25 Mart 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 25 Mart 2021 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (25 Mart 2021 Perşembe)

Genel

Bazı arkadaşlıklarını sorgulayabilirsin bugün. Veya aşk konularında büyük heveslerle konuştuğun birisinin niyetini sorgulayabilirsin. İnsanlarla iletişimini iki kere düşünmen gerekecek.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Şekeri azaltmalısın. Daha az şekerli ve işlenmiş gıda tüketmen gerekecek. Sağlıklı beslenmek adına dikkatli davranman önceliğin olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızda farklı bir iletişim olabilir. Bu kişiyi daha net tanımaya başlayabilirsin. Aranızda oluşabilecek soğuklukları bazı şeylerin netleşmesi olarak görmelisin.

Para

Maddi olarak kendini zora sokmamak önceliğin olabilir. Tutamayacağın sözler vermemeli ve insanlara borç vermekten kaçınmalısın. Dikkatli olmanda fayda var.
Kova Burcu Günlük Yorumu (25 Mart 2021 Perşembe)

Genel

Parasal konularda kafan karışabilir. Sebebi kötü bir şey olarak düşünmemelisin. Tercih seçeneğin artabilir. Daha fazla şeyle uğraşmak durumunda kalabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Açık havada ufak bir yürüyüş sana iyi gelebilir. Nefes alabileceğin bir yere gitmek ve biraz kendince zaman geçirmek sana iyi gelecek. Zihnini boşaltmalı ve kan dolaşımını artırmalısın.

Aşk

Aşk konularında kalbin daha hızlı atabilir. Yeni bir insandan hoşlanabilirsin. Kalbin ısınabilir. Aşka daha mutlu bir bakış açısıyla odaklanman olası.

Para

Parasal kararlarda biraz geniş çaplı düşünmen gerekecek. Tek bir yatırım aracına odaklanıp bütün beklentini buna bağlamamak iyi olabilir mesela. Parasal konularda özenli olmalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (25 Mart 2021 Perşembe)

Genel

Anlamadığın şeyleri iki kere sormaktan çekinmemelisin. Dikkat isteyen konulara daha net odaklanman gerekecek bugün. Bilmediğin şeyleri öğrenmek iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihninin yorgunluğunu atlatman gerekebilir. Biraz dinlenmeye zaman ayırmalısın. Gün içerisinde biraz uyumak veya uzanmak sana iyi gelebilir.

Aşk

Aşkta canını sıkan mevzular varsa eğer bunlarla yüzleşmeden önce ilk olarak kendi içinde bir şeyleri düşünmen gerekecek. Kendi kararlarını kendi içinde almalısın.

Para

Resmi belge ve evrakların işlenmesi sırasında kafa karışıklığı olmamasına dikkat etmen gerekebilir. Bazı belgeleri iki kere okumak, acele etmeden kararlar almak iyi olacak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (25 Mart 2021 Perşembe)

Genel

Kariyerin için değişim yapman gerekiyor gibi hissedebilirsin. Daha iyisine odaklanman olası. İş konularına odaklanmak senin için güzel gelişmeler getirecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Virüsten korunmaya özen göstermende fayda var. Dezenfektan kullanmalı ve maskeni sıklıkla değiştirmelisin. Bazı riskleri ciddiye alman gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişiyle fikir alışverişi yapmak sana iyi gelebilir. Senin tam olarak fark edemediğin şeyleri o görebilir. Birbirinizle iletişim halinde olmalısınız.

Para

Yeni bir iş ortamı hakkında araştırmalar yapabilir, iş değiştirmek gibi konuları gündeme taşıyabilirsin. Kendin için alacağın kararlar seni mutlu edecek bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (25 Mart 2021 Perşembe)

Genel

Bugün iş ortamlarında kafan karışabilir. Birden fazla seçenek karşına çıkabilir. Hangisinin senin için daha iyi olduğunu keşfetmek biraz zaman alabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Ani hareketler kas tutulmalarına sebebiyet verebilir. O yüzden hareketlerinde dikkatli olmalısın. Kaslarını tutulmalardan engellemek için biraz daha su içebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiye güzel jestlerde bulunmak aranızda daha keyifli bir etki oluşturabilir. Hediyeleşmek aranızdaki muhabbeti de artıracak.

Para

İşte alacağın kararlarda aceleci olmamak önem kazanacak. Kendini fazla zorlamaman gerekebilir. Bir şeyleri düşünüp taşınmak için biraz zaman iyi olacak.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (25 Mart 2021 Perşembe)

Genel

Bugün etrafındaki insanların seninle iletişiminin değiştiğini hissedebilirsin. Arkadaş olarak gördüğün kişilerin sana mesafeli yaklaştığını düşünmen olası. Bunun temeline inmek isteyebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stres ve kaygılarla başa çıkmak seni yormuş olabilir. Biraz dinlenmek sana iyi gelecek. Uyumaya çalışabilir, zihnini boşaltacağın bir kitap okuyabilirsin.

Aşk

Aşk konularında büyük adımlar atmadan önce düşünmelisin bugün. Bazı etkilerin değişime açık olduğunu unutmaman gerekecek. Ani kararlar almamalısın.

Para

Kendin için aldığın kararların arkasında durmalısın. Bir bütçe belirleyip ona sadık kalmak ve fazlasını harcamamak iyi olabilir. Maddi konularda dikkatli olmalısın.
Başak Burcu Günlük Yorumu (25 Mart 2021 Perşembe)

Genel

Bugün kafan karışabilir. Aklındaki meseleleri çözmek için biraz zaman sana iyi gelebilir. Kendini fazla zorlamadan, yaşananları dikkatle düşünerek hareket etmek iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Virüs konusunda ev içi nasıl önlem artırabileceğine odaklanabilirsin. Evin hijyeni için çaba gösterebilirsin. Daha sağlıklı bir ortam için dezenfektan kullanımını artırabilirsin.

Aşk

Aşkta aklını kurcalayan bir mesele varsa bunu dikkatle düşünmen gerekecek. Ya tamam ya devam gibi bir noktadaysan eğer önemli bir karar almadan önce bugün sakince düşünmeye çalışmalısın.

Para

Parasal konularda ani kararlarla hareket etmemelisin. Biraz durup düşünmek maddi konularda fikir değişikliğine gitmeni kolaylaştırabilir. Kendini aceleye getirerek hata yapmamalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (25 Mart 2021 Perşembe)

Genel

Eline geçen paraları değerlendirmek için acele etmemelisin. Yatırım seçenekleri düşünecek kadar güzel paralar geçebilir eline. Paranı hemen, acele kararlarla bir yatırım aracına bağlamamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sakin bir gün geçirmek sana iyi gelebilir. Biraz dinlenebilirsin. Bedeninin yorgunluğunu atmaya çalışmak önceliğin olabilir. Uyku düzenine dikkat edebilirsin bugün.

Aşk

Aşk konularında kalbini yeni bir mevzuya açman olası. Keyfini yerine getirecek bir durum ile karşılaşabilirsin, yeni bir sohbet başlayabilir. Kendini buna hazır hissetmelisin.

Para

Maddi konularda seçenekleri çok tutmak sana iyi gelebilir. Eğer birikim ve yatırım ile alakalı konulara odaklanacaksan bu konuda profesyonel destek alabilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (25 Mart 2021 Perşembe)

Genel

Halletmen gereken işler bitmeden başka şeylere odaklanman zor olacak. O yüzden iş konusunda biraz daha dikkatli davranarak planlamalar yapmalısın. Ardından gelecek rahatlığı düşünerek kendini gaza getirebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Gün içerisinde bol bol su tüketmeyi unutmamalısın. Yoğunluktan su içmeyi ihmal etmemeli, gerekirse su şişeni yanında taşımalısın. Daha fazla su tüketmeyi öğrenmen gerekecek.

Aşk

Aşka bugün zaman ayırmakta zorlanabilirsin. Ancak başka zamanlar için plan yapmak sana iyi gelecek. Sevdiğin kişiyle görüşme planlarını ileriye dönük yapmak keyfini yerine getirecek.

Para

Önceliği işe vermen güzel sonuç verebilir. Eline çok güzel paralar geçebilir. İş konusunda biraz yoğun olabilirsin ama bu boş ve angarya işler ile alakalı olmayacak.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (25 Mart 2021 Perşembe)

Genel

Bugün meşguliyetin artabilir. Halletmen gereken işlerin üstüne bir de görüşmen gereken birisi olabilir. İş konularında biraz öncelik sırası oluşturman iyi olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sevdiğin bir yemeği yemek sende çok daha keyifli bir ruh hali bırakabilir. Hele bir de bu yemeği sevdiğin birisiyle yemek sende bambaşka bir mutluluk yaratabilir. Bugün böyle bir şey için hazırlık yapabilirsin.

Aşk

Aşk konularında için daha sıcak olacak, bazı konulara samimi yaklaşacaksın. Sevdiğin birisi varsa eğer aranızda çok daha keyifli iletişimler oluşabilir.

Para

Her şeyi aynı anda yapmaya çalışmak yerine kendine zaman tanımalısın. İşte aceleye getirmemen gereken şeyler olabilir. O yüzden sakin kalman daha iyi olacak.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (25 Mart 2021 Perşembe)

Genel

Bugün elde edeceğin bir başarı seni çok mutlu edecek. Hayatında daha güzel şeylere odaklanabileceğin bir dönüm noktasında olabilirsin. Keyfin yerinde olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Güzel bir yemek yemek kendini çok daha iyi hissetmene vesile olacak. O yüzden öğün atlamak gibi şeylerle uğraşmamalı, sağlam bir öğün yemek yiyerek vücudunun ihtiyacını karşılamalısın.

Aşk

Aşkta kalbini kıran kişilerle yüzleşmek sana kendini iyi hissettirebilir. Bunu yapmak için kimsenin kapısına dayanmana da gerek yok, şükür ki internet çağındayız.

Para

Maddi konularda için rahat edecek bugün. Kafanın rahat olması, keyfinin yerine gelmesi sende bambaşka bir etki yaratabilir ve bu da parasal konulara yansıyabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (25 Mart 2021 Perşembe)

Genel

Bugün kendini yorgun hissetmen olası. O yüzden kendine zaman ayırman ve biraz dinlenmen iyi olabilir. Kendini çok fazla yormamaya özen gösterebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak, vücudunu dinlendirmek öncelikli olabilir. Biraz dinlenmeye zaman ayırmalısın. Kendini çok fazla yormamaya çalışmak ve molalar vermek sana iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konusunda kalbin kırılmış olabilir ancak bunun geçici olduğunu hatırlaman gerekecek. Yaşadıklarından ders çıkarıp geleceğe odaklanmalısın.

Para

Parasal konularda için rahat olacak. Kontrol edebildiklerini çözecek, kontrol edemediklerini de oluruna bırakacaksın. Para sana işkence konusu gibi gelmeyecek kısacası.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel