilde hareket etmemelisin.

Para

Maddi konularda çevrendekiler kadar sorumluluk almalısın. Ne eksiği ne fazlası. Sadece herkes kadar sorumluluk alman yeterli olacak. Bakalım çevrendekiler bu acı reçete ile yüzleşebilecek mi?


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel