25 Şubat 2020 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 25 Şubat 2020 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (25 Şubat 2020 Salı)

Genel

Bugün yaratıcılığın üstünde olacak. Etrafında olan bitene daha farklı yaklaşabileceksin. Sorunlara kendi yolunla bir çözüm bulmak hem seni hem de seni sevenleri mutlu edebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

En iyi egzersiz, keyif aldığın egzersizdir. Bugün bu konulara özen göstermek sana daha iyi gelebilir. Kendini daha iyi hissedeceğin, keyif alacağın bir egzersiz çeşidi bulmak sana daha iyi bir enerji sağlayacak.

Aşk

Aşk konusunda daha keyifli bir etki yaratman için biraz kendine vakit ayırman gerekebilir. Eğer ilişkinde sıkıntılı durumlarla karşılaştıysan, bu durumları çözmek ve kendine odaklanmak daha iyi gelebilir.

Para

İş ve arkadaşlığı karıştırmaman gerekebilir. Keyifli konulara vakit ayırmak, işten uzaklaşmak kafanı toparlamana vesile olabilir. Her konuda maddi bir durum çözümlemeye çalışmamalı ve keyfine bakmalısın bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (25 Şubat 2020 Salı)

Genel

Etrafındaki insanları daha iyi algılayacağın bir gündesin. Söylenenler kadar söylenmeyenlere de dikkat edeceksin. Çevrendeki insanların adımlarını fark etmek, onların önüne geçmene vesile olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz ve düzenli bir hayat tarzı sana daha iyi gelebilir. Sağlığını daha iyi bir seviyeye çıkarmak için planlı hareket etmen gerekecek. Gerektiği noktada profesyonellerden destek alman sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konularında önceden seni mutsuz eden bir durum değişim gösterebilir. Eğer bir ilişkide mutsuz olduysan veya hayal kırıklığı yaşadıysan bu konularda yeni gelişmeler görebilirsin. Olaylara bakış açın daha farklı bir hale bürünebilir.

Para

Maddi konularda bir şeyler yavaş ilerlese de dikkati elden bırakmamalısın. Gereksiz yere karşına çıkabilecek masrafları kontrol altına alabilmek için adımlarını dikkatli atman gerekecek. Bunların haricinde arkana yaslanabilir, rahat edebilirsin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (25 Şubat 2020 Salı)

Genel

Bugün kafanı toparlamak senin için kolay olmayabilir. Birden fazla şeye dikkat etmen gerekebilir. Bu durumun seni çok fazla yormaması için kendine dikkat etmen gerekecek. Zihnini bulandıran konularda kararlar almayı ertelemen gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Derin nefes almak ve açık havada bulunmak sana daha iyi gelebilir. Hem dikkatini toparlamak hem de enerjini artırmak için kan dolaşımını artırman gerekebilir. Açık hava yürüyüşleri ve keyifli aktiviteler sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konularında yeni şeylere odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Bu konularda sana iyi gelecek kararlar almak için çok aceleci olmamalı ve etrafında olan biteni görmek için kendine zaman vermelisin. Yeni şeyleri görmek ve algılamak için biraz vakit iyi olabilir.

Para

Arkadaşlarınla vakit geçirmek için büyük paralar harcaman gerekmez. Keyifli saatler geçirmek adına kendini çok fazla sıkmamalısın. Maddi açıdan içini rahat ettirmek için tutumlu olman, sevdiklerine vakit ayırmaman anlamına gelmeyecek bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (25 Şubat 2020 Salı)

Genel

Aşk konusunda bazı yeni durumlar olabilir. Ancak bu yeni durumlar tanımadığın veya hayatına yeni girecek bir insan ile yaşanmayabilir. Bir süredir tanıdığın birisine karşı farklı hislerin olduğunu fark edebilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Vücuduna dikkat etmek isteyeceğin bir gün. Hem fit olmak hem de sağlığını koruyarak enerjini artırmak önceliğin olacak. Daha keyifli bir enerji için harekete geçmen gerekebilir bugün.

Aşk

Aşk konusunda çok keyifli bir gün geçirebilirsin. Bu güzel gelişmeler seni çok mutlu edebilir. Keyifli ve eğlenceli bir gün geçirmek aşkta daha önceden görmediğin bir mutluluğu hayatına getirebilir.

Para

Maddi konularda kendini fazla germemen gereken bir gün olacak. Maddi olarak bir şeylerin kontrol dışında gelişmesi seni uçurumlara sürüklemeyecek. Sevdiklerinle vakit geçirmek ve keyfine bakmak daha iyi olabilir bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (25 Şubat 2020 Salı)

Genel

Etrafındaki insanların hislerini daha iyi anlayabileceksin. Çevrendekilerle empati yapabilecek ve olaylara onların bakış açısından bakabileceksin. Algılarının artışı senin de olaylara daha farklı bakmana vesile olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve kendine vakit ayırmak ihtiyacın olan bir şey olabilir. Çevrendeki insanlarla empati yaparken onların negatif hislerine kapılman olası. Bu durumun sende stres yaratmaması için dikkatli olmalısın.

Aşk

Aşk konusunda daha iyi bir etkiye kendini açabilirsin. Sevdiğin kişi ile aranızdaki anlayış artabilir. Birbirinizi daha dikkatli bir gözle görmek, aranızda yaşanmış olan negatiflikleri çözmenize vesile olacak.

Para

Tutumlu olmak sana daha iyi gelebilir bugün. Maddi konularda içinin daha rahat etmesi için elindeki paranın kıymetini bilmen gerekecek. Gereksiz masraflardan uzak durmalısın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (25 Şubat 2020 Salı)

Genel

Bugün kendine güvenin yüksek olacak. Seninle konuşan insanları kendine hayran bırakacaksın. Bu güzel enerjiyi pozitif olaylara odaklamak ve senin için faydalı olacak şeylere vakit ayırmak sana çok iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kan dolaşımını artırmak ve derin nefes egzersizleri yapmak sana daha iyi gelebilir. Hareket kabiliyetini artırmak ve kaslarını kuvvetlendirmek için bu durumlara dikkat etmen gerekebilir. Açık hava yürüyüşleri sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konularında bazı durumlar beklediğin gibi ilerlemeyebilir. Ancak bu beklenmedik durumlara adapte olman seni daha iyi hissettirecek. Aşk hakkında kendi beklentilerini gözden geçirmen gerekebilir.

Para

Maddi konuların kafanı çok fazla kurcalamasına izin vermemelisin. Kendinden emin hareketler sana daha iyi gelebilir. Parasal konulara fazla odaklanmamak ve farklı konuları gündemine almak sana daha iyi gelebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (25 Şubat 2020 Salı)

Genel

Ortaya koyduğun emeklerin değerinin bilinmesini isteyeceğin bir gün olacak. Boşuna çaba göstermediğini anlamak isteyeceksin. Bu konularda yeni adımlar atmak ve çevrendeki insanlarla iletişimi artırmak senin için daha doğru olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bol bol oksijen tüketmen gereken bir gün. Derin nefes egzersizleri ve açık hava yürüyüşleri sana daha iyi gelebilir. Ciğerlerini kuvvetlendirmek ve daha sağlıklı hareket etmek için temiz hava solumalısın.

Aşk

Bugün aşk seni beklenmedik ortamlarda bulabilir. Kendi işine odaklanmış, hayatına bakarken bir anda karşına farklı bir durum çıkabilir. Her zamanki ortamlarda farklı bir etki görmen ilgini canlandıracak bugün.

Para

Maddi konularda yaşananları daha dikkatli algılayabilirsin. Kendi kazanç ve masraf dengeni kurmak sana iyi gelebilir. Paranın hesabını bilmek, çevrendeki insanlara yardımcı olmana da vesile olabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (25 Şubat 2020 Salı)

Genel

Sosyal olabileceğin ortamlar sana daha fazla keyif verebilir bugün. Bir şeyleri tek başına yapmak yerine yeni insanlarla tanışabileceğin şekilde hareket etmek sana iyi gelebilir. Yeni insanlarla tanışabilir, farklı arkadaşlar edinebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Enerjinin yüksek olacağı bir gündesin. Bu güzel enerjiyi egzersiz konularına odaklamak sana daha iyi gelebilir. Sağlıklı adımlar atmak ve kendini daha iyi hissetmek için egzersize öncelik vereceksin bugün.

Aşk

Aşk konularında farklı olan şeylere ilgin artabilir. Daha yeni, daha farklı etkiler sana daha iyi gelebilir. Her zamanki hatalara düşmemek ve her zamanki mutsuzluğa yenilmemek için dikkatli davranman gerekecek.

Para

Bugün para biriktirme ve masraf kısma konularına özen gösterebilirsin. Dikkatli olmak sana daha fazla şey kazandırabilir. Sadece kazancına değil, harcamalarına da odaklanmalısın. Denge sana çok daha iyi gelecek bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (25 Şubat 2020 Salı)

Genel

Çevrendeki insanlar sana bir şey söylemese bile onların ne demek istediğini anlayabilirsin bugün. Karşındaki insanların hisleri ve düşünceleri sana açık bir kitap gibi ulaşılabilir olacak. Algılarının açık olmasını iyi değerlendirmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve insanları daha dikkatli algılamak önceliğin olabilir. Çevrendeki insanların duygu ve düşüncelerine kendini açmak sende stres oluşturabilir. Bu stresi üstünden atabilmek için meditasyon gibi konulara özen gösterebilirsin.

Aşk

Aşk konusunda sürprizlere hazırlıklı olman gerekebilir. Farklı bir insanın sana ilgisinin olduğunu görebilirsin. Aşk konularında kendini güzel durumlara açmak sana daha iyi gelecek. Beklenmedik aşk itirafları alman ve bunlara güzel yaklaşman olası.

Para

Bugün maddi açıdan içinin daha rahat olacağı bir gündesin. Hem kazancın hem harcamaların kontrol altında olabilir. Kendini daha iyi hissetmek, gününe maddi açıdan daha rahat yaklaşmana vesile olabilir bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (25 Şubat 2020 Salı)

Genel

Sevdiğin kişi ile vakit geçirmek haricinde çok az şeye dikkatini verebilirsin. Aşk konuları daha fazla gündemini meşgul edebilir. Sevdiğin kişiyle keyifli bir gün planlamaya öncelik vermek etrafındaki insanların sana tepki vermesine sebep olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kişisel hijyen ve temizlik konularına özen göstermen gerekebilir. Kişisel bakım konularına öncelik vermen, aynada gördüğün kişiyi daha da sevmene vesile olacak. Bu güzel etkinin sana daha iyi bir enerji vermesi için bu konulara özen göstermelisin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile vakit geçirmek için büyük paralar harcaman gerekmediğini görebilirsin. İkinizin de keyif alacağı bir vakit ayarlamak ve birbirinize vakit ayırmanız, aranızdaki uyumun daha da artmasına vesile olacak bugün.

Para

Maddi konularda sevdiğin kişilerle fikir ayrılığına düşebilirsin. Ancak onlara dikkatli açıklamalar yapmak gereksiz yanlış anlaşılmaların önüne geçebilir. Parasal konularda hesabını bilmeli ve onlara da bunu açıklayabilmelisin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (25 Şubat 2020 Salı)

Genel

Maddi konularda güzel gelişmeler görmen olası bugün. Parasal olarak seni daha da mutlu edecek bir durum ile karşılaşman olası. Kendini daha iyi hissedeceğin ve etrafında olan bitene yapıcı yaklaşacağın bir gün olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün enerjin yüksek olacak. Bu enerjiyi hep yüksek tutmak için yediklerine özen göstermen gerekebilir. Sağlıklı beslenme ve dikkatli hareketler, sağlığın için daha iyi adımlar olabilir. Yediklerini dikkatli seçmelisin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile güzle ve keyifli bir gün geçirmek isteyebilirsin ama bazı aksiliklere hazırlıklı olman gerekecek. Beklenmedik durumlar ve ufak tefek aksilikler modunu düşürebilir. Zaman konusunda kendini farklı bir duruma adapte etmen gerekebilir.

Para

Bugün hem para kazanacak hem de para harcayacaksın. İkisini de dengede tutman gerekebilir. Maddi harcamalara girmek seni germemeli. Bir şeyleri oluruna bırakmalısın bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (25 Şubat 2020 Salı)

Genel

Bugün algıların çok açık olacak. Etrafında olan biteni daha dikkatli görebilecek, iç sesine kulak verebileceksin. Bazı konularda sezgilerinin kuvvetinin arttığını görmek, hata yapmanın önüne geçebilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı bir egzersiz rutini oluşturmak için iyi bir gündesin. Bu rutini daha keyifli bir hale getirmek sana daha fazla enerji katabilir. Sıkıcı egzersizler yerine keyif alacağın şeylere odaklanmalısın bugün.

Aşk

Aşk konularında daha istekli olabilirsin bugün. Hayatında yeni bir aşk olmazken bile bu konulara vakit ayırabilirsin. Yeni kişiler tanımak ve onlarla keyifli vakitler geçirmek için ortamlar yaratmak sana daha iyi gelebilir.

Para

Parasal kaygılar aklında olsa da kendine vakit ayırmak için çaba göstermeye daha yatkın olabilirsin. İş ve maddi kaygılar yerine kendi isteklerine ve ihtiyaçlarına odaklanmak sana daha iyi gelebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel